Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Zsigi72 válasza NeverGone (#8041) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Az okát nem tudom, valami biztosan van a háttérben.
Ez tegnap volt olvasható a fb oldalukon. ---> Eustock Nem érkezik több Vernee készülék.

(#8052) flanki válasza #56474624 (#8000) üzenetére


flanki
aktív tag

Nekem már úton van a Thor E-m, eddig Thor-om volt de szétrepedt a belsö és külső keret, úgy hogy le se ejtettem.
Egyébként meg ez a régi 28nm-es "gyenge" SOC nekem megfelelt általános használatra.
A régi Thor-t nem kapni reális áron, ez az új kb. 42 ezerben megáll, áfa+ csomagkezeléssel.
Az akksin kìvül más az anyaghasználat, a belső felépìtés, az antenna illetve a mikrofon is, szóval valamelyest csak fejlődött, nem beszélve a SOC-ra optimalizált droid 7.0-ról.
Szóval ne mondanám hogy semmit sem fejlödött.
(Am bocs nem neked akartam válaszolni, de neked ment. :p )

[ Szerkesztve ]

(#8053) #56474624 válasza flanki (#8052) üzenetére


#56474624
törölt tag

Természetesen kíváncsian várjuk majd a beszámolót az új telefonról. :R

(#8054) flanki válasza #56474624 (#8053) üzenetére


flanki
aktív tag

Rendben. :))

(#8055) marositech válasza flanki (#8054) üzenetére


marositech
senior tag

Megsúgod mennyiért vetted? Készülékár+vám+áfa?

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8056) flanki válasza marositech (#8055) üzenetére


flanki
aktív tag

31k tomtop.com, Presale akció + tomtop pontok.
Ehhez jön az áfa+ csomagkezelés.
Free shippinggel jön, valszeg elcsìpik.
Ezért ìrtam kb a 42 ezret. :U

[ Szerkesztve ]

(#8057) rzoli válasza flanki (#8056) üzenetére


rzoli
senior tag

Ki a szálltó? DHL?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#8058) flanki válasza rzoli (#8057) üzenetére


flanki
aktív tag

Valszeg MPL, mert freeshipping.

(#8059) -=Szabi=- válasza flanki (#8058) üzenetére


-=Szabi=-
tag

én követés nélkül már nem merek rendelni.. :-/

(#8060) gingerbalm válasza -=Szabi=- (#8059) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

A free shipping nem zárja ki a követési számot. Mikor aliról rendeltem telót, igaz, nem thort, szuperül követhető volt, az is, hogy többet vakációzott a vámon (2 hét), mint amennyi idő alatt idejött Kínából (1 hét), de hát nagy ez az ország, pörgős bürokráciával. :)

[ Szerkesztve ]

(#8061) csuporzoltan


csuporzoltan
csendes tag

Sziasztok!
Idő közben leváltottam a telefonomat (egy S5-re), és felszabadult a Thorom, így úgy gondoltam hogy pár új dolgot ki próbálok rajta.
Olvasgatva a 4PDA-t, a következőt találtam.

Esetleg érdekel valakit? Ha igen, akkor közzé teszem a letöltési linket. (4PDAról kicsit nehéz lehalászni) (Az új thor-hoz is jó, mint a régihez is)

(#8062) gingerbalm válasza csuporzoltan (#8061) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ez tök jó, szerintem mást is érdekelne :)

(#8063) peter7410


peter7410
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nem vagyok túl nagy szakértő okostelefon téren, szóval bocsánat ha bénán fogalmaznék.
A készülék ugye alapból a 6.0-ás Androiddal érkezik. Ennél a képernyő tetejére stabilan oda volt "ragasztva" a Google kereső sáv. Miután frissítettem 7.0-ra, ez a fix sáv eltűnt, viszont a problémám az, hogy nem is lehet semmit a helyére tenni. Magyarán, van egy üres sor, ami kihasználatlan. Ha bemegyek az alkalmazásmenübe, ott végig, tehát egészen a képernyő tetejéig látni az ikonokat, de a kezdőképernyőn ott figyel az üres sáv, ami engem eléggé zavar.
Szóval, van valakinek információja arról, hogy ez miért van így, és még inkább esetleg ötlete, hogy ezt hogyan lehet orvosolni?
Köszi előre is!

(#8064) csuporzoltan válasza peter7410 (#8063) üzenetére


csuporzoltan
csendes tag

Szia. Sajnos az alap alkalmazásinditóban a kereső sáv ott van, ha eltünteted akkor - ahogyan írtad - sajnos nem lehet semmit oda tenni. A megoldást pedig csak egy új indítóval tudod orvosolni. (Google Play áruházban találsz rengeteget)
Ajánlom a Nova Launchert.

(#8065) csuporzoltan


csuporzoltan
csendes tag

MIUI 8 - Vernee Thor

HIVATALOS POSZT: [link]
Köszönjétek a ROMot: @maksim198096

Ez egy MIUI 8 Android 6.0-n alapuló ROM a Vernee Thor-ra. Az Android Biztonsági hibajavítási szintje Márciusi, így akit érdekel a biztonság, jobban jár mint az alap 7.0-val (ha jól emlékszem annak "csak" januári, de az nem is lesz frissítve).

// Nem vállalok felelősséget azért, hogyha valami olyan történik a telefonoddal, aminek nem kellene. A Thor-ban Mediatek chipset van, ezeket tapasztalataim szerint nehéz megfőzni szoftveresen (a Download mód nagyon jó rajta). Mindig csinálj biztonsági mentést a telefonodról (TWRPvel akár). //

Működik:
- WiFi
- BT
- Ujjlenyomat (meglepően jó! szerintem jobb mint a gyári 7.0-s)
- Hang
- SIM kártyák
- GPS
(ezeket teszteltem is)

Nem működik:
- FM Rádió
- Füllhallgató beállítások (a készítő törölte is ezt a beállítást, de ettől még nem működik)

Ide írtam volna, hogy az akkumulátor kijelzés sem jó - mert megakadt 85%-nál egy ideig - de rájöttem hogy nem a kijelzés rossz, hanem ilyen jó az akksija :D

Telepítés:

2 féleképpen lehet telepíteni, de mindkettőhöz kell a TWRP (recovery):

1 mód:
- Töltsd le a zip fájlt
- Másold fel SD kártyára
- TWRP -> Wipe System, Cache, Data, Internal Storage
- Install, kitallózod, mehet.

Na, nekem ez a telepítés nem sikerült, hibát írt, így

2. mód:
- Töltsd le a TWRP mentést
- Kicsomagolod, kapsz egy mappát aminek egy dátum a neve.
- SD kártyára létrehozod a következő mappát: TWRP, majd ezen belül: BACKUPS, majd ezen belül: k06td_a, és ide illeszd be a dátumos mappát.
- TWRP -> Wipe System, Cache, Data, Internal Storage
- TWRP -> Restore, kiválaszod hogy az SD kártyáról, és meg kell jelennie a dátumos mappa nevének. Ráböksz, majd Restore.
- Reboot.

(#8066) pakardo válasza csuporzoltan (#8061) üzenetére


pakardo
tag

Sziasztok ez ugyan az a miui lehet vajon ?[miui]

Üdv : pakardo

(#8067) #56474624 válasza csuporzoltan (#8065) üzenetére


#56474624
törölt tag

FM rádióért kár. Így már nem is érdekel. :P

(#8068) perszeferenc


perszeferenc
csendes tag

Nem veszi a töltést a telefon, csak kikapcsolt állapotban de akkor is úgy, hogy fel-fel villan a kijelző és rezzen egyet párszor, mire elkezd tölteni, mintha megszakadna a töltés néhányszor. A gép már egyáltalán nem ismeri fel, nem is tölti, bár ezzel eddig is voltak gondok, nem volt mindegy, hogy milyen szögben áll a kábel és a telefont hogy teszem az asztalra. Ötlet?

(#8069) Rick4


Rick4
félisten

Na itt baj van, az emberemnek van az autójában egy nokia BT-os kihangosító, 2 napja még rátette, kiválóan szólt, másnap már nem volt a thoron mikrofon hang, azóta sincs. Mi lehet vele? Lenémítani a mikorofont nem lehet, odabent a szobában sincs semmi, nem a kocsiban próbálgatja.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8070) csuporzoltan válasza pakardo (#8066) üzenetére


csuporzoltan
csendes tag

Ugyan az.

(#8071) csuporzoltan válasza perszeferenc (#8068) üzenetére


csuporzoltan
csendes tag

Nekem is ez volt a bajom. Legalábbis nekem annyira lemerült, hogy rádugtam, rezzent egyet, majd kikapcsolt, kb 3 másodperc, rezzent egyet, majd kikapcsolt. Rádugtam a gyári töltőjére, és vártam vele 5 percet, utána hibátlanul bekapcsolt.

(#8072) perszeferenc válasza csuporzoltan (#8071) üzenetére


perszeferenc
csendes tag

Én 2 óra múlva néztem, még mindig annyi %-on állt, mint amikor rádugtam, tökmindegy hogy lemerült vagy 40%-on van.. nem veszi a töltést csak kikapcsolva.

(#8073) Rick4 válasza Rick4 (#8069) üzenetére


Rick4
félisten

Na a teló holnap megy vissza, ennyi volt. A kihangosításra nyomva van mikrofon, visszanyomva szintén, restart után is, de ki tudja, meddig. Most próbáltuk, 10 perc után már nincs, kihangosításra katt után van..... névjegyeknél nincs csengőhang állítási opció, a rendszer a legrissebb 7- es.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8074) azbest válasza perszeferenc (#8072) üzenetére


azbest
félisten

nekem elszállt az usb board benne, mindig azt jelezte, hogy tölt de valójában nem vett fel és gép sem látta. Szervizbe ment, ott rendbehozták. Ha nem garis, akkor meg alin 8 dolcsi körül vannak usb boardok [link]

[ Szerkesztve ]

(#8075) perszeferenc válasza azbest (#8074) üzenetére


perszeferenc
csendes tag

Garis, akkor marad a szerviz. Köszönöm. :(

(#8076) peter7410 válasza csuporzoltan (#8064) üzenetére


peter7410
csendes tag

Szia, köszi a választ! Kicsit tartottam ettől :-( Ami a Nova-t illeti, ha telepítem ezt, vagy valami hasonlót, az van bármilyen befolyással a garanciára?

(#8077) nicu71 válasza peter7410 (#8076) üzenetére


nicu71
addikt

semmiféle hatással nincs a garanciára,ugyhogy a novát nyugodtan lehet ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8078) frenk1


frenk1
aktív tag

vernee thor e telóban gyárila van magyar menű, amit rendelni lehet a gerbest oldalon ?

(#8079) #56474624


#56474624
törölt tag

Basszus, 75 ezerért képesek adni a Thor E-t.

(#8080) kicsizee válasza frenk1 (#8078) üzenetére


kicsizee
aktív tag

szerintem van. nekem onnan van a thorom, abban volt, de ha felmész a vernee oldalára thor e itt írja ;)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#8081) mefistofeles

Hihetetlen, hogy egyes launcherek menyit tudnak rontani/javítani a teló tulajdonságain.
Nekem spec. eddig sem volt komolyabb gondom de lecseréltem a Nova launchert a Smart-ra (egyszerű de nagyszerű) és az akksi időm ugrásszerűen megnőtt. Jelenleg két és fél napja használom és még 21 órát prognosztizál a rendszer.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8082) pakardo válasza csuporzoltan (#8065) üzenetére


pakardo
tag

nem tudom mi a tök van nekem 29% meg akad a miui restore azt irja restored completed in 25 seconds ezt egy kicsit karcsúnak találom :(

Üdv : pakardo

(#8083) mefistofeles

Lehet, hogy láma vok de ennek a miui rom-nak mi értelme van? Főleg úgy, hogy bizonyos funkciók nem is szuperálnak vele?
Azért mert frisseb hatos mint a thor hetese? Vagy valakinek stabilabbá válik tőle a rendszer?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8084) Burwor


Burwor
tag

Vernee Thor E vásárlás előtt állok. Nekem már van Thor-om, asszonynak venném a Thor E-t.

Találtam Antutu Benchmarkokat. Nem tom érdekes-e, nekem annyiból igen, hogy ebben sincs benne a szenzorok nagyrésze, illetve látszik a felbontás.

a képek innen

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8085) #56474624 válasza mefistofeles (#8081) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nova nálam is zabálta az akksit. :K

(#8086) pakardo válasza mefistofeles (#8083) üzenetére


pakardo
tag

Én szeretem a miui rendszert , más telefonomon nagyon jól müködött,egyszerüen van aki a CM ekér rajong én a miui -ért és ha esetleg van olyan funkciók benne amik netalán nem müködnek,és nem zavarnak vagy nem használom azokat a funkciókat akkor mindenképp fel raknám :)

Üdv : pakardo

(#8087) mefistofeles válasza #56474624 (#8085) üzenetére

Nálam igazán nem az jött ki, hogy a Nova zabálja (sima alap rendszerrel is annyi volt kb.) hanem, hogy a Smart hozott a dolgon rengeteget.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8088) peter7410 válasza nicu71 (#8077) üzenetére


peter7410
csendes tag

Köszönöm, akkor próbálkozom :)

(#8089) Burwor


Burwor
tag

Ahogy véget ért a 20%-os Thor E leárazás egy félórája a GearBest-en, kezdődött a következő 7 napos leárazás... :DDD
[link]

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8090) kicsizee válasza Burwor (#8089) üzenetére


kicsizee
aktív tag

valszeg ilyan 100-110 eur köröl fog mozogni a teló. én a thoromat azt hiszem olyan 91 € környékén vettem

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#8091) Burwor


Burwor
tag

Megrendeltem a Thor E-t, majd beszámolok.
A régi Thor-omról még írtam, hogy a frissítés megbízhatóbbá tette az ujjlenyomatfelismerést. Mekkorát tévedtem: lányom balkezének mutatóujjával kétszer az orrom elött demózta, hogyan nyitja ki az ujjlenyomatzárat a telómon egy próbálkozásból. Én a jobb kezem mutatóujját regeltem be.
Nekem az a tippem, hogy nem a felismerésen javítottak, hanem a biztonsági szinten csökkentettek. Beenged rossz ujjlenyomatot is, ami nem jó hír...

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8092) marositech válasza Burwor (#8091) üzenetére


marositech
senior tag

Sztem. intelligensebb lett: család tagjai is feloldhatják. :DDD

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8093) Bferibörs válasza marositech (#8092) üzenetére


Bferibörs
addikt

meg a szomszéd is :DD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8094) #56474624 válasza Burwor (#8091) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én is kipróbáltattam családtagokkal, itt nem sikerült.
Arra azért ne vegyél mérget, hogy egy random idegen ujjlenyomatának lesz annyi köze a tiédhez, mint a saját lányodénak. Egy idegen, aki ért hozzá, előbb próbálkozna a telefontulajdonos ujjlenyomatának a telefonról való "lehámozásával", mint a saját ujjával. Az ujjlenyomatos zárás mindenképp egyfajta biztonsági kockázat.

(#8095) azbest válasza Burwor (#8091) üzenetére


azbest
félisten

biztos igazi thorod van? A klón telefonoknál szoktak olyat, hogy gombot tesznek az ujjlenyomat olvasó helyére és bármilyen megnyomásra nyit :DDD Bár nem hallottam thor klónrol, nem az az árkategória.

(#8097) Tomek979 válasza NeverGone (#8096) üzenetére


Tomek979
tag

Nekem nem jön be...

(#8098) pakardo válasza #56474624 (#8067) üzenetére


pakardo
tag

amúgy müködik az fm rádió a miui-ba

Üdv : pakardo

(#8099) poffsoft válasza NeverGone (#8096) üzenetére


poffsoft
addikt

van itthon.
nem nagy durranás.
A military tokot jobban kedveljük.

[ Szerkesztve ]

(#8100) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Jack Dugó Javítás másfél hét.. Csak kis infónak.-

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.