Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) feccmecc


feccmecc
csendes tag

Ha megnyomom a PWR + VOL UP + VOL DOWN gombokat és ezt látom a kijelzőn : http://www.techgrapple.com/wp-content/uploads/2016/02/Unlock-Redmi-Note-3-Bootloader.jpg,
ez download mode?

Szeretnék 6.10.13 dev-ről stabil romra frissíteni

[ Szerkesztve ]

(#2152) jambiyya válasza Jabby (#2148) üzenetére


jambiyya
őstag

Hát nem! Tök jól működik (rögtön felold, kivéve az indítás utáni elsőt) és nagyon kényelmes az ujjlenyomat olvasó.

ekrisztian: 9.8.77 (6.10.13, de nem frissített a play a verzióváltás óta - 6.9.15 volt)

[ Szerkesztve ]

(#2153) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Megint itt vagyok a problémámmal:

Szereztem egy másik gépet, W7 64bit, ahogy ajánlottátok.

Telefont fastboot módba tettem, parancssorból fastboot oem edl továbbra sem megy. "Device locked"

Mivel nem tudtam download módba kerülni, így kipróbáltam a frissítést fastbootban. Már az elején hibával elszáll.[kép]

Az nem lehet a baj, hogy a telefont nem Qualcomm HS-USB-nek ismeri fel a gép, hanem Android Phone-nak? És nem is a Portok között jelenik meg az eszközkezelőben. [kép]

És a drivert se tudom így kézzel hozzáadni, mert azt megváltoztatni csak akkor tudnám, ha QHUSB_BULK-ként jelenne meg. Így nem.

Próbáltam azt is, hogy a driver signature enforcement-et is kikapcsoltam.

Még valami ötlet, tipp? :F

[ Szerkesztve ]

(#2154) feccmecc válasza NoOne1976 (#2153) üzenetére


feccmecc
csendes tag

te is hasonló problémaval küzdesz mint én ha jól értem, nem bírom download módba tenni a telefont a legutóbbi frissítés óta (6.10.13 rom)
fastboot ban fastboot oem edl parancsra: "remote: device locked, oem edl is not allowed" üzenet, ha vol up + pwr gombokkal indulok maj kiválasztom a download módot akkor rendesen bebootol. Ilyen nincs nem tudok tenni így semmit ezzel a telefonnal?
Tudom felesleges volt OTA image-t edl-ben frissíteni, na de ez nem ronthatja el szerintem?! :/

[ Szerkesztve ]

(#2155) feccmecc válasza feccmecc (#2154) üzenetére


feccmecc
csendes tag

Most megnéztem én is nekem sem látja a com portoknál a qualcom drivert. Lehet csak download modban ismeri fel...

(#2156) Maist válasza feccmecc (#2155) üzenetére


Maist
senior tag

Sok lehetőségetek nem nagyon maradt, gyártsatok usb kábelből deep flasher kábelt. Ezt már tegnap is írta valaki. A kikapcsolt telefont a gépre kell dugni, összekötni a kábellel, majd a képen látható érpárt (zöld-fekete) legalább 8 másodpercig össze kell érinteni. Ezzel be kellene ugrania edl-be:

(#2157) xabolcs válasza Maist (#2156) üzenetére


xabolcs
őstag

En irtam. :)
Es koszi a kapcsolasi rajzot, azt mar nem volt energiam megkeresni! :B :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#2158) feccmecc


feccmecc
csendes tag

Köszönöm! Ezentúl ezzel tudok csak frissíteni, vagy ha korábbi romot rakok vissza akkor jó lesz a sima usb kábel is? Végre látom a fényt az alagút végén:)

(#2159) xabolcs válasza feccmecc (#2158) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha vissza tudsz tenni regebbi romot, akkor szerintem eleg lesz a normalis kabel is.

Sajnos olvastam mar olyat is, hogy nem engedte folrakni a regebbi romot az uj, de majd ugyis meglatod.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#2160) Atomcsirke válasza hevizms (#2146) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Én is nézegettem, de itt is, mind majd minden Redmi 3 Pro-s tok alatt van a GearBesten egy hasonló párbeszéd, amitől elbizonytalanodok:

"
Question:
This product can be used also in Redmi 3s? I think is the same design.

Reply:

Dear xxx,
Thanks for your inquiry.

Sorry this item is for Xiaomi Redmi 3 Pro.

Best regards
"

Akkor most mivanmá? :F Akkor a TG / fólia se kompatibilis Redmi 3 / 3 Pro / 3s vonalon?
Vagy maguk se tudják, mit árulnak? :F :W

Pedig jó lenne onnnét rendelni, mert hozzácsapnék egy kellemes Ganzo kést a pakkhoz... ;) :DDD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2161) TomPack


TomPack
őstag

Elbúcsúzok a topiktól! Lecseréltem a Redmi-t. Nálam még egy kicsit érnie kell a Xiaominak stabilitásban. Anno fél évet próbálkoztam a Mi4-el, most 3 hetet a Redmi 3s-el, de sajnos még nem forrotta ki magát. Hardverben nagyon ott vannak, de engem lehangol ez a heti frissítés mizéria. Nem akarom azt lesni, hogy ezen a héten vajon mi nem fog úgy működni ahogyan kéne, vagy megszoktam. Hívásközben is töbször megfagyott nálam, és a gps is dobálja a jelet huzamosabb használatnál. Pont mint 2 évvel ezelőtt a Mi4, pedig azt másik sim-el használtam, és volt azóta két telefonom is, ami hiba nélkül üzemelt.

(#2162) Antibá


Antibá
tag

Sziasztok kedves Redmi 3S tulajok!
Már több mint egy hónapja nyúzom a telót.
Nagyon sokat szenvedtem a mobil nettel,hogy ne EDGE legyen állandóan.
Mivel nem egy készüléket vettem és nem egy SIM kártyával próbáltam sehogy nem ment.
Rengeteget olvastam a neten és megosztom veletek a megoldást.

1.Hidden menü (tárcsázóba : * # * # 4636 # * # *)
2.Telefon adatai 1(SIM1) természetesen ,ha a 2-es foglalatban van akor azt válaszd ki.
3.Preferált hálózattípus beállítása

Figyelem!!!!Na itt még véletlen se nyomj az alatta lévő rádió kikapcsolás menüre mert lehet akár a telefont véglegesen kinyírod!!!

Tehát a preferált hálózattípusú legördülő menüben WCDMA only(6.10.13. ROM-mal LTE/WCDMA is jó már)!
4.Kikapcsolja egy kicsit az antennát,de mire visszajön 3G,H+,vagy 4G lesz a hálózatod.
Nekem ezzel a módszerrel tökéletes lett a teló,remélem segítettem.
Üdv...

(#2163) Pistike1985 válasza Atomcsirke (#2160) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én egy sráctól vettem a tokot és a fóliát akinek proja van és tökéletesen passzol a 3s re mindkettő. Csak hardverben különböző, a ház ugyanaz.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2164) NoOne1976 válasza Maist (#2156) üzenetére


NoOne1976
őstag

Erre kérdezem én azt, hogy ez most komoly? Ezt hogy gondolja a Xiaomi?

Végigcsináltam a frissítést ahogy írták. Mindenúgy volt feltelepítve ahogy kellett. Elszállt a frissítés és most tégla. Újabb költséget nem vállalok be, hátha működik alapon. Akkor fogom és szétverem egy kalapáccsal és örökre megfogadom, hogy kerülöm az összes szuper, de nem támogatott telefont. Én egy telefont használni akarok, nem órákat reszelgetni.

Azon is látszik, hogy mennyire nem kiforrott ez az egész 3S dolog, hogy leírva a problémát működő megoldást senki nem tud adni. A fórumokat olvasgatva is rengetegszer találkoztam azzal, hogy egy adott megoldás valakinél ment, valakinél nem.

Na itt az igazi különbség egyes gyártók javára (valakinek megéri, valakinek nem megfizetni), hogy van mögötte support. És szerintem sokkal nehezebb egy jó sw-t összehozni, mint egy hw-t

Magyarországon egyáltalán melyik szervizbe kellene elküldenem? Az Eustockos vásárlásnál, hogy működik ez?

Én elhiszem, hogy ez a telefon jó, de sajnos én így jártam... Erre is értem azt, hogyha egy telefon jó,akkor ne számítson már hogy honnan veszem.

(#2165) Herbali válasza NoOne1976 (#2164) üzenetére


Herbali
tag

Na èn pontosan ezèrt vásárolok az Eustock- tól. Anno megvettem a Redmi 2 pro-t is tőlük. Kivettem a dobozból ès használtam minden gond nèlkül az eladásig. Nem kellett mèg frissítenem sem, nemhogy ennyit mókolnom a rendszert. Ha meg problèma van a telefonnal, akkor nem kell vakarózni, hogy mi legyen vele.
Nem èrte volna meg tőlük vásárolni ès csak használnod kellene?
Mennyivel lett így olcsóbb?
A heti frissítèsnèl mennyivel kellene több support?
Elviheted a Wayteq szervízbe javíttatni. Az Eustock-os telefonokat is oda kell vinni.

(#2166) Gabócza válasza Atomcsirke (#2160) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nyugodtan vedd meg a Redmi 3 Pro tokot a 3S-hez. Nekem volt Redmi 3 Pro-m, azt cseréltem le 3S-re de az Ipaky tokot megtartottam és tökéletesen passzol...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#2167) jambiyya válasza NoOne1976 (#2164) üzenetére


jambiyya
őstag

Abszolút megértlek, nekem a nokiák után csak samsungom volt, aztán kipróbáltam a meizut egyenesen kínából (igen, elkapott a rendeljünk Kínából "olcsó de jó" telót, aztán hátha nem kell kiküldeni gariztatni, de soha többet). Harmadannyiba kerül, mint egy hasonló HW-rel rendelkező nagy márka. Nincs teli mindenféle SW-rel, rakok rá, amit gondolok. Gyors, szép, meg minden...csak épp gmail nem szinkronizál, play is akadozik, stb. Én is a kalapácsos módszert fontolgattam. 3 frissítéssel később úgy tűnik működik, most már tényleg szuper, de az idegeskedést senkinek nem kívánom. Fiamé lett végül, így kapott egy szuper telót idegeskedés és szívás nélkül...
Xiaomit eustocktól vettem, szerencsére minden oké. Engem nem érdekel se root, se romcsere, csak működjön. Majdnem nagy márka lett, de azok hiába más kategória, ha az ára is az.
Szerintem az alacsony árért cserébe az ilyen szívások lehetőségét is el kell viselni. Neked most nem volt szerencséd, roppant kellemetlen, sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#2168) Milestone2 válasza NoOne1976 (#2164) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Magyarországon egyáltalán melyik szervizbe kellene elküldenem?..."

Wayteq...de ez a vásárlási dokumentációdban benne kell legyen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2169) Herbali válasza Milestone2 (#2168) üzenetére


Herbali
tag

De hiszen leírta, hogy kínából rendelte.

(#2170) jambiyya válasza Herbali (#2169) üzenetére


jambiyya
őstag

"Magyarországon egyáltalán melyik szervizbe kellene elküldenem? Az Eustockos vásárlásnál, hogy működik ez?" - nekem ebből az jött le, hogy eustock-os a masina.

(#2171) tiko76 válasza Gabócza (#2166) üzenetére


tiko76
aktív tag

Csúszós az ipaky tok?

(#2172) Herbali válasza jambiyya (#2170) üzenetére


Herbali
tag

Csak érdeklődött, hogy ott hogy működik. Korábban azt írta, hogy kínábol rendelte.

(#2173) Milestone2 válasza Herbali (#2169) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Erről az infóról lemaradtam. Ha nem garanciális Eustockos, akkor www.miuiszerviz.hu egyébként NoOne1976 már túl rég szenved ezzel és fenyegetőzik kalapácsszétveréssel. Adja végre értő kezekbe! Természetesen megértem az elkeseredettségét, de azért nem akkor sz@r a Xiaomi, mint amilyennek most kikiabálja. A "Xiaomi együtthatót" én is gyűlölöm.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2174) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Azért lett ebayes, mert volt amikor az Eustockon se volt kapható. Illetve akkor a 3S Prime érkezése még nem volt tudható.
Biztos én gondolkodok hülyén, de nem számítottam arra, hogy számít a beszerzési forrás a garancián kívül. Ha ez egy telefonnál számít, akkor azzal baj van. Mosógépet se úgy veszek, hogy de tök jó dob van benne, meg motor, de egy kicsit átprogramozom. A mókolás egy lehetőség, de anélkül is működnie kelle hibátlanul. Ha pedig egy frissítés lefutásának sikeressége függ a pc-től, akkor a frissítés metodikájával vagy a programmal van baj. (Szerintem.)

Nagyon remélem hogy valaki majd életet tud bele lehelni és én is csatlakozhatok az elégedett felhasználók táborához.

Azért nem rohantam egyből szervizbe mert vidékről nem csak úgy beviszed, és reméltem, hogy itt us találok olyan hozzáértő embert, aki tudja mi a baj.

[ Szerkesztve ]

(#2175) Herbali válasza Milestone2 (#2173) üzenetére


Herbali
tag

Kizártnak tartom, hogy a Wayteq szervíz ne vállalná el. Nyilván nem ingyen.
Esetleg ez: [link]

(#2176) NoOne1976 válasza Milestone2 (#2173) üzenetére


NoOne1976
őstag

Félreértés ne legyen, én nem mondom, higy ez egy rossz telefon. Én így jártam. Az ide látogatók pedig ebből azt is érzékelheik hogy van kockázata a dolognak. Számomra az az érdekes utólag ahogy rengeteg angol nyelvű fórumot olvastam, hogy sokan panaszkodnak arra, hogy nincs mindenkinél működő megoldás, hiába ugyanaz a típusú telefon.

(#2177) Milestone2 válasza Herbali (#2175) üzenetére


Milestone2
nagyúr

[link]-eddel kapcsolatban már olvastam pár kellemetlen véleményt, de persze meg lehet próbálni.

NoOne1976
Küldtem privátot. Vedd fel velük a kapcsolatot. Remélem véget ér kálváriád hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2178) Gabócza válasza tiko76 (#2171) üzenetére


Gabócza
senior tag

Csúszósabb mint egy szilikon tok, de nekem mondjuk még soha nem csúszott ki a kezemből...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#2179) Herbali válasza NoOne1976 (#2176) üzenetére


Herbali
tag

Telefonra ROM telepítgetés sosem volt kockázat mentes. És a kínábol telefon rendelés is rejt magában némi kockázatot a garanciát tekintve.

(#2180) Bici válasza NoOne1976 (#2174) üzenetére


Bici
félisten

Nem véletlenül nincs hazai forgalomban ez a teló. Amit így rendel az ember, az mindig kockázatos.
Három lehetőség van ilyen esetben:
- rászánod a jó sok időt a nagyon alapos utánaolvasásra, és kideríted, hogy megéri-e neked a kockázat
- megvárod, míg lesz belőle global verzió (erről nincs minden esetben előzetes hír, zsákbamacska), amivel vélhetőleg kevesebb szívás van
- nem kéred a sok szívást, utánaolvasást, és veszel hazai forgalmazású telót
*(nem Xiaomi-t)

"A mókolás egy lehetőség, de anélkül is működnie kelle hibátlanul. "

Kellene működnie, igen. De nem a kínai verzióban. Ott nincs garancia semmire, csak arra, hogy kínában, az ottani igények szerint jól műxik.

Sajnos, épp egy nagyobb tétellel kellett ezt kitapasztalnod, amit sajnálok, és drukkolok, hogy rendbe rakja valaki a telódat, lehetőleg nem túl drágán.

Egyébként 99%, hogy a Xiaomi valamit nagyon elcseszett szoftveresen, mert nekem sem ment DL módba a teló dobozból kivéve, csak fastboot paranccsal, de így sem tudott rá rom-ot telepíteni egy Windows-os gép sem. Szerintem maga a MiFlash egy nagy rakat híg széklet.
Mákom volt, hogy kinyílt a BL a gyári kínai stable rommal.

(#2182) Milestone2: szerk: *

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2181) Milestone2 válasza NoOne1976 (#2176) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...nincs mindenkinél működő megoldás, hiába ugyanaz a típusú telefon..."

Még az aláírásomba is beleraktam: ez a Xiaomi együttható...

Szerintem is sajnos, hogy nincs állandóság...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2182) Milestone2 válasza Bici (#2180) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Milyen hazai forgalomra gondolsz?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2183) Pistike1985 válasza Bici (#2180) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nincs hazai forgalomban? Ez érdekes. Én besétáltam az Exteme Digitalba és polcról vettem a 3s-t. Hogy is van ez akkor?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2184) Milestone2 válasza Bici (#2180) üzenetére


Milestone2
nagyúr

???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2185) Victoryus válasza Bici (#2180) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Van hazai forgalomban, például az edigitalban is 65e forintért. Őstermelőtől egy húszassal olcsóbb. Plusz benne van a várakozás izgalma is :) Ha meg nem fog tetszeni, marad a Lenovo p780, ezt meg eladom. Ugyanez volt a Lenovonál is, nem volt hivatalos forgalmazója, pedig ár/értékben verték a mezőnyt. Kár, hogy most nincs "normális" 5 colos telefonjuk, mind 5.5-ös vagy nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2186) fecske13


fecske13
tag

A Beállítások --> A telefonról menüben ha a MIUI verzió, a CPU, a Belső memória, a Kernel verziója lehetőségeket nyomkodom, akkor előjönnek különféle módok (Engineering mode, Információs menü, hibajelentés).
Az Android verzióra a képeken látható módba lép. Ez mi akar lenni, mert itt látszólag semmi sem történik?

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#2187) Milestone2 válasza fecske13 (#2186) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Semmi. Egy Android animáció, ráböksz még egyszer. Aztán a fejre és elindul egy játék "kisbabáknak"...

Az about pontban előhozható "secret" menük: [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2188) Gabás válasza TomPack (#2161) üzenetére


Gabás
addikt

Nem nagyon kell lesni, sőt frissíteni sem (ugyanúgy, mint más OS-nél). Ha akarod, úgy használod, ahogy megkapod, vállalva ezzel, hogy lemaradsz a biztonsági frissítésekről és új funkciókról. Ha valami nem úgy működik, ahogy kéne, szerviz.

(#2189) Bici válasza Pistike1985 (#2183) üzenetére


Bici
félisten

Hmm, akkor tévedtem. Jó ideig nem volt itthon kapható. Sorry. :)
Gondolom a global verziós, nem?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2190) Milestone2 válasza Bici (#2189) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hol ez, hol az....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2191) Pistike1985 válasza Bici (#2189) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Globál verzió mit takar? Honnan tudom hogy az-e?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2192) Milestone2 válasza Pistike1985 (#2191) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Kezdődik a webshopos keveredés... ;]

International, Global....mi, mit is jelent....

Redmi3S-ből 2 féle készülék létezik.

2016031-es sorszámú készülék esetén működik a B20, van viszont egy 2016030-as készülék is, itt nincs B20 támogatás.

Ennyi a különbség. Mindkettő LAND kódnevű, ugyanaz a ROM kerül rá. Csak LTE band-ban különbözik.

S hogy jól összezavarhassák a vásárlókat, a webshopok a 2016031-es készüléket szokták hol Global, hol, International editionnak hirdetni.

Ez azért zavaró, mert ROM-ból is létezik GLOBAL, így egy hozzá nem értő fejét jól összezavarhatja.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2193) eFeMeR74 válasza fecske13 (#2186) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Szó szerint az android verziód logója :) marshmallow :)
Ez mindig igy müködött volt ahol a kis babokat lehetett eltakarítani a képernyőről (Jelly bean) :)
Alpha (1.0)
Beta (1.1)
Cupcake (1.5)
Donut (1.6)
Eclair (2.0–2.1)
Froyo (2.2–2.2.3)
Gingerbread (2.3–2.3.7)
Honeycomb (3.0–3.2.6)
Ice Cream Sandwich (4.0–4.0.4)
Jelly Bean (4.1–4.3.1)
KitKat (4.4–4.4.4)
Lollipop (5.0-5.1.1)
Marshmallow (6.0)
Nougat (7.0)

Most néztem ezen pedig van egy kis játék is :) A kis piros droidot kell irányítani :)

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2194) Pistike1985 válasza Milestone2 (#2192) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Én csak egy kérdésre válaszoltam, igaz hogy egy kérdéssel, de ennyi.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2195) Milestone2 válasza Pistike1985 (#2194) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvass újra. Kicsit magyarázkodtam feljebb... Jogos volt a válasz-kérdésed.

Leginkább a dobozodon található készülék verziószámból tudhatod, hogy 30-as vagy 31-es végű a számsor.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2196) eFeMeR74 válasza Milestone2 (#2195) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Igen és sajnos ebből van rengeteg kavarodás is.Nem mindegy milyen sw kerül rá, mert lehet rámegy el is indul, de rengeteg hiba lehetőség van benne. A lényeg megbízható helyről kell beszerezni a telefont és kész. :) A sok forgalmazó (külföldi) rengeteg buherált sw miatt sok probléma lesz még. Arról nem beszélve, hogy a kínaiak mindent hamisítanak még a hamisítványnak is van hamisítványa :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2197) Pistike1985 válasza Milestone2 (#2195) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nekem 2016031 - es és 9.15. volt rajta amit OTA frissítettem minden gond nélkül 10.13.-ra. Van 2-3-4g amelyiket szeretném.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2198) Milestone2 válasza Pistike1985 (#2197) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No akkor megtudtad (megtudtuk) neked B20-as Redmi3S verzió van GLOBAL DEVELOPER ROM-mal....ha 2016030-asod lenne, akkor nem mindenhol lenne 4G-d...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2199) fecske13


fecske13
tag

Ma reggel kértem nyitási engedélyt és már meg is érkezett az SMS. :)
Semmi mást nem szeretnék csak egy rootot.
Viszont nincs 64-es Win a látókörömben.
Neki merjek állni anélkül vagy nagy az esélye a sikertelenségnek?

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#2200) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

az normális, hogy telefonbeszélgetés közben semmilyen gomb nyomására (vagy ujjlenyomatra sem) reagál a telefon, a fekete képernyőt nem lehet feloldani?
mit kéne csinálni, hogy mutassa a menüt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.