Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) zgmzgm válasza dzsolti87 (#9650) üzenetére


zgmzgm
tag

Nekem is a 7 alatt ugyanez a Sim Processor hibaüzenetet dobálta. Ezért ment vissza 6-os. Szintén vodás vagyok.

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#9652) dzsolti87 válasza zgmzgm (#9651) üzenetére


dzsolti87
újonc

És 7-es alatt volt az enyémhez hasonló hálózati hibád? És a 6-os alatt?

(#9653) zgmzgm válasza dzsolti87 (#9652) üzenetére


zgmzgm
tag

Csak fél napot volt fent a 7-es, mert állandóan dobálta a Sim Processor hibát. Hálózati hibát nem vettem észre. Jelenleg a 6 van fent és gond nélkül működik. :)

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#9654) #74018560


#74018560
törölt tag

Na, mostmár 50%-ról zuhan aksi 0-ra :F

Gondolom ez semmiképp nem software hiba, hanem aksi kuka... van valami javaslat mit vegyek beléje? :U

(#9655) frici69 válasza frici69 (#9640) üzenetére


frici69
tag

A hiba még mindig fennáll: (#9640) Valakinek tipp, esetleg tapasztalat?

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#9656) Acesanyi válasza frici69 (#9640) üzenetére


Acesanyi
tag

Hali! Páromnak ugyanezt művelte az LG-je.
Garisan bevittük és kiderült hogy az érintője bolondult meg. Kijelzőt cseréltek.
Neki is járkált magától össze vissza a menübe stb.

(#9657) User64476 válasza #74018560 (#9654) üzenetére


User64476
őstag

Akksit szerintem :))

(#9658) frici69 válasza Acesanyi (#9656) üzenetére


frici69
tag

Köszi Acesanyi! Hát ha nálam is ez a gond akkor szívás van, mert már lejárt a gari!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#9659) btz


btz
addikt

2Amperes töltővel lehet tölteni a Thort?
Valaki készítene fotót, arról, hogy az eredeti töltője, hogy néz ki és mi az Output power értéke?

ⓑⓣⓩ

(#9660) #74018560 válasza User64476 (#9657) üzenetére


#74018560
törölt tag

Egy ismerősömnek hasonló problémája volt a telefonnal, aksit cseréltek és ugyanúgy merült. Lehet kivágom az egészet :U

(#9661) The Goth válasza btz (#9659) üzenetére


The Goth
tag

A gyári töltője is 2A-s.

Szerk; A fotó minőségéért bocsi, Thorral lőttem. :)

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9662) User64476 válasza #74018560 (#9660) üzenetére


User64476
őstag

Szerintem akku csere aztán kalibrálás meg kell, hogy oldja... Mindenki erre panaszkodik mostanság, szerintem elkezdtek behalni az akkuk így 1-1,5 évesen, bizonyára eleve nem a legnívósabb gyár terméke volt benne.

Mielőtt kivágnád azért szólj! :D

[ Szerkesztve ]

(#9663) #74018560 válasza User64476 (#9662) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kalibrálás mit jelent?
Plusz 1 évre nem fogok aksit venni bele, max ha lenne egy "nemgyári" :U

(#9664) Rocker Bali


Rocker Bali
újonc

Sziasztok! Az új APN beállítást nem tudom elmenteni. Segítene valaki?

(#9665) btz válasza The Goth (#9661) üzenetére


btz
addikt

Köszi. Akkor mégiscsak meg van a Thor töltőm :D Azt hittem ez valami régi tabletemé :D

ⓑⓣⓩ

(#9666) grapeland


grapeland
csendes tag

Sziasztok,

a legnagyobb bajom mostanság a WI-FI . Ki-be kell kapcsolnom a wifit hogy legyen internetelérés . Néha még ezután sem müxik.

Valakinek valami tippje ? Android 7 van.
köszi

(#9667) grapeland


grapeland
csendes tag

Most teszem fel :

Thor_E_20170615231526
71.34 MB
Release Date : 2017-06-15

(#9668) grapeland


grapeland
csendes tag

szeretném megkérdezni hogy meddig éremes upgrade elnem a ROM ot ?
mert ha a régi nem annyira bug os mint az újak, akkor inkább hagyom...
köszi

ami most jönne nekem :
Thor_E_20170704174452
88.65MB
2017-07-04

Ezt még érdemes feltennem ?

köszi !

[ Szerkesztve ]

(#9669) rzoli válasza grapeland (#9668) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha jól látom neked Thor-E telefonod van. Ami egyrészt egy kicsit idegen a topic témájától, másrészt jóval újabb telefon, úgyhogy valószínűleg javítani fog valamit, ha esetleg nem is látszik mezei felhasználóként a végeredmény

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9670) #56474624


#56474624
törölt tag

Talán már mióta android 7-es van fent, vagy a legutóbbi frissítés óta (nem sűrűn vakuzok, ezért nem tudom, pontosan mióta), úgy vettem észre, hogy a vaku rossz ritmusban villan fel, sötétek maradnak a vakuval készült képeim.

[ Szerkesztve ]

(#9671) The Goth válasza #56474624 (#9670) üzenetére


The Goth
tag

Ez nálam is megvan. Erre csak akkor figyeltem fel, mikor fentebb ide lőttem azt a töltős képet. Mondjuk soha előtte nem használtam esti fotózásra.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9672) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

másnál fordult elő olyasmi, hogy a kijelző szélén egy kis félkörben besárgult a kijelző? illetve nem is félkörben, hanem csak egy körvonalban. ez vajon a panel hibája vagy a háttérvilágításé? nagyságrendileg mekkora költségen lehetne ezt javíttatni (gari már lejárt)? illetve ez kb mennyit von le a telefon használtpiaci értékéből - lassan eladásra szánom a kicsit, és érdekelne, ennek fényében milyen árra lenne érdemes belőni, ezt a problémát leszámítva amúgy hibátlan és makulátlan.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9673) The Goth válasza FireKeeper (#9672) üzenetére


The Goth
tag

A végeredmény szempontjából lényegtelen mi okozza. A kijelzőcserét, ahogy itt korábban már kitárgyalták, itthon úgy 18k- ból lehet megúszni. Ha kínából rendelsz panelt és bevállalod, hogy te magad cseréled, akkor úgy 10-12k. Figyelembevéve, hogy már nem garanciális, plusz kijelzőhibás darab, túl sokat ne remélj érte.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9674) FireKeeper válasza The Goth (#9673) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

20k még reális, vagy inkább 15k körül gondolkozzak?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9675) veressjanos válasza FireKeeper (#9674) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Gearbesten most 90 dolcsiért lehet rendelni.

(#9676) The Goth válasza FireKeeper (#9674) üzenetére


The Goth
tag

Nem szívesen törlek le, de mivel újjonnan kapni 25k környékén, egy elmúlt egy éves használt darab amiben azért már az akku sem épp 100%-os, plusz ha a vevő még használni is szeretné akkor ugye a kijelző csere költsége.. Szóval 25k minusz a kijelző csere minusz a több mint egy év használt állapot. Reálisan 10-12k és akkor még tényleg örülhetsz. Persze ha találsz olyat aki teljesen fogalmatlan a témában, akkor.. :D

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9677) veressjanos válasza The Goth (#9676) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Vagy megtartja waze-nak a kocsiba, mint én :)

(#9678) Acesanyi


Acesanyi
tag

Sziasztok!

Vélemény kérnék!!!

Mit szóltok ezekhez a tokokhoz? Éppen most rendelnék ilyet, valakinek van esetleg tapasztalata!?
Flippest nem akartam és szilikon úgy látom nem létezik ra(mármint ami teljesen körbeőleli)

A füst szinűről lenne szó!

Köszi előre is!

(#9679) #56474624 válasza veressjanos (#9677) üzenetére


#56474624
törölt tag

Használható a GPS? Pontos a nyomkövetés? Csak mert engem gyaloglás közben át-átpakol néhány utcával arrébb, nemhogy egy járművön belül. :U

(#9680) re-d-evil válasza FireKeeper (#9672) üzenetére


re-d-evil
tag

Nálam a bal felső sarokban van kis sárgásodás. Valójában én ezt annak tulajdonítom, hogy az a sarok kétszer is kapott, másodiknál az üveg kicsit be is pókhálósodott :( Különösebben nem zavaró, na meg az említett okok miatt nem is foglalkozok vele. Amíg a használatban nem zavar, nekem nem kell másik teló.

(#9681) FireKeeper válasza The Goth (#9676) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Köszi a kijózanítást, akkor ehhez szabom az árazást :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9682) lck válasza Acesanyi (#9678) üzenetére


lck
senior tag

2 hét után repedeztek be a sarki fülek, pedig tényleg vigyáztam rá :)

Amugy most ilyen van nekem rajta:
[link]

Méretre jó, az oldalsó gombok is helyben vannak. A fenti ovális kivágás széle a tetején fentről kicsit rá lóg a kamerára, de nem ér bele a felvételbe.
Viszont alul a mikrofonnak, illetve hátul a külső hangszórónak lukakat kellett vágnom.
A fenti fülhallgató csatlakozás is alakítandó - de azt nekem nem kellett mert bluetooth-os a fülhallgatóm.

Fél éve rajta van - strapabíró. Szerintem normálisan is néz ki rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9683) Acesanyi válasza lck (#9682) üzenetére


Acesanyi
tag

Á! Köszi.
Akkor ez müanyag nem pedig silicon!?
Mármint amit én linkeltem?

(#9684) JoinR válasza Acesanyi (#9683) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem, sajnos én is benéztem anno. Nekem kikoptatta mind a 4 sarkát a telefonnak, úgyhogy nem tudom ajánlani.

(#9685) Acesanyi válasza JoinR (#9684) üzenetére


Acesanyi
tag

De szedted le többször is? Vagy hogyan koptatta ki? Lötyögős volt, nem pászos stb.?

(#9686) Acesanyi


Acesanyi
tag

Esetleg valaki edzett üvegfóliába nem tud segíteni továbbra sem?

Olyat ami nem lóg le a kerekített részre!

(#9687) JoinR válasza Acesanyi (#9685) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem szedtem le, és nem is lötyögött. Egyszerűen keményebb, mint a gumírozott Thor, és idővel kikoptatta.

(#9688) Acesanyi válasza JoinR (#9687) üzenetére


Acesanyi
tag

Értem és köszi! :R

(#9689) seadrone válasza FireKeeper (#9672) üzenetére


seadrone
őstag

igen, nekem van jobbfelül, de nem zavar.

pont ott van ahol bezárom a böngészőt, lehet ettól van:)

nem számít, hogy 21 vagy 22e ftért tudod eladni, működik, akkor oké :)

(#9690) seadrone válasza The Goth (#9676) üzenetére


seadrone
őstag

nekem 22ért van fenn, és több érdeklődő is van, de most még jegelem

(#9691) The Goth válasza seadrone (#9690) üzenetére


The Goth
tag

Erre írtam fentebb, hogy ha olyat találsz aki nincs teljesen képben, akkor jól lehet járni. :D

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9692) Burwor válasza #74018560 (#9654) üzenetére


Burwor
tag

Én egy darabig nem tudtam 50% fölé tölteni, aztán megcsináltam a kalibrációt egy honlap alapján (teljesen lemeríted, visszakapcsolod, hogy tovább merüljön, aztán kikapcsolt állapotban feltöltöd, aztán még rátöltesz, ez az egész procedúra 2x) Ez részben segített, mert onnantól fel tudtam tölteni 100%-ra, viszont 50-60% körül kikapcsolt a francba és totál lemerült és ez volt egész ünnepek alatt, mindig 50% fölött jelzett és nem ment az alsó sávba, csak kikapcsolt.

Ma sikerült a kettőt egyszerre produkálnia:

Ha nem nyúlok hozzá, akkor olyan délután 4-5 körül kikapcsol, ha használom, akkor még délelött.

Megoldása van valakinek?

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#9693) Burwor válasza Burwor (#9692) üzenetére


Burwor
tag

Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg az eredeti kapacitás 40%-át tudja csak az aksi, vagy az elektronika hülyült csak meg, hogy azt hiszi 100%-on van és azért nem engedi csak tovább tölteni.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#9694) The Goth válasza Burwor (#9692) üzenetére


The Goth
tag

Mikori a telefon?
Az akku milyen állapotban lehet? Eddig kb. hány alkalommal tölthetted? Hogy töltötted eddig, hány százalékról hány százalékra? 0-100, 40-80 stb.?
Jelenleg melyik OS verzió van fent? Mikor főverzió váltást csináltál (már ha telepítetted), volt Wipe/Data Reset Recoveryben? Ez elég egyértelműen szoftveres gondnak néz ki. Valószínűleg egy újrarakás lenne a megoldás.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9695) ktmt válasza The Goth (#9694) üzenetére


ktmt
aktív tag

Ma jött frissítés, feltette már valaki?

(#9696) nicu71 válasza ktmt (#9695) üzenetére


nicu71
addikt

megnéztem ,nekünk semmi sem jött :(

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#9697) JoinR válasza nicu71 (#9696) üzenetére


JoinR
senior tag

Nem mindenki egyszerre kapja, valszeg neki még a decemberi jött ki, nekem is csak pár napja jelent meg.

(#9698) The Goth válasza ktmt (#9695) üzenetére


The Goth
tag

Lőnél egy képet, nálam ez a leguccsó.

Nem releváns, így valszeg ezt kihagyom.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#9699) nicu71 válasza The Goth (#9698) üzenetére


nicu71
addikt

nekem ez már rég megvan ;) de az elég gáz hogy egy google féle biztonsági patchet is képtelenek átvenni.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#9700) The Goth válasza nicu71 (#9699) üzenetére


The Goth
tag

Nekem is már hetek óta, csak még nem küldtem rá. :D Ezért kértem képet, hogy egy ennél újjabbról van-e esetleg szó? Ja, hát igen, a biztonsági patch. Hát ez van. :( Elvileg az újjabb Vernee modelleknél már jobban odafigyelnek erre. Én is azért nézegetem már az M5-öst.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.