Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) pergabb válasza andrisms (#449) üzenetére


pergabb
senior tag

Nem tudom hol laksz, engem agyonvertek kb es a telefonom is, az Ors vezer ternel talalhato Sugarban, az elso emeleten tetettem fel hasonlo foliat, mint amit a media markt is tol, akarod kikeresem a nevet, mashol is nyilvan felteszik. Megmentette a telefonom, pedig izombol vagtak betonba tobb alkalommal, egyetlen karc nem lett rajta

(#452) pergabb


pergabb
senior tag

nem tudom nektek feltűnt e, de ha 60hz-re visszaállítjátok és simán a menüben jobbra-balra kolbászoltok, akkor látni a darabolós mozgást. Elég lezárni a képernyőt, feloldani és újra lapozgatni, már nem lesz benne dadogás, mert ismét 90hz-en fog menni, holott a beállításokban 60hz-en maradt és pl játék alatt is tartja a 60hz-et, csak a menüben, instagramm stb nem, mert vmiért lockolás után azok 90hz-en mennek megint. Miui 12 global van fenn.

(#453) pergabb


pergabb
senior tag

telefonon nem kapcsoltam be a készülék keresőt, ellenben nem találom sehol és némán is van. Meg lehet vhogy csörgetni távolról? Abban sem vagyok biztos, hogy nem ejtettem el kutyasétáltatás közben. Óra nem látja, azzal próbáltam megcsörgetni először, de szerintem pár sikertelen próbálkozás után egyszerűen levált magától. Kicsöng más elmondása szerint, de vki meg is találta, mivel némán van, így nem hallja, max látja, ha előtte a telefon. Ötlet?

(#454) Zsoleszhun válasza pergabb (#453) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ha a MI fiókodhoz hozzá van rendelve a telefon és van rajta képernyőzár akkor legalább más nem tudja használni, így visszakerülhet egy kis szerencsével.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#455) pergabb válasza Zsoleszhun (#454) üzenetére


pergabb
senior tag

Be volt kapcsolva a google helymeghatározás (azt hittem nem) és meg is lett a készülék, kirepült az ing zsebemből séta alatt. :)
Szerencsétlent már ejtettem le váll magasságból, mert a fülemmel tartottam, most ing zsebemből esett ki, amikor én is majd nem elzanyáltam, megcsúsztam a vizes úton, ill a pályafutását ugye egy verekedéssel kezdte, ahol más a betonba vágta többször. Nagy túlélő :D Ezt a gyári tokot le sem váltom másra, az már fix. Súlyelosztását nézem a telefonnak és a telefon tokján a nyomokat, akkor mindig a sarkára esett eddig bármi féle sérülés nélkül. Ok, a tok már kezd szétdarálódni.

[ Szerkesztve ]

(#456) novinyul válasza pergabb (#455) üzenetére


novinyul
veterán

Beszarás mit kibír :Y Érdemes lenne feladni egy hírdetést gyári tokra, hátha valaki eladja :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#457) koxminator


koxminator
senior tag

csatlakoztam én is egy 8/256-os twilight grey verzióval, (2 év hivatalos gyártói garanciával)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#458) novinyul válasza koxminator (#457) üzenetére


novinyul
veterán

Jó választás :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#459) pergabb válasza koxminator (#457) üzenetére


pergabb
senior tag

Nekem eleg volt a 128-as, de azt nezem, akkor most a 256-os olcsobb lett 2 het alatt, mint a 128-as volt, ami perpill nincs is az orszagban, csak a nagyobb :) szin szempontjabol viszont szerintem ha mar pasik vagyunk, ez a legjobb

(#460) trebrona válasza pergabb (#459) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miért ne lenne 128-as? pl: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#461) novinyul


novinyul
veterán

OTA frissítés megérkezett :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#462) pergabb válasza trebrona (#460) üzenetére


pergabb
senior tag

Szerintem ez nincs meg rendelesre 1 het alatt, tenyleg ugy tudom, hogy perpill az orszagban nincs raktaron 128-as, aztan persze minden lehet :) minden esetre nekem eleg ekkora, max duhit picit, hogy mar 256-os jonne ki ugyan abbol az arbol es maradna par ezer, hogy este diszno mod bezabaljak

(#463) koxminator válasza pergabb (#459) üzenetére


koxminator
senior tag

jaja, színben ez a legférfiasabb :K

novinyul: milyen frissítés, illetve melyik?

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#464) novinyul válasza koxminator (#463) üzenetére


novinyul
veterán

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#465) koxminator válasza novinyul (#464) üzenetére


koxminator
senior tag

igen, köszi, megjött nálam is :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#466) kliszi


kliszi
senior tag

Nekem is megjött a miui 12 ! A kapcsolok felül maradt a régi vagy be lehet állítani valahol az újra ?

[ Szerkesztve ]

(#467) kliszi


kliszi
senior tag

Megtalàltam a beàlítàsban ! De alul van egy fehér csík azt hogy tufom eltüntetni ?

(#468) pergabb


pergabb
senior tag

kliszi: beállítások/megjelenítés/alul a képernyővezérlési mód és ott a teljes képernyő jelzésének elrejtése

Más: miui 12 alatt, ha törlitek az arc alapú feloldást és újra hozzá akarjátok adni, nektek mit csinál? Nekem felismeri az arcom, körbe kék keret megjelenik és ennyi, semmi tovább lépés gomb. Nálam van csak így?

(#469) Gaboo77


Gaboo77
tag

Sziasztok! Mi 10 128GB, magyarországi, hivatalos év gari, telekom hátlózat. Ti tapsztaltatok olyat, hogy bejövő hívánál nem halljátok egymást? Nekem volt már ilyen párszor. Volt, hogy egymás után hívott és nem hallottuk, de ha én hívtam, akkor jó volt. Fura, még nem láttam ilyet. Lehet a telefon, vagy valami hálózati anomália?

(#470) Gaboo77 válasza Gaboo77 (#469) üzenetére


Gaboo77
tag

Esetleg lehet, hogy a VoLTE vacakol?

(#471) koxminator válasza pergabb (#468) üzenetére


koxminator
senior tag

megnéztem, nálam rendesen működik, vagyis ha törlöm és újból felveszem az arcomat, akkor az érzékelés után automatikusan továbblép és beállítja rendesen. 2x is kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#472) novinyul válasza Gaboo77 (#469) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább szolgáltatói oldalon lehet probléma, de semmi sem lehetetlen. Mondjuk nálam még nem jelentkezett ez a hiba.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#473) koxminator


koxminator
senior tag

Nálatok is furán működik az AOD? Beállítom, hogyan jelezze esemény érkezését (pl. ritmus világítás telefon szélein), de van amikor csinálja, van amikor nem. :F

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#474) Gaboo77 válasza novinyul (#472) üzenetére


Gaboo77
tag

Köszi, én is erre gyanakszom.

(#475) pergabb válasza koxminator (#473) üzenetére


pergabb
senior tag

Nekem nem is csinalja :)

Miui11-rol 12-re update volt, vagy factory reset? Pl arc alapu feloldas factory reset utan szallt el nalam, sima rafrissitesnel nem, viszont tiszta telepites utan egy rakas elotte nem latott funkcio megjelent.
Eu global, vagy sima global telid van?

(#476) koxminator válasza pergabb (#475) üzenetére


koxminator
senior tag

MIUI 11->12 volt. EU-s 1 SIM-es global van. MIUI verzió: MIUI Global 12.0.1 (QJBEUXM).

Milyen funkciókra gondolsz, amik megjelentek pl?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#477) #34952704


#34952704
törölt tag

sziasztok.Segítséget szeretnék kérni.Nem lenne rossz nekem ez a telefon,de valahogy zavar hogy 4k 60 fps-nél,valahogy a stabilizálás egyáltalán nem akar nekem működni.Másnál is van ez a probléma?Mert engem ez nagyon zavar.Elég sokat videózom,de számomra ez elfogadhatatlan egy prémium mobilnál.

(#478) Gaboo77 válasza #34952704 (#477) üzenetére


Gaboo77
tag

Nekem tökéletesen működik.

(#479) pergabb válasza #34952704 (#477) üzenetére


pergabb
senior tag

4k 30fps-ben van stabi, 60fps esetén csak az optikai stabi megy, alatta meg azért annyira smooth, mert erőteljesen belevág a képbe és digitálisan korrigálja.

(#480) #34952704 válasza pergabb (#479) üzenetére


#34952704
törölt tag

értem.Köszi a választ.Imádom a telefont,de a videófelvétel nálam elvérzik.

(#481) novinyul válasza #34952704 (#480) üzenetére


novinyul
veterán

Pedig az egyik legjobb videót ez a telefon csinálja, bár az is igaz hogy videóban az Iphone a legjobb.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#482) #34952704 válasza novinyul (#481) üzenetére


#34952704
törölt tag

ebbe igazad van csak nem szeretem az IOS-t.Asszonynak 11 proja van,hát néha leesik az állam milyen videókat készít.

(#483) novinyul válasza #34952704 (#482) üzenetére


novinyul
veterán

Na pont emiatt nem lesz nekem Iphone, én sem szerettem meg az ios-t. Viszont a MI10 egy jó telefon, persze a Pro verziót szerettem volna(Note10 Pro után), de hát a piszkos anyagiak és sajnos nem is lett hivatalos garanciával forgalmazva.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#484) #34952704 válasza novinyul (#483) üzenetére


#34952704
törölt tag

én ugyanigy voltam,csak én Meizu 17-et akartam,de sajnos kis hazánkban senki se forgalmazza,igy lett a választásom ez a telefon.Nem rossz,szeretem,csak ez a fránya videófelvétel

(#485) novinyul válasza #34952704 (#484) üzenetére


novinyul
veterán

Pedig az egyik legjobb a droidos mezőnyben, a Meizu 16-t használtam elég sokáig, de nem volt a toppon videóban. Na meg amit a Global szoftver frissítéssel csinálnak :U ,én emiatt hagytam ott a Meizut.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#486) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok.
Pénteken megjött a telefonom nekem is. Mi10 8/256 coral green. Majd írok pár sort róla.
Mindenkinek volt rajta fólia? Ezen mintha nem lenne. Nagyon nem látszik sehol sem a széle, lehetséges hogy erre nem tettek? Alzás vásárlás.

(#487) Norbi. válasza andrisms (#486) üzenetére


Norbi.
őstag

Kameránál látszódik szerintem a legjobban a lyuknál a vágás.

(#488) andrisms válasza Norbi. (#487) üzenetére


andrisms
aktív tag

Akkor ezen nincs, egyáltalán nincs ott kivágás, kapargatva sem akad bele a körmöm. Pedig bontatlan doboz volt, ezek szerint nem mindegyikre tesznek.

(#489) novinyul válasza andrisms (#488) üzenetére


novinyul
veterán

Minden kell lennie fóliának.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#490) hroberto válasza andrisms (#488) üzenetére


hroberto
veterán

Valószínűleg van. Először én sem vettem észre.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#491) Gaboo77 válasza andrisms (#488) üzenetére


Gaboo77
tag

Az enyémen sem volt, pedig 2 év hivatalos WayteQ garos. 8/128GB-os.

(#492) hroberto


hroberto
veterán

Csak nálam laggol ez a fos Google tarcsázó?! :W

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#493) andrisms válasza hroberto (#492) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nálam is, plusz a kamera program többször fekete képet ad bekapcsolásnál. :((

(#494) hroberto válasza andrisms (#493) üzenetére


hroberto
veterán

A kamerával nekem nincs baj, de a tarcsázó nagyon idegesítő.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#495) novinyul válasza andrisms (#493) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam a kamera rendben van(MI Note10 Pro csinált ilyet) a tárcsázó most kapott frissítést, most nincs gond vele.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#496) andrisms válasza andrisms (#493) üzenetére


andrisms
aktív tag

Kijelző beégéssel találkozott már valaki mi10-en? Péntek óta van meg, de most vettem észre hogy beleégett a waze... mi8,mi9 sem égett be nálam sosem, talán még nagyon rég a Samu S2, note2. Ez meg pár naposan. Még nem vészes, de látszik. Remélem meggyógyul

(#497) andrisms válasza andrisms (#496) üzenetére


andrisms
aktív tag

Plusz: automata fényerő, napfény mód is ki van kapcsolva. Ennek ellenére néha magának szabályozza a fényerőt. Találkoztatok már ezzel? Miui 12.0.1.0

(#498) novinyul válasza andrisms (#496) üzenetére


novinyul
veterán

Még a boltba kirakott darabon sem láttunk(már egy jó ideje kint van) Az egyik MI 9T Pro kijelző égett be rendesen, azon kívül másik telefon nem volt beégve. De pár nap alatt elképzelni sem tudom hogy égetett be :F . Mondjuk ha hivatalos garanciával vetted, akkor 1 kijelző csere benne van az árban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#499) andrisms válasza novinyul (#498) üzenetére


andrisms
aktív tag

Hmm. Pedig szerintem ez beégés: [kép]
Osztott képernyőn ment bal oldalt a waze, jobb oldalt youtube. Mi9 majdnem 1 éves volt, de semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig azt eléggé nyúztam.
Alzás vásárlás, ők asszem nem gyári garival adják.

(#500) novinyul válasza andrisms (#499) üzenetére


novinyul
veterán

Valóban látszik, de hogy pár nap alatt :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.