Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Sziasztok!

NSA310, médiaszerver...
A fiamnak van egy Ericsson ARC S telefonja, ami tudja a dlna-t.

Ha NSA-ról nézné a filmet (Midiahouse, és VPlayer), akkor kb percenként megáll a lejátszás és újra tölt. Közvetlenül a router mellett is, wifin keresztül.

Mi lehet a probléma, a laptopon simán megy.

Ha valaki tudja a megoldást, kérem segítsen!

(#1402) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet hogy a transmissionnal nagyon gyéren megy a feltöltés.

Néha felvillan pár másodpercre a feltöltés, az is lassan, majd percekig semmi...

(#1403) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1402) üzenetére


Kami11
őstag

Melyik verziót használod?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1404) cse978


cse978
csendes tag

Sziasztok,

Pls help me.

NSA 310
TP-Link 1043

NAS legfrisebb FW: 4.50

A gyári belső torrent klienst használom.
Letölti a dolgot de nem tölti vissza, hanem a "Befejezve" részbe teszi, nem marad az "Aktív"ba.

Miért nem tölt vissza, mi lehet a gebasz. (vannak Leecherek szóval tudna vissza tölteni)

köszi

[ Szerkesztve ]

:)

(#1405) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1403) üzenetére


gumimaci1235
tag

azt hol lehet megnézni?

Azt hiszem mikor telepítettem, a NAS-ra, a legfrisebb firmware-t, április körül, akkor a legfrissebb transmission lett rárakva...

(#1406) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1405) üzenetére


Kami11
őstag

Pl. ha használsz valamilyen GUI-t akkor a jobb alsó sarokban kiírja a verziót. Nálam a TransGui az említett módon jelzi a Transmission verzióját.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1407) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1406) üzenetére


gumimaci1235
tag

A transmission gui 4.03

és a bal alsó sarkában 2.42 (13013) ??? erre gpndoltál?

(#1408) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1407) üzenetére


Kami11
őstag

Igen, a 2.42 kellett. Ezzel a verzióval nekem is volt problémám, frissítsd fel a legújabbra, most jött ki a 2.60-as. Ez nálam kifogástalanul működik.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1409) cse978 válasza cse978 (#1404) üzenetére


cse978
csendes tag

Esetleg erre vkinek vmi ötlete?

köszi előre is!

:)

(#1410) Kami11 válasza cse978 (#1409) üzenetére


Kami11
őstag

Itt túlnyomó többségében transmissiont használunk, de kipróbálom neked, hogy nálam 4.40-es fw.-n hogy műxik, ha ezen a verzión érdekel.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1411) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1408) üzenetére


gumimaci1235
tag

Szia!

Arra pontos leírás hol van, hogy hogy kell frissíteni?

(#1412) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1411) üzenetére


Kami11
őstag

Leírom, nem hosszú művelet:

- Puttyal ssh-n belépsz a NAS-ra.
- cd /ffp/pkg
- wget és innen az ffp verziódnak megfelelő tm-et letöltöd.
- /ffp/start/transmission.sh stop
- funpkg -u ....... (a pontok helyére a letöltött fájlt írod)
Ha végzett a telepítéssel akkor megint meg kell szerkeszteni a transmission.sh scriptet!
- vi /ffp/start/transmission.sh
A transmission_home kezdetű sort kell átírni erre (ha szükséges):

TRANSMISSION_HOME=/ffp/tm/.transmission-daemon
Illetve a user=nobody sort kell átírni erre:
user=root

Ha megvan nyomjunk "Esc"-et, majd mentsük el:

:wq és "Enter"

- /ffp/start/transmission.sh start

Majd írjuk be a parancssorba:
reboot és nyomjunk "Enter"-t!
A NAS újraindul, és a beállítások megmaradnak!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1413) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Tényleg van új firmware a ZYXEL NSA 310-hez....???

4.50

ftp://ftp.zyxel.com/NSA310/firmware/

nézze meg valami hozzáértő!

[ Szerkesztve ]

(#1414) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1413) üzenetére


Kami11
őstag

Az újdonságok:

- Support IPv6
- Using Twonky 7.0.5 as media server instead of Rovi
- Support zMedia

Ennyi. Nem beszélve arról, hogy az FFP-t lehet nem is "támogatja", le lehet mondani a TM-ről, valamint az eddig feltelepített csomagokat lehet újrainstallálni.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1415) cse978 válasza Kami11 (#1410) üzenetére


cse978
csendes tag

nagyon köszi Neked!

:)

(#1416) k.daniel91 válasza Kami11 (#1412) üzenetére


k.daniel91
tag

Szia,
Nsa-210-esem van, honnan tudom kideríteni, hogy nekem melyik FFP-m van fennt? Még régebben raktam fel, csak most Transmission-t akarok frissíteni és nem tudom, hogy nekem a 0.5, 0.6, vagy 0.7-es fájl kell.

(#1417) Kami11 válasza cse978 (#1415) üzenetére


Kami11
őstag

Nálam is ugyanez volt a helyzet, míg rá nem jöttem, hogy miért nem tölt vissza, amire a megoldást megtalálod a beállítások menüpontban. A probléma oka az, hogy a:

Fenntartani a megosztást, amíg:
Feltöltési/letöltési arány
vagy a feltöltési idő mindkettő elé tegyél pipát, valamint a mellette lévő hasábba írj 1-et.

Így már jó lesz és megy a seed.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1418) Kami11 válasza k.daniel91 (#1416) üzenetére


Kami11
őstag

Ha bePuttyolsz a nasra az ffp/etc mappában az ffp-version fájlt megnyitva meg tudod nézni a verziószámot.
Szóval belépsz majd:
cd /ffp/etc
vi ffp-version

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1419) gumimaci1235


gumimaci1235
tag

Újra szeretném telepíteni az ffp + transmissiont az NSA 310-esen.

Tudna abban valaki segíteni, hogyha az NSA 4.40-es firmware van, mik azok a legfisebb verziók, amiket fel lehet rakni (ffp, Transmission stb...)

(#1420) Berci77


Berci77
tag

Sziasztok!

segítségeteket szeretném kérni. vettem egy zyxel nsa 320-as NAS-t. szeretnék rá transmissiont tenni, de előtte frissíteném a firmware-t. jelenleg 4.01-es van fent. a webes felületen a FW frissítés menüpontnál próbáltam vagy 20-szor, ha rányomok a FW upgrade gombra mindig megszakad 41%-nál "Server unreachable" üzenettel. próbáltam úgy is, hogy letöltöttem a gyártó oldaláról a Fw-t és betallóztam neki. ekkor "Please wait, this action may take a while depending on your network connection speed ..." üzenettel szórakoztatott, amúgy nem történt semmi, pedig vártam én becsületesen. próbáltam firefox és chrome alól is, gyorsítótárakat ürítettem, pc-t, nas-t többször kikapcsoltam.
jelenleg 2 vinyóm van benne JBOD, független lemezek. Ha kiveszem a nagyobbikat, melyen az adataim vannak és újrakonfigolom a NAS-t a másik (üres) vinyóval, akkor utána visszahelyezve a nagyobbat ugye nem akarja azt is újraformázni. nem tudom megoldani ésszerű időn belül, hogy lementsek róla minden adatot. mit tegyek?

köszi a válaszokat!

ja és igen: a NAS starter utility általában azt írja, hogy az eszköz unreachable, aztán persze tudom toszkodni vebes felületen, ha belépek. nem értem. a CPU usage meg ugrál össze vissza, nagyon sokszor 100% körül mozog akkor is, ha nem másolok semmit sehova, nem megy torrent stb.

[ Szerkesztve ]

(#1421) Kami11 válasza Berci77 (#1420) üzenetére


Kami11
őstag

Ha itt nem tud senki válaszolni a kérdésedre, próbáld meg itt megkeresni a választ.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1422) Berci77 válasza Kami11 (#1421) üzenetére


Berci77
tag

Köszi!

már meg is találtam a megoldást: egy köztes FW-t kellett előbb telepíteni, utána ment a legfrissebb.

(#1423) csocsika1700


csocsika1700
tag

FTP kapcsolat beállítási probléma a következő.selytésem szerint nem ól van beállítva a tm remote rész, de nem tudom mit hogy kell.... segitsetek :D :C

http://itcafe.hu/dl/upc/2012-07/22/378891_ghxv6rki0h4bp46o_hiba_2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1424) csocsika1700 válasza csocsika1700 (#1423) üzenetére


csocsika1700
tag

sejtés :Y

(#1425) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Az alábbi problémám lenne egy NSA310-zel.
A LAN csatlakozójánál csak a sárga Led világít, de van, hogy csak 5-ödik újraindításnál gyullad ki, van hogy addig semmi. Tudtommal a zöldnek is kellene világítania.

Ha sikerül eléárnem, hogy legalább a sárga égjen, akkor látom a megosztott hálózati mappákat, viszont a webes kezelői felületbe akkor sem tudok belépni.
Tudomásom szerinte a 192.168.1.200 nem változhat meg ugye?

Lehetséges, hogy bedöglött a LAN része? :F

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#1426) veze válasza Jim74 (#1425) üzenetére


veze
őstag

nem akarlak elkeseriteni de nem az első eset hogy olvasom hogy a 310-ekkel ilyen probléma van. Volt olyan forumtárs aki az ujat nem tudta rendesen beüzemelni, ki is cserélték neki rögtön. és annak is hálózati problémája volt.. a 210 tulajoknál ilyenről még sosem olvastam.
Persze ez nem jelenti azt hogy mind rossz lenne, sokaknak kifogástalanul megy. de többeknél előfordult már ez sajnos és mind 310-es volt és mindnek a hálózati része nem müködött hibátlanul. szerintem még egy két ki be kapcsolás kihuzás behuzás és ha mindig visszatérő gond jó eséllyel akkor is ugyanúgy viselkedik ha megreklamálod és ott bedugják..

(#1427) Jim74 válasza veze (#1426) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a gyors választ.
Öröm az ürömben, hogy nem egyedi a probléma, így kizárható a user error :DDD
Szerencsére még garanciális. Ha esetleg cserélik, akkor érdemes valami másik típust választani? Akár más gyártótól?

Egyébként már egy órája szórakozok vele. Akárhányszor kapcsoltam be, setupot egyszer sem értem el... Csak a megosztott mappákat intézőben...

[ Szerkesztve ]

(#1428) nandris válasza Jim74 (#1427) üzenetére


nandris
aktív tag

Szia
Nekem is csak a sárga villog, de nincs semmi hiba a géppel. Próbáld meg beütni a böngészőbe csak azt, hogy nsa310 elméletileg úgy is be kellene jönni a webes felületnek. Próbáltam neten keresni a LAN jelzésekre valami leírást, de nem találtam semmit. Aki esetleg tud valami leírást szívesen venném. Talán gigabites kapcsolat alatt világít a zöld, vagy a fene se tudja.

(#1429) Jim74 válasza nandris (#1428) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az a baj, hogy gigabites routerre van kötve, úgyhogy világítania kellene a zöld lednek és idáig ment gond nékül és szerintem a zöld led is égett a mai napig...

(#1430) nandris válasza Jim74 (#1429) üzenetére


nandris
aktív tag

Töltsd le innen a quick start guide programot, ha esetleg nem lenne meg, telepítés után ki írja az íp címet, és a fontosabb funkciók egyből elérhetők. amennyiben nem sikerül, akkor lehet tényleg a gép a ludas.

(#1431) Jim74 válasza nandris (#1430) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm.
Közben odáig eljutottam, hogy a böngészőbe nsa310-et írva elértem az admin felületet. Kiderült, hogy átíródott az IP cím, amit azért furcsállok, mert az első üzembe helyezésnél azzal kezdtem, hogy fix-re beállítottam....

Ami még aggasztó, hogy Transmission-nél próbáltam a port forwardingot tesztelni és valami http errort ír ki.

A LAN ledekről annyit találtam a leírásban, hogy a zöld a 10/100-as kapcsolatot jelzi, a sárga pedig az 1000 Mbps-est. Viszont nem tudom, hogy kellene-e mindkettőnek világítania gigabites routerhez csatlakoztatva, vagy csak a sárgának.

Arról van valami infó, hogy a legújabb firmware-rel megy-e valamelyik FFP stick és Transmission?

(#1432) Jim74 válasza nandris (#1430) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még ami eszembe jutott:

Olyan az egész jelenség, mintha a belső hálózaton tudna kommunikálni a NAS (a megosztott mappákat elérem bármelyik PC-ről a hálózatban), de az internetre már nem tudna kimenni....
Egyszerűen nem értem :(
Én baltázok el valamit, vagy bedöglött ez a nyavalyás? :F
Semmit nem állítottam rajta és eddig hibátlanul működött... :F

(#1433) Kami11 válasza Jim74 (#1431) üzenetére


Kami11
őstag

Az IP címet állítsd fixre a routerben a DHCP részen, így nem szabad elállítódnia. A transmission-nek érdemes beállítani a portforwardot, így aktív lesz a kapcsolat. Nálam is csak a sárga világít-villog, szerintem így jó, hiszen mi értelme lenne mind2-nek villognia? Az egyik a 100-as, másik a gigabites kapcsolatot jelzi. Hogy tudnád eldönteni, hogy most melyiket használja, ha mindkettő világít? :))
Állítólag az új fw.-n is működik az ffp stick-es megoldás a készítője szerint. Idézet tőle (Mijzelf):

"What makes you think your FFP stick won't work on 4.50? AFAIK it should just work. And the procedure is:

- Shutdown the box
- Remove FFP stick
- Boot box and upgrade firmware
- Shutdown the box
- Insert FFP stick
- Boot it, and enjoy.

BTW, it's perfectly possible that you can upgrade with a running FFP stick, but flashing is a risky process, so it's recommended to exclude each possible interference."

Esetleg, ha valaki kipróbálta, írja már be ide, hogy valóban műxik-e!? Előre is thx. az infóért!

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1434) veze válasza Jim74 (#1432) üzenetére


veze
őstag

ha belső hálón kommunikál , akkor a portokkal ( átirányítás) lehet gond
nem lehet hogy azok is átirodtak ahogy a belső cimed? valami rejtélyes resettel egyetemben
nekem már volt ilyen hogy meglepve tapasztaltam nem az az elérhetőségem kivülről amit adtam, hanem az alapértelmezett.. visszaírtam azokat is és jó lett egyből.
de ha valami zavar támad nálam , akkor ezek az elsők hogy megnézem és a hiba gyanuja csak aztan merülne fel ha ezek rendben vannak mégis kampec..ilyen még sosem volt

(#1435) Jim74 válasza Kami11 (#1433) üzenetére


Jim74
nagyúr

Azt sem tudom, hogy hol kezdjem el :O

Anno, mikor megvettem, akkor hazavittem, összedugtam mindent és működött. Ez kb. 3 hónapja volt, azóta minden rendben ment....

Lehet, hogy fel kellene raknom a 4.40-es fw-t és újra csinálni az egész FPP stick-es eljárást.

emlékszem, hogy vért h*gyoztam már a 4.22-es fw-nél is ezzel az FPP stick-es dologgal, mert a linux-os ismereteim kb. a nullával egyenlő :(

A routeren is teljesen el vagyok már veszve. Egy TP-Link 1043-asom van vargalex féle fw-vel, de már azon gondolkodom, hogy arra is visszatolom a gyárit, mert túl bonyolult nekem ez a moddolt fw. De biztosan én vagyok a kuka az egész témához... :(

(#1434) veze: köszönöm Neked is a segítséget. :R Kicsit elment most a kedvem az egésztől, mert már semmit nem értek... :(

[ Szerkesztve ]

(#1436) Jim74 válasza Kami11 (#1433) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még annyit hozzátennék, hogy Transmission GUI-val látom,hogy van kapcsolat, de tényleges tevékenységet nem csinál a NAS :(.
Biztos valami el van állítódva, de nem tudok rájönni, hogy mi :(

(#1437) Kami11 válasza Jim74 (#1436) üzenetére


Kami11
őstag

A transmissiont könnyen leellenőrizheted, hogy nyitva van-e a port:
Felül Távoli beállítások--> Port tesztelés rányomsz és ha azt írja, hogy NYITVA akkor ok, viszont ha ZÁRVA akkor neccesebb a dolog. Nekem is 1043ND van vargalex fw.-vel, szóval bátran állíthatom nem olyan bonyolult az a bizonyos LUCI. ;)
Ha ez a portnyitogatás viszont bonyolult, akkor legalább az UPNP-t kapcsold be a routeren. Így: Szolgáltatások-->UPNP és ott az Általános lapon pipáld be a:
- UPnP és NAT-PMP szolgáltatás elindítása
- UPnP funkció engedélyezése
- NAT-PMP funkció engedélyezése
melletti választónégyzetet. Ezzel azt éred el, hogy a Nas tud magának portot nyitni. Hogy a transmissionra ez hatással lesz-e nem tudom, de egy próbát megér. Ha egyáltalán nem boldogulsz adj elérést a routerhez és -ha sikerül- beállítom neked.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1438) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1433) üzenetére


gumimaci1235
tag

Ez a NSA 310-re vonatkozi? És Próbálta már valaki??????????

(#1439) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1438) üzenetére


Kami11
őstag

Igen, az NSA310-re vonatkozik. Az ffp stick készítője mondta a fórumon, hogy ez így műxik, szóval a bátrak próbálkozhatnak! ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1440) Jim74 válasza Kami11 (#1437) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm a választ. :R

Port tesztelés megvolt. Beüzemeléskor volt anno egy kis küzdelem, mert zártnak írta portot, de sikerült belőni. Most viszont nem azt írja, hogy zárva, vagy nyitva, hanem valami http error szöveget.
Lehet, hogy újra kellene telepíteni ezt az ffp stick-et meg a transmissiont?

Ha igen, akkor viszont érdemes lenne a 4.40-es fw-vel megcsinálna, ahhoz viszont nincs ilyen "step by step" leírás, mint a témaindító írás.

Jól gondolom, hogyha rossz lenne a NAS, akkor egyáltalán nem látnám a hálózaton, még a HDD-jén lévő megosztott tartalmakat sem, ugye?

(#1441) Kami11 válasza Jim74 (#1440) üzenetére


Kami11
őstag

Szerintem, ismétlem szerintem a nas-nak nincs baja, valószínűleg a beállítások "kavarodtak" csak meg.
A 4.40-es fw.-re is megoldható az ffp telepítése, nekem is azon van.
A témaindító írás nyugodtan követhető, szinte ugyanaz minden eleme, annyi különbséggel, hogy az [FFPStick-2012-03-19.zip] kell hozzá és pluszban telepíteni kell még a libevent-2.0.16-arm-0.txz csomagot. Mint látható itt nem .tgz a fájlok kiterjesztése, hanem .txz, erre kell csak figyelni. Valamint ha már telepítesz, akkor tedd fel a legújabb TM-et, ami most a 2.60-as verziónál jár. Gondolom neked a 2.42 van fenn, azzal többünknek volt problémája.
Szóval amit le kell töltened a wget-tel az a leírástól eltérően így néz ki:

wget http://inreto.de/ffp/0.7/arm/packages/curl-7.21.4-arm-1.txz

wget http://downloads.zyxel.nas-central.org/Users/Mijzelf/FFP-Stick/packages/0.7/arm/libevent-2.0.16-arm-0.txz

wget http://kylek.is-a-geek.org:31337/files/ffp/0.7-arm/Transmission-2.60-arm-2.txz

majd telepítsd fel:

funpkg -i curl-7.21.4-arm-1.txz
funpkg -i libevent-2.0.16-arm-0.txz
funpkg -i Transmission-2.60-arm-2.txz

Ennyi az eltérés, a többi a leírással megegyezik.
Jó időtöltést! ;] ;)

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1442) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1439) üzenetére


gumimaci1235
tag

lehet nem bátor vagyok, csak vakmerő, de én ha időm lesz, megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#1443) Kami11 válasza gumimaci1235 (#1442) üzenetére


Kami11
őstag

Akkor ha megtisztelnél egy hsz.-el, hogy hogy ment a dolog, azt megköszönném! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1444) gumimaci1235 válasza Kami11 (#1443) üzenetére


gumimaci1235
tag

az a minimum...

(#1445) nandris


nandris
aktív tag

Sziasztok.
A legújabb 4.50-es firmware-val gond nélkül megy a TM. Néhány napja frissítettem a 4.42-ről,vagy mi volt előtte. Nem kellett a firmware-n kívül semmit bántani, de ugye nekem már eleve txz kiterjesztés volt. Ja és NSA 310-es a routerem.

(#1446) nandris válasza nandris (#1445) üzenetére


nandris
aktív tag

A 2.6-os TM-mel is korrekt.

(#1447) Jim74 válasza Kami11 (#1441) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor, ha jól értem:
Frissítem a nas fwjét 4.40-re
Az Ffp sticket megcsinálom a leírás alapján, de a hozzászólásodban található verzióval.
Csak az előbb linkelt csomagokat töltöm le és telepítem.
Minden más megegyezik a témaindító írásban találhatókkal.

Este megpróbálom. Ha sikerül, akkor még fogok kérdezni, hogy hogyan állítsam be pontosan a routert és a nast.

Nagyon köszönöm a részletes leírást. :R

Egyébként azt hiszem 2.50 es transmission volt fent.

[ Szerkesztve ]

(#1448) Kami11 válasza Jim74 (#1447) üzenetére


Kami11
őstag

Igen. :K

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#1449) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ZYXEL NSA-310 2TB NAS-t, de lenne kérdésem:
Otthon szeretném média tartalmak továbbítására használni, filmek megnézése projektoron, tv-n, tableten, telefonon, képek továbbítására, zenék hallgatása különböző eszközökön stb. Sok helyen olvastam, hogy ez inkább szerver, de nem igazán média szerver... Olvastam, hogy nem tudok beletekerni pl telefonról , tabletről a filmekbe, nem játssza le a feliratot, a mkv file-okat...(android tablet, telefon, wp7.5 telefon) Tényleg ilyen gondok vannak vele?

(#1450) Jim74 válasza Kami11 (#1448) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :R
Ha hazaérek mindenféleképpen megpróbálom a telepítést.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.