Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) tibike8 válasza jofiucska (#1850) üzenetére


tibike8
őstag

Én 3 hónaposan vettem és se fóliát, se hátlapot nem adott a kretén. Bár pofázni tudott, hogy mi mindent küld mellé... Még jó, hogy a gari papírt adta.
És én sem értem, hogy mi a bánatot csinált egy ilyen hátlappal meg minek szedte le a gyári fóliát a baromja...

[ Szerkesztve ]

(#1852) hroberto válasza tibike8 (#1851) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem kibírt fél évet a gyári fólia.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1853) Banderasz74


Banderasz74
tag

Anno nem fóliával kaptam meg. Vettem rá egyet a Média Marktban. A gyári tok mellékelve volt hozzá természetesen. Úgy emlékszem pedig hogy azt mondták,mindegyiken lesz gyárilag fólia. 😔 Az enyém originalt csomagban volt. Ezt elfelejtettem az elején írni.

(#1854) Sgt. Chris válasza Banderasz74 (#1853) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Nekem is kb 1,5 hónapos a Mi10-em, de fólia nem volt rajta, vagy marha jól illeszkedik, mert nem vettem észre, hogy lenne rajta. A szilikon tok az megvolt, gyári, fóliás dobozban jött...Emag-ról.

Így most rendeltem hozzá az Ali-ról.. 2 db-ot. :-) Lassan ideér.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#1855) hroberto válasza Sgt. Chris (#1854) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem sem tűnt fel csak egy kis idő után, hogy fólia van a kijelzőn. Jól rá van rakva. :D

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1856) tibike8


tibike8
őstag

Én meg rakattam rá előre és hátra is shield up fóliát meg hátra egy spigen hátlapot vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1857) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok, alzás mi10-hez milyen gari jár? A honlapon 24 hónapot írnak de nem kaptam hozzá semmilyen garilevelet csak egy számlát.

(#1858) novinyul válasza jofiucska (#1857) üzenetére


novinyul
veterán

Az maga a garancia jegy is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1859) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sziasztok
Lehet csatlakozom egy ilyen telefonnal, kérdésem az aksi mennyit bír,mert nekem az gyakorlatilag a legfontosabb,a telefonon élem az életem, és reggeltől estig nincs lehetőségem tölteni sajnos! Tehát kibír 1 teljes napot erős igénybevétel esetén?
Köszönöm szépen előre is ha válaszoltok :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1860) Bathorypeter válasza KoNZoLik@ (#1859) üzenetére


Bathorypeter
tag

Szia.Garantálom neked.Egész nap nyomkodom és nem merül le nekem 1 nap alatt,

(#1861) novinyul válasza KoNZoLik@ (#1859) üzenetére


novinyul
veterán

1 nap lazán :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1862) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1863) jofiucska válasza novinyul (#1858) üzenetére


jofiucska
tag

Azt gondoltam, csak, hogy tudom kideríteni, hogy pl a kijelzőcsere garancia érvényes e jelen esetben alzás beszerzésnél vagy nem.

(#1864) novinyul válasza jofiucska (#1863) üzenetére


novinyul
veterán

Sajnos az Alza sok helyről szerez be telefont. De a legjobb ha felhívod őket és megkérdezed, a hivatalos hazai garanciás MI10-re jár az 1 év ingyenes csere.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1865) tibike8 válasza KoNZoLik@ (#1859) üzenetére


tibike8
őstag

Én is csatlakozom. Nagyon jól bírja az aksi. Minap kipróbáltam, hogy reggel levéve a töltőről 2 óra GPS kocsiban (töltés nélkül persze) és nem tettem repülőbe se meg nem tudom már mennyi játék meg nyomkodás meg BT zene, óra... mellett este olyan 30% volt.

(#1866) Motar


Motar
tag

Sziasztok!

Én is beszereztem egyet, azaz úton van. :))
Ki, milyen tokot használ/ajánl? Rendeltem aliról 1-2 olcsóságot, de kinéztem itthon is 2t.
A nillkin [textured-et] és [frosted-et] .A frosted kinézetre jobban tetszik, de nyilván nem csak ez a döntő. A spigen ruggedet kicsit drágállom, amellett, hogy nem is tetszik.
Használtan veszem, gyári 99% hogy kuka.

Illetve fólia? Üveg nálam nem játszik. Hydrot rendeltem, de ki tudja mikor jön meg és az már aktuális lenne.

Köszönöm

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#1867) koxminator válasza Motar (#1866) üzenetére


koxminator
senior tag

Én eddig az utóbbi 3 telefonomon Nillkin Frosted-et használtam csak. Erre is megvettem, de szerintem nagyon szar, csúszik, pedig egyik korábbi telefonom esetén sem csúszott, stabil volt (LG Optimus G, Honor 6+, Honor View 10). Ezért lecseréltem egy Textured-re, azóta is az van rajta. Nem mondom, hogy ez nem csúszik picit, de még mindig stabilabb fogása van. Most vagy a Nillkin Frosted kúrodott el úgy ámblokk, vagy csak ennél a típusnál lett egy fos, nem tudom.
AMúgy sokan itt a gyárilag a telefonhoz adott tokra esküsznek.

Fólia még a gyári van rajta, de már megvettem az utánpótlást, csak még nem raktam fel, tehát nem tudom, milyen.

Plusz egy ilyen védelmet még, mondjuk én még az angol amazonról vettem, de ott már nem kapható.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1868) alex.3 válasza Motar (#1866) üzenetére


alex.3
tag

Sajnos a nillkin textured nagy csalódás volt számomra. Nagyon rossz a minősége, én még tavaly vettem a telefon megjelenése után 4000 forintért, de fél év után levált a textil felület, nem győztem vissza ragasztani. :W

(#1869) novinyul válasza alex.3 (#1868) üzenetére


novinyul
veterán

Spigen Rugged Armor tok nagyon jó rá, persze nem annyira olcsó sajna.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1870) Motar


Motar
tag

Hűha, akkor lehet ezt a nillkint hanyagolni kellene. Mivel használtam veszem, ezért írtam, hogy a gyárit egyből cserélném, illetve lehetőség szerint a fóliát is. Ne nyomjam már másnak az arc lenyomatát az enyémhez :DDD

Azaz amazonos full cover nem rosz, hasonlót rendeltem aliról. De valami itthon kapható kellene, mert azok ki tudja mikor jönnek meg... Na még akkor körül nézek.

Köszönöm :R

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#1871) Motar válasza novinyul (#1869) üzenetére


Motar
tag

Sajna nem tetszik, azért is írtam egyből, mert vissza olvasva is az volt az ajánlott.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#1872) tibike8 válasza Motar (#1866) üzenetére


tibike8
őstag

Én elsőre szintén egy Nillkin Super Frosted hátlapot meg egy Nillkin CP+Max 3D full cover üveget vettem rá mert a párom S10e-jén is ezek voltak és tökéletesen védi. Na az enyémet meg nem. Egyrészt míg a Samunál a fólia és a hátlap pont összeér, mindenhol védi a készüléket, a MI 10-nél meg olyan 1mm rész van körben a kettő közt és egyszer véletlen kiesett a zsebből és pont ott kapta az ütést ahol a rés van. (Szerencsére alig lett nyoma a készülékházon, csak a fólia tört meg a hátlap sarka deformálódott). A másik, hogy a Samura a fólián önterülő ragasztó réteg volt, amit a MI10-hez küldtek, szerintem csak körben volt öntapadós és középen meg semmi. Az ujjlenyomatolvasó sem nagyon ment azon keresztül. A harmadik, hogy a Frosted hátlap oldala nem ér fel a kijelző szintjéig és ha arcra teszed a telót, a kijelzőn fekszik.
Aztán javasolta itt valaki a Spigen hátlapot meg shield up fóliát és azóta rendben vagyok. A shield up fólia előre és hátulra 4500ft volt.
De értem azt is hogy neked nem tetszik a spigen hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#1873) Motar válasza tibike8 (#1872) üzenetére


Motar
tag

Én nem találom ezt a shield up fóliát, csak Győrbe. Pesti révén, kicsit bajos :)
Vagy még ezt, [ez] lenne?

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#1874) tibike8 válasza Motar (#1873) üzenetére


tibike8
őstag

Én FB-n ráírtam a shieldup képviseletre és ők segítenek, hogy hol van partnerük a közelben. Bár addigra Szegeden magamtól is találtam.
Shieldup Hungary | Facebook

[ Szerkesztve ]

(#1875) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok.

Az új frissítés óta hiába indítottam újra a telefont ha a gmail alkalmazásban mellékletet szeretnék csatolni az email mellé nem rakja be. Más is tapasztalta?
Köszi

(#1876) V.T. válasza V.T. (#1875) üzenetére


V.T.
aktív tag

Az újraindítás nem segített.
A Wipe Cache partiton részt hol találom? Mert csak a Factory resetet találtam meg de azt nem szeretnék csinálni :)
Köszi

(#1877) rjg válasza V.T. (#1875) üzenetére


rjg
őstag

Megnéztem, nekem a 21.3.31-es utolsó heti xiaomi.eu -val nincs ilyen gond. Tudok fájlt csatolni új levélhez és válaszhoz is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1878) V.T. válasza rjg (#1877) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nekem ez van rajta: MIUI GLOBAL 12.2.7 Stabil.
12.2.7.0 (RJBEUXM)

Bármit akarok csatolni nem rakja hozzá az emailhez. Nem szeretnék gyári visszaállítást de lehet nem fogom megúszni.
Eddig semmi bajom nem volt a telefonnal pedig régóta használom már.

(#1879) tibike8 válasza V.T. (#1878) üzenetére


tibike8
őstag

Az enyémen még csak a 12.2.5 stabil van, de itt is megy a csatolás.

(#1880) Bathorypeter válasza V.T. (#1878) üzenetére


Bathorypeter
tag

szia.Nem tudom erre gondolsz-e,nekem semmi probléma





(#1881) V.T. válasza Bathorypeter (#1880) üzenetére


V.T.
aktív tag

Igen erre. Ugyan ez a rendszer nekem is.
Eljutok odáig hogy kiválasztom mi legyen visszaugrik az emailra de alul nincs ott amit beszúrtam. Ha elküldöm az emailt tök üres.
Nem tudom mi lehet. De azóta kb a gyári pdf olvasó se nyit meg semmit.
Kezdek kilenni rá pedig eddig még voltam elégedve vele.

(#1882) Bathorypeter válasza V.T. (#1881) üzenetére


Bathorypeter
tag

próbáld meg letölteni a legfrisebb romot és telepitsd újra a telefont.Hátha megoldódik

[ Szerkesztve ]

(#1883) V.T. válasza Bathorypeter (#1882) üzenetére


V.T.
aktív tag

Végül ma reggel lementettem mindent a telefonról és nyomtam egy Factory resetet. Minden jól működik most. Nem örülök hogy ezt kellett de végül is nem tartott olyan sokáig a művelet.

Köszi mindenkinek

(#1884) Black&White


Black&White
addikt

Megjelent a stabil kínai 12.5-ös ROM, az erre épülő xiaomi.eu hamarosan kint lesz.

(#1885) jofiucska


jofiucska
tag

Sziasztok, azt be tudom állítani, hogyha pl facebookon nézek egy videót ne kapcsoljon ki a kijelző viszonylag rövid idő alatt?

(#1886) hroberto válasza jofiucska (#1885) üzenetére


hroberto
veterán

Érdekes. Nekem nem kapcsol ki a kijelző ha videót nézek. Akár Fb akár Yt. :F

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1887) szpali válasza jofiucska (#1885) üzenetére


szpali
addikt

Tedd full screen-re a videót és bekapcsolva marad

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1888) Clay


Clay
senior tag

Próbáltam ezt az újfajta titkosítás feloldást, de azon kívül, hogy lenulláztam a telefont, nem oldotta fel, tehát továbbra se látom twrp-ből a belső tárhelyet. :W

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1889) Clay válasza Clay (#1888) üzenetére


Clay
senior tag

Ezt dobja ki:

/system/bin/make_f2fs -d1 -f -0 encrypt -0 quota -0
verity -w 4096 /dev/block/sda34 59318263 process
ended with ERROR: 255
Unable to wipe Data.
Unable to format to remove encryption.

Updating partition details...
...done
Unable to mount storage

De jó, most már az eheti EU-t se bírom telepíteni....

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1890) Clay válasza Clay (#1889) üzenetére


Clay
senior tag

Oké, most már látja a belső tárhelyet, de az ehetit nem tudom telepíteni vmiért:

xiaomi.eu_multi_MI10_21.3.31_v12-11

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1891) Clay válasza Clay (#1890) üzenetére


Clay
senior tag

Azt írja:

E3004: This package is for "umi" devices; this is a "cmi".
Updater process ended with ERROR: 7

Na okéoké, de eddig ezt a ROM-ot tettem fel.... :F
Nincs is másik fent, vki felrakta már?

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1892) Black&White válasza Clay (#1891) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, gond nélkül felment.

(#1893) Clay válasza Black&White (#1892) üzenetére


Clay
senior tag

Akkor nálam mi lehet a gond? Esetleg nem megfelelő a twrp? Azért tettem ide az error-okat, hátha vkinek van ötlete :B

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1894) Black&White válasza Clay (#1893) üzenetére


Black&White
addikt

Összefoglalóban lévő TWRP-t flashelted?

[ Szerkesztve ]

(#1895) Clay válasza Black&White (#1894) üzenetére


Clay
senior tag

Óóóó most nézem a file név: valamivalami_CMI.img
Akkor csak ez a hiba, mindjárt keresek UMI-t. De nem kell végigcsinálni megint a titkosítás feloldást, elég ha ráflashelem a másik twrp-t?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1896) Clay válasza Clay (#1895) üzenetére


Clay
senior tag

Megmaradt a titkosítás feloldás, most már hiba nélkül lefutott.

Köszönöm a segítséget :R

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1897) fauv


fauv
őstag

Üdv !
Urak, használ valaki android autót? / apk / Simán fut vele a teló?

Köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#1898) VWtuning


VWtuning
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalta már, hogy hangrögzítő csak 6-7 mp-t vesz fel?

Másik:
Gmail értesítések (kis karika az ikonon) valakinél működik?

(#1899) V.T. válasza fauv (#1897) üzenetére


V.T.
aktív tag

Kia Proceed-del tök jól működik az Android Auto.

(#1900) tuningmike


tuningmike
csendes tag

Sziasztok.olyan kérdésem lenne hogy EU Rom on megy a duál SIM funkció és a hangrögzítő? mondjuk tegyük fel ezzel képet mellekelem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.