Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) Acesanyi válasza seadrone (#9748) üzenetére


Acesanyi
tag

Osztom a véleményt ! :K

Ez előtti frissítéssel elcseszték az aksi időt is, meg ami soha nem volt addig nekem az:

-hogy 25 % alatt hirtelen merült és akár kikapcsolásig! :W

Az utplsó frissítés viszont helyrepofozott mindent!
-aksi végig szépen egyenletesen merül
- és ujra bírja legtöbbször 2 napig! :K ;)

Nem számít, hogy valaki esetleg nem hiszi! Ez tény! Úgy, hogy a netem mindig be van kapcsolva! Ez viszon úgy, hogy mikor wifi van közelben akkor azt részesítem előnyben, ha pedig nincs akkor adatkapcsolattal használom.

(#9752) szilabe87


szilabe87
újonc

sziasztok! egesz jo telefon, meg el lennek vele sokaig ha nem hulyulne meg amikor tolton van, van akinek van tapasztalata ez ugyben? toltorol hasznalom akkor lerakja, visszahozza appokat, van hogy irni nem lehet vele, lezarom, visssza, kicsit jo, es megint..
ha valakinek van otlete szivesen fogadom, mar elkezdtem keresni utodjat de ha lenne megoldas, meg nem vennek masikat.
mas tema: frissiteni, update elni magamtol hol es hogyan? biztos van valahol leiras, meg rajonnek, csak nem foglalkoztam eddig a dologgal. szokott jonni ra ilyen olyan frissites nagyon ritkan, de esetleg a szoftvert ujratelepiteni, valami okossag..stb.

(#9753) vgyuri válasza szilabe87 (#9752) üzenetére


vgyuri
őstag

Cserélj töltőt, nekem is volt olyan telefon+töltő párosom ami önálló életre kelt.

(#9754) kakukkmarci válasza Acesanyi (#9750) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nincs mit!
Miért nem rendelsz "efféle" oldalakról?
Az eladó megbízható, a PayPal pedig pénzügyileg bebiztosít...

noob... rooter... geek

(#9755) #56474624 válasza Acesanyi (#9750) üzenetére


#56474624
törölt tag

Engem még sosem vertek át ebayen, az ingyen szállítási költségű cuccok is megérkeztek 3-4 hét alatt Kínából.

Paypalt kell használni azért, biztos, ami biztos, de nem érdemes félni a használatától, azzal sok cucctól elvágja magát az ember, amit csak ebay-en kap meg.

[ Szerkesztve ]

(#9756) Stanlee


Stanlee
őstag

Most csereltem asszonypajtas Thor-jaban az akkut. Egy ideje 100%-ra feltoltotdott, aztan 2 ora alatt 70%-ot mutatva kikapcsolt. A regi akksi kb. ketszer akkorara fel volt puposodva, mint a csere. Szoval meg szerencsenk is volt, hogy nem lett nagyobb gond. Az aliexpress-es akku pont ugyanaz, mint ami benne volt, csak a sorszama volt mas.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#9757) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Valahogyan vissza lehet varázsolni az eredeti 6-os androidot, amivel out of box jött a telefon?

Ezzel a 7-es droiddal nagyon merül.

Semmi mókolás nincs a telón.

Előre is köszi a választ.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#9758) fishman985


fishman985
tag

Sziasztok!

Telefon nem kapcsol be.
Kijelzőn a a Vernee powered by android van folyamatosan.
A három kis bogyó nem jelenik meg.

Recovery opciót választva nem lép tovább, nem tudok factoryt resetet indítani.

Valakinek van ötlete?

(#9759) fishman985 válasza fishman985 (#9758) üzenetére


fishman985
tag

Elvileg bootloop nak hivják a problémát.
Reflash rom elvileg a megoldás.
Csinált már valaki ilyet? Jó lenne valami iránymutatás :)

[ Szerkesztve ]

(#9760) Acesanyi válasza fishman985 (#9759) üzenetére


Acesanyi
tag

Mi volt az előzmény?!

Próbáltad a bekapcs gombot 10mp-ig nyomni hogy resetelj? Vagy gépre dugni és utána bekapcsolni? Töltőre dugni aztán bekapcs?

Csak hogy ne rögtön buheráljad! ;)

(#9761) fishman985 válasza Acesanyi (#9760) üzenetére


fishman985
tag

Szia!

Édesanyámé.

Lemerült, kikapcsolt. Fetöltötte és nem kapcsolt be.
Elhoztam, nem kapcsol be. A vernee felirat megvan, de nem bootol be.

Próbáltam recoverybe tenni, az opcióig elmegy, kiválasztom, majd nem megy tovább.

Samsunggal már jártam így, ott a gyári szoftver újrarakása segített, de azt odinnal csináltam jó néhány éve.
Nem vagyok benne mostanában az ilyesmiben, más rendszert használok.

Most nézem hogy 6 óra alatt sikerült 4% ról 57% ra töltődnie, ez sem túl bíztató.

[ Szerkesztve ]

(#9762) kakukkmarci válasza fishman985 (#9761) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nyomd a bekapcsot sokáig! Akár egy percig is...

noob... rooter... geek

(#9763) fishman985 válasza kakukkmarci (#9762) üzenetére


fishman985
tag

Szia!

A képernyő bekapcsol, de nem bootol be.
Tehát a bekapcsoláskor a vernee felirat közben alul 3 kis pontnak kellene villogni a boot alatt, ez nincs, nem lép tovább hiába nyomom hosszan.

[ Szerkesztve ]

(#9764) LámaZ válasza Stanlee (#9756) üzenetére


LámaZ
addikt

Van egy ilyen felpúposodott aksim a mifimben. Én használom továbbra is, bár barkácsoltam egy pici kis ventilátort mellé.

Legyen minden jó!

(#9765) fishman985 válasza fishman985 (#9763) üzenetére


fishman985
tag

Az alaplap halt meg :(
Van valakinek esetleg eladóalaplap vagy esetleg link?

(#9766) poffsoft válasza mtibi3 (#3441) üzenetére


poffsoft
addikt

Na, ezt hogy hoztam össze....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#9767) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#9757) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Mint kiderült a Facebook app szívta az akksit rendesen! Úgyhogy nem álltam vissza 6-os droidra...

Az appot letöröltem, megszűnt a battery drain!

Egyébként anyum telefonja, próbáltam neki minél kényelmesebbre belakni a telefont. De a Facebook appot ezentúl mérföldekről kerüljük!

Ezentúl majd Chrome-ban Facebookozik...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#9768) LámaZ válasza D1L1ZS (#9767) üzenetére


LámaZ
addikt

Jó reggelt, Vietnám!

Legyen minden jó!

(#9769) poffsoft válasza D1L1ZS (#9767) üzenetére


poffsoft
addikt

javaslom esetleg Facebook Lite-t...

[ Szerkesztve ]

(#9770) lck válasza poffsoft (#9769) üzenetére


lck
senior tag

Én pedig a Simple Pro-t. Elég jó.

(#9771) #74018560


#74018560
törölt tag

Rendszeresen kikapcsol a telefon 50-60% töltésnél. Gondolom nem orvosolható a dolog, csak cserével :(

Hogy tudom a telefonba mentett összes számot kimenteni róla?

Ha készüléket is cserélnek hogy mentsem át az összes többi file-om? :F

[ Szerkesztve ]

(#9772) keekee


keekee
tag

Sziasztok,

cserélt már valaki komplett TP/LCD kombót a típuson? Egy egyébként hibátlanul működő masinában megér kb 6e Forintot a csere? A sajátomban anno próbáltam csak TP-ot cserélni, gallyra ment a művelet közben az LCD, ezért gondolkodtam el asszony telóján a komplett egység cseréjén...

Minden véleményetekre kíváncsi vagyok :)

(#9773) veressjanos válasza #74018560 (#9771) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Például így. :)

(#9774) #74018560 válasza veressjanos (#9773) üzenetére


#74018560
törölt tag

Veszett már el az összes számom Google szinkronizációnak köszönhetően. Hogy lehet még?

(#9775) Bferibörs válasza #74018560 (#9774) üzenetére


Bferibörs
addikt

ott valszeg nem a google volt a hunyó :N

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9776) luci87


luci87
tag

Remelem nem rontottam el semmit,de kicsit megijedtem mi lesz.Le akartam venni a hatlapot,es nehezen jon le,feszegettem.Kozben,bar ki volt kapcsolva,megjelent a root,vagy boot,.eg valami angol szoveg.Nehezen tudtam visszakapcsolni .Ez valami ujrainditas,ha jol sejtem,de nem torolt adatokat,ugye?

(#9777) NeverGone válasza luci87 (#9776) üzenetére


NeverGone
tag

Szia!

Valószínűleg csak annyi, hogy véletlenül egyszerre megnyomtál több gombot, pl. jellemzően hangerő fel/le és a bekapcsolás. Ha nem nyomkodtál mást, hanem rögtön kikapcsoltad a telefont, szinte biztos, hogy nem okozott semmi problémát.

Amúgy ebbe én is belefutottam, pont a hátlap levétele során.

(#9778) SL11


SL11
csendes tag

Sziasztok!

A Thor csalódás számomra.
Tavaly a gari lejárta előtt megadta magát, ablakok ugráltak fel, stb. Javították, több mint 1 hónapig!!!!

Most meg a kamera nem jelenik meg a legtöbb esetben.
thor: "nem lehet csatlakozni a kamerához..Győződjön meg róla, hogy bezárta a kamerát, vagy zseblámpát használó egyéb alkalmazást."

Valaki tud segíteni, van erre tapasztalat, javítás, app?

Előre is köszi!

(#9779) kicsizee válasza D1L1ZS (#9767) üzenetére


kicsizee
aktív tag

erre esetleg a facebook lite vagy a friendyl for facebook ;)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#9780) kicsizee válasza SL11 (#9778) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nálam ilyenkor az van, hogy beakad az app (esetleg messengeren fotózni akartál és háttérben nyitva maradt a kamera). újraindítás telón általában segít vagy más kamera app. nálam a thoron a camera mx vált be a legjobban

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#9781) SL11 válasza kicsizee (#9780) üzenetére


SL11
csendes tag

Köszönöm!

(#9782) Dexar007


Dexar007
veterán

Csirkelabas recovery miert jon be magatol? Ratettem toltore,es bejott :U

Give me your cum,bull!

(#9783) zgmzgm válasza Dexar007 (#9782) üzenetére


zgmzgm
tag

Biztos véletlenül egyszerre megnyomtad az oldalsó gombokat. Ez gyakori eset.

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#9784) elek46


elek46
csendes tag

Volt-e valakinek Olyan gondja a WIFI-vel ,hogy nem kapcsolódik semmilyen hálózatra sem,egyik percről a másikra jelentkezett azóta sem jó.A gyári visszaállitást sem tudom csinálni ,megáll minden.Gondoltam ujratelepítek de nincs olyan adb driver amivel tudnám a windows-hoz a telefont csatlakoztatni.Ja és telefonálni ugyanúgy tudok mint előtte.A windows 8.1 -es.

[ Szerkesztve ]

(#9785) gingerbalm válasza elek46 (#9784) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

újraindítás volt már?

(#9786) rzoli válasza elek46 (#9784) üzenetére


rzoli
senior tag

Próbáld ki ezt:

Beállítások,
Biztonsági mentés és visszaállítás
Hálózati beállítások visszaállítása

Ezzel alaphelyzetbe áll a mobilnet, BT és Wifi

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9787) elek46 válasza rzoli (#9786) üzenetére


elek46
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Helyreállt minden.

(#9788) fecus


fecus
őstag

Kollégámnak ilyen telefonja van. Nem tud a vállalati exchange szerverre csatlakozni sem MS outlookkal sem más fiókbeállítással. Már működött fél éve, de egyszer csak abbahagyta. Nem emlékszik mikor, mit telepített, stb.
Visszaállítanánk alapra. ha el tudnám menteni és visszatölteni neki a névjegyeket.
Ha jól láttam csak a telefonban vannak a névjegyei. Exportálnám a tárcsázóból, de csak egyenként lehet kijelölni a 200 névjegyet. Másolnám a google fiókba, de akkor is csak egyenként lehet kijelölni.
Miképpen tudnám egy lendülettel kimenteni majd visszamásolni a névjegyeket? Van ennek olyan PC-s programja amivel egyszerűen megoldható?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#9789) re-d-evil válasza fecus (#9788) üzenetére


re-d-evil
tag

Amikor eljutsz odáig, hogy kijelölés, a felső sorban a "kijelölésre" nyomsz, ekkor előhozza, hogy az összes kijelölése... :K :K

(#9790) rzoli válasza fecus (#9788) üzenetére


rzoli
senior tag

Én a Super Backup app-ot használom. Nem csak a névjegyeket, hanem a híváslistát, sms-eket is lementi, visszaállítani lehet vele.

Illetve be lehet állítani az automatikus mentéseket is, ez előfordulhat, hogy "életet" ment :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9791) hifikus válasza rzoli (#9790) üzenetére


hifikus
tag

Ez működik, két különböző márkájú, androidos készülék között is?

[ Szerkesztve ]

(#9792) rzoli válasza hifikus (#9791) üzenetére


rzoli
senior tag

Igen, évek óta ezzel költözök. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9793) #74018560


#74018560
törölt tag

Megjött a csere aksi, bele is raktam. A régi látszik h fel volt púposodva, jó lenne tudni mitől :F

Viszont most valamiért nem tudom bekapcsolni a telefont. Pontosabban a kijelző nem megy, ha rádugom a gépre a memóriában tudok kotorászni meg ha megnyomom a bekapcsolás gombot csak rezzen egyet :F
WTF :U

(#9794) #74018560 válasza #74018560 (#9793) üzenetére


#74018560
törölt tag

Szétszed-összerak megoldotta :U

(#9795) peter7410


peter7410
csendes tag

Sziasztok!

Bocs ha már szó volt erről korábban, csak én nem találtam meg, de egy kis segítséget kérnék: az én Thor-om mostanában azt csinálja, hogy random módon időnként elveszíti a mobilhálózatot (sajnos néha beszélgetés közben is), illetve nem is találja. Kérdésem az lenne, hogy ez vajon szoftveres vagy hardveres hiba? Még garis a készülék, van-e tapasztalata valakinek arról, hogy ilyen hibával mit tudnak kezdeni a szervizben? Érdemes elvinni, vagy úgyis elő fog jönni később? Köszönöm előre is ha tudtok erről infót adni.

(#9796) Vigyorka válasza peter7410 (#9795) üzenetére


Vigyorka
senior tag

SIM kártyát mikor cseréltél?

Vigyorka

(#9797) peter7410 válasza Vigyorka (#9796) üzenetére


peter7410
csendes tag

Nem volt SIM kártya csere, megvételkor tettem bele a meglévőt.

(#9798) Vigyorka válasza peter7410 (#9797) üzenetére


Vigyorka
senior tag

kb. hány éves a SIM kártya?
Nem ennél a telónál, volt ilyen gondom és a kártya csere megoldotta (Telekom-os..)! Érdemes megpróbálni..

Vigyorka

(#9799) peter7410 válasza Vigyorka (#9798) üzenetére


peter7410
csendes tag

Köszi, ez lehet hogy jó tipp, mert pont Telekom. Nem tudom pontosan a korát, de nagyjából 3 éves.

(#9800) vri


vri
újonc

Sziasztok!

Tavaly novemberben vásárolt készülékem néhány napja elkezdett rendetlenkedni - a vaku néha magától világít, akár több órát is (tompábban, mintha zseblámpa vagy vaku funkióban használnám).

Nem segített rajta a többszöri újraindítás és a gyári beállítások visszaállítása sem.

Van valakinek ötlete, hogyan tudnám a hibát elhárítani? :F :F

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.