Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) BullZeye válasza Black&White (#700) üzenetére


BullZeye
veterán

Még nem volt aktiválva, ezt külön kérni kell?
Céges flotta, nem egyszerű az ügyintézés, telefonon aktiválják ezt, vagy ehhez is kell az atyaúristentől is pecsételt aláírt engedély?

[ Szerkesztve ]

(#702) Black&White válasza BullZeye (#701) üzenetére


Black&White
addikt

Nekem még kérni kellett.

Enyém is flottás. Bementem egy Telenor pontba, szépen megkértem a kiscsajt és bekapcsolta. :)

[ Szerkesztve ]

(#703) hunmario válasza Avicularia (#619) üzenetére


hunmario
csendes tag

BoldBeast Call recordert rálehet bírni, hogy vegyen fel hívást. Fizetős, kicsit macera de legalább működik! Van honlapjuk is!

(#704) Avicularia válasza hunmario (#703) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, majd csekkolom, de most várok a sim tálcára mert az eredetit sikeresen leamortizáltam. Addig visszajött a oneplus 6.

(#705) #16729600


#16729600
törölt tag

Tegnap megjött a teló. Hát őőő izééééé.108mp RAW pro mód mauálisan jól beállítva talán alkalmas arra, hogy ha nagyon nincs kéznél egy fényképező, akkor átmenetileg előkapja az ember. A videók galaktikus távolságra vannak egy akár közepes 4K/60fps-t tudó nem egérmozira való kamerától. Én komolyan nem értem ezt a sok pozitív tesztet a kamera képességekről. Mindenesetre megtartom ,mert nem vagyok egy visszaküldős típus.Tanulság: ki kell próbálni személyesen mindent, mert a tesztek 99%-a erős hallucinogén anyagok után születnek, köszönő viszonyban sincsenek a valósággal :) Peace.

(#707) BullZeye válasza #16729600 (#705) üzenetére


BullZeye
veterán

Végre valaki, én is többet vártam a sok ajnározás után. (sőt a portré mód Mi9-ben ezerszer jobb, itt csak picit elmossa a hátteret és kész, Mi9nél beleis zoomol)

Más, hívókép.
Ezt a pici képet ami felül van, hogy tudom megnövelni? Feleségem Mi 9én kb a teljes kijelzőt kiteríti, xiaomi.eu heti romján meg egy ekkora kijelzőhöz egy 1,5cm-es kör mutatja ki hív...

[ Szerkesztve ]

(#708) #16729600


#16729600
törölt tag

Gondolom nem teló hibája (?), de voLTE bekapcsolt állásban nincsen bejövő hívás azonosítás. Ugye alapértelmezetten be van kapcsolva , azért eltartott egy ideig mire kisakkoztam, hogy mi a baj. Lehet szolgáltatót kell cseszegetni emiatt (drei AT)...?

(#709) Black&White válasza #16729600 (#708) üzenetére


Black&White
addikt

Valószínű, hogy a szolgáltató hibája, de simán visszadobhatja a lasztit azzal az indokkal, hogy egy nem támogatott készülékkel veszed igénybe.
Itthon is ez volt a gyakorlat.

(#710) #16729600 válasza Black&White (#709) üzenetére


#16729600
törölt tag

Köszi. Érdekes, hogy van még pár teló a háztartásban,de azok ugyanazzal a SIM-el kijelzik a hívók számait bekapcsolt voLTE mellett. Úgy látszik nem szereti a MI 10-et a szolgáltató.

(#711) Banderasz74


Banderasz74
tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy, tudja e valaki milyen smst kell küldeni a Telekom felé, a VoLTE aktiválja. Válaszokat előre is köszönöm. 🙂

(#712) Black&White válasza Banderasz74 (#711) üzenetére


Black&White
addikt

1414-re a +VOLTE szót.

(#713) Banderasz74 válasza Black&White (#712) üzenetére


Banderasz74
tag

A kulcsszó hibás üzenet jön vissza. Majd felhívom őket akkor. :(((

(#714) BullZeye


BullZeye
veterán

Van olyan telefontok, ami éreztre picit vékonyítja a telefont?
Feleségem MI9-e érzetre mintha fele ekkora lenne, pedig csak 1-2mm van köztük.
Gyári tok ahogy nézem elég vastag.

(#715) Avicularia válasza BullZeye (#714) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem megjött a múlt héten a Ringke Fusion-X tok, de ez inkább 2x vastagabbá teszi érzetre a telefont mint vékonyítaná [link]

(#716) Black&White válasza BullZeye (#714) üzenetére


Black&White
addikt

Szerintem nincs. :)
Talán a TPU tokok (aliról pl.) a legjobbak, olcsók is pluszba.
Cserébe hamar sárgulnak.

(#717) dobolson válasza BullZeye (#714) üzenetére


dobolson
senior tag

Nillkin Super frosted. Alig nagyobb tőle a teló, nagyon jó a fogása sé véd is azért. Nyilván nincs a gyári szilikon szintjén a védelme, de abban egy tégla a teló, én gyorsan lecseréltem. :)

(#718) koxminator válasza dobolson (#717) üzenetére


koxminator
senior tag

Én is ezt vettem először, mert az utóbbi pár telefonomon ezt használtam. Viszont valamiért nekem nem jött be a Mi10-en, egész egyszerűen nem olyan már, mint korábban volt. Ezért maradtam a Nillkinnél, de a Textured tokot választottam, ez nekem jobban bejött most, mint a Frosted Shield, és valóban alig vastagabb tőle a telefon (a kamera kitüremkedést ez is megszűnteti, tehát csak annyira vastagítja meg a telefont).

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#719) atus72


atus72
senior tag

Sziasztok,
Szemezek egy MI 10 5G-el és feltűnt, hogy a többi Xiaoami telefonnál van 960fps-es video felvételi lehetőség ennél meg nem. Igaz ez, miért ez a "butítás"? Van erre valami
orvosság?
Köszi

(#720) Avicularia válasza atus72 (#719) üzenetére


Avicularia
veterán

Csak 120 fps van 720- és 1080-as felbontással. Korábban írtam, hogy mielőtt vettem a mi10-et sógoromnak vettünk egy poco f2-t és abban van 960 fps-es felvétel, ebben meg 120 csak. Pedig az lejjebb helyezkedik el a rangsorban. Érthetetlen.

(#721) atus72 válasza Avicularia (#720) üzenetére


atus72
senior tag

igen, ez az amit nem értek, szinte az "összes" Xiaomi telefonban amik ennél lejjebb vannak tudásban is tudják ezt ... nem értem...
Abban bíztam hogy ez valami sw limit csak ....

[ Szerkesztve ]

(#722) Avicularia válasza atus72 (#721) üzenetére


Avicularia
veterán

Mondjuk sokat nem használnám, szóval nem egy dealbreaker nekem, de azért na.

(#723) #16729600 válasza Avicularia (#720) üzenetére


#16729600
törölt tag

Videózás közben forduláskor csúnyán beszaggat, ne a kamera miatt vedd meg.Amúgy ezt leszámítva szép és jó teló.

(#724) Avicularia válasza #16729600 (#723) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem megvan már egy ideje. Kb. 83K-ért nem tudtam nem megvenni.

(#725) #16729600


#16729600
törölt tag

Az nagyon jó ár. Hány embert kellett megölni érte? :)

[ Szerkesztve ]

(#726) Avicularia válasza #16729600 (#725) üzenetére


Avicularia
veterán

100 sek-et (kevesebb mint 10 eur)kért érte havonta 24 hónapra a régi szolgáltatóm az előfizetésen felül. Már nagyon el akartam jönni a svéd telenyomortól, (Vélemények a svéd telenorról [link] ) és mikor láttam mennyibe kerül, úgy döntöttem felmondom az előfizetésemet és visszamegyek hozzájuk.
Minden hónapban van egy hónap telefonja náluk, ami nagyon megéri.
Asszonynak így lett áprilisban 110K-ért S10-e.
Ja és így 2 év garival kaptam, aliról meg csak egy évet adnak, de inkább nem nevezném garinak, ha vissza kell küldeni Kínába.

[ Szerkesztve ]

(#727) Black&White válasza Avicularia (#726) üzenetére


Black&White
addikt

Az jó deal volt! :K

(#728) atus72 válasza Avicularia (#722) üzenetére


atus72
senior tag

Nem emiatt venném meg csak mivel ha már új teló akkor gondoltam lassított felvételt készítenék gyrostollas szerválásról mert egy-két ember olyan erővel tud szerválni hogy nem értem és kielemezném :D

(#729) #16729600


#16729600
törölt tag

Ugyan azt írtam, hogy nem vagyok visszaküldős típus, de ma elvittem egy Zhiyun Crane M2 társaságában tesztelni és......nincs jelző rá, hogy az összes felbontáson vidit rögzítve micsoda iszonyatos szaggatás lett a végeredmény. Teljesen használhatatlan. Mégis megy vissza oda, ahonnan jött. Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget.

(#730) atus72 válasza #16729600 (#729) üzenetére


atus72
senior tag

Mármint "standard" 30/60fps módokban?
Ez így elég kiábrándítóan hangzik :D

(#731) #16729600


#16729600
törölt tag

Igen, 1080P/30fps től, 4K/60fps ig tragédia, lehet berágok és felteszem jutubra. :)

(#732) #16729600 válasza #16729600 (#731) üzenetére


#16729600
törölt tag

Viszont fényképezőben jobb lett, mint vártam [link]

[ Szerkesztve ]

(#733) BullZeye válasza #16729600 (#732) üzenetére


BullZeye
veterán

Én még várom rá a frissítseket, mert xiaomi.eu-val azonos körülmények között normál fényviszonyok között Mi 9 jobb képeket csinál sajna :D

Lezárt képernyőnél hogy lehet megszabadulni ettől a random üzenettől?
"Ambient mode néhány óra inaktivitás után automatikusan szünetel."

Feléleszti a telefont, hogy közölje, hogy kikapcsolja az ambient modeot, ami elméletileg a google kreálmánya, és a google applikációban elméletileg kikapcsoltam....

(#734) hroberto válasza #16729600 (#729) üzenetére


hroberto
veterán

Ez fura. Igaz, én nem sokat videózom, de nemrég a Mátrában a motoros haverokról készült pár videó, és nem igazán volt szaggatás. Pedig nem mentek lassan... ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#735) VWtuning


VWtuning
csendes tag

Sziasztok!

Próbálom unlockolni a bootloadert, de nem sikerül valamiért. Azt a hibaüzenetet kapom, hogy a Developer options alatt rendeljem hozzá a telefont az Mi accounthoz. Ezt megtettem már és sikerült is, de továbbra sem működik a kinyitás. Mobilnet alatt próbálkoztam. SW: 12.0.3.0 MIUI Global (QJBEUXM)

[ Szerkesztve ]

(#736) Avicularia válasza VWtuning (#735) üzenetére


Avicularia
veterán

Mennyi várakozási időt kaptál? Az letelt?

(#737) VWtuning válasza Avicularia (#736) üzenetére


VWtuning
csendes tag

Nem írt ki várakozási időt.
Próbáltam régebbi miflash unlock tool-al is, de azzal sem sikerüt.

(#738) Black&White válasza VWtuning (#737) üzenetére


Black&White
addikt

Első nyitási kísérletnél mindig hibát ír, illetve a várakozási időt.
Egy screenshotot betehetnél, úgy lehet könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#739) VWtuning válasza Black&White (#738) üzenetére


VWtuning
csendes tag

Kipróbáltam azt is, hogy kiléptem a Mi fiókból, újraindítottam, újra bejelentkeztem, és hozzáadtam a fejlesztői beállítások alatt.

[ Szerkesztve ]

(#740) Zsoleszhun válasza VWtuning (#739) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Kapcsold ki a telefont majd kapcsold be. Induláskor nyitva vagy zárva van a lakat?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#741) VWtuning válasza Zsoleszhun (#740) üzenetére


VWtuning
csendes tag

Az Mi Unlock állapot alatt zárva van a lakat újraindítás után is.
Az a furcsa, hogy hiába kattintom le a Fiók és Készülék hozzáadását, ha kilépek és vissza, ugyan úgy le tudom kattintani még egyszer. Mintha nem történne semmi, hiába írja ki, hogy sikeres összekapcsolás.

(#742) VWtuning válasza VWtuning (#741) üzenetére


VWtuning
csendes tag

Gyári beállítás után sikerült az unlock.
Nem tudom, hogy mi történt a háttérben, mindent ugyan úgy csináltam mint előtte.
Viszont az Mi fióknál már a felhasználónevem látszódik az ID helyett, szóval, ott lehetett valami beragadás. Hiába töröltem, vettem fel és indítottam újra, nem segített.

Ha jól értem, akkor 7 nap után próbálkozzak újra?

Amúgy köszi a tippet mindenkinek. :)

(#743) Zsoleszhun válasza VWtuning (#742) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, 168 óra múlva nyithatod, mindent gyalulni fog.

¯\_(ツ)_/¯

(#744) exorcis2


exorcis2
csendes tag

valaki tudna segiteni hol tudok venni eredeti tokot, ami járt a csomagban a telefonhoz? sehol nem találok :W

(#745) rjg


rjg
őstag

Kijött a heti eu [link] , kisebb javításokat írtak. Feltettem, egyelőre minden ok.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#746) Avicularia válasza rjg (#745) üzenetére


Avicularia
veterán

Nincs semmi a linken

(#747) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek abban, hogy a mi mix 2s után ez lenne az egyik kiszemelt telefon. Mindenképpen kellene hogy dual simes legyen, de azt hallatom, ha veszek hozzá egy sim tálcát és rámegy az eu rom akkor ez rendben lesz. (most is eu romot használok szeretem)
Kérdésem az lenne, hogy milyen gyakori hibák jönnek elő a telefonál a miui specifikus az nem zavar , inkább a xiaomi specre gondolok pl közelség érzékelő...
A mi10 T pro-val versenyzik.
Kamerája milyen gcam-al és milyen alapból?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van még valami gyakori hiba akkor jöhet. :D

(#748) rjg válasza Avicularia (#746) üzenetére


rjg
őstag

Remélem így jó lesz.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#749) rjg válasza INGJOKE (#747) üzenetére


rjg
őstag

A két SIM kártya valóban megy az EU ROMmal, én is így használom. Én nem találkoztam közelség érzékelő hibával, de korábban Mix3-nál és Mi9-nél sem, sokkal ilyen szempontból nem vagyok mérvadó.
Gcam-et nem használok.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#750) Avicularia válasza rjg (#748) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi, közben megkerestem én is és feltettem. Csak szóltam hogy nem jó a link.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.