Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) aprokaroka87 válasza Thom! (#1399) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na oké, de nincs is egy zsáknyi Pixel verzió :D
Xiaomi meg Redmi meg rengeteg van.

Meg ugye jó munkához idő kell.

Idővel megkapja majd mindenki, már csak az a kérdés hogy a Miui 13 idén fog-e érkezni, vagy esetleg már 2021-ben lesz meg.

(#1402) Bigemperor válasza Black&White (#1398) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Szuper, köszönöm.Amugy ennek a felrakása nem macera, biztosan többször volt már itt, megtennéd,hogy meghivatkozod? :R

(#1403) Thom! válasza Black&White (#1398) üzenetére


Thom!
veterán

Ebben van magyar?

(#1404) Zsoleszhun válasza Thom! (#1403) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van :K

¯\_(ツ)_/¯

(#1405) Black&White válasza Bigemperor (#1402) üzenetére


Black&White
addikt

Ugyanúgy rakod fel, ahogy az utolsót.
Készülékem, MIUI verzió, jobb felül menü és betallózod.

(#1406) Bigemperor válasza Black&White (#1405) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Na,nekem pont ezzel van gondom.
Ha így teszek,ott mindig arra jut,hogy van frissítés,mindig letölti,de ez a frissítés.mindig a 12.0.3.0 (2020.09.), akármit csinálok.valami nem gyerebe nálam,az tuti.Vpn-nel is próbálkoztam már.

(#1407) Black&White válasza Bigemperor (#1406) üzenetére


Black&White
addikt

A nagy, 12-es számra nyomj rá többször (8-10x), akkor a jobb felső menü gombnál több opció is elérhetővé válik.
És ott már tudsz telepítő csomagot tallózni.

Kerestem egy idevágó képet, tessék:LINK

[ Szerkesztve ]

(#1408) Bigemperor válasza Black&White (#1407) üzenetére


Bigemperor
senior tag

:R kipróbálom.

(#1409) szpali válasza Thom! (#1400) üzenetére


szpali
addikt

Ha az van, mint nekem, akkor az egyik teljes felbontás, a másik kisebb méret, amit a MiCloud használ előnézetnek
Kapcsold ki a Mi backupot és csekkold a Google Fotókban a képek részleteinél a felbontásokat. A kisebbiket töröld ki és probléma megoldva ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1410) Thom! válasza szpali (#1409) üzenetére


Thom!
veterán

Mi backup töröltem már adb fastboottal.

(#1411) Bigemperor válasza Bigemperor (#1408) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Megcsináltam,addig rendben is van,de a legújabb frissítő csomagra is mindig ugyanezt a 12.0.3 .0. verziót adja és újra meg újra letölti,ezt nem bírom felfogni.

[ Szerkesztve ]

(#1412) Black&White válasza Bigemperor (#1411) üzenetére


Black&White
addikt

Letöltöd, amit linkeltem (#1398) és azt tallózod be.

(#1413) Thom! válasza Black&White (#1412) üzenetére


Thom!
veterán

V12.2.5.0 RJBINXM Recovery ROM betallózni engedi de telepíteni valamiért nem engedi.
EEA Global ROMot enged csak. V12.2.1.0.RJBEUXM ezt engedi az Indiai-t egyelőre nem.
Nem erre a hálóztra van tervezve...

[ Szerkesztve ]

(#1414) Black&White válasza Thom! (#1413) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, ebben semmi furcsa nincsen.

(#1415) Thom! válasza Black&White (#1414) üzenetére


Thom!
veterán

Akkor jó.
Kamera app sokszor fagy inditásnál
Viszont Google fotókban megoldották hogy ne duplikálodjon a fotók ha készít az ember.

(#1416) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, egy vélhetőleg vodás mi 10 5G-t használok Telekomos SIM-mel. Az normális, hogy a vowifi nem működik így a telón? Ugyanazzal a kártyával az előző telómon - S8+ -on - működött a vowifi. Természetesen a telón bekapcsoltam az opciót.

(#1417) Bigemperor válasza Black&White (#1414) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Rövid tapasztalatok az új indiai rom-ról: Nálam a melegedés érezhetően mérséklődött, némiképp az üzemidő is javult. Köszi a jelzést mégegyszer! :R

(#1418) szpali válasza Bigemperor (#1417) üzenetére


szpali
addikt

Butus kérdés, de ebben van gyárilag hívásrögzítés?
BL zárható vele?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1419) tibike8


tibike8
őstag

Használ valaki üvegfóliát a telón? Este feltettem rá egy ilyet és azóta nem olvassa az ujjlenyomatot. Legalábbis 10-ből kb 9x nem olvassa. Az üvegfóliától ennyire rossznak kell lennie? Az ujjamat szépen beolvassa és el tudom menteni, de használni már nem tudom. Így ki is kapcsoltam az ujjlenyomatolvasást.

(#1420) szpali válasza tibike8 (#1419) üzenetére


szpali
addikt

Nekem a 9T-nél volt ilyen problémám, újra kellett tanítani az összes ujjat, az elsődlegeset 2x is megtanítottam neki, utána már frankó volt.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1421) Black&White válasza szpali (#1418) üzenetére


Black&White
addikt

Zárt bootloader mellett csak az indonéz romban van gyárilag hívásrögzítés.
Külső programmal esetleg megoldható, de arra még nem jött visszajelzés.

(#1422) tibike8 válasza szpali (#1420) üzenetére


tibike8
őstag

Én is újratanította, de nem olvassa.

(#1423) Black&White válasza tibike8 (#1422) üzenetére


Black&White
addikt

Huhh, pedig az nem is egy olcsó üveg...
Nekem is van itthon belőle egy törött példány (már küldött az eladó egy újat, lassan meg is kapom), de nekem ezek a fekete keretes TG-k nem jönnek be.
Van egy ugyanilyen Cafele-m, azt is félreraktam egyelőre.
Ami bejött, ez az uv ragasztós üveg: LINK
A felrakásnál nagyon figyelmesnek kell lenni, plusz én leragasztottam minden nyílást a telón, de végeredményben nagyon jó cucc.Ujjlenyomat olvasót nem zavarja és törölgetni se kell, szinte semennyire.

(#1424) Bigemperor válasza szpali (#1418) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Már megválaszolták előttem,nincs gyári rögzítés,de appal megoldható szerintem.Bl zárható, nekem is úgy van, eddig egy app sem reklamált semmiért. Egy dolgot vettem észre,de ez alighanem az Android auto app hiba,hogy a mostani verzión nem megy valamiért a maps hangvezérlés.

[ Szerkesztve ]

(#1425) tibike8 válasza Black&White (#1423) üzenetére


tibike8
őstag

A páromnak az s10e- jére is egy ilyen lett rakva. A Nillkintől rendelve sem sokkal olcsóbb. És az edigitaltól jött meg törött volt az első, de rendeltek egy másikat és az szépen felment. Igazából a samura tettem először üvegfóliát életemben. Megszenvedtem vele, de jó lett. Ezért vállaltam a MI 10-re is magamnak, de hiába ugyanaz a típus, teljesen más volt a védő rétek a két fóliának. A samué vastag merev anyag volt és alig bírtam leszedni az üveget róla, de ahogy rátettem és megböktem a közepét, szépen elterült a ragasztó réteg. Na a MI 10-én meg egy sima fólia volt és azt lehúzva meg egy öntapadós üvegfólia volt amit rányomtál a kijelzőre és annyi. Nem volt önterülős folyékony réteg rajta. Igazából nem is értem. A doboz alapján egyformák voltak a két fólia.

(#1426) álarc válasza tibike8 (#1425) üzenetére


álarc
aktív tag

Tudnál esetleg képet lőni milyen lett?
Köszi!

(#1427) tibike8 válasza álarc (#1426) üzenetére


tibike8
őstag

Mármint az enyémről vagy a samura rakottról?

(#1428) álarc válasza tibike8 (#1427) üzenetére


álarc
aktív tag

A Mi 10 re gondoltam :K

(#1429) tibike8 válasza álarc (#1428) üzenetére


tibike8
őstag

Elég nehézkes fotózni, de itt van pár. Amik szemetek látszanak, azok csak szöszök a tetején.

(#1430) tibike8


tibike8
őstag

Ezt a fóliát nem ismeri valaki? A neve alapján talán ez már az önterülős ragasztóval ellátott.
Kínából most meg nem rendelnék olcsó fóliát mert 2 hónapot nem várnék rá.

(#1431) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Belebújtatós tokkal kapcsolatban kérdeznék. Egy Topiktárs linkelt egyet, de sajnos azt már nem tudtam berendelni sehogy sem, ellenben méretekben elkezdtem nézelődni.
Mi10 : 162.5 x 74.8 x 9 mm

Note20Ultra: 164.8 x 77.2 x 8.1 mm

Szerintetek ha Gyári tok+ idővel üvegfólia, vagy shieldUP fólia köré akarok ilyen belebújtatóst, akkor a Note20 ultrára gyártott tok jó lehet? úgy sakkozok, hogy kb szerintem okés a dolog.
Erre gondoltam:
[ColorA]

Mit gondoltok, nagyon mellélőhetek vele? :) nagyon letyegne?

(#1432) Black&White


Black&White
addikt

Jött új frissítés: Mi 10 – EEA Stable V12.2.4.0.RJBEUXM: LINK

[ Szerkesztve ]

(#1433) kkdesign válasza Black&White (#1432) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szia! Ez jó lesz nekem bootloader nyitás utáni rom feltevéshez? Mert akkor rögtön ezzel kezdenék. Nekem Sima single simes eu magyar rom kellene majd, ezegyszer szeretném majd a mult héten mesélt voda romot lecserélni és visszazárni.

(#1434) Black&White válasza kkdesign (#1433) üzenetére


Black&White
addikt

Ez recovery rom, neked majd ugyanennek a fastboot verziója kell. Az mindig egy kicsit később válik elérhetővé.
Fastboot rom-ból egyelőre csak régebbi verzió van, de az már gond nélkül frissíthető ezzel a csomaggal.

(#1435) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Kijött az eu dev is: xiaomi.eu_multi_MI10_21.1.13_v12-11.zip

Changelog 21.1.13:

System:
New - Xiaomi.eu ROM for Mi 10T Lite/Redmi Note 9 Pro 5G (gauguin) with Android 11
New - MIUI 12.5 update [Redmi Note 8]
Optimization - Minor layout changes while turning Silent/DND mode on from volume bar
Optimization - Updated Android Security Patch to January 2021 [Most of devices]
Fix - SafetyNet test failed for unrooted devices
Fix - Broken icons in certain apps, like Edge and Spotify [Android 11 devices]
Fix - Google Setup Wizard was showing on first boot instead of MIUI's initial setup
Fix - Custom actions in contextual text selection popups were missing [Android 11, and also Android 10 in certain apps]
Fix - The "Glow" charging animation was not working [Some Android 11 devices]
Fix - Due to error mentioned above wireless charging was not working while this animation was turned on
Fix - Unmute sound was playing from Quick settings/Control center even when disabled [Android 11 devices]
Fix - Weather info in the notification shade was not scaled properly with very small text sizes [Android 11 devices]

Gallery:
Fix - "Bokeh" app crashed when trying to edit a Dynamic shot/Motion photo or a Document photo [Some devices]
Super wallpapers
New - Two new wallpapers for Earth super wallpaper

Camera:
New - Added few new gridlines (golden ratio)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1436) tibike8


tibike8
őstag

Vettem egy ilyen autós töltőt minap. Ezzel baromira gyorsan tölt és szuper gyors töltést ír a teló. Sima vezetékes töltésnél meg 'csak' gyorstöltést. Ez így normális? Vagy a telóhoz kapott töltő fejem nem az igazi? Nem reklamálás, csak kérdem.

(#1437) Divinity válasza tibike8 (#1436) üzenetére


Divinity
őstag

Milyen töltőd van hozzá? Turbo charging-ot tud a gyári (30W)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#1438) tibike8 válasza Divinity (#1437) üzenetére


tibike8
őstag

MDY-11-EX van rajta...

(#1439) koxminator válasza Black&White (#1432) üzenetére


koxminator
senior tag

Ez tegnap nekem is feljött, viszont mára eltűnt, hiába keresek frissítést, nem adja fel. Ez mitől lehet? :F

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1440) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Késő este lejár a várakozási idő Bootloader nyitásra.

Szeretnék érdeklődni a folyamattal kapcsolatban.

umi_eea_global_images_V12.0.6.0.QJBEUXM_20201020.0000.00_10.0_eea_e0f755c9d5
Ez került letöltésre nekem, kicsomagolva 8,28 GB

Ez az utolsó Fastboot ami okés lehet számomra? Van újabb?
hivatalos magyarországon is megjelent rom kell nekem semmi extrával :)

Annyit kellene akkor majd este tennem, hogy visszalépek a MI Unlockba, végigengedem a folyamatot, majd ujraindul a teló?

Ha újraindult, fogom, újra fastboot üzemmód, majd mi Flash megnyitása, betallózom a romot, és FLASH gomb, úgy hogy alul a flash and lock-ra kattintok?
Mert zárni is akarom, nekem jó lesz a sima eea stabil rom :) ott írja az összefoglaló, hogy ilyesztő. h nem történik semmi.
A Progress, result színek sem jelzik, hogy túl lehet-e ezen a telefon?

Kell foglalkoznom a miFlash driver fülével? ha az adb devices lehozta a készülékem akkor azthiszem azzal is minden ok. Ha a mi unlock működött először akkor gondolom most is minden ok lesz driver szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#1441) Black&White válasza koxminator (#1439) üzenetére


Black&White
addikt

Passz, nem láttam, hogy visszavonták volna!
Mindenestre a linkről letöltve is tudod telepíteni.

(#1442) Black&White válasza kkdesign (#1440) üzenetére


Black&White
addikt

Mentsd, amit mentened kell, aztán nyithatod a bl-t.Utána MiFlash-sel tedd fel, amit linkeltél.Egyelőre nincs R alapú fastboot ROM, de ez nem gond, flash után frissíthetsz egyből recovery rom, vagy ota segítségével.
Zárni zárd úgy, ahogy az összefoglaló végén van, fastboot módban.
Az is hivatalos megoldás.
Ha Miflash alatt, refresh gombra érzékeli a telefont (device mező alatt megjelenik a telefon egyedi azonosítója), akkor minden rendben van.

(#1443) kkdesign válasza Black&White (#1442) üzenetére


kkdesign
senior tag

Értem, köszi. Azt csak simán platform toolsból command ablak mikor az eszkoz elkeszult es udvozlokepernyo van, vissza kikapcs, fastboot, majd oem lock? Erdemes elotte adb devices hogy latja e az eszkozt ?

Vegso soron alapallapotot akarok majd elerni a legfrissebb rommal. Ha felfrissült ota a legujabbra akkor factory reset droid alol aztan meg is vagyok? Vagy erdemes recovery modba bemenni es onnan?

[ Szerkesztve ]

(#1444) Black&White válasza kkdesign (#1443) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, megvolt a fastboot rom, újraindítod fastboot módban, platform tools mappából powershell ablak, fastboot devices, ha oké akkor mehet a fastboot oem lock.
Ne keverd és hagyd el a fastboot parancsokat! :K

(#1445) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Sziasztok

A képernyő érzékenységét lehet kalibrálni valahogyan?
( Nincs root jogom, várhatóan nem is lesz )

Válaszokat köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1446) kkdesign válasza Black&White (#1444) üzenetére


kkdesign
senior tag

Rendben, köszönöm! :)

(#1447) koxminator válasza Black&White (#1441) üzenetére


koxminator
senior tag

Kösz, végül így raktam fel.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1448) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!
Sikerült a vodafon romot letakarítani végre a telóról, minden rendben ment, mostmár normális rom van rajta, reggel a 11es droidot is felajánlotta rá :) így teljesen új lappal most lakom be a mi10em :) köszönöm a segítségeteket hozzá! Bootloadert is sikerrel visszazártam :) mostmár csak élvezni kell a készüléket :)

(#1449) hroberto


hroberto
veterán

EEA-ra jött valami frissítés. 12.2.4.0.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1450) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, megmondanátok, hogy ez a vodás ROM vagy a 'normális'? Bocs, nem vagyok ezekben a dolgokban otthon...

Illetve a vodás ROM lecserélése a garit nem befolyásolja? 1 3 hónapos készüléket vettem és egy vodás számlát kaptam mellé.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.