Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Bathorypeter válasza Sgt. Chris (#1648) üzenetére


Bathorypeter
tag

Gratulálok hozzá.Gyárilag kapsz hozzá egy tök jó tokot,a kijelzőn meg alapból lessz rajta egy fólia,ami eléggé tartos,nekem 2 hét után még semmi baja.Nekem úton van az űvegfólia az Aliexpresszröl,na meg egy ütésálló tok is,bár még sose ejtettem el telefont :)

(#1652) hroberto válasza Bathorypeter (#1646) üzenetére


hroberto
veterán

Az Euronics-ben vásárolt telefonokra szerintem gyártói garancia van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1653) szpali válasza Black&White (#1167) üzenetére


szpali
addikt

xiaomi.eu weekly-ről szeretnék indiaira átmenni (global készülék, eurisonics beszerzés)

- BL nyitva
- Fastboot módban elindítottam a telefont
- kitallóztam a kicsomagolt tgz fájlt a MiFlash-nek
- telefon csatlakoztatva, látja a MiFlash
- alul "Clena all" opció van kijelölve
- elindítom a Flash gombbal a folyamatot, de szinte azonnal egy "Error: Antirollback check error" hibaüzenet fogad

Innen hogyan tovább? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1654) tibike8 válasza hroberto (#1652) üzenetére


tibike8
őstag

Úgy van, meg a Mediában, Edigitalban, 220Voltban is. Meg persze a szolgáltatóknál. Úgy tudom, hogy a kijelző garinak a gyári gari a feltétele.

(#1655) Zsoleszhun válasza szpali (#1653) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A miflash mappába másold be a tgz fájlt.

¯\_(ツ)_/¯

(#1656) Clay válasza szpali (#1653) üzenetére


Clay
senior tag

Jobb az indiai?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1657) szpali válasza Zsoleszhun (#1655) üzenetére


szpali
addikt

:R

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1658) szpali válasza Clay (#1656) üzenetére


szpali
addikt

Nem akarok mókolni habár nagyon menő a 12.5 minden fícsöre, de kell a Dual SIM és szeretném használni a Google Pay-t is.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1659) Sgt. Chris válasza Bathorypeter (#1651) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Oh..köszi a felhomályosítást :-) Akkor 2 gonddal kevesebb... Ha a tok legalább olyan jó, mint a Mi9T-men, akkor az nagyon szuper. Annyira bejött, hogy nem is gondoltam a lecserélésére...

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#1660) rjg válasza szpali (#1658) üzenetére


rjg
őstag

Mindkettő működik xiaomi.eu alatt is és ha stabil verziót teszel fel, akkor mókolnod sem kell. ;)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1661) szpali válasza rjg (#1660) üzenetére


szpali
addikt

Ha hiányolni fogom a 12.5 fícsöröket, lehet nekifutok újra :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1662) álarc


álarc
aktív tag

Sziasztok!
Eljutottam a BL nyitásig! Minden ok! Flash recovery, az is ok. De reboot recovery nem indul, vissza ugrik fastboot módba. Min sztam el? Köszi! - Utána Miflash felmegy a Rom és visszazár, tehát nem téglult teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#1663) Black&White válasza álarc (#1662) üzenetére


Black&White
addikt

Milyen rom-ról indultál?

(#1664) álarc válasza Black&White (#1663) üzenetére


álarc
aktív tag

Legújabb EEA

(#1665) Black&White válasza álarc (#1664) üzenetére


Black&White
addikt

Tehát R alapú EEA.
Akkor csak bootolj be a 1206-os wzsx féle twrpbe, ne flesseld.
fastboot boot recoveryfileneve.img
Elég hosszú idő, mire betölt, addig csak fekete képernyőt látsz.
Utána OTG-ről tudsz flashelni ROM-ot.

(#1666) álarc válasza Black&White (#1665) üzenetére


álarc
aktív tag

Azt nem találom :N

(#1667) Black&White válasza álarc (#1666) üzenetére


Black&White
addikt

(#1668) álarc válasza Black&White (#1667) üzenetére


álarc
aktív tag

THX :R

(#1669) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

Sziasztok!

Érdekes hibákra lettem figyelmes.

1. K&H mobil fizetés eddig működött , majd egyszer csak már nem...
2. Gmail eddig lehetett csatolmányt küldeni , de már nincs hozzá kedve
3. A Messenger chatfejes módja már inkább csak bohóckodás nem olyan , mint "régen" volt... (Ez mondjuk lehet alkalmazás hiba is , de inkább telefon, mert a barátaimnak nem változott negatív irányba"
4. Leállítom a youtube vinced appot , majd gondol egyet és az értesítésisávban újra kirakja és nem is mindig egyszerű eltüntetni onnan.

Valaki találkozott már hasonlóval?
Valakinek van megoldási ötlete?

Köszönöm ha valaki válaszol .

(#1670) Player


Player
csendes tag

Sziasztok!

A feleségemnek van ilyen telefonja, pontosabban Xiaomi Mi 10 T
A felmerült kérdés az, hogy a folyamatban lévő telefonbeszélgetést fel lehet e venni valahogy ezzel a telefonnal? Vagy alkalmazni kell hozzá valamilyen segédprogramot?

(#1671) szpali válasza Player (#1670) üzenetére


szpali
addikt

Rossz topikban vagy, de általánosságban, ha gyári ROM (ezáltal Google tárcsázó és Messages alkalmazás) van a készüléken, akkor nem támogatott a natív hangrögzítés.

Nekem a Cube ACR-t ajánlották. bevált, rendben működik, az ingyenes megoldás is teszi a dolgát, de havi díjért cserébe felhőbe is tudsz menteni.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1672) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

(#1673) Playerka válasza szpali (#1671) üzenetére


Playerka
csendes tag

Köszönöm a válaszodat.

(#1674) Clay


Clay
senior tag

Kellene egy kis segítség. Kinyitottam a bootloader-t, majd boot recovery, be is jött a twrp, de nem tudok file-t másolni a telefonra.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1675) Black&White válasza Clay (#1674) üzenetére


Black&White
addikt

Szokásos kérdés, milyen ROM-on vagy? :DDD

(#1676) Clay válasza Black&White (#1675) üzenetére


Clay
senior tag

Global stabil. A telefon unlock-olva, twrp-t telepítem, format data - yes, és innentől kezdve nem látja a PC a telefont, tehát nem tudom rámásolni az EU ROM-ot, ha elindítom a telefont normál módban, akkor alaphelyzetben indul, ilyenkor tudok másolni, de természetesen a twrp is eltünik, nem tudok csak a gyári recovery-be beboot-olni. ha ilyenkor rámásolom a telefonra az új ROM-ot és azután fastboot-ból felrakom a twrp-t és törlés nélkül csak az install-t futtatom, akkor jó lesz?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1677) rjg válasza Clay (#1676) üzenetére


rjg
őstag

A jelenlegi, nem teljesen működő TWRP miatt csak OTG-ről (pendrive-ról) tudod feltenni a xiaomi.eu ROM-ot.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1678) Clay válasza rjg (#1677) üzenetére


Clay
senior tag

Ha csatlakoztatom hozzá a pendrive-ot, akkor azt látni fogja twrp-ből?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1679) rjg válasza Clay (#1678) üzenetére


rjg
őstag

Igen, csak ki kell választanod, hogy melyik tárolót használja, belsőt vagy külsőt. Külső esetén a pendrive tartalmaz fogod látni és tudsz róla telepíteni is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1680) Clay válasza rjg (#1679) üzenetére


Clay
senior tag

Így sikerült, köszönöm a segítséget.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1681) porkiy válasza szpali (#1671) üzenetére


porkiy
aktív tag

Van erre külön topik?

(#1682) szpali válasza porkiy (#1681) üzenetére


szpali
addikt

Mi10T van, bár a fenti kérdés inkább általánosságban MIUI kérdés :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1683) tibike8 válasza tibike8 (#1524) üzenetére


tibike8
őstag

Ma megjött a Baseus is. Ez is rendben van. Mindegyik portján elindul a turbo töltés és a blitzwolf kábelt is szereti.

(#1684) supertrezi


supertrezi
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap jött meg a Mi 10-esem. A hangbeállításoknál nem értem, mit művel a készülék. Ha beállítom csengésre és rezgésre, akkor csak csörög; ha némára és rezgésre, akkor néma, de szintén nem rezeg; ha "Ne zavarjanak"-ra állítom, akkor meg csörög és szintén nem rezeg. Ez valahogy nem fér a fejembe... Vagy én vagyok teljesen hülye? (A Rezgés híváskor és néma módban is be van kapcsolva...) Mindenesetre rohadtul nem rezeg, miközben csörög, és akkor is csörög, ha nem kéne... Ez valami szörnyű bug? Hát Ne zavarjanak módban meg se kéne mukkannia... Azt se értem, a rezgésnek minek van külön ikonja. Mate 10 Pro volt 3 állás: csengés, rezgés, néma.

[ Szerkesztve ]

(#1685) Clay válasza supertrezi (#1684) üzenetére


Clay
senior tag

Nem lehet, hogy hibás?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1686) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha apk fajlokat toltok le a telefonra, azokt hogy tudom megőriztetni vele? Van egy app ami egy ido utan bekressel, aztán ujra kellene huzni, de mire ezt megtenném már nem találom az apk fájlt... Mi lehet a gond?

(#1687) Clay válasza kkdesign (#1686) üzenetére


Clay
senior tag

Nem a tisztító-val szeded le?

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1688) kkdesign válasza Clay (#1687) üzenetére


kkdesign
senior tag

az tud futni automatikusan is? mert akkor lehet az szedi le :)

(#1689) supertrezi válasza Clay (#1685) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Helló!

Rájöttem egy döbbenetes dologra... :)
A csengőhangok közül van egy (a MiMix2 nevezetű), ami egyszerűen nem rezeg. Az összes többi igen, ez nem; én meg pont erre állítottam be. Így aztán hiába volt rezgésre állítva, meg se nyekkent. Érdekes dolog ez.

Egyébként másoltam rá most egy zeneszámot, beállítottam csengőhangnak, és ugyanúgy nem rezeg, mint az a MiMix2. Hogy van ez? A rezgések hozzá vannak rendelve az előre telepített csengésekhez, és ha én bármilyen másik számot állítok be, akkor az nem rezeg nekem? Komolyan nem értem.

Ez a MIUI Global 12.0.6. Stabil verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1690) Clay válasza supertrezi (#1689) üzenetére


Clay
senior tag

Fogalmam sincs, mert én lenémítva használom a telefonomat, úgy meg tökmindegy, hogy mi a csengőhang.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1691) Clay


Clay
senior tag

Valaki tudja, hogy mi a különbség a DS és a CP üveg közt?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1692) Black&White válasza Clay (#1691) üzenetére


Black&White
addikt

Itt vannak felsorolva a különböző üveg típusok tulajdonságai.

(#1693) supertrezi válasza Clay (#1690) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Mindenesetre rém furcsa lenne, ha csak a gyári csengőhangok rezegnének. Nem tudok egyelőre napirendre téri efölött.

(#1694) Clay válasza Black&White (#1692) üzenetére


Clay
senior tag

A gyári tokhoz jók ezek a nilkin üvegek?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1695) Black&White válasza Clay (#1694) üzenetére


Black&White
addikt

Passz...
Frosted Shield-et használok UV ragasztós TG-vel.
Csak pluszban van egy CP+ Max-om.

(#1696) Clay válasza Black&White (#1695) üzenetére


Clay
senior tag

Na mindegy, bezsákoltam egyet, majd kiderül. A mi mix2s-hez nem voltak jók az üvegek, mert a gyári tok felfeszítette a szélén.

Szerk.: Meg minden tok...

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1697) supertrezi


supertrezi
aktív tag

Üdv!
A Messenger jól működik nálatok? Nálam folyton kettőt rezeg, ha kilépek belőle chatfejig meg ha onnét vissza, és ha a menüjében ide-oda lépkedek a lapok között, akkor is kettőt-kettőt rezeg. Mi a fenét kapcsoljak ki, hogy ne csinálja?

(#1698) Clay válasza supertrezi (#1697) üzenetére


Clay
senior tag

Haptikus visszajelzést, szerintem alkalmazásonként is lehet kapcsolgatni.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1699) Pool_ válasza Clay (#1694) üzenetére


Pool_
tag

Nekem volt nillkin üvegem rá, néha nem érzékelte az alsó gombokat vele. Pedig full buborék meg minden mentesen raktam fel.
Az ipademen is nillkin van, ott is vannak érintés érzékelési
problémák ha nem a kezembe fogom hanem az asztalon van. Szóval részemről nillkin üveg soha többé :)
A pár forintos aliexpresses uv ragasztós üveg sokkal jobb. Arról nem beszélve hogy buborék mentesen felrakni is jóval egyszerűbb. Bár én mostanában hydrogél fólia párti vagyok, sokkal kellemesebb a tapintása mint az üvegnek.

(#1700) tibike8 válasza Pool_ (#1699) üzenetére


tibike8
őstag

Nekem is egy Nillkin CP+MAX 3D van fent és az ujjlenyomat olvasás is rossz lett vele és az asztalon fekve valóban sokszor nem akar érzékelni a kijelző széle körül. Minap kapott is egy ütést a teló sarka és repedt a fólia meg a Nillkin Super Frosted hátlap is sérült a sarkán illetve - és ez a leggázabb - mivel hiába lekerekített az üvegfólia, kb 1mm rész van körben a hátlap és a fólia közt és ott kapott sérülést így a teló készülékháza is picit. Most inkább shild up fóliát tetetek rá meg egy SPIGEN RUGGED ARMOR hátlapot. Hátha ez így jobban fog védeni.
Amúgy a párom S10e-jén is ugyanez a típusú Nillkin üveg és hátlap van és azon tökéletesen összezár körbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.