Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Bferibörs


Bferibörs
addikt

A vernee oldaláról eltűnt a thor? Semmit nem találok a régi elmentett helyeken.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9202) Songoman válasza takbence527 (#9198) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem ez volt. 3 éves SIM és nem vitte a 4G-t. Csere után viszont sokszor elment a térerő, amikor hívást kaptam.

(#9203) Acesanyi válasza Bferibörs (#9201) üzenetére


Acesanyi
tag

Én fent látom. Nem tudom mi a gond akkor !?

http://www.vernee.cc/products/

http://www.vernee.cc/products/thor/rom/

http://www.vernee.cc/products/thor/rom/

(#9204) Bferibörs válasza Acesanyi (#9203) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi, én még lehet, hogy a régit mentettem el, 404 Error-t ír ki

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9205) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Érdekes ez a SIM dolog. Itt is ilyen nagy minőségi szórás lenne? Az enyém van már vagy 7 éves, megjárt jónéhány készüléket, normál méretből micro lett belőle házilag és semmi probléma vele.

(#9206) bandikaa


bandikaa
csendes tag

öööö hálózati problémákat okozna az, hogy 3 éves a simkártya??? :O

Szerintem (meg nem csak szerintem, a kollégáim szerint is) a telekom hálózatának minősége fos, elsősorban vidéken.
Nemrég Győr környékén voltam, volt olyan hely, ahol egy lépésnyit kellett mozdulnom és Edge-ről full térerejű LTE-t talált a teló...
Kizárt, hogy készülékfüggő a jelenség, mert átváltva telenorra ugyanott simán mindenhol LTE van.

''Idővel mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye.'' <br>''A nőknek csakis a belső értékek számítanak. Pl. klíma, bőrülés stb.''

(#9207) Acesanyi


Acesanyi
tag

Sziasztok!

Na, most lett elegem!

Eddig csak ámultam-bámultam mikor irkáltatok itt a fórumon, hogy kinek milyen problémája / BUG/ van a telójával. Mert nekem ezek nem voltak.

DE:

Mióta felment az utolsó "update" /tudjátok az a nem nagy,csak kicsi javításokkal/ azóta jöttek elő elég aggasztó dolgok.
PL:

- aksim 30% alatt rohamosan /néha azonnal/ lemerül 1%-ra. ma nemrég 18%-nál beszéltem rajta és 2-3 perc után letettem rögtön 1% aztán Power Off,

- 1x,2x volt hogy a névjegyzékben nem működött hosszabb ideig a kereső. Mikor rányomtam kilépett,

- 1x-2x volt, hogy teljes napon át nem is tudtam belelépni a névjegyzékbe. Ami roppant szar volt mivel azokon a napokon hirdettem meg pár dolgot és a nem fogadott hívásaim nem tudtam visszanézni valamint így lehetetlen volt visszahívnom őket

- nem minden esetben tölt fel 100%-ra, inkább csak 95-97%.

- ledobálja a wifi kapcsolatot, vagy éppen azt jelzi, hogy nincs internet mikor az összes többi kütyün van itthon,

-ja igen, szokta a 4G-t is elhanyagolni /Igen nagy városban ahol stabil 4G lefedettség/

Ezekről a megjegyzés? nem minden napi dolgok de rendszertelenül, igen,többször előfordulnak a legutolsó update óta. Tehát én őt gyanusítom :P

E miatt szeretném kérni a segítségeteket/véleményeteket, hogy létezik-e lehetőség arra, hogy az utolsó update előtti állapotra térjek vissza?

Nem kell a droid 6! A stabil 7- et kérem vissza :K

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#9208) #74018560 válasza Acesanyi (#9207) üzenetére


#74018560
törölt tag

Én meg telefonszámokat nem tudok elmenteni, "csak" ennyi baja van :DDD
Update nem segített rajta, valahogy vissza kéne tenni az Android 6-ot :F

(#9209) Acesanyi válasza #74018560 (#9208) üzenetére


Acesanyi
tag

Látod azt még nem próbáltam de meg fogom próbálni!

6-ra azért én nem szeretnék visszatérni, de ha te szeretnéd visszatenni akkor itt tudunk segíteni benne neked!
Nem nagy dolog, ha csak nem root- oltad és nem tettél fel valami "custom" ROM-ot, valamint más recovery-t ?!

Most próbáltam, nekem elmenti a névjegyzéket ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9210) #74018560 válasza Acesanyi (#9209) üzenetére


#74018560
törölt tag

Jól jönne pár tipp, amúgy nem raktam fel semmi okosságot, autamata update-el ment az egész. Ezért se értem hogy lehet, hogy mindenkinek megy, nálam meg előjön ez a bug, amivel kb telefonként nem tudom használni a készüléket :U

(#9211) Acesanyi válasza #74018560 (#9210) üzenetére


Acesanyi
tag

Én tipp-nek annyit tudok mondani, hogy ha vkinek van lementve hivatalos 6-os droidja akkor az ad egy linket onnan letöltöd és felteszed SD kártyára onnan pedig frissítéssel ujra rakod ahogyan azt a vernee oldalán is leírja.
Bár én visszafelé nem léptem, nem is biztos hogy így megy de rem valaki kijavít aki már visszalépett tiszta módszerrel
Lényeg , jó tanács rom csere előtt és után is csinálj gyári visszaállítást.

Nekem van letöltve 6-os droid csak nem tettem fel felhőbe, de ha estig nem jön segítség akkor este megosztom veled
Jut eszembe ezzel a módszerrel én is visszáb léphetnék a 7-esben mert az is le van töltve.

(#9212) Bferibörs válasza Acesanyi (#9211) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én kitöröltem a 6- ot ,hogy véletlenül se jusson eszembe a felrakása , neten fent van valahol, rá kell keresni.
Ja , ja felrakod a hetest és nem engeded frissíteni max.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9213) Claude Leon


Claude Leon
senior tag

Mákom volt múlt szerdán.
Taknyoltam 1 nagyot, hasra, telefon első zsebemben, 3 napig lépni alig bírtam, úgy megnyomta a combom.
Este otthon muszáj volt újraindítani, akkor nézem, de fura fénybeszűrődések vannak a hangerő/bekapcs. környékén, jobban megnézem, szépen meggörbült.

Kézzel, óvatosan visszagörbítve már nincs fény a szélén.
Remélem a váz nem repedt meg, mindenesetre működik, mint azelőtt.

(#9214) Acesanyi válasza Bferibörs (#9212) üzenetére


Acesanyi
tag

Igen úgy gondoltam én is csak aza gond hogy amit letöltöttem annó arra jött ki nem csak 1 update és nem tudom mennyit engedhetek neki.!

Nem tudom melyik az utolsó! Valami versio szám kellene beazonosításra! :F

(#9215) Bferibörs válasza Acesanyi (#9214) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna nem tudok, nekem fent van minden frissítés, egyenlőre nem futottam bele problémába, tény nem is használom mostanában a telót, megy a menyemnek jövőhéten.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9216) Acesanyi válasza #74018560 (#9210) üzenetére


Acesanyi
tag

Ha feltöltöm MEGA-ra, az úgy jó neked?

És akkor a 6-os kell ugye?

(#9217) petrosilov válasza bandikaa (#9206) üzenetére


petrosilov
tag

Próbált meg akkor a Vodafone-t. :)

(T-ről váltottam Vodára, visszasírom a T-t - Persze ez csak egyéni vélemény, lehet hogy más pont fordítva :) )

(#9218) tibor200


tibor200
csendes tag

Vernee Thor és Vernee Thor E van e külünbség kijelző méretben ? Üvegfóliát vettem sima Thorra (az üvegfólia Thor E re való gyárilag) és nem passzol túl nagy. No meg domború a kijelzője a Thor nak a szélén 1 cm es sávban nem ragadt fel levegős

(#9219) Steve2006


Steve2006
csendes tag

Itt össze vannak gyűjtve a különböző 6-os 7-es gyári ROM-ok, illetve Thor E gyári ROm-ok is. Dátum alapján könnyen beazonosíthatóak.
[link]

(#9220) Gyula196906 válasza Steve2006 (#9219) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Köszi neked :R

(#9221) Bferibörs válasza bandikaa (#9206) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem Pest - megyében soha nem volt vele gondom, ahol közös háló van a telenorral, volt, hogy telenor nem volt , telekom működött , voda karit 4 nap használat után vissza adtam, köszönöm többet olyat nem kérek, mindhárom szolgáltatót azonos helyen azonos telóval teszteltem , összesen 4 készülékkel

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9222) Bferibörs válasza tibor200 (#9218) üzenetére


Bferibörs
addikt

Már régebben is panaszkodtak itt a thoros fóliára, hogy nagy, nekem a gyári van még fent épségben :-)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9223) tibor200


tibor200
csendes tag

Na de ez üvegfólia ami nekem jött, a normál fólia az vágható lenne. Gyárilag normál fóliát adnak az tényleg olyan jó volt hogy észre sem vettem , hogy ott van ráragasztottam egy másikat. Mikor az üvegfóliát raktam rá akkor vettem észre ezt , hogy már kettő is van rajta :) . Két fóliát kellett levennem ,amiből már akkor kezdett leválni a gyári még nem.

(#9224) Dexar007


Dexar007
veterán

Aliexpressen vennek usb boardot a thorhoz,de latom,hogy csak kartyaval lehet fizetni. Mashol nincs veletlenül? Kartya adataimat nem szeretnem kiadni+ nincs semmi biztositek,hogy meg is kapom.

Give me your cum,bull!

(#9225) tkomlosi válasza Dexar007 (#9224) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

én rengeteget rendeltem már onnan.

eddig 1x volt, hogy nem jött meg valami. jeleztem és visszautalták az árát

(#9226) Bferibörs válasza tibor200 (#9223) üzenetére


Bferibörs
addikt

Na de lehagytam az üveget , bocsi. Vettem én is egyet de még nem tettem fel. Ha jól emlékszem itt találtam a linket ahonnan rendeltem. Az még thorra készült , nem is volt még akkor e.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9227) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

Max 1%ra tölt fel a thor, bármeddig töltöm.
Kétféle töltővel próbáltam.

Volt valakinek ilyen?

Tegnap a zsebemen eléggé melegedett.

[ Szerkesztve ]

(#9228) seadrone válasza Dexar007 (#9224) üzenetére


seadrone
őstag

Otpnél kérj webkártyát.

(#9229) tomchy válasza Dexar007 (#9224) üzenetére


tomchy
tag

Aliexpress fizetési felülete az Alipay.
99.9%-os, visszakapod a pénzed, ha gond van, stb.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#9230) seadrone válasza seadrone (#9227) üzenetére


seadrone
őstag

feltettem a repair battery life-ot, megvizsgálta, áthelyezte amit kell, restart és egyből 100%on volt.

ugyhogy most megvigylés alatt tartom, de eddig jó

(#9231) veressjanos válasza seadrone (#9230) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Azon kívül, hogy átszinezi a kis narancs négyzeteket zöldre, mit csinál ez az app az akksival? Mit és hogyan javít?

(#9232) petya80


petya80
tag

Sziasztok,

Párom közel egy éves Thor-ja az alább linkelt bootloop-ba került ma reggelre, töltőről levétel után.
Most már vagy 4 órája itt berreg mivel folyamatosan újraindul, kérdéseim:
- hiába nyomok power+hangfel-t, bejön a boot menü, kiválasztom a recovery -t hangfel -el majd hangle -vel ok-zom , de ugyan úgy csak újraindul, semmilyen robot nem jön elő.
- ki lehet egyáltalán kapcsolni valahogy, hogy ne brummogjon itt nekem
- hogy lehetne belépni valahogy mégis recovery-be

Ha más nem marad visszaküldöm gariba (eustock), de így nem tudom postázni, hogy folyamatosan rezeg és így kitudja mikor merül le magától, lehet az egy hét is.

[link]

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9233) Acesanyi válasza petya80 (#9232) üzenetére


Acesanyi
tag

próbáltrad resetel-ni ?

Bekapcs gomb 10 másodpercig nyomva tart.

(#9234) petya80 válasza Acesanyi (#9233) üzenetére


petya80
tag

Igen, ezzel kezdtem, de sajnos semmi. Igazából a rezgés után jön a logó és nincs is 10 mp mire, már megint újraindul, de persze ettől függetlenül szorítottam a power-t, de eredménytelenül.

(#9235) seadrone válasza veressjanos (#9231) üzenetére


seadrone
őstag

nem tudom

de bekapcsolt rendsen legalább.

viszont este 30%on volt, melegedett.

egyszercsak 15%ot jelzett, majd pár perc mulva 1%-ra merült.

lentebb vagy 15 hsz-sal lejjebb olvastam hasonlót

reggel vettem le a töltőről, most 27%on van, valami nem jó

(#9236) Gyula196906 válasza seadrone (#9230) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Nem csinál vele semmit, szoftveresen nem is lehet
Ha haldoklik az akku akkor nincs rá gyógymód, csak csere
Hókuszpókusz

[ Szerkesztve ]

(#9237) Bferibörs válasza petya80 (#9232) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem ezt akkor csinálta amikor vissza tettem a 6-ot ( nem kellett volna ) sok ügyeskedés után vagy 20-jára sikerült a recoverybe belépnem.

csak, hogy lásd, ilyenkor nem egyszerű belépni a recoba, de türelem, menni fog

sokat szívtam én is mire sikerült belépni , újra indulgatások között

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9238) musculus


musculus
tag

Igen, nálam is fostalicskává vált a Thor a frissítésekkel. Kiszenvedtem most pár hónapot, de...
Fele akkuidő, melegszik a rohadék, szaggat a zenelejátszó (wtf), szóval hirtelen nagyon frusztráló,.gané kínai telefon lett a profi mérnöki munkából....

Downgrade lesz, méghozzá az eredeti 2016os romra. http://www.vernee.cc/products/thor/rom/#readme

[ Mondjuk úgy nehéz, hogy muszáj a Yandex tárhelyre regisztrálni, de regisztráció alatt átvált oroszra: orosz capthat kell kitalálni magyar billentyűzettel :F ]

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#9239) Acesanyi válasza musculus (#9238) üzenetére


Acesanyi
tag

Akinek kell a 6-os ROM:

https://mega.nz/#F!DE1gEYDB!9PnvUWpjR67vSFXrXNYvag

Tessék, ha így megfelel?!

(#9240) poffsoft


poffsoft
addikt

Ismét szervízben.
És ismét az a válasz, hogy gariban nem javítják.
Fantom érintéseket vesz a touch. Nem garis, mert a szegély sérült, törött (wtf? Maga a kijelző sértetlen amúgy). 18k lenne a kijelzőcsere.
Ez a gar azért vicces, hogy mindig fizetős a javítàs...
Ennyit a magyar gariról...

[ Szerkesztve ]

(#9241) Bferibörs válasza poffsoft (#9240) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem nem volt törött, javították, mikrofon cserével adatm le-sercegett- , cseréltek 2-es sim kari foglalatot is meg még valamit , garanciába.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#9242) azbest válasza Bferibörs (#9237) üzenetére


azbest
félisten

múltkor én is egy videót néztem meg, hogy valójában mikor hogy kell nyomni [link]

(#9240) poffsoft
nem a fóliád rossz? Vagy üveg és aláfolyatós hézagkitöltő?
A műanyag széle a középső frame-hez tartozik, 7 dolcsiért lehet kínából rendelni, csak a gari akkro is ugrik, ha magadnak cseréled. Új lcd + touch plusz közép keret együtt 40 dolcsi körül van aliexpressen.

[ Szerkesztve ]

(#9243) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Használja valaki navigálásra a telefont? Napsütésben mennyire marad olvasható? Tükröződik-e, illetve mennyire melegszik fel? Köszi!

(#9244) rzoli válasza musculus (#9238) üzenetére


rzoli
senior tag

Az eredeti hatos gyári rom és még pár dolog letölthető az egyik fórumtárs google drive tárhelyéről is.

#1314

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9245) rzoli válasza TomPack (#9243) üzenetére


rzoli
senior tag

Én minden nap használom navigálásra.

Teljes fényerőn szerintem jól látható napsütésben is, természetesen előfordulhat olyan pozíció, irány, napállás, fehér póló, stb, amikor tükröződik.

Viszont ilyenkor elég gyorsan merül is, hosszabb útra kell a töltés. Ha töltöd, süt a nap és navigálsz, esetleg még zenét is hallgatsz róla, melegszik. Nyáron ezért én egy olyan tartót használok, amivel a klíma beömlőre lehet erősíteni. Pl.: az ebay-ről.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9246) Songoman válasza azbest (#9242) üzenetére


Songoman
aktív tag

Az új kijelzővel az a baj, hogy új driver is kell hozzá, amivel sajna nem kompatibilis a M.A.D OS 7.1.2.

(#9247) azbest válasza Songoman (#9246) üzenetére


azbest
félisten

igen, egészen pontosan a touch lett más, ami a kijelzőre van laminálva.

(#9248) TomPack válasza rzoli (#9245) üzenetére


TomPack
őstag

Aha! Köszi szépen! És amikor túlmelegszik, akkor jelzi a teló, és ki akar kapcsolni mint pl. az LG G2?

(#9249) poffsoft válasza azbest (#9242) üzenetére


poffsoft
addikt

Abból a szempontból lényegtelen, hogy csesszék meg az ilyen garit...

[ Szerkesztve ]

(#9250) rzoli válasza TomPack (#9248) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha jól emlékszem, első körben a töltésből vesz vissza, ha melegszik a telefon. Előbb korlátozza, majd le is állítja a töltési folyamatot. Utána, hogy mi jön nem emlékszem, illetve nem is hagytam soha, hogy melegedjen.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.