Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Claude Leon válasza jailhouse (#19) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Kicsit kérői reakció részemről :))
Azok éppenhogy valószínűtlen/ritka jó értékek, nézz csak rá a szifonok 1w fölötti értékeire

szerk.
(#9350) azbest:
Attól még lehet, hogy nem sokat fogsz látni, ha a telefon antennája csak 2,4ghz-re jó.

[ Szerkesztve ]

(#9352) Steve2006 válasza rzoli (#9349) üzenetére


Steve2006
csendes tag

MADOS 7.1.1 már több mint 4 hónapja van az október utáni Thorra is.
[link]

(#9353) azbest válasza Steve2006 (#9352) üzenetére


azbest
félisten

a kommentek közt látszik, hogy a "hivatalos" mados-hez képest vannak nem működő funkciói, mert ezt valaki más tákolta, nem az xda-s fejlesztők. Gondolom a gyári kernel fölé rakta a mados-es appokat....

[ Szerkesztve ]

(#9354) Faterkam válasza rzoli (#9349) üzenetére


Faterkam
addikt

Gondoltam, Root nincs, nem is lesz :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#9355) Baryka007 válasza Gyula196906 (#9347) üzenetére


Baryka007
őstag

Miui 9 et is felraktam rá ;) :DD Sok minden felmegy az október 6 utáni Thorokra is :D

(#9356) Gyula196906 válasza Baryka007 (#9355) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Az enyém október előtti
Azért nem merek rendelni kijelzőt sem

(#9357) Songoman válasza Gyula196906 (#9356) üzenetére


Songoman
aktív tag

A kijelző ráadásul cserével együtt 20.000.

(#9358) #74018560


#74018560
törölt tag

Megjött az eBay-es kijelző panel (kb 2 hét alatt); kicsit para volt a cseréje elsőre (azt hittem kuka lesz az egész készülék), de tökéletesen működik :R
Már nem tudom ki adta a tippet, de köszi! ;) :))

(#9359) Baryka007 válasza Gyula196906 (#9356) üzenetére


Baryka007
őstag

Nah én meg raktam hozzá TWRP vel zip rootot... Erre beszart a Miui9.... akárhányszor újra felimádkoztam rá... Mindig com.process.phone leállt... És egyik sim kártyámat sem volt hajlandó kezelni... Szóval felment a Miui 8.3 epic....

(#9360) grapeland


grapeland
csendes tag

Sziasztok,

lehet volt már bocs..de WIFI használata közben megszakad az internetelérésem, és állandóan azt írja ki "Várakozás a hálózatra" . Wifi adapter ki- bekapcsolás után tér magához, de akkor is van hogy csak egy rövid időre..

Ismerős valakinek a probléma ?

köszi szépen
üdv
p

(#9361) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Hamarosan remélhetőleg boldog tulaja leszek egy ilyen készüléknek. Ezt az október előtti v utáni dolgot hol tudom lecsekkolni?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9362) Baryka007 válasza Nerazim (#9361) üzenetére


Baryka007
őstag

Build szám mellett elvileg van egy dátum is. Noh azzal a dátummal ess rá 2016 október 6... Gyakorlatilag az azutánival jársz jobban (Szerintem)

(#9363) Gyula196906 válasza Baryka007 (#9362) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Csak az érintőpanel más, driver is másik van hozzá
A többi minden egyezik papíron

(#9364) azbest válasza Baryka007 (#9362) üzenetére


azbest
félisten

Azóta természetesen jött ki több update is, szóval frissítés után már hiába nézed. Az új touchosok eleve frisebb verzióval jöttek, hogy működjön, szóval a kibontáskori verzió segít csak.

(#9365) Nerazim


Nerazim
őstag

Köszi srácok!
Magyarul, ha ráfrissített az illető sose tudom meg :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9366) Gyula196906 válasza Nerazim (#9365) üzenetére


Gyula196906
senior tag

De, ha meg van a garipapír

(#9367) Gyula196906 válasza Gyula196906 (#9366) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Ki futottam az időből
SN számból kiderül

(#9368) Nerazim válasza Gyula196906 (#9367) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi, akkor majd megnézem csak legyen a kezeim közt a kicsike :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9369) #56474624 válasza Gyula196906 (#9367) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pontosan hogyan?

(#9370) AMILO1510


AMILO1510
csendes tag

Sziasztok rendeltem egy ujabb vernee telot a régit eladnám 1,5éves tökéletes állapotba ujkora ota foliába! Mennyit lehet kérni érte?

(#9371) Gyula196906 válasza #56474624 (#9369) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Hátlapot lepattintod, ott írja a fémlemezen SN:xxxxxxxx

(#9372) HPAA


HPAA
őstag

üdv , thor plus nak van/lesz külön topik , vagy itt lehet kérdezni ?
:R

************* censored

(#9373) adam0524


adam0524
újonc

Sziasztok! Valaki le tudná nekem írni részletesen hogyan tudnám eljuttatni a telefonomat a WayteQ szervizéhez? Gondolok itt ilyenekre, hogy postával/ futárszolgálattal, illetve hogy milyen költségek merülhetnek fel. Mostanában a telefonom nagyon hamar lemerül, és a töltéssel is van valami gond. Anélkül hogy megmozdítanám a vezetéket, a Thorom egyik pillanatban töltést jelez, a másikban pedig ledob a hálózatról. Próbáltam már másik töltővel is, de mindegyikkel ezt csinálja. Előre is köszi a választ.

(#9374) Baryka007 válasza adam0524 (#9373) üzenetére


Baryka007
őstag

nem esett vízbe a thorod ?

(#9375) adam0524 válasza Baryka007 (#9374) üzenetére


adam0524
újonc

Nem, és ütődés sem érte! 2-3 héttel ezelőttig nagyon jól működött!

(#9376) Josi válasza adam0524 (#9373) üzenetére


Josi
aktív tag

Én futárral szoktam küldeni hozzájuk cuccokat.
A vatera oldalán keresztül rendelem, DPD vagy MPL, amelyik szimpatikusabb neked.
1090-1250 ft a költsége.
A többit célszerű előtte telefonon lebeszélni a szervizzel.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#9377) azbest válasza Baryka007 (#9374) üzenetére


azbest
félisten

az 5GHz-es wifit próbáltad már? [link]

(#9378) #56474624 válasza Gyula196906 (#9371) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kösz, így már egyértelmű. Garipapíron csak az IMEI számok vannak nekem.

(#9379) veressjanos válasza azbest (#9350) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem van 5GHz wifim. Hogy tudom elővarázsolni a készüléken?

[ Szerkesztve ]

(#9380) peat válasza HPAA (#9372) üzenetére


peat
csendes tag

Ez engem is érdekelne. :R

"A játék az nem játék"

(#9381) azbest válasza veressjanos (#9379) üzenetére


azbest
félisten

fentebb leírtam, linkeltem... a gyári rommal nem működik, hiába lehet kiválasztani. Azért vagyok kíváncsi elsősorban a mados romra vagy esetleg másra is, hogy azzal működik -e.

(#9382) Baryka007 válasza azbest (#9381) üzenetére


Baryka007
őstag

Nekem most Miui 8.3 epic rom van... Ez úgy tűnik nem tudja, vagy nem látja... Átállítottam a wifimet 5ghz ra és nem látott belőle semmit....

Ugyan ezzel az analyzer progival csináltam... Csak 2.4 ghz-s sávot lát...

De lehet hogy MadOS -al látja... Nem tudom, majd egyszer felteszem megnézni de most még élvezem a miuit :D

(#9383) Vicro válasza Baryka007 (#9382) üzenetére


Vicro
csendes tag

Ajánlott a Vernee Thorra a miui rom?
Nekem a sima android elég spártai..
Hol kezdjem az atallast miuira?

Napfényes üdvözlettel, Viktor

(#9384) pakardo válasza Vicro (#9383) üzenetére


pakardo
tag

szia , még ugyan csak ajánlott a miui takarékos stabil én régóta ezt használom [VERNEE_THOR_MIUI_8.6_EPIC_ROM_v7.6.10]

Üdv : pakardo

(#9385) Baryka007 válasza Vicro (#9383) üzenetére


Baryka007
őstag

Itt kezdd: Link Ez a videó megmutatja hogy hogyan kell twrp-t rakni a telódra meg ki rootolni. Ezután itt válogathatsz romokat Link Onnan kétféle telepítési módszer van, ez ott ahol letöltöd a romot.

De mindegyik előtt, twrp menüben menj be a WIPE menübe, és wipeold le a systemet, dalvikot, meg a cachet... (de minél több wipeolsz annál kisebb lesz a hiba lehetősége )
Az egyik, hogy TWRP backup mappájába másolod a letöltött fájlokat. És rendszer vissza állítja magát arra a romra ( a 9.7 eset így kell telepíteni ami egyszer ment fel nekem miután rootolni akartam sose tudtam még 1x feltelepíteni ) Aztán ott van a 8.3 as EPIC rom ( az van most nekem ) ott zip fájlokat kell másolni az SD kártyádra és twrp-ben telepítés sd kártyáról majd kikeresed és felnyomod hozzá... Általában van hozzá egy GAPPS is ( Google Applications ) ez alapvető apk-kat rak fel neked mint a play áruház ( anélkül nem sokra mész a telóddal ugye )

De ez a zipes módszer megbízhatóbb tapasztalataim szerint, ez mindig beválik.. Ha gondolod csinálok videót a miuiról egy ilyen bemutatós nyomogatós magyar videót.

Én rettentő mód megvagyok vele elégedve, ezerszer többet tud mint bármilyen custom rom... Jah és az akksi időm meg másfélszereződött !!! 1 nap 18 órát kibír úgy hogy általában 3 óránként játszok is vele 20 perceket... Kamerázok telefonálok minden...

(#9386) Nerazim válasza Baryka007 (#9385) üzenetére


Nerazim
őstag

Szia!
Egy ilyen videó lehet engem is érdekelne majd. Vannak hibái ennek az EPIC rom-nak egyébként?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9387) rzoli válasza Baryka007 (#9385) üzenetére


rzoli
senior tag

Na ezt lehet kipróbálom. :)

Kb egy hete van fent a telefonomon a hetes droid, de az ujjlenyomatolvasón kívül, (ami végre működik) nem nyűgözött le.

Persze nekem eddig is viszonylag jól működött a telefon, október után a görgetési problémáim is megszűntek, gps, vagy egyéb gond nem volt. De ha már megjelent a hetes alá is az xposed és a gravitybox, csak kipróbáltam.

Most viszont sokkal gyorsabban merül, és elő-előfordulnak kisebb lagok is a napi használat során, ami eddig nem volt. A BT kihangosító néha elhallgat és csak újraindítás után lehet a kocsiban zenét, gps-t hallgatni róla.

Ja és a videó jól jönne :)

Az összefoglalót nem akarja valaki frissíteni? Eléggé elavult infók vannak már benne...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#9388) Komplikato


Komplikato
veterán

LineAge OS15-öt próbálta valaki? Az mennyire bugos még?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9389) Baryka007 válasza rzoli (#9387) üzenetére


Baryka007
őstag

Ma este ha hazaértem az egyetemről akkor nyomok egy videót róla ;)

(#9390) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv ismét!
Megjött a telóm, viszont már az elején problémába ütköztem. Berakva a sim kártyát nincs net. Kaptam egy sms-t h majd jönni fog beállítás mentsem el, meg valamit hálózati beállítást telepített is. Újraindítottam,de semmi. Mi lehet a gond?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9391) Nerazim válasza Nerazim (#9390) üzenetére


Nerazim
őstag

Problem solved. User error :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9392) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok,
Rendelt már vki kijelzőt Kínából? Próbálnám vámmentesen megúszni, de csak Alin láttam.

"So say we all"

(#9393) JoinR válasza TaliGa (#9392) üzenetére


JoinR
senior tag

Rendeltem, nem volt vám. Más kérdés, hogy a multitouchtól random scrollozik (ez térképnél különösen jó, amikor kicsit kizoomolnál, majd elvisz az Antarktiszra) és szánalmasan fakók a színei. :( Refundot kértem, amire rá is bólintott az Ali, majd a végén úgy zárult, hogy küldjem vissza Kínába, és visszafizetik...

(#9394) TaliGa válasza JoinR (#9393) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Uhh, ez nem jól hangzik

"So say we all"

(#9395) poffsoft


poffsoft
addikt

Ha nem hajlandó LTE-re kapcsolódni, csak a megszokott 3G-re, akkor tényleg simcsere a megoldás?

Az állapotsor profilban a saját "névjegy nem létezik" hogyan orvosolható?

[ Szerkesztve ]

(#9396) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

tesóm szerencsésen leejtette a telefonját és betört a kijelzője. érdekelne, Budapesten hol érdemes javíttatni (ha lehet egyáltalán) és kb mennyiért csinálják meg?

üdv

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9397) btz válasza FireKeeper (#9396) üzenetére


btz
addikt

WayteQ szervíz. 18ezer ami tartalmazza az új LCD+TP-t és a javítást.
Érfemes szerintem új telefont venni.

ⓑⓣⓩ

(#9398) Baryka007 válasza btz (#9397) üzenetére


Baryka007
őstag

És mennyi idő alatt csinálják meg? Mert engem Ceglédre irányítottak 20 ér... és ott 2 hetet mondtak ráadásul, jah és azt is hozzátették hogy ez a minimum.

Nekem ugyan csak egyetlen csík van keresztbe a tetején, de zavar...

(#9399) cellukx válasza FireKeeper (#9396) üzenetére


cellukx
tag

Sajnos nem éri meg javíttatni. Nekem gyerkőc vágta a padlóhoz és betört, de nem vészes és még működik. A gyári fólia is még rajta van, így ameddig bírja, addig használom (fél éve ilyen).

(#9400) Nerazim


Nerazim
őstag

Nálunk Nyíregyen is 20e csinálták egy ismerősömnek anno.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.