Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) Антей válasza sz.j (#3799) üzenetére


Антей
tag

Tényleg nem értem. Miattad most újraindítottam, de nincs változás: megmaradt mind a 17

(#3802) ekrisztian válasza Антей (#3801) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem lehet, hogy neki nem megy a szinkronizálás a névjegyzékre?

(#3803) Антей válasza ekrisztian (#3802) üzenetére


Антей
tag

Nem tudom. De én a névjegyeimet nem engedem szinkronizálni.

(#3804) punky10


punky10
addikt

Ha már a tárcsázókról van szó:
Azt hogy lehet megoldani,hogy híváskor ne csak egy sliccgombnyi kép jelenjen meg,hanem minimum a kijelző fele teljen be a hívó képével?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#3805) cellpeti válasza zzz03 (#3790) üzenetére


cellpeti
veterán

köszi

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3806) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Másik tárcsázót lehet használni a miui-s helyett? Hátha azzal menne a call confirm is.
update: feltettem a True Phone Dialer & Contacts, van benne call confirm :) Plusz szép, témázható.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3807) sz.j válasza Антей (#3801) üzenetére


sz.j
nagyúr

Melyik MIUI verzió van nálad?
Nálam a MIUI 8 Global 6.10.20 Beta van fenn.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3808) Антей válasza sz.j (#3807) üzenetére


Антей
tag

6.11.3 beta. És csak azért írom le, mert itt tényleg általában akkor ír valaki, ha gondja van, de a "csendes" kisebbség van többségben, akiknek rendben müxik a telefonja, megveszi, kibontja, használja. Szerintem nagyon frankó teló, aki ezen gondolkozik, úgy vélem jól jár vele. Én Honor 4C-ről váltottam, jól tettem. A múlt hétvégén a telken voltam, csak telefonáltam, meg olvashattam rajta: 3 nap 20 óra, ebból 9 óra kijelző...

[ Szerkesztve ]

(#3809) Tarisznyarák válasza p87 (#3788) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Eustocktól vagy geekbuyingon spanyol raktárból jobban jársz. Alig drágább, biztos nincs vám és áfa és van B20.

(#3810) ORCA58 válasza Dagatt (#3778) üzenetére


ORCA58
addikt

A google biztonsági mentés be van kapcsolva? Az szereti ébren tartani a telefont.

Victoryus
Mondtam hogy jó a True Phone! Mióta rátaláltam nem tudok nélküle létezni. Míg nem volt, vagy nem ismertem a RocketDialt használtam, de ez ezerszer szebb, jobb.

Антей
Az ébresztéssel sincs bajod? Mióta követem a Xiaomi telefonokat, mindig előjön a nem ébreszt hiba. Ráadásul nem emlékszem, hogy más telefonnál ezt olvastam volna.

[ Szerkesztve ]

(#3811) Антей válasza ORCA58 (#3810) üzenetére


Антей
tag

Nincs. Eddig nem volt semmi különös, csak a hívásrögzítő működik random módon. Hol felvesz, hol nem.

(#3812) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

2 SIM kártyával használom a telefont. Lehet valahogy tiltani, hogy az egyik SIM kártyáról ne használjon mobilnetet?

Ilyen beállítást találtam: Sim kártyák és mobil hálózatok / Internet. Ha itt kiválasztom az egyik SIM kártyát, akkor a másikat nem fogja használni?

(#3813) Viktor0610 válasza Slownz (#3812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen. :)
Amelyikre japcsolod a netet, csak azt használja majd. :)

Samsung Galaxy A54

(#3814) Slownz válasza Viktor0610 (#3813) üzenetére


Slownz
senior tag

Azért voltam bizonytalan, mert a jobb felső sarokban mindkettő SIM kártyánál mutatja a kis piktogramot, hogy van adatkapcsolat.

(#3815) Biluxzsolt válasza Slownz (#3814) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Ez itt épp csak a 2.simre vonatkozik.

A le fel nyíl a térerő jel előtt, a 4G jelzés után van az adott sim-nél.

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3816) Viktor0610 válasza Slownz (#3814) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Wut? ;)
Hát ez csak egy adatforgalmi jelölő! :)

Samsung Galaxy A54

(#3817) ssoobbrrii


ssoobbrrii
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen telón a dual sim miatt,
és most azok tapasztalatait szeretném kikérni leginkább a kamerával kapcsolatban, akiknek fontos a jó fénykép.
Nekem volt már egy Xiaomi Redmi Note prime-m, de abban elég gyengécske volt a kamera.
Nem voltam túlzottan megelégedve. Persze most mindenki arra gondol, hogy vegyek egy drágábbat, ha jó képeket akarok, de ezzel nem értek egyet, mert most egy LG Nexusom (5X) van, amit 65-ért vettem (vagyis nem sokkal drágábban) és kiváló képeket lő. És volt még pár olcsóbb telóm (Lumia, Honor) ami tök jó képeket csinált , ahhoz képest, hogy nem drága készülékek. Tehát szerintem a jó fénykép készítése nem ár kérdése.

Kérdésem tehát az, hogy tényleg vannak olyan jók a képek, mit ahogy a tesztek mondják? Nem csalódtatok?
A tesztekben dicsérik a kamerát (bár a kevés fénynél készült képek nem túl biztatóak, ahogy elnéztem) , de a felhasználói vélemény mégiscsak pontosabb, illetve fontosabb :)

A régi Xiaomimnál még a telefonálással is voltak problémáim, sokszor nem hallottak engem, ez is zavart benne.
Ezért gyorsan eladtam.
De frusztrál a kíváncsiság, hogy fejlődött-e ez a teló + kellene nekem most egy dual simes teló :DD

Előre is köszönöm azoknak , akik számomra értékelhetően hozzászólnak :C :R

(#3818) Biluxzsolt válasza ssoobbrrii (#3817) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Nyugodtan vedd meg, nem fogsz benne csalódni. ;)
Felső kategóriából jöttem, nem voltak nagy elvárásaim, de szerencsére felülmúlta.

Amúgy, meg van 2 heted tesztelni,hogy elállj a vásárlától, de szerintem 1 hét alatt megszereted.

[ Szerkesztve ]

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3819) Victoryus válasza ssoobbrrii (#3817) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Mand teszek még fel, csak kifogytam a tárhelyből. Szerintem a camera fx-szel jobb képeket csinál. A camera mx meg . mindig fókuszál. Az alap kamera alkalmazás nem mindig készít éles képeket.

Egyéb: a miui launcher nem tudja az elforgatást? Minden más alkalmazással működik.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3820) Slownz válasza Viktor0610 (#3816) üzenetére


Slownz
senior tag

Totál amatőr vagyok, azt hittem, hogy a nyilacskák is azt jelzik, elnézést. Első Android telefonom. :B

(#3821) Bici


Bici
félisten

Ha rootolva vana teló, és van rajta xposed, és felteszek egy újabb EU stable verziót, akkor a root és xposed megmarad és hibátlanul fog működni, vagy ezeket mindig újra kell flash-elni rendszer frissítések után?
Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3822) dashed


dashed
senior tag

Aki meg nem tette volna irja ala legyen szives..

Kernel forras redmi 3s-hez. Nem hiszek ebben a peticios dolgokban, de hatha..
Jo lenne valami aosp, cm, rr rom ami bugmentes.

[ Szerkesztve ]

(#3823) tiko76 válasza dashed (#3822) üzenetére


tiko76
aktív tag

Signaltam.

(#3824) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A kezdőlap meg a többi miért nem fordul el? Minden más, a beállítások menü is elfordul.
Aláírtam. Logol ip címet vajon? Ha nem akkor még aláírom párszor, kell az aosp rom.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3825) sphe válasza ssoobbrrii (#3817) üzenetére


sphe
senior tag

Nekem nagyon tetszenek a képek, amiket lő. A barátnőm is mindig dicséri. Táj és épület fotónál a hdr kötelező, sokkal jobbak a képek, a beállításokban pedig magasra kell állítani az élességet és a telítettséget. Ahogy fogy a fény, a képek minősége már nem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#3826) sz.j válasza Антей (#3808) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel nem találtam megoldást a problémára, ezért kínomban frissítettem 6.11.3 beta-ra, de sajnos ez sem oldotta meg a Kedvencek-el kapcsolatos gondomat ...
Újraindítás után továbbra is csak 3-4 névjegyzéki szám/név marad a tizen-valamennyiből. :W

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3827) Victoryus válasza sz.j (#3826) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Masik tárcsázóval?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3828) Антей válasza sz.j (#3826) üzenetére


Антей
tag

Tényleg nem értem. Megnéztem, semmit nem állítottam a beállítások részénél, mikor átköltöztem, a vcf file-t átmásoltam, ennyi. Ill. persze megjelöltem azt a tizenhetet kedvencnek. A megjelenítési beállításoknál csak a telefonszámmal rendelkezők van engedélyezve, a többi letiltlva, ill. mint már írtam a kapcsolatok MI fiókban vannak. Semmi máshoz nem nyúltam, és jó, nem törlődnek.

[ Szerkesztve ]

(#3829) sz.j válasza Антей (#3828) üzenetére


sz.j
nagyúr

"...a kapcsolatok MI fiókban vannak."

Én nem használom a MI fiókot, sőt egyiket sem .... Kellene? (én csak használom a telcsit, de egyáltalán nem értek hozzá ... :B )

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3830) eFeMeR74 válasza sz.j (#3829) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Úgy nehéz lesz bármit is :) Alapból azért legalább a google fiókot használd. Valahová le kéne azért szinkronizálni a dolgokat :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#3831) Антей válasza sz.j (#3829) üzenetére


Антей
tag

Pillanat :(

[ Szerkesztve ]

(#3832) Антей válasza sz.j (#3829) üzenetére


Антей
tag

Úgy emlékszem, amikor visszabontottam a vcf-t, megkérdezte, hova tegye. MI accountom már volt, a guglit utálom. Most megint megnéztem, a kapcsolataim ott vannak. Mi Fiók 197, google 0, Névjegykártyák 0.

(#3833) sz.j válasza eFeMeR74 (#3830) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Úgy nehéz lesz bármit is Alapból azért legalább a google fiókot használd. Valahová le kéne azért szinkronizálni a dolgokat"

Ezt nem tudtam, mert az előző telefonomnál (ace 4) sem volt semmilyen fiókom és ott minden gond nélkül lehetett akárhány névjegyzéki nevet/számot stabilan tárolni a Kedvencek-nél ...
Sőt arra sem emlékszem, hogy szinkronizálni kellett volna bármit is (ha jól emlékszem)

Ha már muszáj, akkor melyik fiók lenne a jobb/biztonságosabb, a Google vagy a MI?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3834) Viktor0610 válasza sz.j (#3833) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Google mellett voksoltam, mert azt minden platformon (nem csak MIUI és Android) használható, ellenben a MI-vel, ami csak MIUI- n megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3835) sphe válasza Victoryus (#3819) üzenetére


sphe
senior tag

A play store - ban több ilyen camera fx app is van, melyik az?

[ Szerkesztve ]

(#3836) Антей válasza sz.j (#3833) üzenetére


Антей
tag

Most poénkodhatnék: amcsi, vagy kínai kezekben akarod tudni az adataidat...

(#3837) ToniSlow válasza Viktor0610 (#3795) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Outlook-al végül nekem is sikerült, nem voltam elég türelmes, nem vártam meg amíg végigtekeri az autodisco-t.

(#3838) sz.j válasza sz.j (#3833) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ja és még egy lényeges kérdés ...
Ha meg van a fiók, akkor a már meglévő névjegyzéket hogy tudom a fiókba átmenteni?

@ Антей
Valószínűleg a Google mellett maradok, mert igaz máshoz, de ott már van fiókom.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3839) trebrona válasza ssoobbrrii (#3817) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor ismét linkelem a sajátjaim: Onedrive
Gyári kamera alkalmazás, normál és HDR képek egyaránt.

keresőnek:
#kép fotó fénykép képek kamera

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3840) dabadab


dabadab
titán

Sziasztok!

Azt jól látom, hogy a B20-as 3s Prime-ból nincsen fehér, csak arany és fekete?

DRM is theft

(#3841) trebrona válasza dabadab (#3840) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Igen, így van.

(#3842) ToniSlow:
Igen, Abaliget.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3842) ToniSlow válasza trebrona (#3839) üzenetére


ToniSlow
senior tag

A tó hol van? Gondolom Pécs környéke.

(#3843) ToniSlow válasza trebrona (#3841) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Ez lett volna a tipp.

(#3844) Cheesy


Cheesy
őstag

Nagyon kevés választ el attól, hogy vegyek egy ilyen telefont.
Sokat fogom használni napszemüvegben is, ezért számít, hogy mennyire lehet látni a képrnyőt polarizált lencsével.
Ilyen téren tapasztalat? Mert ha csak landscape módban lehet látni, akkor sajnos megbukott.

www.vakbelmutet.hu

(#3845) trebrona válasza Cheesy (#3844) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Pont fordítva. Landscape-ben alig látni. :)

Fotózásnál kell tologatni a napszemüveget.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3846) Антей válasza sz.j (#3838) üzenetére


Антей
tag

Kapcsolatok-> Névjegyek importálása/exportálása-> és itt feldobja, hogy tárhelyről, v SIM kártyától. Utána kiválasztod hová akarod

(#3847) Peltár válasza Антей (#3780) üzenetére


Peltár
aktív tag

Így érthető ;) 47+

(#3848) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Mit tanácsoltok, ROM telepítés előtt TWRP -ben miket töröljek, ha nem számít , hogy minden adat elveszik.
Illetve ha jól emlékszem utána is kell cache- állományt törölni
Ez így jó Wipe, Advanced wipe-on belül cache-t, Dalvik cache-t, system-et, cust-ot wipe-olni. A telepítés befejezése után wipe dalvik cache –t majd reboot.

Ha ez így nem jó, akkor leírná valaki a helyes sorrendet?

Az azért fontos lenne hogy a root és a twrp megmaradjon :U
Nem sűrűn cserélgetek ROm-ot , ez gondolom látszik :U

Köszi!

(#3849) Kikki90


Kikki90
tag

Sziasztok! Jól látom, hogy az international verzióban nincs ezüst színű, aminek fehér az előlapja? :(

(#3850) Victoryus válasza sphe (#3835) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Camera Mx live photo app, a másik meg a Camera Fv 5 3.25.1.

#trebrona: mintha két külön világ lenne, enyém egyáltalán nem csinál ilyen jó képeket.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.