Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) cinober1 válasza Gab130 (#8349) üzenetére


cinober1
csendes tag

A topic összefogmalójában:
Recovery "előcsalogatása"

1. - Telefon kikapcs.
2. - Bekapcsoló gomb és hangerő fel gomb egyszerre nyomva tart kb. 10 másodpercig.
3. - Hangerő fel gombbal fel léptetni a "Recovery Mode"-ra
4. - Hangerő le gombbal kiválaszt.
5. - Megjelenik a halott droid "Nincs parancs"-al
6. - Hangerő fel és bekapcsoló gomb benyom. Ez nem mindig sikerül elsőre, szükséges többször is próbálkozni vele
7. - Bejön a rendes Recovery menü

Általában a wipe cache törlést szokták alkalmazni, hiszen sokszor nem mennek fel az új frissítések (6-os alatt), ezért frissítés előtt érdemes egyet wipelni:
8. - Hangerő le gombbal "Wipe Cache partition" kiválaszt
9. - Bekapcsoló gombbal futtatni.
10.- Reboot system now - bekapcsoló gombbal.
Telefon újraindul.

9/a pont: és ott van egy factory reset menüpont is.

asszem :)

(#8352) cinober1 válasza Bferibörs (#8350) üzenetére


cinober1
csendes tag

Akkor viszont adott a kérdés: miben különbözik ez a régebbi 7-estől? :)

(#8353) Gab130 válasza cinober1 (#8351) üzenetére


Gab130
tag

Szuper, de ezt én is tudom. Viszont,..... azt nem tudom, hogyan kapcsoljam ki. Ha a kikapcs gombot hosszan nyomom, ugyan kikapcsol de azonnal újra is indul.

(#8354) cinober1 válasza Gab130 (#8353) üzenetére


cinober1
csendes tag

Hmm, pedig ezen én is túljutottam, de már nem emléxem... De ha úgy indítod újra, hogy közben nyomod a hangerő fel gombot?

(#8355) Gab130 válasza cinober1 (#8354) üzenetére


Gab130
tag

igen próbáltam már többször is. Állandóan csak a karika jön vissza. kezdek aggódni

(#8356) The Goth válasza Gab130 (#8355) üzenetére


The Goth
tag

Az aggodalmad ezek után azért nem alaptalan, bár egy dolgot még megpróbálhatsz mielőtt szervízbe rohannál vele. Az akku csatlakozóját (elég csak az egyiket) válaszd le legalább 30 másodpercre, majd a sima bekapcsolás helyett rögtön a bekapcs gomb+hangerő fel kombóval próbálj belépni a Recoverybe. Ha az akku újra csatlakoztatása után egyből újraindul, és továbbra sem tudsz Factory resetet csinálni, akkor biza nincs más, csak a szervíz. Szétszerelős videó [itt]. Persze nem kell teljesen szétkapni, elég csak a keretet leválasztani úgy már le tudod kötni az akku csatit.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8357) Gab130 válasza The Goth (#8356) üzenetére


Gab130
tag

Köszi a segítséget, végül megoldottam. Kivettem belőle minden kártyát, erre kiadta a fekvő robotot Error üzenettel. Innen már tiszta ügy volt, viszont maradt a 7-es android. lehet, rosszat töltöttem le?
full_k06td_a-ota-1475931071.zip

(#8358) cinober1 válasza Gab130 (#8357) üzenetére


cinober1
csendes tag

Elvileg ez a 6-os, bár én nem ezt, hanem az egy hónappal ez előttit tettem rá és miután magához tért updateltem végig. Az a 20160913_full_k06td_a-ota-1473768531.zip volt ugyanarról a google drive megosztásról.

(#8359) Gab130 válasza cinober1 (#8358) üzenetére


Gab130
tag

Lehet megpróbálom a 31-essel.

(#8360) Gab130 válasza Gab130 (#8359) üzenetére


Gab130
tag

Még egyszer köszönöm a segítséget! Teljes siker, újra android 6 utolsó frissítéssel. Már most jobbnak tűnik, de majd az idő eldönti. Ami biztos, a 7-re frissítés előtt 2-2,5 napos volt az akksim, míg az utóbbi időben, már jó volt az egy teljes nap is. A wifi dobálásról már nem is beszélve. Ja, és még nem írt simprocesszor vagy bármi egyéb (Google szolgáltatások, Google fotók, stb) leállást. :)

(#8361) Acesanyi válasza Gab130 (#8360) üzenetére


Acesanyi
tag

Úgy látom nagyon megoszló véleménnyel vagytok a 7.0- ró l!!! :F

Van aki panaszkodik az akkumulátor teljesítményére, van aki meg dicséri mióta 7.0- ra váltottak!

:U

(#8362) Bferibörs válasza Acesanyi (#8361) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ez a helyzet, de nem csak akkumulátorral, mondjuk nekem sem 6-al sem 7-el nincs gondom (sokaknak van/volt mindkettővel )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8363) Acesanyi válasza Bferibörs (#8362) üzenetére


Acesanyi
tag

Na tessék, bakker! :))

De ha bevállalnám a 7.0-t, akkor mi a legegyszerűbb visszaállási módja a 6.0- nak?

Ha mondjuk nekem is a hibák jelentkeznének, nem pedig a jóságos dolgok?

(#8364) Bferibörs válasza Acesanyi (#8363) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát itt visszaolvasol és kérdezel-szerintem

felcsigázták itt az én érdeklődésemet is , hogy visszategyem a 6-ot (nekem azzal sem volt gondom ) , mindössze azért, hogy lássam a különbséget a 6 és 7 között -aztán lehet, hogy szívok a visszarakassal :DDD

amúgy nem szoktam telót berhelni :DD

mondjuk nem tudom, hogy a driveröl letölthető 6.0 mennyire tiszta , megbízható :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8365) Bferibörs válasza Gab130 (#8360) üzenetére


Bferibörs
addikt

éljen a sikered !

végül melyiket és honnan töltötted le amit felraktál ?

( a kártyák kivevését itt is olvastam anno a 7-el kapcsolatban, én nem vettem ki frissítésnél )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8366) Acesanyi válasza Bferibörs (#8364) üzenetére


Acesanyi
tag

Köszi!

De ha neked minden flottul működik akkor miért mennél vissza a 6.0-ra?

Csak pusztán a kíváncsiság hajt?

(#8367) The Goth válasza Bferibörs (#8364) üzenetére


The Goth
tag

"felcsigázták itt az én érdeklődésemet is , hogy visszategyem a 6-ot (nekem azzal sem volt gondom ) , mindössze azért, hogy lássam a különbséget a 6 és 7 között"

Ezt tegnap eljátszottam, teljesen felesleges. Annyit írtak itt az akku időről, hogy gondoltam elmentem a 7-es alatti merülési görbéket azt visszarakva a 6-ost jól összehasonlíthaom majd, csak épp akkor jutott eszembe, hogy pont azokról nem csináltam mentést mikor már telepítette a 6-ost. A szívás részéről annyit, hogy bár csináltam előtte FR-t Recoveryből mikor végzett és elindult volna a sim pin kódját sem tudtam beírni végig és újra, és újra, és újra indult. Ekkor be akartam lépni Rec.-be, de csak vagy a kb. huszon x-edik alkalomra sikerült. Itt ugyan a Data FR megoldotta, de miután belaktam derült ki, hogy az akku gyakorlatilag függőleges merülési görbét produkált. Nekem ennyi itt bőven elég volt, és ma délelőtt szépen vissza is ment a 7-es. Egyetlen töltési ciklus után az akku szépen egyenletesen merül, pont mint előtte. Szóval a helyedben hagynám. Arra mindenesetre jó volt a tapasztalat, hogy többet önszántamból ne vegyem mélytorokra a brét.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8368) Bferibörs válasza The Goth (#8367) üzenetére


Bferibörs
addikt

Acesanyi: azért amit Goth írt ,tulajdonképpen szórakozásból.

Köszi Goth ,akkor ezt kihagyom.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8369) mefistofeles

Skacok!
Valaki írta, hogy a vernee oldalán lévő 7-es droid zip mérete nagyobb mint az eredetié volt. Van esetleg valami ismert változás, frissítés? Alapból a teló nem talált semmi újat a 7-es óta!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8370) Bferibörs válasza mefistofeles (#8369) üzenetére


Bferibörs
addikt

Verneen 1 GB körül van, amit én feltettem az 869 MB - a tartalmi különbséget egyenlőre nem tudni .

nem próbáltam ki az újat (lehet,hogy amúgy egyforma a kettő ha letölti valaki meglátja ) nem szeretném elb@cni azt ami jó :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8371) The Goth válasza Bferibörs (#8368) üzenetére


The Goth
tag

"azért amit Goth írt ,tulajdonképpen szórakozásból"

Nem volt benne semmi szórakoztató, hidd el. :(

",akkor ezt kihagyom" Ezt bölcsen teszed. :K

Amúgy kíváncsiságból, milyen 1gigás 7-es ROM-ról beszéltek itt a Vernee oldalán? Direkt megnéztem most (Visszarakáshoz egy korábban elmentettet használtam), és ugyanaz a 896-os ROM van fent ami már vagy két hónapja is (ez az amit elmentettem).

"tartalmi különbséget egyenlőre nem tudni ." Szerintem konkrétan ugyanaz, mivel én még az elsők közt februárban felrakam a 7-est, már nem tudom az akkor mekkora volt, de most, hogy újra visszaraktam ezzel a 896-os ROM-mal amit kb. 2 hónapja mentettem el, semmi különbséget nem érezni a telón, se menü pontokban, se futásban, se sehogy.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8372) Gab130 válasza Bferibörs (#8365) üzenetére


Gab130
tag

Tehát a folyamat a következő volt:

# 6997
Android 6 downgrade: Csak saját felelősségre!
1: Factory reset
2: Le kell tölteni az android 6-ot innen a telefon belső memóriájába
3: Beállítások - Telefonról - Vezeték nélküli frissítés - Jobb felül 3 pötty - Helyi frissítés - A letöltött zip [link]
4: A biztonság kedvéért újabb factory reset
Nálam ezzel a módszerrel szépen felment és működik
.

#7843 hsz-ben linkelt romokból a 2016. októberit töltöttem le azzal maradt a 7-es. Utána a szeptemberivel próbálkoztam, az már tökéletes lett. Majd azonnal felajánlotta az utolsó 6-os OTA frissítést, amit meg is csináltam. Innentől a rendszert már nem piszkáltam, mert ezzel korábban - nekem - hibátlanul működött.
Telefon belakás és kész. Mint korábban írtam, nincs:
- Sim processzor hiba
- Foto alkalmazás leállt
- Google Play szolgáltatások leállt
- Névjegytár leállt stb
Ezek nálam az utóbbi időben rendszeresek voltak. A wi-fi ismét stabil, nem ugrál a térerő, azonnal csatlakozik automatikusan. Az akkumulátor időt még nem tudom, de a tegnapi többszöri rendszer frissítésekkel, majd belakással, most 61%-on áll. Éjszaka (éjféltől 9-ig) 1%-ot merült! Szóval úgy tünik minden OK.
Közben rájöttem, mi volt a hiba tegnap. Hármas pont - Helyi frissítés - első alkalommal én memória kártyáról próbáltam megcsinálni, nem belső memória gyökérkönyvtárból. Hiba volt! :) :)

(#8373) Bferibörs válasza Gab130 (#8372) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi szépen a részletes beszámolót !!
Igen a memória kártya hiba.

(#8371) The Goth

tudom, hogy nem volt szórákozás számodra, nem is így értettem, mivel nekem sincs bajom a 7-el, ezért írtam, hogy csupán szórakozás,kíváncsiság - szerintem Te is ezért kezdtél bele.

(lehet,hogy amúgy egyforma a kettő ha letölti valaki meglátja )

itt arra gondoltam, hogy letöltve lehet, hogy ez is csak 869 MB lesz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8374) The Goth válasza Bferibörs (#8373) üzenetére


The Goth
tag

Tudom, hogy értetted. :)

"itt arra gondoltam, hogy letöltve lehet, hogy ez is csak 869 MB lesz."

Kipróbálva. Ez bizony annyi amennyi. Szóval ha van tényleges különbség, akkor annak mivolta valszeg a soha meg nem válaszolt kérdések közé kerül. Mint irtam én abszolut semmit eltérést nem tapasztaltam/tapasztalok a kettö között.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8375) Bferibörs válasza The Goth (#8374) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen közben én is regeltem és megnéztem , pontosan annyi MB-t.

nekem a régi van lementve , most lementettem a 6-ot is , nem árt ha meg van az is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8376) Heavens válasza Gab130 (#8372) üzenetére


Heavens
újonc

Sziasztok,

Mint új Thor-tulajdonos, üdv mindenkinek :)
Olvasgattam a hozzászólásokat, jó, és felettébb hasznos tanácsokat találtam a telefonnal kapcsolatban - köszönet értük mindenkinek!

Ez a készülék 6-os Androiddal érkezett, fel is ajánlja a frissítést a hetesre, de - részben az olvasottak miatt, részben amiatt, hogy nekem semmi gondom nincs hatos alatt - egyelőre maradok is a hatosnál.

A fogyasztása is meglepően jó - pedig két kártyával fut, folyamatosan bekapcsolt WiFi-vel - de legutoljára 4 és fél (igen, négy és fél) napot bírt egy töltéssel (light-os használat (telefonálás, Viber, böngészés, menetrend) és kb. 40%-os fényerő mellett).

Fentebb felmerült, hogy a drive-ról letölthető 6-os ROM mennyire eredeti.
Azon a linken egy 2016.09.13-as és egy 2016.10.08-as verzió van.

Találtam egy 2016.05.04-es verziót a Vernee fórumában, amit "Official Stock ROM Android 6.0" név alatt linkeltek.
(Ez ugyanúgy Google Drive-os link. és tartalmát, vagy az eredetiségét leellenőrizni nem tudom, de lehet, valakinek ez hasznos infó.)

Fotózás:
Számomra - mobilhoz képest - abszolút elfogadható a képek minősége.
A felbontást visszavettem 8 MP-re (ugyebár ennyit tud az érzékelő, a 13 MP csak interpolált).
Így a .jpg file mérete is kisebb, viszont minősége vagy nem változik, vagy talán még jobb is valamivel.

A gyári alkalmazás helyett az ingyenes Open Camera-t használom/ajánlom:
- sokkal több beállítási lehetőség,
- exponálóhang-tiltás(!),
- időzíthető, akár folyamatos sorozatfelvétel,
- vízszintezési segédvonal,
- HD-videó felvétel (mp4 formátum)
- magyar menü,
- stb...

(#8377) Acesanyi válasza The Goth (#8371) üzenetére


Acesanyi
tag

Én volnék a terjesztője az 1 gb-nak! :))

A Vernee oldalán megjelenített adat alapján írtam az 1 gb-ot. Hogy letöltve mennyi nem tudom mert nem regeltem még be. Így nem is töltöttem le. Arra gondoltam vki biztos megtette már közületek!

(#8378) Bferibörs válasza Acesanyi (#8377) üzenetére


Bferibörs
addikt

869 MB :DDD

(#8376) Heavens

Üdv itt!

2016.05.04-es verzió kérdés, hogy ez a verza leszedi e a frissítéseket , persze lehet, hogy van akinek pont azok nem kellenének.

Kamerát többet kipróbáltam : ICS kamera, Google ,Camera FV-5 pro, mindegyik jobb mint a gyári :DDD
az Open Camera nekem nem jött be , anno itt olvastam , hogy jobb mint a gyári, lehet ,nekem nem vált be végül.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8379) Acesanyi válasza Bferibörs (#8378) üzenetére


Acesanyi
tag

Akkor elnézést kérek mindenkitől! :R

Valszeg akkor ugyanaz lehet mint amit OTA-n keresztül szed le!?

(#8380) Bferibörs válasza Acesanyi (#8379) üzenetére


Bferibörs
addikt

nincs semmi gond nekem is 1 GB körüli mennyiséget írt ki amíg nem regeltem.
igen valszeg ugyan az ,kérdés,hogy OTA-rol elakad e ha telepíted.( volt akinek megakadt telepítés közben )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8381) Acesanyi válasza Bferibörs (#8380) üzenetére


Acesanyi
tag

Nem tudom váltok- e most.

Igazából eddig minden rendben, az aksi is, az ujlenyomatolvasóra is rájöttem már hogyan vigyem be az ujjamat.

Nek tudom mennyire kiforrott ez a 7.0- a már!? Gondolok a hozzáigazított appokra is.

(#8382) Bferibörs válasza Acesanyi (#8381) üzenetére


Bferibörs
addikt

van aki vissza tette a 6-ot 7 helyett, van aki meg sem próbálta feltenni a 7-et mert jó a 6 nem rizikózik- párunknak meg semmi baja a 7-el, talán lutri ennél a telónál.

ja nekem annyi bajom van a 7-el, hogy beállítom a betűméretet a legnagyobbra és újra indításnál vissza áll alapra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8383) nicu71 válasza Acesanyi (#8381) üzenetére


nicu71
addikt

csak a második kérdésre:egy éves lassan a hetes rendszer,az alapvető appok mind kompatibilisek.két különböző telefonomon is nougat van eddig semmi anomália nem volt/és nem is szabad hogy legyen emiatt.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8384) Bferibörs válasza nicu71 (#8383) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát azért jó az fél évnek is szerintem, nekem először a Sony Xperia X Performance kapta meg (elsők között volt amire megküldték OTA-n a frissítést) nem mondanám, hogy nem volt baj vele - más típusú telóval is volt pl. bluetoth eldobálta,el sem indult,hogy egy példát is mondjak) mire a thorra kijött már javították a hibákat (google).
Vannak appok amik nem szeretik a 7-et,proban is pld. Camera FX-5 pro.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8385) nicu71 válasza Bferibörs (#8384) üzenetére


nicu71
addikt

hát jó,de azt azért nem mondanám alapvető appnak :)
amúgy a 7 bétája már ugy emlékszem már tavaly ilyenkor vigan futkosott a kiváltságos készülékeken :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8386) Bferibörs válasza nicu71 (#8385) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem tudom,hogy béta mikor min futott, a google telókra valamikor novemberben került fel, a sonykra 2.-ként december elején kezdték küldeni- ezek még mind hibásak voltak-, alap appal nincs gond biztosan, bár a google alkalmazás az első frissítésig -sajnáljuk de leállt
ma már ezekkel nincs gond, appokkal néhánnyal van

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8387) Bferibörs válasza Acesanyi (#8361) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha vissza akarod tenni a 6- t ,itt megtalálsz mindent hozzá.mint ahogy The Goth is írta lehetnek bonyodalmak,de megoldható.Játszottam én is egyet,most a 6 van fent,arról írok.Nem fog sokáig fent maradni azt már látom. Szóval nekem sem indult a teló illetve állandóan újra indult,recoveryből kellett újra inditanom nekem is.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8388) Gyula196906


Gyula196906
senior tag

Üdvözlet mindenkinek a fórumban
Volna egy kérdésem a 6-ossal kapcsolatban:
FR után nem a google bejelentkezéssel kezd a telefon hanem egyből a főoldal jön be
Persze be lehet jelentkezni google fiókkal de a beállítások menüből fiók hozzáadása pontból
Ez normális?
Vagy azért van mert szürke importos?

(#8389) Bferibörs válasza Gyula196906 (#8388) üzenetére


Bferibörs
addikt

Üdv,normális, stock android

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8390) Gyula196906 válasza Bferibörs (#8389) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Köszönöm

(#8391) The Goth válasza Bferibörs (#8387) üzenetére


The Goth
tag

"most a 6 van fent,arról írok.Nem fog sokáig fent maradni azt már látom."
Mondtam, hogy felesleges. :)
Azért jó látni, hogy vannak még mazohisták rajtam kívül is. :DD

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8392) Gyula196906 válasza The Goth (#8391) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Miért ? Nálad tutira a 7 a befutó?

(#8393) The Goth válasza Gyula196906 (#8392) üzenetére


The Goth
tag

Ez nem kérdéses! A képernyő sokkal érzékenyebb, megszüntek a hatos alatti mikrolaggok a görgetésnél, amiket elvileg korábbi frissítéseknek javítani kellett volna. ( nálam pont nem javították) És teljes felületen jól érzékel. A 6-os alatt a sarkokban néha hajlamos volt nem reagálni. Kidobálhattam, pontosabban nem kellett visszaraknom a "guglis szemetet". Amiket ugyan letiltani le lehetett, de a helyet akkor is foglalták. Nálam ez konkrétan úgy néz ki, hogy egyedül a Gmail került vissza. Még a Chrome és a YT-se. Előbbi helyett Brave-et, utóbbit böngészőből használom. Szóval igen, abszolút a 7-es. :D

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8394) Gyula196906 válasza The Goth (#8393) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Nekem nincs gondom a görgetéssel és az érzékenységgel sem, pedig repedt a kijelzőm :D
Apropó olvastam valahol visszább aliexpresszes kijelzőt 30 dodóért talán ? Vki tudna sgíteni a rendelésben?

(#8395) bippeti


bippeti
tag

Korábbi ajánlásra rendeltem fél éve ezt a tokot:
[link]

Azóta volt már leejtve is, de kb. 5 hónapos használat után nem repedezik a sarka, mint annak, amit gyárilag adtak hozzá, szóval tudnám ajánlani, de a fenti linken már nem lehet rendelni.
Ez viszont ugyanígy néz ki, talán ugyanaz lehet:
[link]

#tok #flip

(#8396) Bferibörs válasza The Goth (#8391) üzenetére


Bferibörs
addikt

:DD
nem hagyott nyugodni, kb. 2,5 órám ment rá , a recovery viszont megszívatott, ugye be/fel nyom sokáig, hasaló droid, ugyan ezt elkövettem, jött is a kicsi kínai szöveg :DDD úgy kb. 10.-re,- miután utána kerestem itt, hogy csak "pöckölni" kell - sikerült belépnem.

- képernyő görgetés, ha elindul meg sem áll :DDD

-gondoltam nosztalgiázok egyet, nem tudom hány napig fogom elviselni , valszeg letöltöm a vernee oldaláról az "új" 7-t és felteszem azt, hátha van némi különbség. ( úgy emlékszem a 7 még nem kapott frissítést OTA-n , így nem nagyon lehet más a verneen lévő sem )

(#8392) Gyula196906

nálam is

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8397) Bferibörs válasza bippeti (#8395) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi, szupi, biztos többen rá fognak ugrani.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8398) Gyula196906 válasza Bferibörs (#8396) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Akkor lehet bepróbálom én is a 7-et
Ha mégsem jönne be akkor majd downgrade :DD
Kijelző ügyben senki?

(#8399) The Goth válasza Bferibörs (#8396) üzenetére


The Goth
tag

2,5 óra? :Y Akkor te többet szívtál vele, mint én. :) Nekem gyorsan felrakta, nem volt talán 15 perc. Csak amikor már a sokadik próbálkozásra sem akart beengedni Rec.be miközbe folyton újra, meg újra indult, ott azért leizzadtam kicsit. De tényleg, akkor komolyan keztem kétségbe esni. :) De ugye okos ember nem lép kétszer ugyanabba a szarba, ezért biztos ami biztos rögtön ki is töröltem a 6-os ROM-ot mindenhonnan ahova csak el volt mentve. :DD

Gyula196906 downgrade esetében arra mindenképp figyelj, hogy a sim es mem.kártyákat vedd ki előtte! Sok sikert a 7-eshez! :)

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8400) Bferibörs válasza The Goth (#8399) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát belakással mindennel együtt volt annyi, alapvetően vagy fél órát vártam az indulásra, aztán segítettem neki :D - egyenlőre nem törlöm ki a 6-ot, hátha még szüksége lesz rá valakinek :DDD nekem nem

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.