Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Feltettem a Sygic-et, de sehol nem találom a mappáját, pedig be van kapcsolva rejtett/rendszer fájlok mutatása is. Én még ilyet nem láttam. Így hogy lehet beletenni a traffipax poi-kat?? :Y

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3402) trebrona válasza sz.j (#3400) üzenetére


trebrona
Topikgazda

PC újraindítás volt?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3403) sz.j válasza trebrona (#3402) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igen, azzal is próbálkoztam, eredménytelenül.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3404) trebrona válasza sz.j (#3403) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Windows tilinkózik csatlakoztatáskor? Eszközkezelő mit mutat?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3405) alma55 válasza ekrisztian (#3338) üzenetére


alma55
csendes tag

Köszönöm a választ! Valóban a UPC lehet a hiba forrása, mert közben másik hálózaton (ahol szintén UPC net van, de a router saját) működik a telefon wifiről is.
Van valakinek tapasztalata, ötlete, hogy a UPC saját routerében mi lehet elállítva, hogy arról nem működik a store? Vagy a központban lehet valami hiba? Attól tartok, ha csak ennyivel hívom fel őket, és nem pontos hibaokkal, egyszerűen semmit nem fognak csinálni, vagy csak hetek múlva (legalábbis eddigi UPC ügyfélszolgálatos tapasztalataim alapján).
A segítséget előre is köszönöm!

(#3406) trebrona válasza alma55 (#3405) üzenetére


trebrona
Topikgazda

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3407) Victoryus válasza Victoryus (#3321) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha rajta van a hátlap védő a telefonon, alig talál gps jelet. A nélkül panelházban is. Durva.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3408) alma55 válasza trebrona (#3406) üzenetére


alma55
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ! :R

(#3409) chipesz


chipesz
őstag

Tegnap megérkezett nekem is Eustockról. Egy Lumiát váltott. Azt hol tudom beállítani, hogy a headset egy gombnyomásra megállítsa, kettőre következő, háromra az előző számra lépjen. Lumián ez alapból működött. Spotifyon hallgatok zenét ha ez számít. Beallításokban találtam ilyesmi opciót, de az nem ez volt. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3410) Victoryus válasza Victoryus (#3401) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Trükkös ez a kis szemét miui. Szóval ha poi-kat akar valaki telepíteni a Sygic-be: pc-vel összekötve nem mutatja a Sygic mappáját (android/data/com.sygic.aura) meg pár másikat se. Van vagy 10 ami nem látszik. Se total commanderrel se intézővel, pedig be van állítva a rejtett és a rendszer fájlok mutatása is. :F
A telefon viszont látja ezt a mappát. Létre kell hozni a android/data/com.sygic.aura/map könyvtárba egy import mappát, és oda bemásolni a poi fájlokat: az upi-t meg bmp-t is. Ezek után már nyugodtan hátra lehet dőlni, mutatja szépen a rohadék sünöket, kb reálisan. Békéscsaba és környékén néztem, tényleg ott szoktak bújkálni a gyulai úton az egyik kapubejáróban takarásban, meg a veszelyi kanyar előtt a szerviz úton szintén takarásban, meg a Jókain szintén kapubejáróban stb...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3411) koxo


koxo
csendes tag

Honnan tudhatom meg hogy valóban b20-as a telóm? Létezik program amivel tesztelhetem vagy hasonló?

(#3412) cappa72 válasza koxo (#3411) üzenetére


cappa72
nagyúr

tud-e b20-at vagy sem?

Az összefoglalót idézve pedig:
Kétféle variációban gyártották a készüléket:
2016030: 4G 800MHz (B20) támogatás nélkül
2016031: 4G 800MHz (B20) támogatással (International verzió)
A verziószámot a telefon, vagy a doboz hátulján lévő matricán tudjuk ellenőrizni.

@(#3413) Victoryus
De ha nem hiszi el, érted
Éééértemén, éééértem, szóval teszt...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3413) Victoryus válasza cappa72 (#3412) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

De ha nem hiszi el, érted :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3414) ra^ven


ra^ven
senior tag

Másoknál is szarakodik a telefon, vagy csak az utolsó hozzászólóknál?
Illetve nem ártana pontosítani, hogy melyik romnál produkálta ezt a kikapcsolásos storyt.

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#3415) ktomek válasza ra^ven (#3414) üzenetére


ktomek
aktív tag

Hello! a legfrissebb "Global 6.10.27 Beta" romnál. Már 3 napja, hogy újratelepítettem, eddig még nem kapcsolt ki. Igaz, előtte is "csak" kb. hetente 1x, de az elég rosszul tudott esni (ébresztés)

(#3416) trebrona válasza ra^ven (#3414) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mit vársz? Írja be mindenki, hogy nálam nem volt random reboot?

Nálam nem volt.

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3417) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Sziasztok! Valaki járt már úgy hogy a telefont megvette és nem mókolt vele semmit(de tényleg semmit!!!) Ennek ellenére kikapcsol és stb hibát produkál?

(#3418) ekrisztian válasza trebrona (#3416) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nálam se.

(#3419) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A mai frissítés (Global 6.11.3) eddig jó.
Engem az érdekel még mindig, hogy a xiaomi.eu féle rom is ennyire integrált? Abban is benne van a miui biztonság, miui fórum meg a google vackai (zene, film) amiket nem győzök minden frissítés után leszedni?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3420) trebrona válasza Victoryus (#3419) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Eu romban miui biztonság van, miui fórum nincs, gapps csak pico.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3421) tiko76 válasza trebrona (#3416) üzenetére


tiko76
aktív tag

Nálam se. 6.10.20 rom

(#3422) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

megjött édesapám Redmi 3S telója, de olyan szintelen. Mintha ki lennének fakulva a színek! Vagy csak én érzem úgy?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3423) sz.j válasza trebrona (#3404) üzenetére


sz.j
nagyúr

Letöröltem a winows7-et és a telepítés utáni mentésből visszaraktam .., láss csodát (?) most már "látja" a telcsit gép és a képeket is letudtam tölteni.

Köszönöm az eddigi segítségedet :K (Te adtad az "ihletet" a törléshez).

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3424) ROBERTOH válasza cellpeti (#3422) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én samoled-ről váltottam, és nem tűnt fel, hogy bajok lennének a színekkel, sőt.

A Beállítások/Személyes/Megjelenítés/Színhőmérséklet és telítettség-ben tudsz rajta állítgatni.

ez a kedvenc aláírásom

(#3425) trebrona válasza cellpeti (#3422) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Vedd le a matt fóliát!

;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3426) Pmohai


Pmohai
csendes tag

VR Playt próbálta már valaki?
Eustocknál még nem lesz egy darabig...

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#3427) peestike


peestike
senior tag

asszonynak nézegetem a telót, de nem tudok dönteni, hogy sima vagy prime? remélem tudtok segíteni! :)
érdeklődni szeretnék, hogy alap rendszeren felül facebook, messenger, viber, időjárás, mifit futna folyamatosan, elég ennek a 2 giga ram vagy kellene 3?
spemallon nézem, de azért nem lenne mindegy, hogy 138 usd, avagy 167...
köszönöm! :R

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#3428) szpali


szpali
addikt

Ma hozta a GLS futár a feleségem telefonját. (tegnap hozta volna, csak nem voltam itthon)
ő még dolgozik, szóval majd csak késő este bontja ki, viszont én olvasom a híreket és szavakat nem találok :N :U

(#3427) peestike
Nexus 5-ről (2GB) váltottam Oneplus3-ra (6GB)
Szerintem szándd rá azt a néhány10 $ többletet a 3GB-os változatra :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3429) wwenigma válasza KTomi77 (#3382) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A válaszolt hozzászólásra valaki hozzáértő rá tudna nézni? Röviden éleszteni kéne egy Redmi 3s Prime-ot...

Köszi srácok. :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3430) Victoryus válasza szpali (#3428) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hmm, ez jó hír, már adom is el a mostanit :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3431) trebrona válasza wwenigma (#3429) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Rom C meghajtó gyökerébe, elérési útvonal ne tartalmazzon ékezetes karaktereket, MiFlashben clean all.
Így hirtelen.

Plusz másik USB port, másik kábel, más verziójú MiFlash, másik PC. Leginkább ez szokott segíteni.

De, ha global stable rom van a készüléken, még meg lehet próbálni updater alkalmazással feltenni a global developer recovery romot. (zip)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3432) 22Dávid22


22Dávid22
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést kérek, ha volt már, de a global developert lehet úgy gyomlálni (akár roottal), hogy utána el lehessen tüntetni a rootot, lehessen frissíteni a rendszert, de az appok ne jöjjenek vissza? Az alkalmazások letiltása tökéletes lenne a számomra, de sajnos MIUI 8-ban minden appnál ki van szürkülve ez a lehetőség.
A másik pedig az, hogy ha van egy MiFlash verzió, ami nekem bevált, akkor van értelme újabbakkal próbálkozni, vagy az már (ehhez a telefonhoz) mindig jó lesz? Ez a verzió egyébként ha jól emlékszem a 20160401-es, 64 bites Win10-en.

(#3433) Viktor0610 válasza 22Dávid22 (#3432) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert a ROM tartalmazza a korábban törölt appokat is.
Amennyire emlékszem, a letiltott appok nem tiltódnak vissza ( :D ) frissítéskor. Legalábbis én így szoktam intézni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3434) KTomi77 válasza trebrona (#3431) üzenetére


KTomi77
tag

Sajnos updaterrel nem engedi, mert hiányolja a wifit.
Most pedig már download ba sem tudom tenni, mert kiírja hogy: device locked, oem edl is not allowed

(#3435) punky10 válasza rolandrepasi (#3417) üzenetére


punky10
addikt

3 hete van meg,6.9.15, semmi újraindulás, pöpecül teszi a dolgát.Rendeltem egyet az asszonynak is... :)
Híd el, ha csak egy kicsit is instabil lenne nálam a teló, nem vettem volna még egyet.Főleg nem az asszonynak... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#3436) trebrona válasza KTomi77 (#3434) üzenetére


trebrona
Topikgazda

EDL-hez hátha: [link]

Letöltés link: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3437) KTomi77 válasza trebrona (#3436) üzenetére


KTomi77
tag

Sajnos ez se működik, mert a telefon újraindul.
Egyenlőre feladom, mert holnap meló. Köszönöm a segítséget :R
Még annyi kérdésem lenne, hogy eddig sim kártya nélkül próbáltam, mert nincs se nano illetve micro simem. Ha rakok bele egyet, akkor mobilnettel lefuthat a rom frissítés updaterrel?

(#3438) gabe_ válasza punky10 (#3435) üzenetére


gabe_
őstag

Dettó, ugyanez a verzió mókolás nélkül csak használom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3439) dzsi23 válasza Victoryus (#3407) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez várható volt. Az ilyen fém/fémes tokok, mindig leárnyékolják az antennákat (mint az iphone 4 fémkerete), szal mindegy, milyen jól néznek ki.

(#3381) Sebhelyes:
Működik rendesen nekem is, az appal nincs baj, csak a miui miatt néha leáll, pl. 3-án reggel még mindig 1-jét mutatta a widget. Így nem tudok megbízni a telefonban, mert ki tudja, mit állít még le magától (pl. az ébresztő nagyon kellemetlen lenne, de azt csak nem fogja).

(#3440) johnahex


johnahex
tag

Hali
ma jött meg 3s eustocktól páromnak.
eddig okés volt, viszont a kb. 10 fényképezés után azt írja, hogy kamera alkalmazás leállt.
Ő benyomott rajta valamit, hogy a helyzetét meghatározhatja-e a kamera és azóta csinálja ezt.
remélem megjavul, mert már kapom a fejemre.... :F
Esetleg ötlet.
köszi

(#3441) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Mai napon érkezett meg a 3S Prime készülékem. Lenne pár kérdésem:

1.Android verzió 6.0.1 MMB29M, MIUI verzió MIUI 8 Global 6.9.15 | Beta. Ez developer, vagy global rom? Egyáltalán megfelelő, hogy ez van rajta, vagy frissítsem nyugodtan? 6.11.3-as verziót ajánl fel. Ha nem erre a verzióra érdemes frissíteni, akkor azt PC nélkül hogy lehet megtenni?

2. Az értesítősáv méretét lehet növelni root és xposed szerű "duplaszaltók" nélkül? Elég kicsinek tartom az értesítő ikonokat, az órát, wifi jelet stb, ezt szeretném, ha nagyobb lenne.

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#3442) Viktor0610 válasza Jim74 (#3441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Global developer. ;]

(Tényleg. Bővebbet -nem meglepő módon- az összefoglalóban olvashasz.)

2. Nem. Illetve nyilván vannak olyan programok, amikkel az alap értesítési sáv fölé húzhatsz egy másikat, de ezeket inkább kerülném. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3443) eFeMeR74 válasza punky10 (#3435) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nálam fordítva volt 10.03 kapta az asszony és nekem annyira megtetszett míg tesztelgettem, hogy rendeltem magamnak is 11.03 jött meg (Redmi 1S vált). Neki 0 8.6.10.27 rom van fent és teljesen jó én már a 8.6.11.03 al nyomom. Úgy néz ki jó ezzel az új frissítésel. Eddig stabilnak és gyorsnak (gyorsabbanak) tünik a rendszer :D A következő telom a Redmi 5S lesz :)

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#3444) ekrisztian válasza johnahex (#3440) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Próbára töröld a kamera alkalmazás adatait, és ne engedd neki a dátumozást, se.

(#3445) medica


medica
senior tag

Több ujjlenyomatot is lehet megadni egyidőben a feloldáshoz?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#3446) Viktor0610 válasza medica (#3445) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben arra gondolsz, hogy pl. jobb mutatóujj és bal mutatóujj, akkor igen. :)
Öt a max.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3447) eFeMeR74 válasza medica (#3445) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Igen akár mind a két kezedet(újjad) is megadhatod. 10 összesen, ha jól tudom

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#3448) ekrisztian válasza medica (#3445) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen.
Az egyidőbent nem értem.
Egyszere minek tennéd rá több ujjad?
De igen, akár mind a 10 ujjad külön, az megy.
Mod: Vagy 5 :D majd ecpec kiszámolod melyik legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#3449) Jim74 válasza Viktor0610 (#3442) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Igen, összefoglalót elfelejtettem. :DDD Elnézést :B

Érdemes másik romot rakni rá, vagy csak simán hagyjam frissíteni arra, amit felajánl? (6.11.3).

Biztos fogok még sokat kérdezni, mert ez az első MIUI-s telefonom, úgyhogy számomra ismeretlen terület még.

(#3450) eFeMeR74 válasza ktomek (#3391) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Bocsi átsiklottam, de ha még nincs meg akkor csak annyit mondok, hogy Ne zavarjanak és megtalálod :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.