Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Black&White válasza trebrona (#1600) üzenetére


Black&White
addikt

Hogy lenne már mindegy...

(#1602) trebrona válasza Black&White (#1601) üzenetére


trebrona
nagyúr

A factory reset az gyári beállítások visszaállítása magyar fordításban. Nyilván adattörlésre vonatkozik. Mivel custom rom és custom recovery van a telefonon, így ezt recoveryben kell elvégezni, nem fut le automatikusan. Ezért indítja a recovery-t.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1603) alex.3 válasza Black&White (#1599) üzenetére


alex.3
tag

Köszönöm közben megoldódott. Egy formatot is nyomni kellett. :R

(#1604) Black&White válasza trebrona (#1602) üzenetére


Black&White
addikt

Na és akkor, ha már ott vagyunk, miért nem árulod el, mi a teendő?
Ugyanis a legtöbb esetben lóf@szt nem ér a készülékem/gyári visszaállítás menüpont, de hát ugye a fórummotor mindent elbír....

(#1605) trebrona válasza Black&White (#1604) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem tudom mi problémád van, de idézem:

Mivel custom rom és custom recovery van a telefonon, így ezt recoveryben kell elvégezni, nem fut le automatikusan.

Jóccakát!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1606) Black&White válasza trebrona (#1605) üzenetére


Black&White
addikt

Próbáld értelmezni azt, amit ő írt
Joccakát, ja... :DDD

(#1607) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Sziasztok.Vettem egy ilyen telefont,felfrisitettem a legújabb rendszerre (MIUI 12 android 11 )és azóta nem tudok másolni semmit az android/obb mappába mert írásvédettneknírja.Van erre valami megoldás?Rootolni nem szeretném :R

(#1608) Black&White válasza Bathorypeter (#1607) üzenetére


Black&White
addikt

Próbáld ki ezt: LINK

(#1609) Bathorypeter válasza Black&White (#1608) üzenetére


Bathorypeter
tag

köszi de sajnos nem megy.Próbáltam :(

(#1610) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok,
Frissítettem Global 12.2.4.0-ra (Android 11 RKQ1)
Kézmozdulatos rendszervezérlés nem működik, be tudom kapcsolni, de nem reagál semmire. Újraindítás után pedig visszaáll gombokra. Akad is kicsit.
Van mód visszatenni az egyel régebbit?

Nova Launcher Prime-al használom, van valakinek így ezzel a kombóval tapasztalata?

(#1611) Black&White válasza andrisms (#1610) üzenetére


Black&White
addikt

Ha jól emlékszem, erre nincs jelenleg megoldás. Esetleg próbáld ki ezzel: LINK

(#1612) odium válasza andrisms (#1610) üzenetére


odium
aktív tag

Én is Novát használok, ugyanez a helyzet. Kellett idő, mire rájöttem, hogy a nem gyári launcher miatt nem működik a gesztus. Megvárom a következő update-et, hátha javítják. Ha nem, maradok a gomboknál, nekem kell a Nova.

[ Szerkesztve ]

(#1613) rjg válasza odium (#1612) üzenetére


rjg
őstag

Legalább fél éve nem javították, így erre ne nagyon számíts mostanában. Én ezért álltam át Nováról a gyárira. Szerencsére minden nekem fontos funkciót be tudtam rajta állítani, így csak a beállítása volt plusz idő, a használata ugyanaz.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1614) andrisms válasza rjg (#1613) üzenetére


andrisms
aktív tag

Hát ez elég elszomorító. Mondjuk eddig tökéletesen működött, csak az új frissítés rontotta el. Nagyon régóta Novát használok, nekem a gyári nem igazán jött be. Remélem javítják.

(#1615) tibike8


tibike8
őstag

Na épp most jött meg a töltő. Szuper. Én még ilyen töltést nem tapasztaltam eddig. Ha a dokkoló nélkül, csak a töltőfejet dugom rá a kapott kábellel, a töltést nem csak simán az egész százalékkal jelzi, hanem századokat is mutat és folyamatosan megy feljebb az érték az ember szeme láttára. QI töltéssel csak simán mutatja a százalékot azon túl, hogy persze turbó töltéssel tölt.
Persze igaz lett, hogy válogatósak a perifériák és nekem is csak a kapott kábellel tölt így. Ellenben blitzwolf kábellel és egy gyengébb xiaomi töltővel megint csak turbón tölt. De ugyanez a kábel és fej, az 55W-os QI dokkolóval nem működik közre és nem megy a turbó töltés. Mindenesetre nagyon jó kis cucc.
Az Alin tegnap vámkezelés státuszba került a szállítás. Itt kicsit megijedtem, hogy még fizethetem a 27% ÁFA-t, de most meg mégis meghozta a posta.

[ Szerkesztve ]

(#1616) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sziasztok!
Asszony telója is jelezte a frissítést. Mehet fel v van vele probléma?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1617) Black&White válasza Bathorypeter (#1609) üzenetére


Black&White
addikt

Ma jött egy frissítés Solid Explorer-re, nálam nincs gond vele.

(#1618) Bathorypeter válasza Black&White (#1617) üzenetére


Bathorypeter
tag

Köszi már megoldottam a youtuben van egy csomó videó,hogy mi a megoldás.De köszi

[ Szerkesztve ]

(#1619) tibike8 válasza tibike8 (#1615) üzenetére


tibike8
őstag

Fura tapasztalat még nekem, hogy a párom S10e-je meg a gyors töltést sem tudja ezen az 55W-os Xiaomin. A 20W-os Xiaomi dokkolóval meg egy 18W-os Blitzwolf töltőfejjel és kábellel meg megy a gyors töltés a Samsungon is...

(#1620) Black&White


Black&White
addikt

Kint vannak az R alapú fastboot romok is, ha valakinek szüksége lenne rá:

Mi 10 EEA 12.2.4.0 Fastboot ROM: LINK

Mi 10 India 12.2.5.0 Fastboot ROM: LINK

(#1621) Clay


Clay
senior tag

Hali! Tegnap lecseréltem a jó kis mi mix2s-emet egy mi10 5G 256GB-ra. Jó régen kellett már belaknom új telót. Elindítottam a bl nyitás 168óráját, de addig is lenne pár kérdésem.
- Miért nem tudok Android Auto-t telepíteni?
- A mi band4 vmiért csak azt írja ki, kb hogy "üzenet jött, engedélyezze a megjelenítést vagy nézze meg a telefonján". Híváskor a hívó nevét kijelzi...

Tud vki ezekre megoldást?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1622) Black&White válasza Clay (#1621) üzenetére


Black&White
addikt

A beállítások/kapcsolat és megosztás menüpontnál nem találsz AA opciót?
MiFit, vagy Zepp alkalmazásban engedélyezted az üzenetekhez való hozzáférést?

(#1623) Clay válasza Black&White (#1622) üzenetére


Clay
senior tag

Ott csak azt a "mi megosztás"-t találtam, azt most bekapcsoltam. De AA opciót nem találtam. Amikor az AA apk-telepítem, akkor végigfut a telepítés, csak a végén kiírja, hogy az alkalmazás nincs telepítve...

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1624) Pool_ válasza Clay (#1623) üzenetére


Pool_
tag

Nekem sem látszik az app rajta, de ha rádugod az autóra akkor működni fog, és onnan a beállításokat is el tudod indítani ha kell.

(#1625) Clay válasza Pool_ (#1624) üzenetére


Clay
senior tag

Na, majd holnap reggel jól kipróbálom. Elfelejtettem írni, de gondolom egyértelmű, hogy global stabil van még rajta.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1626) Pool_ válasza Clay (#1625) üzenetére


Pool_
tag

Nekem is az van rajta, és szuperül működik.

[ Szerkesztve ]

(#1627) Clay válasza Pool_ (#1626) üzenetére


Clay
senior tag

Működik, köszönöm.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1628) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni.Szeretnék a telefonom segítségével fizetni,de nem tudom a kártyámat rá digitalizálni.Valaki tud segíteni?Visa kártyám van,K and H-s.

Köszönöm :R

Iphonen működött az Apple pay-yel

[ Szerkesztve ]

(#1629) trebrona válasza Bathorypeter (#1628) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez kell neked: [link]

Szerk: Visa-val nem megy sajnos ez sem.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1630) Bathorypeter válasza trebrona (#1629) üzenetére


Bathorypeter
tag

igen sajnos ez az út nem járható

(#1631) trebrona válasza Bathorypeter (#1630) üzenetére


trebrona
nagyúr

Más sem. Esetleg szerezz be egy fintech kártyát, és azt tudod használni GPay-jel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1632) Bathorypeter válasza trebrona (#1631) üzenetére


Bathorypeter
tag

inkább veszek egy másik telefont.Köszi a választ. :R

(#1633) tuningmike válasza Bathorypeter (#1628) üzenetére


tuningmike
csendes tag

simple pay ..el tudod használni. nekem is visa van csak cib es...beregistrálod a kartyádat feltöltöd és tudod erintéssel vagyis nfc vel használni ... nekem müködött..

(#1634) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv! Sima Mi10 és a Mi10T Pro közt "őrlődöm"...ami vonz az az AMOLED, a jelenlegi Mi9T-ben megszerettem. Az FM rádiót+jack dugaszt már elengedtem (de sajnálom)

Ami fontos a fotós/videós képességek! Nem tudom, hogy milyen a sorrend a 9T-hez képest.

Javaslatok?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#1635) Clay válasza Sgt. Chris (#1634) üzenetére


Clay
senior tag

A Mi10T Pro-ban nincs amoled (viszont 120Hz-es) és vezeték nélküli töltés.

Szerk.: A Mi10 csak 1 sim-es.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1636) Sgt. Chris válasza Clay (#1635) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Ez az info megvan...valahogy az AMOLED miatt a sima 10 fele húzok...meg nem tudom, hogy a fotós képességei nem e jobbak, mint a 10T Pro-é. Tudom, hogy a főkamera gyakorlatilag ugyanaz, de a tesztek alapján összességében a régebbi model tűnik összeszedettebnek. Vagy rosszul gondolom? A vezeték nélküli töltés és a dupla sim, egyenlőre nem mozgat meg.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#1637) hroberto válasza Sgt. Chris (#1636) üzenetére


hroberto
veterán

Valamivel jobb a sima Mi10 kamerában.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1638) Black&White


Black&White
addikt

(#1639) BullZeye


BullZeye
veterán

Google Play USA-ba helyez, így az itthoni appokat nem tudom telepíteni.

Fogalmam sincs, hogy Xiaomi.eu rom miatt, vagy magisk miatt, de nem tudom módosítani az országot, van tippetek? Nem piszkáltam az elmúlt 5-6 évben google play beállításait.

Édes istenem de túl van bonyolítva. Pay.google.com-on új profilt kellett létrehozni, mert kb 10 éve USA címet állítottam be az egyik program miatt....

[ Szerkesztve ]

(#1640) Jakesz


Jakesz
őstag

Euronicsban most elég jó áron van, 170 ezer forint. Dilemmázom, hogy ezt vagy a Mi 10T Prot vegyem. Ha nem lenne ezen az a hülye üvelt kijelző, akkor egyértelműen ez lenne.

(#1641) Zozo0525 válasza Jakesz (#1640) üzenetére


Zozo0525
őstag

Ezt neked kell tudni, de nekem ez nagyon bejövős telefon :)

(#1642) hroberto válasza Jakesz (#1640) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem jobban jársz ezzel mint a Mi10T Pro-val. Ráadásul a gyári tok nagyon jól védi az ívelt kijelzőt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1643) kkdesign válasza hroberto (#1642) üzenetére


kkdesign
senior tag

Egyetértek.
Ha valóban csak a kijelző az ami miatt filózol, akkor szerény véleményem szerint keress egy plusz belebújtatós tokot, meg egy tokbarát shield up fóliát. A gyáritok, shield up fólia, plusz a belebújtatós tok együttese szerintem hoz akkora védelmet h semmi netaívum nem ér a 10tproval szemben :)

(#1644) Bathorypeter válasza Jakesz (#1640) üzenetére


Bathorypeter
tag

amúgy az Euronicsbe havi 1000 ft-ért tudsz rá kijelző biztosítást kérni.Én is kértem 24 hónapra.Annyit megér

(#1645) hroberto válasza Bathorypeter (#1644) üzenetére


hroberto
veterán

Minek? 1 évig ingyenes a kijelző csere törés esetén, ha gyári garancia van a telefonra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1646) Bathorypeter válasza hroberto (#1645) üzenetére


Bathorypeter
tag

Az Euronicsba akarja venni,nem a Lurdy storeba

(#1647) trebrona válasza Bathorypeter (#1646) üzenetére


trebrona
nagyúr

Milyen jótállási jegyet kaptál hozzá?

btw tényleg felesleges volt, hacsak nem kell a plusz 1 évre is. [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1648) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv, ha minden jól megy, jövő héten Mi10 tulaj leszek. A védelemhez érdekelne ki milyen védelmet ajánl? Tempered glass, hydrogel, fólia? Nagyon bumszli, vagy nem teljes képernyőt fedő megoldás nem érdekel... Thx.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#1649) Bathorypeter válasza trebrona (#1647) üzenetére


Bathorypeter
tag

itt a MI10t és a MI 10T pro-ra írják a kijelzőgarit.Euronicsos garit kaptam hozzá,de én azért nem a Lurdyba vettem,mert tulajdonképpen a Lurdyba semmilyen telefon se volt raktáron.Szánalmas az a bolt.

Idézet:

Minden vásárló, aki Xiaomi Mi 10T vagy Mi 10T Pro készüléket („Termék”) vásárol Magyarországon 2020. november 1. és 2022. február 28. között az alább részletezett partnerek internetes áruházaiban (webshopokban) vagy kereskedelmi üzleteiben, egyszeri (1) ingyenes szervízre jogosult a helyi Xiaomi szerviz pontoknál a vásárlástól számított első hat (6) hónapban, amennyiben a fent megnevezett Termékek kijelzője önhibáján kívül szenved sérülést (pl.: a Termék véletlenszerű leejtése).”

[ Szerkesztve ]

(#1650) trebrona válasza Bathorypeter (#1649) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi 10 szériára egyaránt vonatkozik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.