Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Black&White válasza tibike8 (#1450) üzenetére


Black&White
addikt

Ez sima Global verzió.

(#1452) tibike8 válasza Black&White (#1451) üzenetére


tibike8
őstag

Köszi, akkor valszeg már lecserélte az eladó a vodás rom-ot eladás előtt :) . És a garis kérdésre tudsz valamit mondani?

(#1453) Black&White válasza tibike8 (#1452) üzenetére


Black&White
addikt

Nem befolyásol semmit, használd nyugodtan!

(#1454) tibike8 válasza Black&White (#1453) üzenetére


tibike8
őstag

Szuper, köszi. :) Az eladó volt ugyanis oly kedves, hogy pár napos Euronicsos készüléknek árulta és küldte a vodás számlával a gyári hátlap és a doboza nélkül.
Az is fura, hogy a töltő feje britt szabványú és csak eus toldót adtak hozzá. Bár az IMEI meg stimmelt a számlán és a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#1455) Black&White válasza tibike8 (#1454) üzenetére


Black&White
addikt

Hűha, ennek járj utána, mert szinte 100%, hogy valami nem stimmel a garival...

(#1456) tibike8 válasza Black&White (#1455) üzenetére


tibike8
őstag

De merre induljak neki? Természetesen az eladót nem lehet elérni. De a gari papír meg rendben van. Ki van töltve és vodás-

(#1457) Black&White válasza tibike8 (#1456) üzenetére


Black&White
addikt

Vodafone? :F
Biztos tudnak valami infót adni az általuk kiállított számláról...

(#1458) tibike8 válasza Black&White (#1457) üzenetére


tibike8
őstag

Vodás, azért is kérdeztem rá a rom-ra.
És kérdés, hogy mondanak-e. Lehet, az is személyiségjogi kérdés és nem adnak tájékoztatást... De majd bemegyek egy vodás üzletbe. Most dolgozom.

[ Szerkesztve ]

(#1459) rjg válasza tibike8 (#1458) üzenetére


rjg
őstag

Ha van adásvételi szerződésed, akkor biztosan segíteni fognak, hiszen a telefon jogilag is a tiéd.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1460) tibike8 válasza rjg (#1459) üzenetére


tibike8
őstag

Persze nincs. Csak a vodás gari papír van amit küldött. Az imei.info oldal alapján alapján szeptembertől érvényes magyar garija van. Na de majd akkor benézek egy voda üzletbe ahogy tudok.

(#1461) tuningmike


tuningmike
csendes tag

Feltettem a miui 12.2.4.0 eu romot és azóta nem tudok betűtipust váltani.ikonokat engedi de a betüt nem engedi.másnak tapasztalat ?

(#1462) tuningmike válasza Black&White (#1432) üzenetére


tuningmike
csendes tag

feltettem előbb és betűtipus választás kampo...ikonok ok tudok változtatni de betűt nem. frissitéssel jött ez a negatív funkcio ?

(#1463) belan


belan
addikt

Helló mi 10 és mi 10 pro között mi a különbség?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1464) hroberto válasza belan (#1463) üzenetére


hroberto
veterán

Kamerában jobb a Pro.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1465) belan válasza hroberto (#1464) üzenetére


belan
addikt

Az nem sok engem kamera nem nagyon izgat, persze azert legyen jó de nem zavar ha nem a legjobb. Egy ideje huawei telefont használok ios után csak ezt tudtam meg szokni Samsung felejtős ! Mi10 5g egész jó áron van a alzában vagy inkább ő legolcsóbb telefon még ki néztem magamnak egy párat ! Műszakilag jó telefon? Nem akad laggol? P40 pro oneplus 7tpro vagy 8pro gondolkodom még!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1466) hroberto válasza belan (#1465) üzenetére


hroberto
veterán

Én nem találkoztam akadásokkal, laggal. Elég erős a hw alatta, hogy ne legyen ilyesmi. És akkuban is jó.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1467) belan válasza hroberto (#1466) üzenetére


belan
addikt

És a kezelő felület milyen hasonló a Huawei felületével?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1468) Zsoleszhun válasza belan (#1467) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van olyan jó és nem sok különbség van köztük. (de. Van google ;])

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1469) hroberto válasza belan (#1467) üzenetére


hroberto
veterán

Én speciel jobban szeretem mint az EMUI-t.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1470) belan válasza Zsoleszhun (#1468) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót! Hroberto neked is. :R Ja gesztus vezérlés jól működik? Csak azt használom.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1471) Zsoleszhun válasza belan (#1470) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, jól működik, ugyan olyan.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1472) belan válasza Zsoleszhun (#1471) üzenetére


belan
addikt

:R Akkor ha bele gondolok ár kategóriában verhetetlen mi10 5g!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1473) Zsoleszhun válasza belan (#1472) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ha csak nincs szükséged a dual-sim funkcióra.

¯\_(ツ)_/¯

(#1474) Divinity válasza Zsoleszhun (#1473) üzenetére


Divinity
őstag

Dupla simes tálca és indus rom? :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1475) belan válasza Zsoleszhun (#1473) üzenetére


belan
addikt

Nincs, és üveg fólia lehet rá kapni? Vagy esélytelen?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1476) Divinity válasza belan (#1472) üzenetére


Divinity
őstag

Nagyjából, csak a kamera hagy maga után kivetni valót, csak az elsődleges produkál elfogadható képeket de minden másban ott van a szeren ;)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1477) belan válasza Divinity (#1476) üzenetére


belan
addikt

:K Az jó!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1478) tibike8 válasza belan (#1475) üzenetére


tibike8
őstag

Vannak már normális ívelt üvegfóliák. Bár a Nillkin fólia után az ujjlenyomatot nem tudja olvasni nálam.

(#1479) belan válasza tibike8 (#1478) üzenetére


belan
addikt

Nem nagyon szoktam használni ujjlenyomatot, kód inkább.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1480) tibike8 válasza belan (#1479) üzenetére


tibike8
őstag

Akkor rendben vagy. De lehet, az ujjlenyomat is rendben lesz és csak nálam sikerült így. Másnál nincs gond ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#1481) belan válasza tibike8 (#1480) üzenetére


belan
addikt

Kíváncsi vagyok kézbe fogva hogy néz ki a telefon.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1482) giroud199 válasza tibike8 (#1480) üzenetére


giroud199
aktív tag

Mivel a fólia felrakása után újra fel kell venni az ujjlenyomatot :C :U

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1483) tibike8 válasza giroud199 (#1482) üzenetére


tibike8
őstag

Akkor csak nem olvastad visszább, de ez sem segített. Sőt itt valaki javasolta, hogy 1 ujjat többször is felvett. Ez sem segített.

(#1484) alex.3


alex.3
tag

link az én telefonomon ez a nillkin van. Tökéletes 10/10, van hozzá illesztő keret is a felrakáshoz.

(#1485) tibike8 válasza alex.3 (#1484) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem meg ez és nem jó.

(#1486) alex.3 válasza tibike8 (#1485) üzenetére


alex.3
tag

Pedig a nillkin termékekkel idáig nem nagyon volt probléma. Biztos, hogy eredeti termék, rajta van a hologramos matrica? :F

(#1487) szpali válasza alex.3 (#1484) üzenetére


szpali
addikt

jófélének tűnik

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1488) tibike8 válasza szpali (#1487) üzenetére


tibike8
őstag

Edigitálból vettem és ilyet vettünk ugyanitt a párom s10e-jére és jó volt. Bár ott nem a kijelzőben van az olvasó.

alex.3:
Nem gondolom, hogy hamis. Persze logo is van rajta.

(#1489) alex.3 válasza tibike8 (#1488) üzenetére


alex.3
tag

Akkor passz, esetleg próbálj ki egy hydrogelt, mi 9t pro készüléken használtam, nem volt vele probléma.

(#1490) tibike8 válasza alex.3 (#1489) üzenetére


tibike8
őstag

Majd veszek egy másik fajtát, de egyelőre ez is jó. Szépen a helyén van, az ujjlenyomatot meg hangolom még.

(#1491) tibike8 válasza Black&White (#1457) üzenetére


tibike8
őstag

Na voltam a vodánál és a gari papír alapján rendben van a teló, ha javíttatni kellene.
Rákérdeztem még a vodánál, hogy milyen töltőfejjel is adják a teelót és szerinte EU-s 230V-os csatisat. Én meg UK szabványú villásat kaptam átalakítóval. Mondja, hogy valszeg megtartotta a gyárit a gyerek. Bár vettem már xiaomi meg logitech eszközt itthon hivatalosan és ahhoz is átalakítós csatis töltőfejet adtak. De ez legyen a legkevesebb bajom.
Amúgy megmondanád vagy valaki megmondaná, hogy pontosan melyik töltőfejjel adja a xiaomi itthon a telót. Mi a pontos típusa és lehet-e ilyet venni külön?

[ Szerkesztve ]

(#1492) Black&White válasza tibike8 (#1491) üzenetére


Black&White
addikt

Remek!

A gyári töltőfej típusa MDY-09-EN.
De szerintem érdemesebb egy nagyobb teljesítményű GAN töltőre beruházni, már csak a jövőre nézve is.Meg ugye a Mi 10 is többet tud ennél.🙂

[ Szerkesztve ]

(#1493) Bigemperor válasza Black&White (#1492) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Tényleg,milyen töltőt,honnan érdemes hozzá beszerezni,van esetleg tipp erre?

(#1494) Black&White válasza Bigemperor (#1493) üzenetére


Black&White
addikt

LINK
De Baseus, Ugreen storeban is találtok jókat.

(#1495) Avicularia válasza Bigemperor (#1493) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem ilyen van Baseus 65W GaN
Előnye, hogy a telefonon kívül a dell 7490-et is tölti gond nélkül type-c porton keresztül, így már a gyári töltőjét sem kell magammal cipelnem.

[ Szerkesztve ]

(#1496) tibike8 válasza Black&White (#1492) üzenetére


tibike8
őstag

Én egy MDY-11-EX típusú fejet kaptam a gyerektől. A neten rákeresve hol 27, hol 33W-osnak írják. A hozzáértők biztos tudják a ráírt adatokból, hogy ez hány wattos is max.

Csak az a fura, hogy ezzel a Xiaomi autós töltővel valami olyat ír a teló, hogy szuper gyorstöltés vagy valami ilyesmi és nem csak simán azt, hogy gyorstöltés. Pedig ez kisebb teljesítményű elvileg mint a vezetékes töltés. Vagy a szuper gyors töltést a gyors QI miatt írhatja csak? És az autós töltóval valóban nagyon gyorsan tölt. Bár nem hasonlítottam össze a két töltés idejét még. A vezetékes töltés a linkelt töltővel olyan másfél óra mire feltölti 100-ra az akkut olyan 15%-ról.

De most van úton ez a töltő Kínából a 65W-os töltőfejjel.

[ Szerkesztve ]

(#1497) forestia válasza tibike8 (#1496) üzenetére


forestia
tag

Nekem múlt héten jött meg az általad linkelt 55W-os vezeték nélküli töltő.

Az a tapasztalatom vele, hogy a szupergyors töltés (névleges 30W) usb-a-->usb-c gyári madzaggal jön csak össze. usb-c-->usb-c kábellel gyorstöltés (ezekről táplálva: 1, 2) vagy csak töltés (PowerBank-kal). A PB usb-a-n 18W-ot tud, c-n 45W-ot.
Ha a képlethez hozzáadom ezt , akkor meg el sem indul a töltés.

A telefont usb-c porton töltve mindegyik fajta mód működik, a fentebb linkelt cuccokkal.

(Apropó, itt az 1 közel max. teljesítményen, PB 43W-tal töltve + műterhelés 19W)

[ Szerkesztve ]

(#1498) tibike8 válasza forestia (#1497) üzenetére


tibike8
őstag

Csak a bölcsőt vetted vagy kábelt és töltőfejet is?
Másik tapasztalat: A Xiaomi autós töltőmnél amit fentebb linkeltem, eddig bármilyen régebbi kábellel megy a szuper gyorstöltés és nem csak a mellékelt gyári kábellel.

(#1499) forestia válasza tibike8 (#1498) üzenetére


forestia
tag

Csak a bölcsőt, dugig vagyok töltőkkel. A gyári töltőfejet nem is használtam még.

Mod: végig olvasva amit az előbb írtam, jutott eszembe, hogy Samsungot kellett volna vennem...ja nem :D (no flame)

[ Szerkesztve ]

(#1500) tibike8 válasza forestia (#1497) üzenetére


tibike8
őstag

Írod, hogy a szupergyors töltés a gyári kábellel megy csak nálad. De milyen töltőfejjel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.