Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) The Goth válasza Bferibörs (#8400) üzenetére


The Goth
tag

Nekem biztonsági mentésből mem.kártyáról simán visszarakta az appokat is kb. 2 perc alatt. Tököm se töltögetett volna le újra mindent. :))

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8402) Bferibörs válasza The Goth (#8401) üzenetére


Bferibörs
addikt

én nem raktam vissza szinte semmit sem, ezért azt a pár dolgot újra telepítettem ami kellhet , nem igazán használom már a thort, tartalék teló tartalék simkarikkal,
ja a 2,5 óra alatt azért meg is vacsoráztam :DDD de így is elment az idő kb. fél óra amíg el akart indulni de nem indult, váram hátha aztán beleszóltam, utána a recoveryvel szívtam vagy fél órát :DDD a többi a beállítás,belakás meg próbálgatás volt :DDD megérte, tudom, hogy még 1x nem vetemedek erre

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8403) Acesanyi válasza Bferibörs (#8402) üzenetére


Acesanyi
tag

Most akkor mi van?

Mégis csak visszaraktad a 6.0-át aztán mégsem maradtál azon, hanem visszatetted a 7.0-át de szenvedve tudtad csak? :F

Vagy félreértettem vmit?

(#8404) Bferibörs válasza Acesanyi (#8403) üzenetére


Bferibörs
addikt

a 6-al szenvedtem, most az van fent ,nem sokáig, nem tetszik a "viselkedése" a 7-hez képest :N a 7-el anno nem szenvedtem,simán felment, remélem most is ha majd vissza akarom tenni.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8405) The Goth válasza Bferibörs (#8404) üzenetére


The Goth
tag

Előtte nyomj egy FR-t Rec.-ből és nem lesz gond. :)

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8406) Bferibörs válasza The Goth (#8405) üzenetére


Bferibörs
addikt

oké,köszi, én anno beállításokban nyomtam, úgy sem volt gond, de már megy a recovery is :DD

ha most nem rakom vissza a 6-ot lehet sohasem ismertem volna meg eme kütyü remek recovery menüjét :)) főleg a kínait

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8407) Acesanyi válasza The Goth (#8405) üzenetére


Acesanyi
tag

Akkor ha én OTA-n keresztül szeretném frissíteni 7.0-ra akkor is azt javaslod, hogy csináljak egy gyári visszaállítást vagy FR-t előtte ?

Mert az OTA-s azt írja hogy utána is csináljak!!!!
:F

(#8408) Bferibörs válasza Acesanyi (#8407) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha biztosan nem akarsz szívni akkor előtte és utána is csinálsz egy FR-t , és nem OTA-ról teszed fel.---szerintem, aki így csinálta itt a fórumon az nem szívott, aki nem így azok között volt akinek volt szívás. ( nekem simán felment OTA-ról is és telóról is, telóról úgy ahogy fentebb leírtam )

Azt, hogy kinek miért nem sikerült ez vagy az miatt nem derült ki.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8409) nicu71 válasza Bferibörs (#8408) üzenetére


nicu71
addikt

+1

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8410) The Goth válasza Acesanyi (#8407) üzenetére


The Goth
tag

Előtte ajánlott inkább. Utánna mivel egy tök szűz rendszered lesz így akkor igazából már értelmetlen, hiszen nincs mit visszaállítania, mert eleve már alapon van. Ettől függetlenül persze ha akarod.. Ártani végülis nem fog.
Utóbbra akik próbálták OTA-n egytől egyig panaszkodtak, hogy, a letöltés megáll 69%-nál. Ezek szerint neked végig leszedte? Vagy még nem kezted el tölteni?

Bferbörs Az a kínai igazából a telefon saját diagnosztikai menüje, ez független a Rec.-től.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8411) Bferibörs válasza The Goth (#8410) üzenetére


Bferibörs
addikt

fenn marad a 6-os "szemete" ?, nekem nem működött rendesen amíg nem csináltam FR-t a 7 telepítése után ( erre a vernee oldala is felhívja a figyelmet )

ja,ja de oda jutottam el,tesztelgettem a kütyüt kínaiul :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8412) Acesanyi válasza The Goth (#8410) üzenetére


Acesanyi
tag

Lehet nem véletlen írja azt hogy utána is kell, mert ha emlékezetem nem csal ( és nem :DDD ) akkor régen mikor romokat telepítettünk/váltottunk akkor a sikeres telepítést követte a kötelező FR! De volt szigorú kivétel is, főleg a CM-nél !!!

Nem, még nem kezdtem el leszedni. Azt hittem hogy utána ahogy lejön rögtön elkezdi telepíteni!? Vagy van lehetőség elhalasztásra?

(#8413) The Goth válasza Acesanyi (#8412) üzenetére


The Goth
tag

Én csak előtte csináltam, nem hagyott fent semmit. Pár órát lehet halasztani asszem. Nem tom pontosan, rég volt már február, énmeg öregszem. :D

Bferibörs, ja, azt kented vágtad is, hogy mi micsoda, mi? :DD

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8414) Acesanyi válasza The Goth (#8413) üzenetére


Acesanyi
tag

Még egy utsó kérdés aztán hagyom a témát (egyenlőre).

Ha előtte csinálok FR-t, akkor az UPDATE- okat nem kell újból leszednem a 6.0-hoz?

Ha rávetemedtem a 7 felrakásra akkor megosztom én is a saját tapasztalataim :R

(#8415) #56474624 válasza Bferibörs (#8408) üzenetére


#56474624
törölt tag

szerk.: Semmi. Félreértettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#8416) The Goth válasza Acesanyi (#8414) üzenetére


The Goth
tag

Ha OTA akarod, akkor először FR, majd utánna töltöd le és frissíted. Ha helyi frissítést akarsz (mondjuk ez az ajánlottabb), akkor letöltöd a Vernee oldaláról, átmásolod mem.kártyára, nyomod az FR-Rec.böl, majd visszamásolod a teló belső memóriájába ahogy Vernee oldalon illusztrálva van, és helyi frissítésként ráereszted. Ha szükséges felajánlja OTA esetén a fennmaradó 6-os updateeket letöltésre, ez esetben ajánlott ezeket végig zongorázni, mielött felrakod a 7-est.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8417) Acesanyi válasza The Goth (#8416) üzenetére


Acesanyi
tag

Rendben és köszi mind2-töknek!

WIPE-oltatok valamit esetleg telepítéskor?

(#8418) Acesanyi válasza The Goth (#8416) üzenetére


Acesanyi
tag

A vernee oldalon reg.-hez miért kell megadni a mobil számot?! Nincs semmi rizikó benne?

(#8419) The Goth válasza Acesanyi (#8417) üzenetére


The Goth
tag

Szívesen. :) Én semmit. A tel.szám azért kell, mert arra jön meg a kód ami kell a Yandexes fiók létrehozásához, illetve a késöbbiekben azt is kéri majd minden belépéskor. Nyugodtan megadhatod.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8420) Bferibörs válasza The Goth (#8413) üzenetére


Bferibörs
addikt

Azóta is tanulom a kínai nyelvet :DD

most van a szívás, kaptam a Telenortól ajándék netet, ezt a kártyámat sohasem használom netre , erre a thor azt mondja 3G-s a kártya, a net meg el sem indul :U

Sonymban u.ez a kari LTE-n megy :O

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8421) The Goth válasza Bferibörs (#8420) üzenetére


The Goth
tag

Még a 6-os van fent? :) Jelzi, hogy vissza kéne már tenni a 7-est. :)) A preferált hálozatoknál a 4G van bejelölve? A 1. v. a 2. sim foglalatban van a kártya? A második sim foglalatban nekem soha nem látott 4G-s hálózatot,( peddig ugye elvileg kéne neki) még a hatos droiddal sem. Még jó, hogy csak egy simmel használom.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8422) Bferibörs válasza The Goth (#8421) üzenetére


Bferibörs
addikt

6-os persze, nyugi nemsokára fent lesz a 7 :DDD

sikerült,kértem a Telenortól beállítást :)

volt az 1 és 2-ben is, most a 2-ben van és megy a 4G

azt hiszem egy kicsit el van dugva az átváltás,ráadásul mindkét kari ami benne van 4G-s :U

NYA MEGY VISSZA A 7 elég volt a 6-ból :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8423) Bferibörs


Bferibörs
addikt

hmm, ez van most fent a 7 letöltési helyen (vernee) ciril betűk

Azt hiszem ezt nem töltöm le egyiket sem ,mert,hogy melyiket is lenne a legjobb ? - marad a régi amit anno letöltöttem

nekem ez van meg : full_k06ntd_a-7.0-20170214.zip

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8424) Bferibörs válasza Bferibörs (#8423) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem jó oldalt vágtam ki :DDD
ciril betűk fogadtak amikor be akartam lépni :U meg utána is

kész, az FR is, lehet belakni a 7-et.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8425) pocokxx válasza zebede (#2719) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Rátaláltam erre a hozzászólásra, és gondoltam én is megpróbálkoznék vele. Kell hozzá root?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8426) The Goth válasza Bferibörs (#8423) üzenetére


The Goth
tag

Azért te legalább kitartottál egy darabig, nekem ez fél napig se ment. :D
Viszont valami nem világos, milyen ciril betűk? A linken amit adtál ugyanaz a ROM van négyszer feltüntetve két különböző (egy nap eltérésű) dátummal. Ez a hivatalos 7-es ROM. Milyen böngészőből, vagy mit néztél be? :)

pocokxx Nem kell root, ez csak egy bonyolultabb leírása anak a frissítêsi folyamatnak amit a fentebbiekben épp kitárgyaltunk.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8427) quailstorm válasza pocokxx (#8425) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért kellene? Ez a hivatalos frissítési mód, annak nem illene a garanciát elvenni. Itt csak az a lényeg, hogy teljesen net nélkül meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#8428) quailstorm válasza pocokxx (#8425) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amúgy inkább erre a hsz-re találj rá. Ez megcsinálja helyetted a recoverybe lépést és asszem még folyamatjelző is van.

[ Szerkesztve ]

(#8429) Bferibörs válasza The Goth (#8426) üzenetére


Bferibörs
addikt

a vernee oldaláról amikor átmentem akkor ciril betűs oldal fogadott , a belépés is cirillel volt írva , most újra beléptem és most nem, csak egy sor ciril van

néztem mint Rozi a moziba :U

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8430) The Goth válasza quailstorm (#8427) üzenetére


The Goth
tag

Azért kezdőként nem feltétlen egy külső mem.kártyáról való flasheléses módszerrel kéne neki állni, mikor sokkal egyszerübb és biztonságossabb megoldás, ha menüből a telefon belső memóriájába töltött frissitést/romot a telefon vezeték nélküli frissítés menüjéből helyi frissitésként teszi fel.

Bferibörs Biztos csak böngészőzavar volt. Ha már orosz az oldal. :D

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8431) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Amúgy ezt az egyszerű frissítést meg az Android 6.0 és 7.0 ROMot lehet bele kéne írni az összefoglalóba, mert annyira nem egyszerű megtalálni őket.
Van itt illetékes vagy modkerben kell kérni? Azért nem én akarom, mert sok tapasztalatom nincsen, nem az enyém a készülék.

(#8432) Bferibörs


Bferibörs
addikt

a 7 telepítésével semmi gond nem volt - a sim is minden viri-vari nélkül elindult 4G-n a 2 slotban.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8433) Bferibörs válasza quailstorm (#8431) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát nem ártana-én is keresgéltem, hogy mikor mit kell tenni a 6-nál :DDD - persze nem értek az android ( főleg a thor recoveryjéhez ) lelkéhez. :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8434) LámaZ


LámaZ
addikt

Micsoda szenvelgés van itt...

Én, miután megvásároltam tavaly júliusban ezt a telefont, soha semmilyen frissítést nem raktam fel, és jól működött.

Idén áprilisban felraktam az Android 7-est, előtte utána megtettem azokat az alaphelyzetbe állítási lépéseket, amelyek le voltak írva a telepítő súgójában, és most már két hónapja ez a 7-es is jól működik.

Biztos én vagyok a hü... unalmas ember, hogy nem rakosgatok fel hetente új förmvert, hogy aztán hűledezhessek, hogy ez vagy az nem működik.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#8435) seadrone


seadrone
őstag

ma volt a második nap, hoy nem ébresztett a telefon, pedig a hang rajta volt.

beszerzek egy ébresztőórát, ez így nem mehet tovább, ezennel megbízhatatlkannak minősítem a telefon ezen részét :P

(#8436) The Goth válasza LámaZ (#8434) üzenetére


The Goth
tag

Nincs itt szenvelgés, csak néhányunkban túlteng a mazohista hajlam. :D
Egyébként nyilván a következményeket vállalva tesszük amit teszünk. :)

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8437) Gyula196906


Gyula196906
senior tag

SP Flashtool- al rakta már fel valaki a hetest? (needrom) link

[ Szerkesztve ]

(#8438) The Goth válasza Gyula196906 (#8437) üzenetére


The Goth
tag

Official ROM esetében minek a Flash Tool? Főzött ROM-nál nyilván érthető, de a gyári esetében minek ezzel szórakozni, ha van egyszerübb és gyorsabb módja is.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8439) Gyula196906 válasza The Goth (#8438) üzenetére


Gyula196906
senior tag

mert needromra van regem

(#8440) The Goth válasza Gyula196906 (#8439) üzenetére


The Goth
tag

OTA nem töltötte le?

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8441) Gyula196906 válasza The Goth (#8440) üzenetére


Gyula196906
senior tag

de letölti
needromos cheksum erroros nem tudom kicsomagolni :(
marad az OTA

(#8442) Gyula196906 válasza Gyula196906 (#8441) üzenetére


Gyula196906
senior tag

bakker ez gyors volt ,sztem 3-4 perc és feltolta

(#8443) Gyula196906 válasza Gyula196906 (#8442) üzenetére


Gyula196906
senior tag

eddig bejövős :Y

(#8444) Bferibörs válasza LámaZ (#8434) üzenetére


Bferibörs
addikt

á csak nosztalgiázik az ember- többen mindössze meggyőződés miatt, hogy eszünkbe ne jusson még 1x vissza tenni a hatost :DD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8445) seadrone válasza seadrone (#8435) üzenetére


seadrone
őstag

update

előzmény: ma reggel nem ébresztett a teló, shit

élelőtt rosszul mutatta az időt (11:20-kor kb 10:30-at mutatott), újraindítottam .

Újraindítás közben elkezdte az ébresztést, ami ma reggel 8-ra volt beállítva, kikapcsolt és ezzel a képernyővel fogadott.

mondtam neki: anyád, de meg se hallgatott :N

lehet ez a hatod andriod miatt van? kéne rá hetes? vagy más?

[ Szerkesztve ]

(#8446) The Goth válasza seadrone (#8445) üzenetére


The Goth
tag

Szoftveres hiba az biztos, de tuti nem azért mert a 6-os van rajta. Ha amúgy elégedett voltál eddig a 6-ossal, akkor egyszerűen töltsd le újra a 6-os ROM-ot, és simán, helyi frissítésként ereszd rá újra, ez esetben nem kell még FR sem, se előtte se utánna. Persze ha úgy gondolod felrakhatod a 7-est is. Azért vagyunk akik elégedettebbek vele. :D Ez esetben persze FR + újrabelakás.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8447) bippeti válasza seadrone (#8445) üzenetére


bippeti
tag

Az óra megjelenítésével kapcsolatban én is tapasztaltam korábban problémát, lásd itt. Azóta csak ritkán fordult elő és újraindítás megoldotta mindig. Emlékszel, hogy te mikor indítottad újra a telót a hibát megelőzően?

(#8448) seadrone válasza The Goth (#8446) üzenetére


seadrone
őstag

az a baj hogy én nem szeretek vele időt tölteni, fingom nincs mi az az fr, és hogy mit hogyan, és a 2 sorosnál hosszabb howto-t nem szeretem olvasni :D

na jo, lehete utánanézek ha lesz időm

menniy időt vesz ez igénybe?

és köszi az ötletet előszöris :R

bippeti: igen, egy hete, amikor nem ébresztett és majdnem kibasztam, mert beakadt az órája, na akkor

párnaponta ujra szoktam lőni

[ Szerkesztve ]

(#8449) The Goth válasza seadrone (#8448) üzenetére


The Goth
tag

FR = gyári visszaállítás. Nem bonyolult, és nem is időigényes. kb.15 perc, ha a 6-ost akarod továbbra is használni. Ha a 7-est, akkor a telepítés ugyan sokkal gyorsabb, viszont több idő újra belakni.

szerk.:A hatos letöltő linkje és a how to link. A 6-os esetében az FR nem kell.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#8450) seadrone válasza The Goth (#8449) üzenetére


seadrone
őstag

fucktory reset, ahh most jöttem rá. fél éve volt kb, igen, az néha nem árt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.