Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Dexar007 válasza mefistofeles (#8149) üzenetére


Dexar007
veterán

100x

A 7.0 olyat is csinalt,hogy 30% kornyeken elkezdett szarakodni az erintoje..Meg egyebkent is minden szempontbol lassabb volt.Most egy uj telefon van megint a kezemben. :)

Give me your cum,bull!

(#8152) Bferibörs válasza Faterkam (#8150) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ez érdekes, hogy mitől lehet - nekem a 7 jobb

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8153) SirAlo válasza Dexar007 (#8151) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Remélem Thor E-be nem lessz gond vele, ahoz csak 7-es van :D

(#8154) Burwor válasza Szunyog83 (#8145) üzenetére


Burwor
tag

Én is rendeltem Thor E-t de nagyon ülnek a megrendelésen. Ez csak előrendelés volt és most kezdik összeszerelni? Vagy készletről? Szerintem az előbbi.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8155) kicsizee válasza Burwor (#8154) üzenetére


kicsizee
aktív tag

meg tudod nézni, de most még csak az előrendelések vannak. magyarországi cég, ha visszaolvasol kicsit akkor azt írja hogy május végén kezd szállítani. az egyik legnagyobb online kütyüs cég (GB) ők június elejére-közepére teszik az első telefonok küldésének dátumát. úgyhogy az ülnek rajta nem teljesen igaz, mivel még nincs min ülniük :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#8156) hifikus


hifikus
tag

A 14.-én rendelt Thor E-m, a csomagszám szerint, tegnap elhagyta Kínát.

(#8158) Faterkam


Faterkam
addikt

Ha valakit érdekel még sima Thor szóljon nyugodtan!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8159) marositech


marositech
senior tag

Asszem elhalálozott a Thor-om.
50%-nál se szó se beszéd kikapcsolta magát, utána töltőre rakva nem éled fel...
Irány a wayteq szerviz... :O :O :O :O :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8160) azbest válasza -=Szabi=- (#8157) üzenetére


azbest
félisten

ah.. a betolós dupla sim a kombó sim/sd hellyel... jobb lett volna levehető hátlappal

[ Szerkesztve ]

(#8161) Gyula196906 válasza Faterkam (#8158) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Mennyi az annyi?

(#8162) Faterkam válasza Gyula196906 (#8161) üzenetére


Faterkam
addikt

Úgy néz ki a tesó bejelentkezett rá.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8163) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Lassan lejár a garanciája...
Az USB és a Jack dug-alj miatt elviszem a szervizbe. (((Kontakt hibásak..)))

Mit nézzenek még meg rajta??? :F

Vigyorka

(#8164) Faterkam válasza Vigyorka (#8163) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk ugyan ezek jöttek ki, kb 2hét a javítás, személyesen beadva! Most minden patent megint! Az USB aljat cserélték, a 3,5 jack aljzatot meg javították!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8165) SirAlo válasza marositech (#8159) üzenetére


SirAlo
aktív tag

ide az eustockos telókat lehet vinni, vagy akár gearbestről rendeltet is gariba ?

(#8166) marositech válasza SirAlo (#8165) üzenetére


marositech
senior tag

Hát gearbesttől nem hiszem, hogy kapnál magyar jótállási papírt.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8167) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok. Még garanciális a telóm, viszont nincs hang a hangszóróból sajnos. A jack az működik. Azon gondolkodom, hogy mit válasszak:
1. Három hét garanciális ügyintézést vagy
2. kb 4000 HUF-ért megpróbálni megjavíttatni a helyi szervízzel mondjuk két nap alatt. (feltéve ha a hangszórója kompatibilis valami ismertebb márkáéval)
Az a dilemma, hogy mintha a hangszóró melletti csavaron lenne egy V betűs matrica. Gondolom, ha ez sérül akkor a gari is ugrik a teljes készülékről....

Akinek volt ilyen hibája, pontosan mi volt a gondja? Lehet csak forrasztási gond? Vagy kompletten cseréltek valamit?

Szerintetek?

(#8168) Vigyorka válasza Szaszabond (#8167) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Szerintem garanciában... /bármi történhet még utána... persze attól is függ, hogy a hátra lévő garanciális idő mennyi.../

Vigyorka

(#8169) #56474624 válasza Szaszabond (#8167) üzenetére


#56474624
törölt tag

Minek fizetnél érte, ha nem muszáj?
Garanciában csináltasd, és akkor már kérd, hogy a jacket is erősítsék meg megelőzés céljából.
Abból a 4000-ből meg vehetsz mást a telefonra. Vagy hozzáteheted a következő telefonod árához.

(#8170) Bferibörs válasza #56474624 (#8169) üzenetére


Bferibörs
addikt

jacket nekem nem javították kérésre, azt mondták majd ha elromlik, még nem lazult meg eddig

(#8167) Szaszabond

szerintem gariban, ezzel adtam le én is, mást is találtak amiről nem is tudtam, lehet csak papiron de javítottak olyat is amit 1 nem vettem észre 2 ezért nem is kértem

+ 6-ost is cserélték rajta (akkor még csak az volt ) és teljesen mást kaptam mint amivel az eustocktól érkezett

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8171) Bferibörs válasza Szaszabond (#8167) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs kifutottam az időből, hangszórót is cseréltek,nem forrasztási hiba volt nálam

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8172) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Szerviz előtt, milyen mentést csináljak??? /saját adataim nem szeretném benne hagyni!/ :F

Üdv,

Vigyorka

(#8173) Bferibörs válasza Vigyorka (#8163) üzenetére


Bferibörs
addikt

átnézik a készüléket, előző hsz-ben írtam, hogy találtak mást is mint amivel leadtam, meg is javították,illetve cserélték,konkrétan amire emlékszem sim foglalat

(#8172) Vigyorka

én mindent leszedtem róla amire szükségem volt ,utána csináltam egy FR-t úgy vittem be a szervizbe (ezzel természetesen minden elveszett (ik) a telóról amit csak a teló ( pld. névjegyzék ,sms ilyesmik ha a telefon belső tárhelyét használod ezekre ) tárol.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8174) KoryHu válasza Vigyorka (#8172) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Teljeset? :) mondjuk a biztonsági mentés alkalmazással Sdre.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#8175) Vigyorka válasza KoryHu (#8174) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Köszönöm. :R :R :R

Vigyorka

(#8176) flanki


flanki
aktív tag

Megérkezett a Thor E-m.

Elsö benyomások:

Minöségi összerelés, prémium hatású anyaghasználat.
A súlya kicsit nehezebb gondolom az akksi miatt is.
A kávák sajnos kicsit vastagabbak, a kijelzö hasonló a régi Thor-éhoz (valszeg ugyanaz a panel). Viszont scroll hibát nem tapasztaltam.
Az android 7.0 jól optimalizált, szinte mindenhol magyarított, már akinek ez szempont.
A kamera eleinte elég zajos képeket lôtt, Opencamerával már vállalhatóbb, nem hiszem hogy a hardver változott volna, a régi telefonom droid 6.0-val szebb képeket készített, szerintem.
Az audio részét tekintve a Thor hangszórója kicsit teltebb volt, a Thor E élesebb, tisztább, de a közel sem annyira telt hangzású.
Fülessel viszont nagyon rendben szòl, KZ ATE fülhallgatómat rendesen "meghajtja".
Az átállás 6.0-ról, 7.0-ra zökennômentes, névjegyek, szinkronizálás rendben ment.
Valóban van értesítési LED, a rezgômotor is müködik, az ujjlenyomatolvasó szintén, hozzáteszem nekem régi Thor-ral is 10/9 volt a sikeres nyitás, (pedig 2 készülék is megfordult nálam).
Az akksi átlagosan melegszik, elméletileg több szenzor van a telefonban CPUZ szerint, viszont a Thermal pont nem jelez adatokat.
Elsôre gyorsan ennyit szedtem össze, egyenlöre barátkozunk.

Ja és Tomtop.com-ròl rendeltem, nem kapott se áfát, se vámot mert vmi holland raktáruk továbbította hozzám! :)

[ Szerkesztve ]

(#8177) Burwor


Burwor
tag

Jujj, ebben a nagy budapesti esőben beázhatott a készülékem vagy mi. Az érintésre semmit se reagál, csak a hardver gombokra + ujjlenyomatolvasóra (úgy fest hibátlanul működik, kívéve a touch panelt, ami nem érzékel semmit). Többször újraindítottam, hátlapját leszedve megfújkáltam, nem találtam benne vizet. Mit tegyek?
Most hagytam lemerülni, és jratöltöm hátha. Recoveryben cache ürítés segíthet?

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8178) ktmt válasza Burwor (#8177) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nekem a hagyományos varázslás (kikapcsoltan pár nap egy kiló rizs között) segített visszahozni a kádba esett készüléket. Nálam is az érintő volt a probléma, különben működött a készülék. Egy ideig vissza is jött minden, de a teljességhez tartozik, hogy hangmodul elszállt egy hónappal később (BT továbbra is működött). Egy próbát megér, én nem használnám, tölteném, pár nap türelem.

[ Szerkesztve ]

(#8179) Burwor válasza ktmt (#8178) üzenetére


Burwor
tag

köszi, kipróbálom

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8180) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Sziasztok!

GB-ről rendelnék Thor E-t.

Azt nem látom sajnos, hogy milyen a töltője. Csak azt írja, hogy 1 db Power Adapter.
Ha viszont ez 9V-os, akkor nagyon nem mindegy, hogy EU vagy kínai plug van hozzá. Bár azt hiszem, van egy átalakítóm itthon. De fura, hogy nem írják sehol. Szerintetek akkor alapból kínai a csatija?

A másik, hogy telefon tokot vajon lehet hozzá kapni? Hol érdemes nézelődni?

Magyar nyelv támogatott? Ha igen, jól használható? Ahol nincs fordítva, ott angol, vagy kínai krix-krax jelenik meg?

-= Pancsermeste® =-

(#8181) Burwor válasza Pancsermeste (#8180) üzenetére


Burwor
tag

GearBestnél tényleg nem írják, se a feszültséget se a csatlakozó típusát, TomTop-nál legalább az egyértelmű, hogy EU csatlakozós.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8182) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló!
Off topic: Május 12én a TomTop-ról rendelt Thor E tegnap sikeresen megérkezett. Még épp csak belaktam,
de tetszik. Egy Zenfone 2 Laser-t váltott. Pörgős a rendszer, az ujjlenyomatolvasó hibátlanul működik. Jó kis teló, remélem nem lesz vele gond a jövőben sem.
Világbéke!
Üdv,
T.

(#8183) Pancsermeste válasza Burwor (#8181) üzenetére


Pancsermeste
őstag

TT-nél német raktárról 130 dolcsi, ha jól látom?
GB-ről 85-ért tudnám megvenni, bár ÁFÁ-val az is majdnem annyi...

-= Pancsermeste® =-

(#8184) Burwor válasza Pancsermeste (#8183) üzenetére


Burwor
tag

Van már német raktárkészlet?
TomTop-nál én $109-ért láttam CH és $119 DE raktárról [link]
Gearbestnél $109 HK raktárról [link]

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8185) SirAlo válasza Burwor (#8181) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Amúgy használható 5 voltos töltővel is vagy kizárólag a 9 voltossal? (gondolom ha 9 voltost adnak véletlenül se lenne vele jó tölteni más mobilt it :D)

(#8186) Burwor válasza ktmt (#8178) üzenetére


Burwor
tag

Búzadarába süllyesztettem a mobilt éjszakára, de semmi változás. Touchscreen továbbra se megy. Garanciám még van rá, de ha tényleg beázás nem sokra megyek vele.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8187) Burwor válasza Burwor (#8186) üzenetére


Burwor
tag

És bekapcsolt állapotban magától melegszik, mint állat, de közben úgy tünik rendesen megy minden rajta, csak nem tudom kezelni.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8188) Burwor


Burwor
tag

Azt tudtátok, hogy a Thor kikapcsolt állapotból is tud ébreszteni? Bekapcsolja magát - ébreszt - és ha nem nyúlsz hozzá, akkor az ébresztés végeztével kikapcsolja magát. Lehet ez alap androidos feature és égetem magam, de az első droidom nem tudta, volt is nagy bealvás a Nokia után.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8189) kicsizee


kicsizee
aktív tag

akinek van már toher e-je (amúgy gratula) az meg tudná nézni, hogy a gps rendesen működik? nálam ez a előfeltétele a rendelésnek. köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#8190) Gyula196906 válasza Burwor (#8186) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Rizsbe, ne búzadarába :DD

(#8191) Pancsermeste válasza Burwor (#8184) üzenetére


Pancsermeste
őstag

DE raktár $119 + $10 szállítási ktsg.
Vajon EU Stock-on elérhető lesz mostanában? Ha jól zudom, ők is szoktak behozni Vernee telcsiket.

Az ébresztés az én régi Lenovomnál is működik kikapcsolt állapotból, nem hinném, hogy nagy kunszt.

#8185 SirAlo: Erre én is kíváncsi lennék!

-= Pancsermeste® =-

(#8192) Burwor válasza Pancsermeste (#8191) üzenetére


Burwor
tag

Megforgatom panírba és kirántom mindjárt! :D

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#8193) marositech válasza Pancsermeste (#8191) üzenetére


marositech
senior tag

Elvileg eustock nem hoz már több vernee telefont. :((

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8194) JhoniMitchel válasza kicsizee (#8189) üzenetére


JhoniMitchel
tag

A 7-es androiddal tökéletesen működik.

(#8195) kicsizee válasza JhoniMitchel (#8194) üzenetére


kicsizee
aktív tag

thoron vagy a thor e-n? nálam a thoronn 7-es alatt ugyanolyan pontatlan maradt :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#8196) NeverGone válasza marositech (#8193) üzenetére


NeverGone
tag

Azért kíváncsi lennék ennek a valós okára.

(#8197) poffsoft válasza Burwor (#8188) üzenetére


poffsoft
addikt

MTK feature ;)

[ Szerkesztve ]

(#8198) trebrona válasza poffsoft (#8197) üzenetére


trebrona
nagyúr

Már régen nem az, Qualcomm is tudja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8200) poffsoft válasza trebrona (#8198) üzenetére


poffsoft
addikt

Csak nem itt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.