Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) sz.j válasza sz.j (#3948) üzenetére


sz.j
nagyúr

elnézést, ezt elrontottam ... :B

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3952) LWhite válasza LWhite (#3949) üzenetére


LWhite
tag

(vagyis S3 Prime, B20, 6.11.03)

(#3953) dzsi23 válasza sphe (#3914) üzenetére


dzsi23
addikt

Ismerem az MX Player-t, rajta is van a telómon, de a kérdés a VR videókra vonatkozott, szal ha megmondod, hol lehet benne lejátszani egy 360°-os videót, azt megköszönöm.

(#3930) NoOne1976:
Beállítások > Akkumulátor és teljesítmény > Akkumulátor használat... itt láthatod, mi mennyit eszik az akksiból, küldhetsz is képet róla, az Alkalmazások és a Hardver részről is, rányomsz a Hardver részben a "Képernyő"-re, arról is külön egy képet. És ha a jobb felső sarokban lévő kis óra ikonra nyomsz, bejön a grafikon, arról is.

(#3936) Imike_80:
Melyiket vennéd helyette 60ért?

(#3945) Gabor.Sz:
A vásárlás előtti "tökölésből" valahogy éreztem, hogy sok gondja lesz a telóval, ha megveszi. ;]

(#3954) sz.j válasza sz.j (#3951) üzenetére


sz.j
nagyúr

Végre sikerült a fagyásról a videót feltöltenem, íme
Na ennyit az "egzotikus" hibáról ....

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3955) Kovács Zoli válasza voci (#3950) üzenetére


Kovács Zoli
tag

Reggel felraktam, nekem nem jött elő rendellenes működés, igaz annyira még nem nyomkodtam a telót.

(#3956) Gabor.Sz válasza dzsi23 (#3953) üzenetére


Gabor.Sz
csendes tag

Érdekes dolgokat szoktam itt olvasni egyébként. Általában Read only vagyok, de valaki sopánkodott itt nem rég, hogy csak azok írnak, akiknek bajuk van a telefonnal.
Nos, nem tudom, de nálam (kopp-kopp) rendesen működik. Igaz nem mókoltam semmit, Eustockról rendeltem, azóta ráfrissítettem a szoftverre is, de tényleg semmi hiba nem volt. (A Nova Launcher háttérbeállításos hibáját leszámítva.)

(#3957) Soká


Soká
senior tag

Annyit én is elmondok, hogy az egyhetes telefonom idáig egyetlen furcsa dolgot sem produkált. Napokba került, amíg kiismertem magamat rajta, és/vagy megtaláltam az útját-módját, hogy a saját igényeimhez igazítsam. Az is igaz, hogy sok funkcióját még ki sem próbáltam (navigáció, infra) és az is a tényekhez tartozik, hogy én semmit sem mókoltam rajta, még a frissítéseket sem engedélyeztem.
Vannak apróbb dolgok, amik nem tetszenek, de még ismerkedési fázisban vagyunk.

(#3958) Imike_80 válasza dzsi23 (#3953) üzenetére


Imike_80
aktív tag

Szia!

Ahogy megnéztem jónéhány videót a Youtube-on, egyre inkább tetszik a Redmi 3S Prime!

Nem ismeretlen a márka, MiBand-et elsőként vettem és volt 3 is, amiket családban is osztogattam. Vettem kintről is, itthonról is. MiKey-em is van. Eddig visszatartott pár dolog, pl a B20 hiánya (sokszor vagyok olyan helyen, ahol nincsen 3G - csak GSM és LTE), meg az, hogy kínából nem merek venni, ilyesmi. De most valahogy úgy érzem, hogy kiszállok az LG G3-ból, hozzá rakok pici pénzt és egy ilyen Xiaomi még lehet, hogy előrelépés is lenne. (Oké, a 720p nyilván nem és valószínűleg a fényképező is gyengébb, általános gyorsaságban pedig abszolút nem tudom).

60 ezerért úgy látom maximum használt Honor 7-est, vagy pedig egy közel új P9 lite-ot kapnék. Nagyon hajlok a 3S Prime felé!

Szerintetek honnan lenne a legracionálisabb beszerezni? Mik a lehetőségek? Gondolom Banggod-on csak MA kerül ennyibe. Más forrás? Edigital 65 ezer sok érte. Mit javasoltok?

(#3959) Viktor0610 válasza Imike_80 (#3958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

EUstock vagy Spemall EU Express szállítással. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3960) Soká válasza Imike_80 (#3958) üzenetére


Soká
senior tag

A legtöbben az eustock-ot javasolják és panasz tényleg nincs nagyon rájuk. Ha kintről hozatod nyersz vele 5-6e forintot, de kétséges, hogy ennyit megér-e a nehezebb garanciáztatás, a lassabb szállítás. neked kell döntened. (Bár én, ha működik az a G3 nem biztos, hogy váltanék... szerintem Te is csak a változatosság miatt...)

(#3961) palifalvi válasza Imike_80 (#3958) üzenetére


palifalvi
újonc

Én hétfőn éjszaka rendeltem az eustock.eu oldalról és szerda du. már itt is volt 55.e-ért. :) Minden tökéletes, teljesen magyar. Magyar garis is.
http://eustock.eu/shop/okostelefon/xiaomi-redmi-3s-prime-okostelefon-eu-fekete-szurke-reszletek
úgy látom most nincs raktáron, de ha kérsz értesítést róla akkor emailben jeleznek, hogy érkezett nekik.

(#3962) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Pozitív!

Mostanában 3 db-ot vásároltunk hölgy ismerősöknek, akik semmilyen komoly problémával nem találkoztak (egy beragadó appos full aksi leszívó recovery újrainditás volt).

Hibátlan cucc, aki csak használni akarja, magyar szoftverrel vásárolva, nem nyúl mellé.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3963) tvamos válasza Imike_80 (#3958) üzenetére


tvamos
nagyúr

A fényképező tényleg nem nagy szám, meg kell rá egy tok, mert csúszik nagyon. Kis szódával elmegy.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3965) janakbacsi


janakbacsi
őstag

a goldway-en már nem működik a sellers shipping method? vajon miért?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3966) janakbacsi


janakbacsi
őstag

innen rendelve jön még rá valamilyen teher? vagy csak a 170 ndollár lesz?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3968) hati válasza janakbacsi (#3966) üzenetére


hati
addikt

+ÁFA

(#3969) Viktor0610 válasza hati (#3968) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

+ÁFA
EU warehouse, nincs ÁFA. :)

Samsung Galaxy A54

(#3970) rafanadal


rafanadal
csendes tag

xiaomishop.hu -ról rendelt készülék tartalmaz magyar nyelvet?

(#3971) Janou válasza rafanadal (#3970) üzenetére


Janou
őstag

Elvileg igen, mert global dev van rajta. Akárcsak az eustock-os telón.

(#3972) dabadab válasza Viktor0610 (#3969) üzenetére


dabadab
titán

Vagy hát elvileg kellene lennie rajta eleve ÁFA-nak, de ezek az árak gyanúsan nettónak tűnnek. Aki rendelt már ilyen EU warehouse-os helyről, az tud mondani valamit erről? Ők is ilyen nullszázalékos ÁFA-val játszanak, mint a magyar mobilboltok?

DRM is theft

(#3973) cincinatus válasza dabadab (#3972) üzenetére


cincinatus
tag

Tiny-ról már csomó telefont rendeltem, nincs +ÁFA :) Mivel EU-ból jön, nem vizsgálja senki.

janakbacsi

Ebben nincs B20, legalábbis a leírás szerint.

[ Szerkesztve ]

(#3974) hege21 válasza dabadab (#3972) üzenetére


hege21
senior tag

Annyi a trükk, hogy másik EU-s országba fizetik ki helyetted az ÁFA-t,de gondolom trükköznek az árral :)
Te már úgy kapod mintha EU-s országból rendelted volna :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#3975) chipesz


chipesz
őstag

A kameralencse, a led, vagy valami nem kocog nektek? Ha megrázom a telefont vagy ledobom az ágyra, akkor hallani. Most például hívás alatt is rezonált.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3976) hege21 válasza chipesz (#3975) üzenetére


hege21
senior tag

Kamera lencse mozog ez nem hiba :) Különben, hogy fókuszála :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#3977) BladPussy


BladPussy
csendes tag

Én ma rendeltem egyet a BangGood-tól. Igaz, én egy londoni ismerős címére szoktam kérni a szállítást. Így bárhonnan érkezik az árú, nincs ÁFA, VÁM és most a szállítás is ingyenes. Londonból pedig elküldik postán, ami lényegesen olcsóbb, mintha VÁM-ot meg az ÁFÁ-t is fizettem volna (vagy elhozza valaki, aki éppen kint jár.) Ez most $133,99 (38.491 Ft) volt.

(#3978) kmisi99 válasza BladPussy (#3977) üzenetére


kmisi99
addikt

Mennyi a hazaposta? Royal mail el küldi?

(#3979) chipesz válasza hege21 (#3976) üzenetére


chipesz
őstag

De bizony hiba. És rájöttem, hogy nem a kameralencse, hanem az infra.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3980) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Szerintetek a gyári böngésző, vagy a Google Chrome a jobb ehhez a készülékhez?

(#3981) Jim74 válasza sz.j (#3954) üzenetére


Jim74
nagyúr

Másik böngészővel próbáltad?

(#3982) zzz03 válasza V-I-D-A (#3980) üzenetére


zzz03
őstag

Sztem a chrome (hangyaf@sznyit :DDD ) porgosebb, jobban nez ki. de a gyari se olyan rossz. probald ki mind2-öt ugyanazon az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#3983) szpali válasza V-I-D-A (#3980) üzenetére


szpali
addikt

az extra hosszú screenshot csak a gyárival működik, amúgy szerintem chrome, mert az syncel a desktop verzióval

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3984) BladPussy válasza kmisi99 (#3978) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Olyan £15 körül van, attól függ, hogy mekkora a csomag, ajánlva küldik, stb. Ennyiért szerintem már elviszik ajánlott küldeményként.

Itt tudod megnézni pontosabban: RoyalMail

(#3985) Jabby


Jabby
őstag

Két hetes telefonom GPS-ét teszteltem, 2 hét, éjjel-nappal bekapcsolt GPS-el, 8 000 km alatt (napsütésben (+26C), esőben, hóesésben (-4C)) egyszer sem vesztett jelet, tökéletes! :DD

(#3986) V-I-D-A válasza zzz03 (#3982) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Kipróbáltam mindkettőt, de nem tudok dönteni. :) szinte egyformák.

(#3987) Cheesy válasza Jabby (#3985) üzenetére


Cheesy
őstag

Milyen progit használsz?

www.vakbelmutet.hu

(#3988) zzz03 válasza V-I-D-A (#3986) üzenetére


zzz03
őstag

nekem pl a gyari csuszkaja ami elojon oldal gorgeteskor nem igazan tetszik. igy nyert a chrome. ;)

(#3989) kmisi99 válasza BladPussy (#3984) üzenetére


kmisi99
addikt

Heló! Köszi, ez már egész jó ár, kb 5000ft, ha van valami ilyesmi akkor lehet rendelem testvéremhez Angliába.

(#3990) zzz03 válasza Jabby (#3985) üzenetére


zzz03
őstag

kamionosvagye? :DDD am szep teljesitmeny a telotol!

[ Szerkesztve ]

(#3991) Jabby válasza Cheesy (#3987) üzenetére


Jabby
őstag

Rögzítésre a GPS naplózót (GPSLogger), útvonalak megjelenítésére telefonon a GPX Viewer-t, PC-n pedig a GPS Track Editor-t.

(#3992) janakbacsi válasza cincinatus (#3973) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem találom a b20-as verziót a tinydeal-en. tudsz egy linket adni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#3993) sunavlys válasza BladPussy (#3977) üzenetére


sunavlys
senior tag

És Kína és Anglia között nincsen VÁM???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#3994) Sebhelyes válasza sz.j (#3954) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A videótól nem lett semmivel kevésbé egzotikus a hiba :D Egyik irányba fordítva lefagy, másikba nem, azért ez ritka, meg kell becsülni :D Nézd meg, hogy a MIUI browserrel is csinálja-e, ha azzal nem, akkor a Chrome-mal van gáz, resetelni kéne. Ha másik browserrel is csinálja, akkor meg rendszer szinten van valami gáz.

(#3995) BladPussy válasza sunavlys (#3993) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Nem tudom mire gondolsz? Évekig éltem Londonban, és sok mindent rendeltem Kínából, HongKong-ból, az USÁ-ból ... és sohasem kellett semmi többet fizetnem, mint ami a termék áraként a webshop-ban feltüntetve volt.

(#3996) hege21 válasza BladPussy (#3995) üzenetére


hege21
senior tag

A Britek elhiszik amit a csomagra írt értéket :)
Nálunk meg kb 3éve már nem :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#3997) sz.j válasza Sebhelyes (#3994) üzenetére


sz.j
nagyúr

És Jim74

A MIUI böngészővel semmi gond nincs, tökéletesen működik, csak egy dolgot hiányolok belőle az inkognitó módot
A chrome-t hiába reseteltem (akár többször is) nem szüntette meg a hibát ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3998) hevizms válasza hege21 (#3996) üzenetére


hevizms
addikt

Viszont előtte nálunk is kánaán volt.Emlékszem rá :)

(#3999) BladPussy válasza hege21 (#3996) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Ez van. Nem tudom, hogy a majdan életbe lépő BrExit után mi lesz?!

(#4000) gabikiraly2 válasza sz.j (#3997) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Van benne inkognitó ablak, vagyis tudsz olyat is nyitni.

Csend a lelke mindennek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.