Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) szupermacs válasza szpali (#299) üzenetére


szupermacs
veterán

Nálam ugyan ez.
Néha az Xboxot és a lapost is rácsatlakoztatom, munkahelyen is ment már rólam a műhelyben az internet. :)

[ Szerkesztve ]

(#302) Postas99 válasza szpali (#299) üzenetére


Postas99
senior tag

"Ha nem vagy otthon addig a család éhezik?"

(#303) beyruth82 válasza Gubu0101 (#300) üzenetére


beyruth82
veterán

Szintén :)
Mondjuk a korlátlan sms-t és hanghívást szerintem már kevesen használják ki(én sem) hiszen a netes kommunikációs appok átvették a helyüket és pont ezért nem nincs egyik szolgáltatónál sem olyan csomag amiben a net korlátlan a hanghívás és sms viszont nem és kifejezetten olcsó lenne.Telenornál volt de megszüntették mert akiknek lejárt a jóval drágább csomagjuk tömegesen álltak át a korlátlan netes párezres csomagra.Ki választana teljesen korlátlan csomagot 15-20 ezrekért ha lenne olyan ahol csak a net korlátlan hang és sms pedig 100-200 perc ingyen de 5 ezer ft?

(#304) Gubu0101 válasza beyruth82 (#303) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is volt Hello Datam a T nel, jo volt, pont arra amire hasznaltam. Voda infinity prot is csak a kulfoldi melo miatt vettem, de ott ki is hasznaltam a hivast is meg azert a havi 15-20 Gb netbe bele szaladtam, igy jol jott a korlatlansag. Mostmar, hogy itthon melozok, igy csak a net van kihasznalva :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#305) beyruth82 válasza Gubu0101 (#304) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ha külföldön de az eu-ban dolgozol akkor azért nagyon jó a teljes eu-s korlátlanság de én jelenleg nem használom ki mégis ad egy biztonságérzetet hogy mindig korlátlanul netezhetek,beszélhetek,sms-ezhetek.

(#306) judas13 válasza Postas99 (#296) üzenetére


judas13
addikt

5900 Ft-ért volt a Telenor korlátlan net csomagja pld. [sajnos ezt már kivezette a szolgáltató]
szerk: hoppá most látom ezt már mások is megírták
:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#307) szpali válasza Postas99 (#302) üzenetére


szpali
addikt

Nem, otthon van upc, ez a munkahelyen kell

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#308) Postas99 válasza szpali (#307) üzenetére


Postas99
senior tag

A munkahelyeden nincs wifi, lan, hogy magadnak kell biztosítani az internetet?
A cég nem állja?

(#309) arnyekxxx válasza Postas99 (#296) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Én 3880at fizetek. Mondjuk ez ma már nem köthető de a fentebb irt 5ezervalamennyiért bárkinek lehetősége van ma is.

Meg persze ott van a diginél a lehetőség ingyen letölteni 4x a teljes internetet bár náluk azért a sebesség az korlátos.

(#310) szupermacs válasza Postas99 (#308) üzenetére


szupermacs
veterán

Gondolom munka közben ő is utazik, ahogy sokan mások is ezt tesszük.

(#311) Postas99 válasza szupermacs (#310) üzenetére


Postas99
senior tag

Valószínű, bár vezetés közben nem ildomos nyomogatni a telefont. Én nem csak megbüntetném azt akit rajta kapnak hanem 5 évre bevonnám a jogsiját 5 év eltelte után pedig 3* kéne sikeres elméleti és gyakorlati vizsgát tenni kötelező gyakorlati oktatás mellett. Ha sikerült visszakapja ha visszaeső lesz soha többet jogsi.

(#312) arnyekxxx válasza Postas99 (#311) üzenetére


arnyekxxx
veterán

utazás ≠ vezetés
munkához szükség van internetre ≠ vezetés közben nyomkodom a telefont

[ Szerkesztve ]

(#313) szupermacs válasza Postas99 (#311) üzenetére


szupermacs
veterán

És a BKV meg vonat?

(#314) joey04 válasza Postas99 (#311) üzenetére


joey04
titán

Ezzel a netes dologgal nagyon kapufát lőttél, vonulj vissza inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#315) Kolondrum válasza szupermacs (#310) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem szűk 2 évig meló miatt volt több mint 6k a hellodata, mert voltak akik nem haladtak a korral és hívni kellett... Az meg csak 50 perc. Sokáig hívott a telenor, hogy adnak 100gigát, meg 1xx percet havi 7-ért. Mondom én bízom a cégben, hogy lesz ottani számom és ez az állapot beáll. Így is lett minden létező számom korlátnak netes, de hívni sem éri meg a Telenoros számról. Így voltak sokan hajlandóak haladni a korral, lett viber stb. Ergo annyi netem meg beszélgesem van, hogy nem tudok mit kezdeni vele.

(#316) szupermacs válasza Kolondrum (#315) üzenetére


szupermacs
veterán

Én azt az 50 percet sem szoktam lebeszélni a hónapban, sms meg igazából soha nem megy ki. Ha valakinek üzenetet küldök az csak internet (Viber, messenger, imessage, e-mail). Munkában mindenki más ingyen telefonál, hívnak ők ha kell valami. :)

(#317) Postas99 válasza joey04 (#314) üzenetére


Postas99
senior tag

Kifejtenéd? Nem igazán értem mire gondolsz.

(#318) joey04 válasza Postas99 (#317) üzenetére


joey04
titán

:N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#319) szpali válasza Postas99 (#308) üzenetére


szpali
addikt

Van töbféle céges internet, de túl sok a tűzfal + a saját laposom nem szívesen dugnám vel a corporate hálózatra (nincs is rajta RJ45)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#320) szpali válasza szupermacs (#310) üzenetére


szpali
addikt

Tévedés, IT ügyeletet nyomok, de a saját gépem komfortosabb, mint a tartományba léptetett cuccok ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#321) hroberto


hroberto
veterán

Egész szépen esik az ára. Úgy látom hamarosan megveszem. :K

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#322) Norbi. válasza hroberto (#321) üzenetére


Norbi.
őstag

Ez várható volt, még fog esni egy kicsit, aztán beáll az ára egy időre. (nem hivatalos boltokat nézve persze)

[ Szerkesztve ]

(#323) hroberto válasza Norbi. (#322) üzenetére


hroberto
veterán

Valószínűleg a Turbadotól fogom megvenni. Igaz van olcsóbb bolt is, de velük jók a tapasztalataim.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#324) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom tud-e valaki arról, hogy dual SIM-essé hogyan lehet tenni a készüléket?
Én kb. valami olyasmit hallottam, hogy a bootloader nyitása után az EU rom feltételével máris 2 sim-et kezel a telefon. (Ki kell cserélni a SIM tálcát.)
Van valakinek erről infója?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#325) dbius válasza HUTCHDB (#324) üzenetére


dbius
veterán

(#326) HUTCHDB válasza dbius (#325) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Duál SIM tálcát honnan lehet venni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#327) INGJOKE válasza HUTCHDB (#326) üzenetére


INGJOKE
veterán

Gondolom Ali, ebay, amazon :)

(#328) HUTCHDB válasza INGJOKE (#327) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De van aki már így használja?
Tapasztalata van valakinek?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#329) dbius


dbius
veterán

Ahogy említették, Aliexpress pl. vagy - nem ismerem az előd készülékeket és színvariációkat - meg kell nézni, hogy elődkészülékek SIM tálcája nem jó-e méretben, kialakításban, színben.

A linkelt XDA fórumon többen használják már így, képernyőképeket is raktak be. Hogy itt PH-n valaki megcsinálta-e azt nem tudom. Szemeztem ezzel a készülékkel egy darabig, ezért olvasgattam a témában, de végül nem vettem meg. Ennyiért még én buzeráljam, hogy dual SIM legyen? :N

(#330) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Már elérhető használtan is a hardveraprón :))

¯\_(ツ)_/¯

(#331) NemMo válasza Zsoleszhun (#330) üzenetére


NemMo
őstag

Vicces. :)
Valaki csalódott benne

(#332) Postas99 válasza NemMo (#331) üzenetére


Postas99
senior tag

A hirdetéshez csatolt képek viszont PRICELESS

(#333) Ezekiell válasza Postas99 (#332) üzenetére


Ezekiell
veterán

Képek? :) Azaz 1 kép, ami stock? :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#334) Postas99 válasza Ezekiell (#333) üzenetére


Postas99
senior tag

Lekéstél. 3 homályos kép az egyik egy papucsos lábát tartalmazott.

(#335) Norbi. válasza Postas99 (#334) üzenetére


Norbi.
őstag

Akkor nem csak én nem értettem, ha ott van az Mi 10, miért nem azzal csinálta legalább a papír/tartozékokról készült fotót. :)

(#336) INGJOKE válasza Norbi. (#335) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mert azt akarja eladni, ergo nem szereti és nem is karja használni. :DDD :DDD :DDD

(#337) bubu256 válasza Ezekiell (#333) üzenetére


bubu256
tag

Fent van még a hirdetés.
[link]

(#338) INGJOKE válasza bubu256 (#337) üzenetére


INGJOKE
veterán

A papucs ajándék hozzá :DD :DD

(#339) Ezekiell válasza INGJOKE (#338) üzenetére


Ezekiell
veterán

Akkor instant buy :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#340) Norbi. válasza INGJOKE (#338) üzenetére


Norbi.
őstag

Mármint a teló ajándék a papucshoz :))
Mondjuk nem tudom miért nem küldte vissza 14 napon belül, de ő dolga, spórolt valakinek

(#341) mjani1172 válasza Norbi. (#340) üzenetére


mjani1172
addikt

Felejtsük már el ezt a visszaküldést, úgyis sportot űznek itt belőle sokan.

(#342) Ezekiell válasza mjani1172 (#341) üzenetére


Ezekiell
veterán

Miért is felejtsük el? 14 napig indoklás nélkül lehet - ilyen ez az ekereskedelem, van benne rizikó mindenkinek.

Ezzel nem azt mondom, hogy törvénytelenül cselekedjen bárki (téglát küldeni vissza teló helyett mondjuk), de a törvényes elállási jogot igenis használjuk, ha úgy adódik.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#343) mjani1172 válasza Ezekiell (#342) üzenetére


mjani1172
addikt

Neked teljesen mindegy mit mondok.
Sosem fogod megérteni, örökké vitatkozol mindennel.
Hatalmas veszteséget okoz a kereskedelemben, és kontraszelektív.
Tehát nem neked szól,te csinálj amit akarsz.

(#344) arnyekxxx válasza mjani1172 (#343) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Hatalmas veszteséget okoz a kereskedelemben

A vacak termék meg nekem okoz hatalmas veszteséget és ez engem jobban érdekel mint a kereskedelem fájdalmai. Mindemellett beszéld meg az EU vezetésével, hogy töröljék el az elállási jogot, amig ez nem történt meg addig fogadd el, hogy az ember visszaküldi azt amiről az első napokban kiderül, hogy töke van a menyasszonynak.

(#345) Ezekiell válasza mjani1172 (#343) üzenetére


Ezekiell
veterán

Lásd amit felettem írtak. Bármelyik normális cég belekalkulálja az ilyen veszteséget a működési költségeibe. Az sokkal nagyobb veszteség lenne, ha nem rendelnénk online, mert zsákbamacska lenne a rendelés, nem?

És még egyszer: akik ezzel trükköznek, vagy egyenesen csalnak, azokat ugyanúgy elítélem, mint te.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#346) Carlytoo válasza arnyekxxx (#344) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az elállási jogot így ebben a formában megszüntetném. Semmi értelme. Ha a rendelt készülék hibás, vagy hiányos, akkor visszaküldhető lenne ,de amúgy nem. Sajnos PH-n nagyon sokan ebből valóban sportot űznek és csak kipróbálgatják a készülékeket.

Tessék utána olvasni és mérlegelni.

Mellesleg már 1 hete vívódok ez és a samu s20+ között.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#347) arnyekxxx válasza Carlytoo (#346) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ezen az alapon kb minden jogszabályi kötelezettséget meg lehetne szüntetni hiszen van aki nem tartja be, van aki visszaél vele és van akinek kellemetlen az alkalmazása

Semmi értelme

Veszel egy drága széket online ami az adatlap alapján kurvajó. Kibontod, hibátlan, mindenben megfelel a leirásnak csak épp kényelmetlen neked. Ez offline vásárlás előtt kiderült volna és nem veszed meg. Online vásárlásnál megvonnád a vállad, hogy így jártál?

[ Szerkesztve ]

(#348) INGJOKE válasza Carlytoo (#346) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem, ha gondolkoznod kell akkor jó lesz neked a samu... :)

(#349) mjani1172 válasza arnyekxxx (#344) üzenetére


mjani1172
addikt

engem jobban érdekel mint a kereskedelem fájdalmai.

Nem tudom milyen munkát végzel, de kívánom, hogy hasonlóképen értékeljék, mint ahogy te nyomod. Mikor elvégzed, akkor visszavágják indoklás nélkül, és hasonlót mondjanak, hogy miért nem kapsz egy fillért sem.

A dologból kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

(#350) Ezekiell válasza mjani1172 (#349) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ha visszakapom a munkámat, és eladhatom másnak minden gond nélkül (max egy 5%-os leárazással), akkor nem is fogok sírni annyira nagyon.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.