Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Sebhelyes válasza fa4hu (#2026) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ok, de ez a gyári default téma, meg pl. a Google Calendar :D

(#2052) Pistike1985 válasza margithid (#2037) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Beállítások >További beállítások >Adatvédelem > Sim kártya zárolása

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2053) Cristy


Cristy
csendes tag

Sziasztok!Xiaomishop-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?Náluk néztem ki a Redmi 3S-t,de nemtudom mennyire megbízhatóak.

(#2054) dekan0v


dekan0v
tag

Üdv!
Tegnap kaptam meg futártól a telót. 2 nap után kihozták. Abszolút ajánlható az eustock.
A teló eddig nagyon bejövős. Jött vele tok plussz üvegfólia is. Azokat is merem ajánlani. Szerintem nem olyan csúszós, mint azt sokan írják. Az akkuidő volt az egyik szempont, eddig nagyon hízelgő az is. 2óra és 30 percnél jár a képernyőidő és 77% a töltöttség.
A frissítést érdemes felrakni akkor? Volt egy matrica a bolt részéről, hogy ne frissítsük a telót, de az az előző Miui verzióra vonatkozott. Ezt a 6.10. 13-at lehet akkor rakni?

(#2055) Milestone2 válasza dekan0v (#2054) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt már igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2056) dashed válasza dekan0v (#2054) üzenetére


dashed
senior tag

nyugodtan rakhatod

(#2057) albandy válasza Cristy (#2053) üzenetére


albandy
tag

Ők a nem b20-as 3s-t árulják.

(#2058) dekan0v


dekan0v
tag

Köszi.

(#2059) tiko76


tiko76
aktív tag

Az ébrentartás kb mennyi szokott lenni kb 2 nap után nekem majdnem 5 óra! Illetve root nélkül mivel lehet megnézni hogy mi tarja ébren?

(#2060) xabolcs válasza tiko76 (#2059) üzenetére


xabolcs
őstag

A beepitett akkumulator reszletezoben, ha ramesz a programokra, akkor ott mindegyikhez kiirja, hogy meddig tartotta ebren.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#2061) Viktor0610 válasza tiko76 (#2059) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Root nélkül egyszerűen semmivel. 4.4 óta ez rootot kér. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2062) tiko76 válasza xabolcs (#2060) üzenetére


tiko76
aktív tag

A google play szolgáltatás 15óra 37perc ébrentartás ír azzal mit lehet csinálni vagy az mi?

(#2063) ORCA58 válasza ROBERTOH (#2027) üzenetére


ORCA58
addikt

Mert ez okos telefon. A SIM kártyán csak telefonszámot tudsz tárolni, a telefon memóriájában viszont egy névhez rengeteg más, a telefon képességeit kihasználni tudó információt is tárolhatsz, és ezeknél ez az alap.
Pl. Ezt tudod szinkronizálni a Google fiókkal stb. stb..

tiko76
A Google-nál kell reklamálni.
"Pedig ez elég általános probléma minden telefonnál. Előbb-utóbb többnyire mindenkit utolér. Google csinálja a problémat, amire jelenleg frissítés hiányában nincs jobb megoldás, mint a következő:
- Play Szolgáltatások frissítés törlése
- Manuális vissza frissítés apk -val a legújabb verzióra
- Beállításokban a Google biztonsági mentés kikapcsolása
Ha lehet, mindezt net nélkül, az első két művelet között újraindítással.
Nem készülék specifikus probléma."
Idézet porterocka-tol:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2064) ROBERTOH válasza ORCA58 (#2063) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Ha olyan "okos" a telefon, akkor ha azt tapasztalja, hogy most van először elindítva és nincs egy darab telefonszám sem a telefon memóriájában, akkor megnézné, hogy a sim kártyán esetleg talál-e. Ha pedig ezt magától nem csinálja meg, legalább rákérdezhetne, hogy nem akarom-e a simkártyán tárolt telefonszámokat beolvasni. Ha pedig ezt sem teszi, akkor legalább ne tennék el a menürendszer legmélyére ezt az opciót...

ez a kedvenc aláírásom

(#2065) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Adott egy redmi 3s készülékkel a következő probléma.

Jelenleg miui global 7.5.9.0 fut rajta, és szeretném felrakni a global developer legfrissebb kiadását. Download módba téve a telefont nem ismeri fel a miflash, csak ha fastboot módba rakom. Mikor rányomok a flashre, akkor flash tz error hibaüzenetet ad a miflash, egy régebbi verzióval is próbáltam, az pedig meghatározatlan hibát ír ki.

Minden szükséges driver, a mi pc suite is telepítve van. Tudnátok valami megoldást erre?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#2066) Atomcsirke válasza dekan0v (#2054) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

A "jött vele" az ajándékot jelent? iPaky-t akartam rendelni, "legyen rajta valami" alapon, lévén mire bármi komolyabb ideér Kínából, az jópár hét, de sajnos nem volt raktáron.

Végül is tudja valamelyik QC szabványt, érdemes hozzá QuickCharge töltőt beszerezni? A gyári nekem mezei 2A-snak tűnik.

Ja, igen, én sem bírtam már tovább a több hónapos besztbájra-várást, és ráböktem a rendelés gombra az EUstocknál! :DDD

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2067) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Még 1x nekifutok és kérek mindenkit, hogy aki tud megoldást az írja le nekem, mert lassan a kalapácsot keresem.

1. Telefon megjött, MI fiókot nem csináltam, telefonba nem jelentkeztem be, a ROM-ot akartam lecserélni a leírások szerint.
2. A frissítés nem futott le a MiFlash-ben, hibával elszállt.
3. Utána a telefon csak a logóig jut el, vagy Fastboot módban tudom indítani.
4. Parancssorból fastboot oem edl parancsra hibát ad, device locked.

Innen hogyan tovább?

Akármit keresek a neten/youtubon, semmi nem működik. Kezdek ideges lenni, hogy egy hibás program futás miatt, amiről én aztán nem sokat tehetek, halott a telefonom. :W

Segítsetek!

[ Szerkesztve ]

(#2068) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Elnézést, de most jutott eszembe, így szerkeszteni már nem tudtam:

5.A telefont kikapcsolni sem tudom, mert ha hosszan nyomom, akkor újra indul. Szóval a MI logó díszeleg ott állandó jelleggel.

(#2069) Viktor0610 válasza NoOne1976 (#2068) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit szeretnél elérni? :)

(Nem olvastam vissza. :D )

Samsung Galaxy A54

(#2070) dekan0v válasza Atomcsirke (#2066) üzenetére


dekan0v
tag

Rendeltem mellé, nem ajándék volt. Szerintem rendben van tok és az üvegfólia. Tetszik a tok kialakítása: gumírozott hátoldal és belső, szürke műanyag merevebb kerettel. Fent a friss Miui, eddig nincs vele gond.

(#2071) Tatavs válasza Petyka3 (#1999) üzenetére


Tatavs
csendes tag

A 0919-esnél csinálta, kétszer is. Azóta frissítettem a 1013-asra, és azóta nem történt ilyen.

(#2072) trebrona válasza NoOne1976 (#2067) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor még egyszer:
1. 64bites win

Hozzám is került már ilyen bootloop-os telefon (igaz Redmi3 Pro), megoldás az volt, hogy fastboot módban flasheltem 64bites windows-t futtató gépen MiFlash-sel. Amíg fastboot módban elindul, addig menthető.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2073) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Olvasom, hogy a 6.10.13.-as frissítés mérete 1,4GB!!

Érdeklődnék, hogy a 3GB ROM-ból mennyi a szabad memória nálatok?

(#2074) Viktor0610 válasza Jabby (#2073) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem meghatározható. ;)
Erősen függ attól, mire használod, mennyi telepített/futó programod van.
Jelenleg nekem elég sok programmal 1,3 GB szabad memória van. :)

Samsung Galaxy A54

(#2075) Pistike1985 válasza Jabby (#2073) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2076) cappa72 válasza Jabby (#2073) üzenetére


cappa72
nagyúr

Persze, hogy 1,4GB, mert a komplett rendszert (rendszerfájlokat: system partíciót) rakja rá a telefonra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2077) Jabby válasza Viktor0610 (#2074) üzenetére


Jabby
őstag

+Pistike1985:

Ezt nem gondoltam volna :D
Így vásárlás előtt megnyugtató :)

(#2078) Milestone2 válasza NoOne1976 (#2067) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már ugyan nem tudom a xiaomi logikát követni, de ha 'fastboot oem edl'-lel nem megy, 'adb reboot edl'-lel se megy át edl-be?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2079) Cristy válasza albandy (#2057) üzenetére


Cristy
csendes tag

Tudom,úgy döntöttem nekem elég a 3G is 😉 Errefelé teljesen jól működik.

(#2080) Milestone2 válasza NoOne1976 (#2067) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Illetve olvasd el ezt [link] pont arról szólamit írsz, kérdés működik-e itt is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2081) 22Dávid22 válasza NoOne1976 (#2067) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Elvileg ha úgy csatlakoztatod a telefont a géphez, hogy közben nyomva tartod a hangerő fel és le gombokat, akkor download módban fog elindulni, de ehhez valószínűleg kikapcsolt telefon kell, olvasom, hogy te nem tudod kikapcsolni, ezért szerintem az is megér egy próbát, hogy nyomva tartod a hangerő gombokat (mindkettőt egyszerre) és még a bekapcsoló gombot. Egyébként a hangerő fel + bekapcsra sem jön fel semmi?
MiFlashből a legújabb verziók újra támogatják a 32 bites Windowsokat, a régebbiekből a 20151028 az utolsó, ha jól tudom.

(#2082) feccmecc


feccmecc
csendes tag

Sziasztok,

Eustocktól rendeltem egy redmi3s-t, a cucc nagyon jó. Frissítettem 6.10.13-as romra (edl-ben) azóta sehogy nem tudok edl módba lépni. Vol up + power download mód választásnál rendesen bebootol, fastboot módban fastboot oem edl -re a köv üzenet: FAILED (remote: device locked, oem edl is not allowed. Mit tudok tenni ez ellen? Van egy mi accountom amire 30 nap penalty-m van mert pár napja unlockoltam 1 redmi 3 pro-t... Ha ez lejár fastboot módban menni fog szerintetek, kicsit aggódom...? vagy esetleg downgrade pl 6.9.22-re. Előre is köszi

(#2083) trebrona válasza feccmecc (#2082) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Azt azért megkérdezhetem, hogy egy OTA frissülő romot miért kellett EDL módban cserélni egy magasabb verziószámú változatára? :F

Mindettől függetlenül, fastboot mód menni fog, ha majd nyitni akarod.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2084) feccmecc válasza trebrona (#2083) üzenetére


feccmecc
csendes tag

Benéztem valóban

(#2085) Atomcsirke válasza dekan0v (#2070) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Ó, akkor lerabolták a készletet azóta... :(

Valakinek tippje, hogy kinek lehet EU raktáron nagyobb kínálata Xiaomi tartozékokból, hogy ne 3 hét alatt érjen ide? Sima szilikon és fólia is elég első körben, csak valami legyen rajta, anélkül ki se veszem a dobozából a kicsikét... :U

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2086) trebrona válasza feccmecc (#2084) üzenetére


trebrona
Topikgazda

A jövőbeni félreértések elkerülése érdekében, kicsit módosítottam az összefoglalót:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2087) Pistike1985 válasza Atomcsirke (#2085) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Extreme Digitalban is van készleten. Bár ők nem adtak hozzá tokot. De van rajta matt fólia, bár nekem lett rá azóta üveg meg egy ipaky tok.Az eladó srácnak 3 pro van és volt neki otthon felesleg üveg és tok, tőle vettem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2088) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

adott egy B20-as "international" verzójú Redmi 3S.
"Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM"

Annyi kellene, hogy tudjon magyar nyelvet. Se root se semmi más.
Mit, honnan, hogyan, lehet-e, szabad-e....inkább megkérdezem mint hogy tégla legyen.

Köszi!

free your mind

(#2089) trebrona válasza Jazz (#2088) üzenetére


trebrona
Topikgazda

About phone screenshot-ot pls, hogy tudjuk merre is kell indulni?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2090) Milestone2 válasza Jazz (#2088) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt hogy szabad-e leginkább az tudja megmondani ahonnan vetted = Geekbuying. Garanciális kérdésben biztosan nem fogunk véleményt alkotni.

Hogyan kell? Oldal tetejére felmész, összefoglalóban elolvasod, és ha utána is van kérdésed felteszed.

Az előző oldalon ahol leírtad ezt a kérdést válaszoltam is címszavakban.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2091) Jazz válasza trebrona (#2089) üzenetére


Jazz
veterán

Itt van: [kép]
Köszi

free your mind

(#2092) trebrona válasza Jazz (#2091) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Engedd rá az OTA frissítést, utána updaterrel tedd fel a global dev romot innen!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2093) Milestone2 válasza Jazz (#2091) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gyári GLOBAL STABIL-nak látszik.

Updater talál frissítést?

Ha letöltöd a legfrissebb DEVELOPER ROM-ot Updaterből engedi telepíteni?

Ugyanaz más szavakkal...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2094) dekan0v válasza Atomcsirke (#2085) üzenetére


dekan0v
tag

Kérj készletértesítést. Lehet hétfőn kapnak cuccokat. A legfrissem 3s sz@llítmány is szerdán este futott be a boltba. Milyen színűt szeretnél? Van 3 vagy 4 variáns is. Mind elfogyott?

(#2095) cappa72


cappa72
nagyúr

Redmi 3s prime (b20):
Usb otg-n keresztül ezzel a DAC-cal zenét is lehet hallgatni. :C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2096) Jazz válasza trebrona (#2092) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. Töltöm a developert onnan amit megadtál, közben frissül a telefon MIUI8-ra. Updater alatt gondolom azt a linket értetted ami a "download rom" melletti link-en van "flashing guide" . Olvasom a flashing guid-ot: ugye bekéne másolni a rom-ot az internal storage-ba. Viszont a win10-es PC-re nem tud csatlakozni a telefonom USB módban. Ez normális? Vagy kéne hozzá driver?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#2097) dekan0v válasza cappa72 (#2095) üzenetére


dekan0v
tag

A teszt szerint a sajátja sem rossz. Még nem próbáltam jó fülessel, a teszt sem tér ki jobban rá.

(#2098) xabolcs válasza NoOne1976 (#2067) üzenetére


xabolcs
őstag

Ha az ajanlott download modot indito modszerek kozul egyiksem mukodik, akkor a legegyszerubb megiscsak az lenne, hogy csinalsz egy mi fiokot es kersz nyitasi engedelyt!

Csinalj vagy vegyel Xiaomi Deep Flash kabelt! Azzal talan elindul fastboot-ban. :U

Egyebkent tenyleg irtak annyi download modba lepesi modszert, legyszives probald vegig oket!
Vagy ha mas nem, akkor vidd el valamelyik forumtarshoz! :U

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#2099) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Ez a telefon brutális!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2100) hevizms válasza xabolcs (#2098) üzenetére


hevizms
addikt

A nyitáshoz nem kell a telefonon is belépni a MI fiókba?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.