Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Nerazim


Nerazim
őstag

Rákattintva a telón a frissítésekre feljött, hogy van egy frissítés 47,91 mb Release date: 2016-8-18, Version number: thor_20160816213834. Érdemes ezt felrakni vajon?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9402) ktmt válasza Nerazim (#9401) üzenetére


ktmt
aktív tag

Van újabb csomag is (2017/08), biztonsági frissítések, a többi változatlan. Nem tudom, hogy a root lehetőséggel mit kezd, én nem rootoltam még.

[ Szerkesztve ]

(#9403) rzoli válasza Nerazim (#9401) üzenetére


rzoli
senior tag

Azóta elég sok frissítés megjelent már. :)

Ha jól emlékszem október körüli frissítés volt, ami a többségnél megszüntette a scroll hibát.

17 február körül jött a hetes droid rá, illetve utána még egy vagy két frissítés volt. A gyártó javasolja a teljes factory resetet, a hetes droid után.

A root más kérdés, root-olt telefont nem szabad frissíteni. Illetve a hatos és a hetes alatt más twrp-t kell letölteni, feltenni rá, hogy működjön.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9404) Josi válasza Nerazim (#9400) üzenetére


Josi
aktív tag

30 ezerért eladom a sim kártyát még nem látott Vernee Thor telefonomat.
Megvettem kb. 1 éve, húztam-halasztottam az átköltözést, most meg kaptam egy Redmi Note 4-et, így nem igazán van rá szükségem.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#9405) Nerazim


Nerazim
őstag

Na felraktam tegnap a 7 -es droidig minden frissítést. A 7-es nem merem bevállalni mert visszaolvasva a topikban megoszlanak a vélemények akku idő szempontjából. Viszont van pár ici pici apró nekem bosszantó hiba ami miatt valszeg előbb utóbb de inkább előbb fel fogom rakni az epic romot :)

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9406) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

sziasztok

a telefont mindig éjszaka töltöm. mostanában többször történt olyan, hogy feldugtam töltőre, a telefon jelezte, hogy töltődik, majd reggelig nem töltődött semmit, sőt merült.

valaki járt már hasonlóan?

(#9407) AttiLADA válasza tkomlosi (#9406) üzenetére


AttiLADA
csendes tag

Szia! Ilyen egyszer nekem is volt és közben ritkán, ki-be kapcsolt. Nálam az oldotta meg, hogy átdugtam a töltőt egy másik, védett elosztóba.

(#9408) tkomlosi válasza AttiLADA (#9407) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

köszi. akkor kipróbálom egy másik helyen

(#9409) Nerazim


Nerazim
őstag

Na úgy látszik jönnek elő a hibák nálam is. Egyszer megszakadt a hívásom, illetve közelség érzékelő szenzor nem mindig érzékel bejövő hívásnál. Olvastam az ÖF -ben hogy elvileg a 4. OTA frissítés ezt hivatott orvosolni, én tegnap lefrissítettem egészen a Nougatig, azt már nem mertem felarkni, de ha jól számoltam akkor az nálam csak 3 frissítés volt, kérdésem h akkor a 7-es droid lenne a negyedik vagy a 7- ig 4 frissítés van, mert ha igen akkor vagy felrakom a 7 doridot (de akkro kérdés h fel tudom -e ugyanúgy rakni az Epic romot utána) vagy nem várok tovább és felrakom én is az epic romot a 6 -os alá, ha azt mondjátok az a legjobb eddig.

Ui: remélem valamelyest érthető amit írok :DDD

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9410) tkomlosi válasza Nerazim (#9409) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

én annyit tudok mondani, hogy a bejövő hívásnál előforduló közelségérzékelő hibát nekem a 7-es android sem oldotta meg.

mi ez az epic rom? honnan lehet többet megtudni? olyan telefonra is felmegy, ami eleve október utáni, de azóta már kijelző is lett benne cserélve?

(#9411) AttiLADA válasza tkomlosi (#9408) üzenetére


AttiLADA
csendes tag

Nincs mit. Oké. Esetleg még az USB kábelt cseréld le egy jobbra. Ha maga a töltő jó, nem lesz baj. Itt mintha olvastam volna korábban, hogy vannak meghibásodó töltők.

(#9412) Acesanyi válasza AttiLADA (#9411) üzenetére


Acesanyi
tag

Én hetek alatt jöttem rá, hogy nem a töltőm a ludas hanem a kábel. :K

Szereztem egy gyári USB kábelt CAT telótól azóta ha nem megy le 20% alá akkor max 1óra 30 perc alatt tölti fel 100-ra. Ha eléri a tartalék 15%-ot akkor vált nekem 5 órás töltésre. Ne kérdezzétek miért de ezt már nagyon sokszor kifigyeltem és tényleg :K így tesz.

Egyébbként a 7-es droid utolsó frissítéséig semmi problémám nem volt, de azóta 20% alatt rohamosan csokken az akksi szint :(

(#9413) Baryka007 válasza Nerazim (#9409) üzenetére


Baryka007
őstag

Nekem a legújabb frissítésig minden megvolt és egy héttel ezelőtt rootoltam a thorom meg raktam rá twrp-t és felment rá az epic rom minden gond nélkül....

Elvégre úgyis wipeolsz mindent twrp ben szóval szerintem mindegy milyen romról megy föl az új...

(#9414) Gyula196906 válasza Baryka007 (#9413) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Epicet betudod linkelni
Működik vele minden funkció?

(#9415) Nerazim


Nerazim
őstag

ÜDv ismét!
Valamit lehet elbattam. Fel akartam rakni a 8.3 epicet de most olvasom itt hogy Első indításkor NEM SZABAD a system file-okat megváltoztatni, katt a READ ONLY-ra!!! sztem megváltoztattam (azt hiszem már nem tudom mire nyomtam) ilyenkor mit lehet még tenni? Mert most ugyan felraktam az epicet de használhatatlan mert állandóan hibaüzenetek jönnek sorra meg jelentést akar küldeni.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9416) kakukkmarci válasza Nerazim (#9415) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Azt úgy nem lehet, hogy SP Flash tool-lal elölről kezded? Felrakod a gyári ROM-ot, persze a TWRP-st, aztán root-olod és mehet újra az epic.

noob... rooter... geek

(#9417) Nerazim


Nerazim
őstag

Én is erre gondoltam. Fel akartam rakni a Needrom-ról egy Vernee Thor stock rom nevű romot (2db van az egyik nem működik nekem), de miután felraktam utána már be se kapcsolt a teló. Na ekkor kicsit bepánikoltam és megpróbáltam felrakni a másik stock romot most azzal úgy elvagyok de irritál h pl a kamerával csak selfiet csinálhatok nem enged sehol váltani hátsó kamerára. Este megpróbálom még1x az Epic-et.

De most nézem, hogy van külön TWRP -s rom, na ezzel fogom kezdeni ,de előtti kérdezem azért itt, hogy kiderült h október előtti a telóm sajnos, ez befolyásol esetleg valamit? Valaki fel tudta rakni egy ilyenre az Epic-et?

Én úgy gondoltam, hogy akkor felrakom:
1/ Ezt a TWRP -s romot FT-al
2/ Aztán jöhet az EPIC (mondjuk ebből is bőven van választék)

Jó így?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9418) rzoli válasza Nerazim (#9417) üzenetére


rzoli
senior tag

A hatos androidra ez a TWRP való. Ezzel működni fog. Nem tudom most melyik gyári van fent neked, a hetesre másik való.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9419) Baryka007 válasza Gyula196906 (#9414) üzenetére


Baryka007
őstag

Egyedül az ujjlenyomat olvasó nem funkciónál... De úgy abszolút nem. Azon kívül nagyon király, ha rootolod is hozzá a romot... Akkor van benne egy adaway funkció... Ami az applikációkból is kiszedi a hirdetéseket ;)

Itt megtalálod
Link

(#9420) Nerazim válasza rzoli (#9418) üzenetére


Nerazim
őstag

Most a 6-os sikerült felpakolni. Akkor elvileg jó lesz hozzá, na megvan az esti program akkor megint :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9421) Gyula196906 válasza Baryka007 (#9419) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Ah, köszi
Sajna már megszoktam az ujjlenyomat olvasót , tuti hiányozna
A hét elején 2 napig más telót használtam, folyamatosan mérgelődtem a hiánya miatt

(#9422) Baryka007 válasza Gyula196906 (#9421) üzenetére


Baryka007
őstag

Én nyáron megutáltam... Amikor izzadt az ujjam hegye is... És nem tudott leolvasni... Majd az ottmaradt izzadtságot folyamatosan ujjlenyomatnak érzékelte és rezgett a zsebemben mert fel akart oldani...

Azon a ponton töröltem az ujjaimat :DDD

(#9423) Nerazim


Nerazim
őstag

A 8.3 Epic-ben ha jól látom benne van a gapps és az SU is tehát akkor nem kell külön még azokat is felrakni?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9424) tkomlosi


tkomlosi
aktív tag

valaki írna vagy linkelne egy komplett leírást, hogy egy olyan telefonra, amin 7-es gyári android van, október utáni és már kijelző is volt cserélve, hogyan lehet ezt az epic romot felrakni. soha semmi mókolás nem volt még a telefonnal.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#9425) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Megnéztem alin még egyszer a kijelzőket (törött a kijelző, de működik, 3 hónapos teló, keresztsrácomé), ahogy látom többféle gyártó is van, és lentebb írta az egyik fórumtárs, h amit ő rendelt az nagyon gagyi volt. Eredeti, gyárit vagy legalább ahhoz közel eső minőséget talált/próbált már valaki?

"So say we all"

(#9426) Baryka007 válasza Nerazim (#9423) üzenetére


Baryka007
őstag

Nekem fel kellett

(#9427) Nerazim


Nerazim
őstag

No fent van az epic :DDD öröm bódogság. Simán felment végül a 8.3 -as előtte megvolt a TWRP ahogy kell (Read Only) Gapps és root benne volt így azt külön nem kellett felrakni hozzá. Eddig jónak tűnik, kiváncsi leszek hosszú távon mit mutat majd. Köszönöm a segítségeteket, nélkületek nem ment volna :R

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9428) HATHAZ


HATHAZ
csendes tag

Sziasztok!

Egy komoly problémával fordulnék hozzátok, amilyet még nem nagyon láttam itt a fórumos hozzászólásokban.
A telefonom egyszerűen nem töltődik, ha rádugom a töltőmet. A húgomnak ugyan ilyen vernee thorja van (egyszerre rendeltük) és az ő töltőjével sem akar jobb belátásra térni szeretett készülékem. (Az én töltőmmel az övé töltődött)

Tudtok valami megoldást erre a gondra? Ha mást nem, egy olyan appot, ami tud mondani valami diagnózist, hogy mi a baj?
Attól tartok ez valamilyen hardveres gond lehet, de azért még, hátha csak néhány program akadt össze valami csúnya módon.

Nem lenne szerencsés, hosszú hétvégére telefon nélkül maradni 33%-os aksival.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#9429) Baryka007 válasza Nerazim (#9427) üzenetére


Baryka007
őstag

Arra figyelj oda, hogy a rom úgy tudja hogy 4100 mha-s akksid van... Ezért kb olyan 30% alatt piszok hamar elkezd merülni ( de oda viszont nagyon lassan ér el ;) ) Szóval az automata akksi kímélőt nyugodtan beállíthatod neki már 50% ra

(#9430) sanyaon válasza HATHAZ (#9428) üzenetére


sanyaon
újonc

próbáld meg kikapcsolva tölteni azt vettem észre hogy sokkal gyorsabban fel is tölti, nem vagyok kocka úgyhogy csak találgatni tudok talán valami a szoftverben akadályozza.... na de mindegy is egy próbát megér

(#9431) rzoli válasza tkomlosi (#9424) üzenetére


rzoli
senior tag

Ma reggel én is feltettem az Epic Miui-t. Hetes volt a kiindulási alap, úgyhogy holnap összedobok egy leírást a telepítésről.

Eddig egyébként pozitívak a tapasztalatok. BT, gps, ujjlenyomatolvasó, root, adaway rendben. Kicsit szokni kell, de tetszik. Sőt a páromnak is megtetszett, úgyhogy keresnem kell valami hasonlót az övére is. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9432) lck válasza rzoli (#9431) üzenetére


lck
senior tag

Várjuk !

(#9433) tkomlosi válasza rzoli (#9431) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Köszönöm szépen. Várom 😊

(#9434) azbest válasza HATHAZ (#9428) üzenetére


azbest
félisten

mit jelez a sarokban az ikon? ha bedugod tölteni, akkor villámos lesz? Ha nincs bedugva, akkor is villámos marad, pedig nem is töltöd? Ha pécébe dugod be usb kábellel, akkor az látja a telefont? Ha kikapcsolod és úgy dugod töltőre, akkor sem tölt (nem nő a %)?

Ha ezekkel gond van akkor hardveres probléma. Az enyém is így járt. Garanciás javításra be kellett küldenem (eustockos, a waytek.eu szervize jívította). Gondolom kicserélték az usb boardot benne.

Nekem azt hiszem köze volt a hiba jelentkezésének ahhoz, hogy otg-n rádugtam egy tv tunert (ami csak 200mAt fogyaszt pedig).

Ha nem garis a telefon, akkor 10 dolcsi alatt lehet kínából rendelni usb boardot hozzá és valaki arra alkalmas személlyel cseréltetni. Példa

Ja és addig is, ha nem tudod tölteni, akkor nemsoká lemerül a teló és bekapcsolni sem tudod. Szóval, ha valami fontos van rajta, akkor még most másold át google drivere vagy más online megoldáson át valahová.

Azóta nincs gond a töltéssel. Más kérdés, hogy azóta mintha időnként nem működne a buzzer, azaz nem mindig rezeg, amikor kellene. Majd ha megunom esetleg rendelek hozzá másikat. Bár, ha elromlik, akkor lehet inkább valami új, combos telót választok már, bár a régieket is üzemképesen tartom.

[ Szerkesztve ]

(#9435) HATHAZ válasza azbest (#9434) üzenetére


HATHAZ
csendes tag

Köszönöm Mindenkinek a válaszát!

Szerencsére megoldódott a dolog, vagy legalább is most úgy néz ki...
Kb. 17%-ig merült telóm, és próbálgatva tölteni, egyszer csak átváltott a villámjelre, és elkezdte felvenni a naftát. Utána 21-22% nál már megint nem töltött. Elkezdtem használni töltő nélkül, hogy meg tudjam ezt ismételni, és megint ugyan úgy történtek a dolgok, mintkorábban a 17%os töltöttség után...

Gyanítom nekem is előjött ez a random %-ig való töltés hiba (X%-ig tölt a teló, utána nem vesz fel több kakaót, vagy legalább is, nem jelzi hogy venne), amit korábbi hozzászólásokban már láttam, vizont az furcsa, hogy ilyen alacsony töltöttséggel, és ilyen későn (kb. 1 évvel a vásárlás után) jelentkezett.

Oh, ugyanitt, volna egy másik problémám!
A kijelzőn, a töltöttségi szint melletti óra van hogy "beragad" és sokáig ugyan azt az időpontot mutatja. Ha ráteszem a billentyűzárat, majd a feloldó gombot megnyomom (és ezzel behozom a feloldó képernyőt) ott jól mutatja az időt, de amint feloldottam a kijelzőt, és újra csak a jobb felső sarokbani óra látszik, még mindig marad a "beragadt" óra. Volt már olyan, hogy (gyanítom) ezen anomália miatt nem szólt az ébresztőm.
Tudtok erre valami megoldást? .0-s Androiddal ez helyrejön? (A legutolsó verziójú 6-os androidot használom.)

(#9436) azbest válasza HATHAZ (#9435) üzenetére


azbest
félisten

múlt héten egyszer nekem is csinálta a 7-essel az óra beragadást. Néha újra kell indítani. Nekem van hogy hónapokig is megy újraindítás nélkül, de néha kissé lassan old fel vagy megakadnak dolgok, olyankor egy újraindítás helyrerázza. Eddig még azt hiszem mindig ébresztett.

[ Szerkesztve ]

(#9437) Nerazim válasza Baryka007 (#9429) üzenetére


Nerazim
őstag

köszi a tippet :R

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9438) numera007


numera007
tag

Sziasztok! Azzal a problémával szembesültem, hogy a telefon nem látja a belső tárat, csak a memória kártyát. A telefon belső memóriájába mentett képek tűntek el először a képek közül, és ekkor kezdtem el nézegetni. Se a telefonon se a szgépen nem elérhető a belső memória. Hogyan tudom újra láthatóvá tenni? Köszi. (újraindítás nem segített)

(#9439) Gyula196906 válasza numera007 (#9438) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Nem lehet hogy az összevont tárhelyet látod?
Ha nem akkor sd ki , és néz meg úgy

[ Szerkesztve ]

(#9440) rzoli


rzoli
senior tag

Akkor egy rövid leírás, twrp telepítésére, Android 7 alól.

TWRP telepítés:

Ami szükséges hozzá:
- Mediatek Preload Driver vagy Mediatek Preload Driver
- TWRP for Android 7
- SP Flash Tool

- Installáld a Mediatek Preload Drivert. Windows 7 alatt rendszergazdaként, minden kérdést megerősítve. Windows 10 alatt a driverek aláírásának hiánya miatt Gépház/Helyreállítás/Speciális rendszerindítás.

- Indítsd el az SP FlashTool-t, meg kell nyitni a letöltött, kicsomagolt TWRP mappában lévő MT6753_Android_Scatter.txt -t, majd katt a download ikonra. Értelemszerűen ha a stock recovery-t akarod visszatenni, akkor az annak megfelelő scatter file-t tallózod be.

CSAK A DOWNLOAD fület használd. Ha formázod a telefont, hazavághatod, vagy törölheted az imei számaidat!!!!

- A kikapcsolt telefont és a gépet összekapcsolod. Ajánlott egy feltöltött laptop és jó minőségű kábel. Ha a driver normálisan felment pár másodperc alatt letölti a telefonra a TWRP-t. (Nálam szükség volt egy le és újra csatlakozásra.)

Most már be tudunk lépni a recovery-be.
- Hangerő FEL és Bekapcs gomb egyszerre nyomva tart, míg meg nem jelenik a menü.
- Hangerő FEL gombbal kiválaszjuk a recovery-t
- Hangerő LE gombbal belépünk.
- Itt előfordulhat, hogy a zöld robotnál még egyszer meg kell nyomni a Hangerő FEL és Bekapcs gombokat és már bent is vagyunk.

- Első indításkor NEM SZABAD a system file-okat megváltoztatni, katt a READ ONLY-ra!!!

TWRP kész. Innentől kezdve a segítségével telepíthetünk custom rom-okat, rootolhatjuk a készüléket, vagy pl. xposed framework telepítésére is lehetőségünk van.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9441) numera007 válasza Gyula196906 (#9439) üzenetére


numera007
tag

Nem , sajnos nem. Kivettem a kártyát és akkor sem elérhető a belső tár. Most talált egy OTA frissítést, települ. Talán.
szerk.

Így sem. További 5let?

[ Szerkesztve ]

(#9442) rzoli


rzoli
senior tag

Custom ROM, (MIUI_8.3_EPIC_ROM_v7.3.23) telepítése TWRP segítségével.

Első körben mentsd le az adataidat, mert MINDEN törlődik!!!

Ami szükséges:

- TWRP
- MIUI_8.3_EPIC_ROM_v7.3.23,
- Feltöltött (legalább 80-90%-ra) telefon.

- A letöltött ROM-ot másold fel az SD kártyára.
- Lépj be a TWRP-be.
- MOST FOGOD TÖRÖLNI az előző rendszert és az ADATAIDAT, most még visszaléphetsz! WIPE, Advanced WIPE, jelöld be a SYSTEM, DATA, CACHE, DALVIK, majd Swipe....
- INSTALL
- Select Storage
- Micro SDCard
- Megkeresed a letöltött zip-et, és Swipe...
- Reboot - System

Az első indítás NAGYON hosszú, 10-15 perc, türelmesen várd ki a végét.

A rom tartalmaz root-ot. Ha használni akarod akkor be kell kapcsolni a Beállítások menüben.
A rom tartalmaz reklámblokkolót (adaway), ha használni akarod előtte a root-ot is engedélyezni kell.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9443) rzoli válasza rzoli (#9431) üzenetére


rzoli
senior tag

Két nap után már nem annyira szépek a tapasztalatok az epic miui-val. Remélem másnak jobban beválik mint nekem. De szerintem ma kipróbálok valami újat, a MAD-ra gondoltam. :)

A GPS nálam elég sokat ugrál... a gyári alatt nem volt ilyen, egy éjszaka alatt vagy 30%-ot merül. Egyik másik program hibával leáll. Az ujjlenyomatolvasó másfél nap után meghalt... Az óra a transparent weather widgeten leáll.

Szóval likvidálom szegényt. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9444) rzoli válasza rzoli (#9442) üzenetére


rzoli
senior tag

Egy frissebb EPIC ROM.

Custom ROM, (MIUI_8.3_EPIC_ROM_v7.6.10) telepítése TWRP segítségével.
Első körben mentsd le az adataidat, mert MINDEN törlődik!!!

Ami szükséges:
- TWRP
- MIUI_8.3_EPIC_ROM_v7.6.10, GAPPS, SuperSU,
- Feltöltött (legalább 80-90%-ra) telefon.

- A letöltött ROM-ot másold fel az SD kártyára.
- Lépj be a TWRP-be.
- MOST FOGOD TÖRÖLNI az előző rendszert és az ADATAIDAT, most még visszaléphetsz! WIPE, Advanced WIPE, jelöld be a SYSTEM, DATA, CACHE, DALVIK, majd Swipe....
- INSTALL
- Select Storage
- Micro SDCard
- Megkeresed a letöltött zip-et, és Swipe...
- Reboot system
- Reboot recovery
- Megkeresed a gapps-t és swipe
- Megkeresed a Supersu-t és swipe
- Reboot - System

Az első indítás NAGYON hosszú, 10-15 perc, türelmesen várd ki a végét.
A rom tartalmaz root-ot. Ha használni akarod akkor be kell kapcsolni a Beállítások menüben.
A rom tartalmaz reklámblokkolót (adaway), ha használni akarod előtte a root-ot is engedélyezni kell.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9445) Gyula196906 válasza numera007 (#9441) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Recoveryből wipe date factory reset
Minden felhasználói beállítás törlődi fog !!!!
Ha ezután sem akkor garanciás javítás ha adott a lehetőség

(#9446) numera007 válasza Gyula196906 (#9445) üzenetére


numera007
tag

Hát igen ettől féltem. A lányomé a telefon, a fényképeit siratja...

(#9447) azbest válasza numera007 (#9446) üzenetére


azbest
félisten

bekapcsolni a fejlesztői módot és azon belül az usb debugging-ot. Akkor usb kábellel pécére kötve adb-n keresztül esetleg be lehet nézni, és megkeresni.

De inkább úgy hangzik, hogy valahol csak el lett állítva valami, mert elég furcsa lenne, ha nem lenne internal storage.

A beállítások tárhelynél lehet csak a külső lett alapértelmezetté téve vagy hasonló.

(#9448) Gyula196906 válasza azbest (#9447) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Adb jó ötlet, de nem fogja tudni a parancssort
Ha alapértelmezett a külső akkor is latnia kellene simán pc-re dugva
Gyanítom inkább valami apk a ludas, ami rejtetté állította vagy vmi hasonló :U
Sajnos ez a baj ezzel az engedélykezeléssel, sokan nem tudják mit is engedélyeznek

(#9449) numera007 válasza azbest (#9447) üzenetére


numera007
tag

Ennyi látszik, vagyis nem látszik. Nem elérhető. Se USB-n keresztül, se anélkül. Letöröltem minden telepített programot, semmi.

(#9450) rzoli válasza numera007 (#9446) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha jól értem a telefonon látszik a kártya, csak PC-re dugva nem?

Akkor a fotóit online fel tudja tölteni akár a google fotó, vagy onedrive stb. segítségével valamelyik online tárhelyre.

Utána meg valószínűleg nem fog neki ártani egy factory reset... :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.