Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Bazi.Joe válasza hroberto (#200) üzenetére


Bazi.Joe
tag

A lényeg hogy alsóbbrendű termék!!

(#202) Ezekiell válasza Bazi.Joe (#201) üzenetére


Ezekiell
veterán

lyully... Az, alsóbbrendű...

Ilyen ervelessel nincs mit tenni, be lehet zárni a topicot. Brillians egyszerűen, na.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#203) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Egyszer én is megjegyeztem az se2020 topikban, hogy az ajánlott plecsni az év vicce és nem ér 159EFt-ot, majdnem meglincseltek :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#204) beyruth82 válasza Zsoleszhun (#203) üzenetére


beyruth82
veterán

Itt nem fognak!Mi vagyunk azok...

(#205) batai15 válasza hroberto (#200) üzenetére


batai15
félisten

Lévén hogy hogy a nagyteso 380 ,aza kerekites szabályai szerint 400. Arról volt szó eddig is.

(#206) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#203) üzenetére


INGJOKE
veterán

Engem örökre tiltottak onnan :DDD :DDD :DDD

(#207) nuke7 válasza Zsoleszhun (#203) üzenetére


nuke7
veterán

ez érdekes... milyen alternatívát javasoltál ennyiért..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#208) Noukoum válasza hroberto (#200) üzenetére


Noukoum
veterán

Amúgy a xiaomishop még mindig nem hivatalos viszonteladó, kizárólag a xiaomi.hu az.
Nyugodtan lehet venni turbadótól aki ilyet akar.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#209) Zsoleszhun válasza nuke7 (#207) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Voltam olyan intelligens, hogy nem öntöttem olajat a tűzre.

2014-ből? ;]

Ha itt elfér akkor az i6s a mai napig kap ios frissítést és, ha már ez az örök design...

¯\_(ツ)_/¯

(#210) hroberto válasza Noukoum (#208) üzenetére


hroberto
addikt

Igen, én valószínűleg a Turbadotól fogom megvenni a Mi10-et.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#211) hroberto válasza batai15 (#205) üzenetére


hroberto
addikt

[link]

Van topikja... :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#212) batai15 válasza hroberto (#211) üzenetére


batai15
félisten

kollégának rinyálj, ő hozta fel, én csak regaáltam. :U
de persze luxus vissza olvasni mint mindig.

[ Szerkesztve ]

(#213) nuke7 válasza Zsoleszhun (#209) üzenetére


nuke7
veterán

milyen alternatívát javasoltál ennyiért..? :F
(vagy csak trollkodsz?)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#214) Zsoleszhun válasza nuke7 (#213) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A 6s-t komolyan írtam 100-120EFt -al olcsóbb egy makulátlan, mint az se2020.
De itt az első youtube keresés: iPhone SE 2020 vs iPhone 6S Speed Test!

¯\_(ツ)_/¯

(#215) Majkee84 válasza Banderasz74 (#195) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Hali! Mi9-ről váltottam, sokkal szebben szól. A kameráját nem tudtam összehasonlítani mivel másnap elvitték a régit, de nyilvánvalóan jobb.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#216) beyruth82 válasza Majkee84 (#215) üzenetére


beyruth82
veterán

Általánosságban milyennek látod a kameráját a telónak?Automata módban erdekelne főleg.Szelfi kamera milyen?

(#217) nuke7 válasza Zsoleszhun (#214) üzenetére


nuke7
veterán

tehát belinkelsz egy videót, amiben megmutatják, hogy mennyivel jobb az új teló mint a régi... de a kérdésre még mindig nem válaszolsz :(
nem értelek.

Ha szerinted az iphone 6s a válasz, akkor valóban csak trollkodsz, hiába adtam több lehetőséget, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#218) TTomax válasza Zsoleszhun (#214) üzenetére


TTomax
nagyúr

Milyen szépen le van sárgulva a 6s kijelző felső része,gyönyörűen látszik a boot alatt a fehér kijelzőn...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#219) Zsoleszhun válasza nuke7 (#217) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, igazad van, mintha a számológép egy kicsit gyorsabban indulna. Vedd meg :)

¯\_(ツ)_/¯

(#220) Majkee84 válasza beyruth82 (#216) üzenetére


Majkee84
aktív tag

[link] Itt lesz egy pár kép. Szelfivel is csináltam, de azokat nem osztom meg. Ritkán szoktam. :)

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#221) Bazi.Joe válasza Ezekiell (#202) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Az ide beíró Apple fanok vélemény nyilvánításából ezt lehet kiolvasni!! De már unalmas!!

(#222) nuke7 válasza Zsoleszhun (#219) üzenetére


nuke7
veterán

ember, a saját linkelt videódat nem nézed meg, vagy nem tudsz angolul.... nem tudom melyik.
vagy fullba tolod a troll-t, gratulálok... :(

"...definitely and substantially better in 3rd party apps..." köszönjük emese.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#223) beyruth82 válasza Majkee84 (#220) üzenetére


beyruth82
veterán

A főkamerás képek nagyon szépek szerintem.Simán hozzák a OP7T Pro színvonalát(az a jelenlegi telóm azt
akarom lecserélni xiaomira-újra-) szelfi kamerával készültekről mi a magán privát véleményed?

(#224) Majkee84 válasza beyruth82 (#223) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Van itt pont egy 7t pro. :) Keveset szelfizek, így nekem kb. mindegy. Küldhetek privátban.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#225) beyruth82 válasza Majkee84 (#224) üzenetére


beyruth82
veterán

De jó lenne ha tudnal küldeni fotókat(főleg szelfiket) 7T Pro és mi 10 közötti összehasonlítás képpen!Neten ezerrel vadaszok a két teló közötti kamera összehasonlítást(nekem 7T Pro van de vágyom vissza miuira/xiaomira)

[ Szerkesztve ]

(#226) Zsoleszhun válasza nuke7 (#222) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Megnéztem, azért linkeltem be, próbáltam komolyan: #214 . Ha neked az jött le a videóból, hogy megéri az SE2020 az i6s-hez képesti felárat akkor ott már elengedtem.
Mindenki azt vesz ami neki tetszik :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#227) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Csak az ára. Ennyit nem ér meg. A Poco f2 pro a felét igen talán. Note 10-esem van és nem szeretem a kameráját. Rengeteg dokumentumot fényképezek. A fókuszponttól kifelé az élek szörnyűek. Én erős visszalépésnek vettem a 9T-hez mérve, ma már azt is hozzá mondva, hogy mire egy kép elkészül.... Amúgy nagyon baba a képe ha nagyot fotózok.
Igazat megvallva nem az tartott vissza amennyibe kerül, hanem a tény, hogy ennyit nekem nem ér meg telefon. Egyik sem. Gondolkozzunk már kicsit mennyi pénz ez a legtöbbünknek.

(#228) nuke7 válasza Zsoleszhun (#226) üzenetére


nuke7
veterán

grat. Nem csoda, hogy kiröhögtek az SE topickban :N Teljesen jogos volt.
Nem érted a videót amit megosztasz. :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#229) Zsoleszhun válasza nuke7 (#228) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Senki nem röhögött ki, befejeztem az offolást, vedd meg :R

¯\_(ツ)_/¯

(#230) Zsoleszhun válasza Kolondrum (#227) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az f2 pro-ban nem lesz OIS, a legolcsóbb amibe lesz az a Redmi K30 Pro ZOOM ami már megint 600$ fölött lesz.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#231) Kolondrum válasza Zsoleszhun (#230) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudom, sebaj ez van.

(#232) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Holnap miui12 global event és jön vele a poco f2 pro is:

¯\_(ツ)_/¯

(#233) Graphics válasza Zsoleszhun (#232) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Újdonság nem derül ki, múlt héten már bejelentették

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#234) Kolondrum válasza Zsoleszhun (#232) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szóval akkor ha jön a telefon le kell frissíteni. Mindig itt romlik el a téma. Az összes múlt beli MI itt ment el rossz irányba. A Note 10 ujjlenyomat olvasója attól lett bugos, az üzemidő ettől kezdett csökkenni. Sőt több telefon ezért lett kukázva, volt a pont ahol vagy megtaposom vagy eladom.

(#235) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Karácsony környékére mennyire csökkenhet a telefon ára? Akkor lenne aktuális a váltás nekem, s9-től megválok. Előző szériából kifolyólag van erre tapasztalat? Mi9 ha jól informálódtam akkor 150-ről indult, most 120 körül van. Várható hogy a szolgáltatókhoz is bekerül?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#236) Graphics válasza esbii22 (#235) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem látom a jövőt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#237) esbii22 válasza Graphics (#236) üzenetére


esbii22
őstag

Én sem sajnos, pedig a lottószámokat meg kéne tudni :DD

Igazából nem is az ár érdekel, hanem hogy szolgáltatóknál bekerül-e a kínálatba. Hátha valakinek van infója erről.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#238) Graphics válasza esbii22 (#237) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Esély van rá, de szerintem ez még távoli

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#239) hroberto válasza esbii22 (#235) üzenetére


hroberto
addikt

Én azt gondolom, hogy gyorsan fog esni az ár, mert ilyen árak mellett nem lesz rá hatalmas kereslet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#240) szupermacs válasza hroberto (#164) üzenetére


szupermacs
veterán

lol, kész vicc amiket írsz :D

(#241) hroberto válasza szupermacs (#240) üzenetére


hroberto
addikt

Mondpd te. De a piac nem ezt mutatja. :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#242) szupermacs válasza hroberto (#241) üzenetére


szupermacs
veterán

Nézd meg mennyi fogyott az SE-ből, illetve mennyien vannak akik mai napig 4-4,7”-os kijelzőjű telefont használnak a zsebtabletek helyett. Azért, mert droid fronton nem jelenik meg ilyen méretű telefon mert csak a kínai trendeknek akarnak megfelelni, nem jelenti, hogy mindenkinek erre van szüksége.

(#243) hroberto válasza szupermacs (#242) üzenetére


hroberto
addikt

Igen, rengeteg Samsung Galaxy S10e fogyott, nyilván azért nem is lett utód... :U
Sosem mondtam, hogy mindenkinek nagy kijelzős mobil kellene, de a vásárlók nagyobb része inkább azt veszi meg.
Ha nagy lenne az igény a kis telefonokra, biztos, hogy más gyártó is gyártana. Jobban tisztában vannak a vásárlók igényeivel mint te vagy én.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#244) szupermacs válasza hroberto (#243) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha nem árulsz 5,5” alatt, senki nem vásárol 5,5” alatt. Ez viszont nem jelenti, hogy nincs rá igény. Van. De itt még mindig csak a Samuról írsz, másról nem. Rengeteg i7-i8 fogyott az utóbbi években. Gondolom nincs igény csak ez volt az egyetlen telefon amit lehetett kapni almánál. :(

(#245) NemMo válasza gattolino (#48) üzenetére


NemMo
őstag

Jelentősen olcsóbban meg lehet venni, ha utánajàrsz. (Kb 60k-val)

(#246) gattolino válasza NemMo (#245) üzenetére


gattolino
senior tag

Azt tudom. De hivatalosan ennyi. Az, hogy sufniboltok mit kínálnak bolti garanciával az nem érdekes. :W

Vivo X90 Pro Plus

(#247) hroberto válasza szupermacs (#244) üzenetére


hroberto
addikt

Fordítsuk már meg a kérdést. Ha szerinted olyan nagy igény van a kis kijelzős mobilokra, akkor miért nem gyártják őket.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#248) Juhaszatti válasza szupermacs (#244) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha sikeres lett volna a Sony Compact szériája, akkor most nem ott lennének mobilfronton, ahol. Az S10e pedig akkorát zakózott hogy a Samsung történetében példátlan módon 1 év után kivezették a hivatalos kínálatból. Ráadásul utód nélkül. Voltak próbálkozások, de nem véletlen, hogy a droidos gyártók nem nagyon erőltetik ezt a kategóriát.

Úgy emlékszem néhány éve már az iPhone-ok közül is a nagyobbak fogynak jobban, hiába van kisebb alternatíva a mai napig. Persze ez utóbbiban előfordulhat hogy tévedek, talán majd kijavít valaki, ha nem így van.

(#249) INGJOKE válasza Juhaszatti (#248) üzenetére


INGJOKE
veterán

van egy vékony réteg aki mindig ez miatt nyihog itt a fórumon, de én még az életbe nem láttam személyesen olyan embert, aki a 15 cm, helyett a 16-ot már akkor óriási tragédiának élte volna meg. :)

(#250) szupermacs válasza INGJOKE (#249) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem tragédia lesz lecserélni az SE-t. :) 5”-ról váltottam vissza 4,8-ra és onnan 4-re. Miért olyan hihetetlen mindenkinek, hogy sokan az SE topicban is csalódtak amikor 4,7” lett az új? Ha nagyobb kijelzőt akarok akkor előveszem a Macbookot vagy bekapcsolom a PC-t és nyomom a TV-n. Utazáshoz, pötyögni használom a telefont és nem mozira.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.