Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) ORCA58 válasza Benzema (#3897) üzenetére


ORCA58
addikt

És B20-as, mert korábban valaki kérdezte tőlük és nem tudták mit forgalmaznak.

(#3902) kisjaki


kisjaki
csendes tag

Hy!
Tudom régebben már lehet veséztétek DE kérdés; Redmi 3S eustock-os 6.9.15 verzió van rajta tehát nem babráltam stb. Gmail fiókomra levél érkezik nem jelzi ki... Ha jól emlékszem kezdetben mintha jó lett vólna ezt kb 2 hete csinálja...
Erre valami ötlet?
Fontos lenne mert olyan a munkám ami miatt érdekes hogy lássam a levelezésem stb.
Köszi

(#3903) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Használja valaki két kártyával aktív netezésre?
Mennyire bírja az akkuja?
Második slotban kimondott adatkártyát használnék.

(#3904) bzoly


bzoly
aktív tag

Sziasztok,

Egy ilyen jó kis telefon birtokában vagyok és az a bajom, hogy Waze közben rendkívül melegszik a telefon.
Másnak is? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Köszi

(#3905) adabra válasza Cristy (#3899) üzenetére


adabra
senior tag

Én is 3 hete rendeltem tőlük. A minap beszéltem velük telefonon, hogy mi a helyzet a rendeléssel.
Állítólag majd jövő hét elején/közepén érkezik a szállítmány, és talán 18-án, de inkább 21-én fogják szállítani.

Konklúzió:
1. A honlapon szereplő "Külső raktáron (5-14 nap)" gyakorlatilag Kínát jelenti, és inkább 28-33 nap a reális.
2. Ha már nem tudják tartani az ígért határidőt, illendő lenne kommunikálni a vevő felé.

Szerencsére nekem most épp nem volt sürgős a szállítás.

(#3906) Cristy válasza adabra (#3905) üzenetére


Cristy
csendes tag

Az se rossz.Nekem azt írták múlt héten,hogy hétfőn kapnak,azóta semmi.Szerencsére nekem sem sürgős,de azért nem gondoltam hogy ennyi ideig fog tartani.Rendelés előtt direkt megkérdeztem azt mondták 8-10 nap alatt van meg...Remélem jó lesz a telcsi és nem csalódunk :))

(#3907) Milestone2 válasza Cristy (#3906) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:((( Rendelés előtt minden Webshop leígéri a csillagos eget is az égről, csak tőle rendelj.... :(((

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3908) Benzema válasza ORCA58 (#3901) üzenetére


Benzema
csendes tag

2/16 verzio jott toluk. nincs B20. szerintem a 3/32 verzioba sincs. nem az international valtozatot forgalmazzak.

[ Szerkesztve ]

(#3909) Kikki90 válasza dzsi23 (#3889) üzenetére


Kikki90
tag

Jogos, a teszt hozzászólásai között kerestem, itt nem. Akkor ezt így bizony benéztem, mert amúgy elvileg tudom használni a nem túl bonyolult keresőt :D : Bocsi.

(#3910) Cristy válasza Benzema (#3908) üzenetére


Cristy
csendes tag

Valaki azt írta itt múltkor,hogy b20-ast kapott tőlük.Azt nem írta,hogy 2 vagy 3 gigás az övé.

(#3911) Benzema válasza Cristy (#3910) üzenetére


Benzema
csendes tag

te milyet rendeltel toluk?

szerk: en sem emlekszem ilyenre...

[ Szerkesztve ]

(#3912) trebrona válasza Cristy (#3910) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Be tudnád linkelni? Nem emlékszem ilyenre.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3913) sphe válasza bzoly (#3904) üzenetére


sphe
senior tag

Igen, újraindítás megoldja.

(#3914) sphe válasza dzsi23 (#3894) üzenetére


sphe
senior tag

MX playerrel és a külön hozzá letöltendő kodekkel elég sok fájl típust ismer, az mp4 - et is.

[ Szerkesztve ]

(#3915) Cristy válasza trebrona (#3912) üzenetére


Cristy
csendes tag

Bocsi nem tudom belinkelni,de megkerestem 3055-ös hozzászólás

(#3916) Cristy válasza Benzema (#3911) üzenetére


Cristy
csendes tag

2/16 Gb gold-ot rendeltem :)

(#3917) trebrona válasza Cristy (#3915) üzenetére


trebrona
Topikgazda

:N [link]

Más shop.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3918) Cristy válasza trebrona (#3917) üzenetére


Cristy
csendes tag

Akkor Ő is benézte mert ezt válaszolta egy Xiaomishopos kérdésre (3043).Megtévesztő volt.

(#3919) trebrona válasza Cristy (#3918) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Igen, én is olvastam, lényeg, hogy ne legyenek fals infók. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3920) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Sziasztok!

Most van egy eléggé nagy akció a Banggood-on és elég régóta nézem ezt a telót, sok szempontból tetszene. LG G3-ról állnék át.

Azt szeretném kérdezni, hogy:
1: ebben van-e alapból magyar nyelv, vagy nagyon bonyolult-e rárakni?
2: jön-e rá vám?
3: rendelt-e már valaki, mi van akkor, ha valamilyen garanciális dolgot kell intézni?

Köszi! Üdv.

(#3921) trebrona válasza Imike_80 (#3920) üzenetére


trebrona
Topikgazda

1. Screenshotok alapján nincs benne magyar nyelv, valószínűleg global stable rommal szállítják. Nem bonyolult "rárakni", lásd Összefoglaló
2. Nagy valószínűséggel (Úgy 99%) 27% Áfa+2500Ft postai vámkezelési díj megy rá, ezzel kalkulálj.
3. Kérdezd meg tőlük, elég jó a kommunikációjuk, akár email, akár live chat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3922) Dagatt válasza ORCA58 (#3810) üzenetére


Dagatt
csendes tag

Egyelőre úgy néz ki, a biztonsági mentés okozza - köszi a tippet!
Hamarosan töltőre kerül majd a telefon - kíváncsi vagyok, lesz-e valami változás az üzemidőben. Bár ahogy látom, az átlag 5 naponkénti töltéssel elégedett lehetek (vagyok is)... :)

(#3923) Telda válasza Imike_80 (#3920) üzenetére


Telda
addikt

Én is nagyon szemezek vele a banggood-on, de az egyetlen dolog ami visszatart, az a garancia.
Ha ez ügyben sikerült valamit megtudni, írd le kérlek.

(#3924) trebrona válasza Telda (#3923) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kezdetnek: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3925) Telda válasza trebrona (#3924) üzenetére


Telda
addikt

Köszi!
Erre voltam kíváncsi :).
Ha egy hónapon belül hibásodik meg a telefon:
"We will cover the cost of the postage fee you pay to return the phone to us."

Ha egy hónap után, de egy éven belül:
"But we will not cover the postage you paid to send the product back to us."

Szerintem azért ez nem olyan rossz.

(#3926) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy képtelenség adatot lementeni a telefonról? Mindent le akarok menteni a gépre, mert gyári visszaállítást csinálnék. 4 usb kábelt próbáltam, köztük a gyárit is, teljesen véletlenszerűen megszakítja a másolást, néha errorral. Próbáltam mappánként is de akkor is teljesen bizonytalan.

(#3927) sz.j


sz.j
nagyúr

Az miért van, hogy a különböző időpontokban készített képek letöltés után különböző méretben (pl, 293×520, 240×320, 720×1280, 23404160)jelennek meg?
Mindez annak ellenére, hogy teljes képernyős (16:9) méret van beállítva.
Vagy valahol még be kellene állítani valamit?

A másik kérdésem
Netezés közben ha függőleges helyzetből balra elfordítom a telcsit, akkor a megnyitott oldal teljes képernyő szélességben látható, de ha függőleges helyzetből jobbra forgatom, akkor marad a keskeny szélesség balra a megnyitott oldal jobboldalt üres képernyővel.
Ráadásul az utóbbi esetben mindig lefagy a telcsi, csak az újraindítás segít...
Ez mitől van?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3928) Milestone2 válasza kmisi99 (#3926) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha wifi mellett ülsz, akkor használd a beépített MIUI FTP-t.

A MIUI BEÉPÍTETT FTP SZERVERE (Fájlok oda-vissza másolása Wifi kapcsolaton)
Bemész a gyári File Explorerbe
A Categories fülön, a legalsó sorban kell lennie egy FTP gombnak
Megnyomod.
Megjeleníti a WiFi-det
Start server gomb.
Kiír egy címet.
Beütöd a PC-d böngészőjébe és létrejön a kapcsolat. Böngészőből csak letölteni tudsz.
Ha pedig a PC-den egy Total Commanderbe állítod be ftp kapcsolatként
(meg kell adni felhasználónevet és jelszót telefonon is, TC-ben is!!!)
Tudsz fájlokat ide és oda másolni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3929) kmisi99 válasza Milestone2 (#3928) üzenetére


kmisi99
addikt

20GB ot nem lesz egyszerű néhány megabittel lementeni, de majd meglátjuk, de azért kösz a tippet. Ha nagyon kiaprózom a mappákat olyankor nem szakad össze ahogy láttam, a sok apró fájlnál szakad meg mindig.

(#3930) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Lassacskán sikerül belakni a telefonom és eddig (lekopogom) minden elég jól szuperál :C

Az akkumulátor kapcsán kérdezném, hogy nekem csak 2-2,5 napot bír. Nem netezek csak pár percet naponta és telefon sincs több, mint 20perc. Ezen kívül párszor viber.

Mit kellene megnéznem vagy állítanom? Ha szükséges, akkor mondjátok, hogy miről csináljak képernyőképet.

(#3931) fa4hu válasza Dagatt (#3922) üzenetére


fa4hu
őstag

Pontosan mit kapcsoltál ki?

(#3932) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

A gyári kameránál mik az ajánlott beállítások? :F

(#3933) Sebhelyes válasza kmisi99 (#3926) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Igen, találkoztam, kb. 500MB-onként eldobja az MTP kapcsolatot.

(#3934) Sebhelyes válasza sz.j (#3927) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Chrome böngészővel? Mindenesetre büszke lehetsz, mert ez egy igen egzotikus hiba, hogy egyik irányba elfordítva lefagy a telcsi :D

(#3935) koxo válasza cappa72 (#3412) üzenetére


koxo
csendes tag

Ehhez az LTE network guru-hoz root kell? Csak mert nálam nem megy "N/A Halted"

(#3936) Imike_80 válasza trebrona (#3921) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Köszi a gyors választ! Nem tűnik bonyolultnak a magyaritas...
Igen, ha rájön a sarc, akkor már 50 ezer felett van a végső ár, picivel drágábban pedig már lehet itthon is találni, hazai garanciával. 60 ezerért meg már lehet, hogy mást vennék. A csudába..
Telda, neked is köszi a garis infókat!
Üdv!

(#3937) trebrona válasza koxo (#3935) üzenetére


trebrona
Topikgazda

you have to root the device before NSG is running [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3938) tvamos válasza koxo (#3935) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nézegettem ezeket a 4g appokat, de úgy látom, hogy Qualcommra csak rootos megoldás van sajnos.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3940) sz.j válasza Sebhelyes (#3934) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Örömteli" látni a "segítőkészségedet" ...

Amúgy igen, Chrome használata alatt történt és boldogabb lennék ha nem ilyen képet kellene linkelnem.

Ui.
Készült videó is a lefagyásról, de azt sajnos valamiért nem tudom belinkelni ..., ha segítesz, hogyan kell ide feltenni akkor azt is láthatód

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3941) sphe válasza tvamos (#3938) üzenetére


sphe
senior tag

Ha azt érted amit én a 4g alatt, akkor root nélkül állítani tudod a mobilnet rádió frekvenciát a 3g only programmal (és azzal nemcsak a 3g - t, nevével ellentétben)

(#3942) tvamos válasza sphe (#3941) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azt értem rajta, hogy megnézzem, melyik lte sávon megy. Legalábbis én úgy értettem, ez a kérdés.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3943) roti86


roti86
őstag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy Google driveba a galéria alkalmazásból nem teljes méretben és felbontásban tölti fel a képeket? 6.9.15 rom van rajta. Még nem jöttem rá hol lehetne ezt állítani állítani ha egyáltalán lehet és hogy ez miui vagy drive feature. :U

(#3944) palifalvi válasza margithid (#1623) üzenetére


palifalvi
újonc

Hogy sikerült megoldani az internet működését?
Én is így szeretném használni ahogy te, de egyenlőre nem sikerűl. A sim1-be Telenor a sim2-be Vodafon van.

(#3945) Gabor.Sz válasza sz.j (#3940) üzenetére


Gabor.Sz
csendes tag

Én megpróbáltam azzal az oldallal, amit a képen láttam, de működött rendesen! Ahogy olvasom a fórumot neked elég sok bajod van a készülékekkel...

(#3946) Mikszi válasza Gabor.Sz (#3945) üzenetére


Mikszi
tag

Én is kipróbáltam, dettó jó, át is méretezi és nem fagy le...

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#3947) jambiyya válasza roti86 (#3943) üzenetére


jambiyya
őstag

Google beállítás lesz. Mentés beállításainál választhatsz.
fotók->beállítások->automatikus mentés->feltöltés mérete

(#3948) sz.j válasza Gabor.Sz (#3945) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajnos nálam továbbra is csinálja ... :(((

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3949) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok!

Kíváncsiságból bekapcsoltam a fejlesztő módot (MIUI névjegy 7x), tetszik is néhány lehetőség, ami elérhetővé vált, viszont néhány hiba is előjött.
Többször is "mini újraindulást" csinált a telefon. Sötét képernyő, MI logo, majd képernyőzárra vált. Nem kér pin kódot, ujjlenyomattal vagy kóddal belép rendesen.
Előjött áruházban, alkalmazás frissítésekor de navigáció használata közben is, illetve néhányszor kaptam olyan üzenetet, hogy az 'üzenetek szolgáltatás leállt'.
Ez mind a fejlesztői lehetőségek hatása? Most kikapcsoltam a menüben, azóta nincs ilyen jelenség. (32 Prime, B20)

Köszi ha válaszoltok!

(#3950) voci


voci
tag

A 6.11.10 frissítést feltette már valaki? Minden rendben van vele, nyugodtan telepíthető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.