Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) TomPack válasza yaksi (#3049) üzenetére


TomPack
őstag

Mi4-en sincs B20! :P Egyébként meg fő a változatosság!

(#3052) alexw801 válasza Petyka3 (#3047) üzenetére


alexw801
senior tag

A Goldway elmagyarázza, hogy csak az ő módszere csúszik át. 17 USD a szállítási ktg. Nem a gyorsaság a lényeg (2 hét), hanem az, hogy nem itt állítják vám/áfa elé.
A sima free shipping választása nem volt nyerő, és ezért csak a vevő hibáztatható, viszont ebből kifolyólag elítélni a szállítót nem korrekt, és ezt nem kell még terjeszteni is.
Hasonló "ügyes" szállítással vettem már 2 db Zenfone 2 telót, HK-ból UK-ba (eBay), áfa mentesen. Nem tudom, hogy tudták a HK-i Royal mailt belföldi UK küldeményként érkeztetni, az egyiket itteni címemre, a másikat a fiam UK címére. Mindkettőt UK raktári feladásnak hirdették, de a 10-15 nap alapján világos volt, hogy Hong Kongból jöttek.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#3053) yaksi válasza TomPack (#3051) üzenetére


yaksi
aktív tag

Igaz, hogy nincs benne, de ha már váltani kell, úgy gondoltam, feleljen meg minden kívánalomnak. Hát nem fog. Vagy fehér lesz, vagy B20-as. :-(

yaksi

(#3054) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Egyébként várható valamikor, hogy lesz fehér B20-as? Vagy teljesen reménytelen?

(#3055) Pmohai válasza yaksi (#3043) üzenetére


Pmohai
csendes tag

De. Az enyém onnan van és B20-as. Egyébként Wayteq garis.

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#3056) Dani_kp válasza Jim74 (#3054) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nem lesz sajnos. Nekem csakis ezért nem erre a telefonra esik a választásom. :(

https://ingatlan.com/33821564

(#3057) Jim74 válasza Dani_kp (#3056) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R Ez szomorú :(

(#3058) yaksi válasza Dani_kp (#3056) üzenetére


yaksi
aktív tag

Ez megint ilyen Xiaomi-baromság. Annak idején a Mi4 még csak fehérben volt kapható... Jó pár hónap után jött csak ki a fekete.

yaksi

(#3059) Petyka3 válasza yaksi (#3050) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Az a 25 dodó, több, mint 7e jó magyar forint. Akkor miért is nem jobb az eustock, vagy a xiaomi shop, ahol ráadásul itthon érvényesíthető garanciát kapsz? :F Alinak számomra pont a jó árai lennének vonzóak, de így már számomra felejtős.

(#3060) Petyka3 válasza alexw801 (#3052) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Elítélem, mert konkrétan kértem, hogy mit írjanak a csomagra, illetve, hogy 31-es verziót küldjenek, ebből egyik verzió se valósult meg, természetesen mindent megígértek, hogy úgy lesz. :D

Amit írtam a másik reagálásra, ha fizeted a + postaköltséget, kb mennyivel leszel beljebb? Annyival nem, hogy ne érje meg hivatalos, itthoni garanciával megvenni a készüléket.

(#3061) yaksi válasza Petyka3 (#3059) üzenetére


yaksi
aktív tag

Én nem mondtam, hogy jobban megéri, csak azt, hogy az áfamentesség csak a Seller Shipping Method kiválasztásával biztosítható.

yaksi

(#3062) alexw801 válasza Petyka3 (#3059) üzenetére


alexw801
senior tag

Mint fentebb írtam, nem 25, hanem 17 USD.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#3063) yaksi válasza Pmohai (#3055) üzenetére


yaksi
aktív tag

És milyen színű?
Fura, mert a XiaomiShop Fb oldalán ketten is rákérdeztünk a dologra: a vàlaszuk az volt, hogy még vizsgálják a dolgot, mert bizonytalan, hogy az általuk forgalmazott készülékek tudják-e a B20-at...

yaksi

(#3064) alexw801 válasza Petyka3 (#3060) üzenetére


alexw801
senior tag

Én nem kértem semmit, hiszen EU verziót vettem (31-es).
Android phablet / 50 USD volt ráírva, ez ott, ahol vám elé állították, megfelelőnek bizonyult. Ez nem Mo.-on történt.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#3065) Cristy válasza Pmohai (#3055) üzenetére


Cristy
csendes tag

Megkérdezhetem,hogy 2 vagy 3 gigás a tiéd?

(#3066) borsodika válasza yaksi (#3063) üzenetére


borsodika
őstag

Elég kókler társaság lehet ha azt se tudják mit árulnak... :(( Egyébként mit kell ezen olyan sokáig vizsgálni? Gyári eu-s töltő van hozzá és 031-es? Ha igen akkor tudja a B20-at ha nem akkor nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3067) yaksi válasza borsodika (#3066) üzenetére


yaksi
aktív tag

Hát ez az! Ki sem kell bontani, csak a dobozt megnézni.

Mindegy, most írtam nekik egy mailt, konkrétan rákérdezve a 2/16-os és a 3/32-es fehér változatra.

Korábban én is inkább a XiaomiShoptól rendeltem volna, de úgy nézem, mintha az Eustock-nál jobban tudják, mit árulnak...

[ Szerkesztve ]

yaksi

(#3068) sphe


sphe
senior tag

Olvastam külföldi fórumon, hogy megfelelő fájlok flashelésével még a nem b20 - as verziók is rávehetők b20 vételre; ez azt jelentheti, hogy minden ilyen telefon ugyanazzal a hardverrel készülhet, csak a szoftveres része különbözik.

(#3069) Dani_kp válasza yaksi (#3058) üzenetére


Dani_kp
őstag

Remélem igazad lesz. Mivel nagyon ütős telefon ár/teljesítmény arányban, no meg persze "compact" méretű.

Tegnap előtt az MM-ben nyomkodtam egy Honor 7-et meg P8-at is ami 5,2"-os, előbbi 143,2 mm utóbbi pedig 144,9 mm és kézbe véve számomra ezeket a méretek még vállalhatóak is.
Szóval a Redmi 3s az 5" és 139,3 mm-es magasságával abszolút nyerő volna, ha lenne fehérben.
"Sajnos" még Honor 8 nem volt a kezemben, de őszintén szólva engem a 7-es is nagyon megfogott, ráadásul az is fémházas ami így látatlanban jobban bejön, mint a 8-as üveghátlapja és a 2,5D-s lekerekített kijelző. Mivel tokot amúgy sem raknék rá, viszont kijelzővédő fóliát igen, így még jobb volna a Honor 7.

#3057 Jim74: igen sajnos az, nekem nagyon kevés telefon van, ami bejön feketében. Nyilván egyéni ízlés kérdése, de nekem a fehér telefon sokkal elegánsabbnak fest.

https://ingatlan.com/33821564

(#3070) hevizms válasza Petyka3 (#3060) üzenetére


hevizms
addikt

Bocsi de!
Az hogy te nem tájékozódtál előtte hogy mi mivel jár,az nem az eladó hibája.
Azonkívűl ha az international verziót választod,akkor nem kell külön kérni semmit,mert akkor a B20-at tudó verziót kapod.
Nagyon sokan rendeltek már onnan minden gond nélkül telefont ,de a Seller's Shipping Method
-ot választva .Ennyi az egész.A "Free shipping" sosem biztositék semmire.Vagy átmegy vagy nem.
És konkrétan 16,84$ a szállitás nem pedig 25$ .
Ez a baj hogy utána se néznek egyesek semminek,azt lökik a fals infókat,megtévesztve ezzel a másikat aki érdeklődik.

Hogy mennyire éri meg onnan rendelni azt meg mindenki magában eldönti:
a szürke Xiaomi Redmi 3S cirka 8000 ft-al olcsóbb ott,az arany meg cirka 10000-el,mint az eustocknál.

[ Szerkesztve ]

(#3071) Kugarbe


Kugarbe
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy rendelt már valaki ilyen telefont a Geekbuyingról sima postával tehát hosszú szállítási idővel, nem DHL stb és kellett rá vámot meg áfát fizetni, vagy ezzel tényleg átcsúsznak a vámon?

[ Szerkesztve ]

(#3072) yaksi válasza Kugarbe (#3071) üzenetére


yaksi
aktív tag

Vagy átcsúszik vagy nem. Ez csak a véletlenen múlik.

yaksi

(#3073) Kugarbe válasza yaksi (#3072) üzenetére


Kugarbe
újonc

Van itt olyan személy akinek a sima postával nem csúszott át?
Köszönöm a választ!

(#3074) alexw801 válasza hevizms (#3070) üzenetére


alexw801
senior tag

:C

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#3075) szpali válasza Kugarbe (#3071) üzenetére


szpali
addikt

Nyáron vettem onnan egy Doogee x5 max pro-t és az csont nélkül átjött free dhl-el, igaz csak 90$ volt

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3076) Petyka3 válasza hevizms (#3070) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Mindenki döntse el maga. Ha meg valakinek ilyen formán megfogják a csomagját, majd Te kifizeted az áfát+kezelési költséget. :DD

(#3077) Petyka3 válasza szpali (#3075) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Jól írták fentebb, vagy átcsúszik, vagy nem. Viszont., ha nem csúszik át, akkor akár itthon is megveheted, kicsivel drágábban /+3-4eft, ennyit szerintem megér a garancia/

(#3078) hevizms válasza Petyka3 (#3076) üzenetére


hevizms
addikt

Fogalmad sincs az egészről,de okoskodsz. :W
A Sellers shipping-et nem fogják meg ember,ne beszélj marhaságokat.Pont azért fizetsz érte 17 dollárt.
Az hogy te elszúrtad mert nem néztél utána a dolgoknak és Free shippinggel kérted,az a te bajod,de legalább hülyeséget ne terjessz légyszi

[ Szerkesztve ]

(#3079) Kugarbe válasza Petyka3 (#3077) üzenetére


Kugarbe
újonc

Nekem is ez a dilemmám, 50e Ft vámmal vs 55e Ft, ha átmegy akkor viszont 38 vs 55.
Az viszont már nagy különbség.

(#3080) Petyka3 válasza Kugarbe (#3079) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Hallod, az előző hozzászólásban megmondták, rendeld nyugodtan :D
Melyik verziót szeretnéd?

[ Szerkesztve ]

(#3081) Petyka3 válasza hevizms (#3078) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Szerinted, de nem is te fizeted, uh te ne terjeszd az igét. Te javaslod én nem, mi a kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#3082) hevizms válasza Petyka3 (#3081) üzenetére


hevizms
addikt

Nem csak szerintem,hanem mindenki szerint aki tisztában van ezekkel a dolgokkal.
Mégegyszer leirom,csak hogy te is megértsd végre:
Az aliexpresszen a GoldwayUK-nál ha Free shippinggel rendeled a telót,akkor kétesélyes:vagy elkapják a vámon vagy nem.Ez ingyenes szálitás
Ha a Sellers shipping-el rendeled akkor tuti nincs áfa,de az szemben a free shippinggel fizetős szállitás,17 dollárba kerül.Ennyi.
A másik kollégának meg megint ökörségeket beszélsz és szégyelld magad hogy beleakarod rángatni a dologba.
Ő a gekkbuying ingyenes szállitását kérdezte,ami ugyanúgy mint a Goldway esetében is kétesélyes.

Nem is tudom minek állok le az ilyen emberekkel vitázni :W

Trebrona szerintem töröld ezeket a szállitási hsz-eket légyszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3083) Petyka3 válasza hevizms (#3082) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Állapodjunk meg annyiban, hogy az államnak egy tuti bevétel, amiért nem kell tennie semmit, naná, hogy ráállnak a dologra. Amit meg mondtam előzőleg, nekem egy kínai eladó ígérhet bármit, ezen már túl vagyok, gyakorlatilag mindenre "igen, megoldható" a válaszuk, ezt meg te próbáld megérteni.

És szerintem nem kell törölni, mindenki vonja le a maga számára megfelelő tanulságot.

[ Szerkesztve ]

(#3084) Gabás válasza Petyka3 (#3083) üzenetére


Gabás
addikt

naná, hogy tuti bevétel, hiszen ez világosan adóelkerülés:)

(#3085) hevizms válasza Petyka3 (#3083) üzenetére


hevizms
addikt

Nem értesz semmit,ezért is beszélsz hülyeséget.
Azok a webshopok ahol lehet választani vám/áfa mentes szállitást PLUSZ PÉNZÉRT,az mindegyik azt csinálja hogy egy EU országon keresztül hozza be Európába,ahol is átcimkézik és már mint EU-n belüli csomag jön amit egyszerűen a vámon NEM áfáztathatnak meg mert EU tagországok között nincs áfáztatás.
Tetszik érteni??
A Goldway speciel a Sellers shipping esetében Angliába küldi a csomagot,majd onnan megy tovább átcimkézve az EU országokba.Ez ilyen egyszerű.Ezért kér 17 dollárt pluszba.
Vagy ugyanez van pld a Spemallnál is,ahol EU expressz a neve az ilyen fajta szállitásnak.Ott is hasonló pénzt kérnek ezért:16 dollárt.
Tessék a Goldway leírása erről:
[link]

Ez pedig a Spemall ugyanilyen szállitása:
[link]

Te nem ezzel a szállitással kérted és ezért is akadhatott fenn.

[ Szerkesztve ]

(#3086) voci válasza hevizms (#3085) üzenetére


voci
tag

A Goldway szerintem Franciaországon keresztül küldi. Nekem most legalábbis ott van egy csomagom, amit tőlük rendeltem. A 17track oldalán Hong-Kong után Franciaország szerepel.

(#3087) hevizms válasza voci (#3086) üzenetére


hevizms
addikt

Lehetséges. Az ábrájukbol gondoltam Angliát,de a lényegen nem változtat.A lényeg hogy másik EU országban történik az Áfa befizetés.Kösz a kiigazítást. :)

(#3088) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akkor halott 3S!

Ugye, mint írtam, semmi nem segített, a megoldás : deep flash kábel!
10 perc alatt megoldotta a problémát és feltelepítette a legfrisebb szoftvert!

Örök hála Lampard19 fórumtársnak! :C :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3089) yaksi válasza Kugarbe (#3073) üzenetére


yaksi
aktív tag

Én egyszerre rendeltem két telefont az Aliról különböző kereskedőtől. Az 59 dolláros Leagoo M5 fennakadt, a 129 dolláros Mi5 átcsúszott. Mindkettőt sima posta volt Aliexpress Standard Shipping.

yaksi

(#3090) yaksi válasza hevizms (#3087) üzenetére


yaksi
aktív tag

Szerintem a Brexit várható következményei miatt már Franciaországi érintéssel jön a cucc.

yaksi

(#3091) hege21 válasza yaksi (#3089) üzenetére


hege21
senior tag

MI5 129$ :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#3092) yaksi válasza hege21 (#3091) üzenetére


yaksi
aktív tag

Igazad van, félrement. Mi4-esről volt szó.

yaksi

(#3093) trebrona


trebrona
Topikgazda

Az alis Goldway eladó ugyanazt a szállítási módot (chronopost, DPD) használja, mint a spemall euexpress néven.

Most lett elég a különböző szállítási metódusok kitárgyalásából. Aki esetleg ezt a vitát szeretné folytatni, fáradjon át a külföldi rendelések topikba, az erről szól, az itteni nem!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3094) Carline


Carline
őstag

Lányomnak néznék új telefont. Most Redmi 1s van neki és lehet ez lesz a következő.
Tudnátok fényképeket linkelni amit a telefonotokkal készítettetek?
Érdekelne a képek minősége. Ha lehet selfie kamera kép is jöhet.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3095) szpali válasza Carline (#3094) üzenetére


szpali
addikt

Nekünk még rendelés alatt van feleségemnek a készülék, de nézd meg ezeket:
http://c.mi.com/in/thread-7879-1-1.html
http://gadgetstouse.com/camera-review/xiaomi-redmi-3s-camera-review/49248

end of kórsz gúúgöl
:K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3096) eFeMeR74 válasza Carline (#3094) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

A teszt képek nem elegek :) teszt kép
selfie

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#3097) trebrona válasza Carline (#3094) üzenetére


trebrona
Topikgazda

OneDrive

Selfie nincs benne, de azzal sincs gond. Selfie kamerája az 1S 1.6 megapixeles kamerájánál fényévekkel jobb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3098) Ediva8


Ediva8
tag

Sziasztok! Egy hete vettem egy ilyen telefont, a legújabb Glob dev. 6.10.27 frissítés van jelenleg rajta.( 6.10.15-el jött ) Időnként viszont,többnyire fényképezés közben lefagy, majd újraindul a telefon.Van hogy időnként csinálja,van,hogy gyakrabban,többnyire kiszámíthatatlanul.Tapasztalt esetleg más is ilyet? Mennyire stabil másnál ez a mostani rom? Időnkénti váratlan újraindulásokat tapasztalok vele,más alkalmazásoknál is..Eu Stock-nál vettem.

[ Szerkesztve ]

(#3099) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Angliában használható a telefon? Mármint az Angliában (o2) használt frekvenciákat támogatja a készülék?
Köszönöm:
ka64

(#3100) Ediva8 válasza Ediva8 (#3098) üzenetére


Ediva8
tag

Elírtam, 6.9.15-el jött.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.