Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Köszönöm! Írtam neki, remélem tényleg csak szoftveres. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3702) gabe_ válasza vasii (#3695) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem fent van a nova, nem volt semmi affér vele, de jelenleg visszatértem a miui felülethez.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3703) ultio


ultio
senior tag

Kerestem, de nem találtam meg a választ. Ha mégis figyelmetlen voltam, elnézést.

Hogyan lehet alkalmazásokat letiltani? Nem aktív a letiltás gomb.
Nincs SIM kártya a telefonban, emiatt lehet, hogy nincs letiltás?

rasti rusti

(#3704) Viktor0610 válasza ultio (#3703) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Root + akármilyen rendszermókoló app. :)

Samsung Galaxy A54

(#3705) ultio válasza Viktor0610 (#3704) üzenetére


ultio
senior tag

Köszi.
Azt hittem, hogy ez alapból megy. Ez a MIUI 8 jellegzetessége?

És azt se tudom, hogy lehet rootolni. Az összefoglalóban benne van?

rasti rusti

(#3706) Viktor0610 válasza ultio (#3705) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"És azt se tudom, hogy lehet rootolni. Az összefoglalóban benne van?"

Igen. :P

( :W ;] )

Samsung Galaxy A54

(#3707) trebrona válasza ultio (#3705) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ez a MIUI 8 jellegzetessége?

Nem, ez az Androidé. Többit Viktor leírta. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3708) ultio válasza trebrona (#3707) üzenetére


ultio
senior tag

Elismerem, hogy értetlen vagyok, de tényleg nem értem.

Jelenleg egy LG F6-os telefonom van gyári rommal, minden buherálás nélkül. Vannak rajta programok (pl. Google Play Zene, Google Play Könyvek, stb.), amiket nem használok. A beállításokban ezeket egyszerűen letiltottam, nem frissülnek, nem indulnak, az alkalmazások között látom, hogy letiltva állapotban vannak.

Na ezt szerettem volna a tegnap megkapott Redmi 3S telefonomon is megcsinálni. És akkor azt mondjátok, hogy ezt csak Root után tudom elvégezni?

rasti rusti

(#3709) fecske13


fecske13
tag

Olyan sms alkalmazást keresek, ahol a küldés idejét lehet késleltetni néhány másodperccel. Használ valaki ilyet?

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#3710) Sebhelyes válasza ultio (#3708) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Root nélkül ezeket nem lehet törölni a Global Beta verzión, amivel az EUstockos példányok jönnek.

(#3711) jambiyya válasza vasii (#3695) üzenetére


jambiyya
őstag

Biztonságnál ha hagyod hogy optimalizáljon, akkor visszaállít mindent miui alapértelmezésre, az indítót is. Mióta nem optimalizálok, nem állt vissza.
Nekem gond nélkül megy egyébként, de a háttérképet sokszor csak úgy tudom változtatni, ha visszaállítom a miui indítót, aztán átállítom, végül vissza a nova, és akkor jó.

(#3712) ultio válasza Sebhelyes (#3710) üzenetére


ultio
senior tag

Ez szomorú :(. Egyelőre hagyom akkor, majd később lehet rászánom magam a bootloader nyitására és a rootra.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

rasti rusti

(#3713) trebrona válasza ultio (#3712) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha rászánod magad, akkor érdemes romot is cserélni multira (eu), abban eleve pico gapps van. Nem lesz szükség fagyasztásra.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3714) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, a gyári beállítások visszaállításán kíül van még valami még "mélyebb" rendszer leformázás zárt bootloaderrel? Valami a háttérben eszi indokolutalanul az akkum, és mivel nem használom napi 2 óránál többet a kijelzőt, akkor is merül és így 2 naponta tölthetem mert a "semmi" meríti. Szóval most egy nagyon alapos gyalulást szereték.

(#3715) Антей válasza fecske13 (#3709) üzenetére


Антей
tag

Handcent SMS. Három másodpercig tudod visszavonni.

[ Szerkesztve ]

(#3716) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok!

Megérkezett a készülék, de jelentkezzen be a MI fiókba lépésnél Eszköz biztonságának ellenőrzése pörög, majd Nem lehet csatlakozni a hálózathoz üzenet, és nem tudok továbblépni.
Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#3717) fecske13 válasza Антей (#3715) üzenetére


fecske13
tag

Köszi. Megsasolom.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#3718) vasii válasza jambiyya (#3711) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi, kiprobalom! A hatterkep dolog szinten ismeros, arra meg is talaltam a korabbi valaszodat azert nem kerdeztem :) :R

(#3719) Антей válasza fecske13 (#3717) üzenetére


Антей
tag

Szívesen. A пионерские ahol tud, segít. Egyébként nálam müxik régóta, és volt is, hogy használnom kellett - különben rossz helyre küldtem volna.

(#3720) sz.j


sz.j
nagyúr

Ma jelentkezett egy bosszantó hiba :((( ...
A hívásoknál hiába húzom végig (akár számtalanszor is) az ujjamat a kijelzőn nem tudom felvenni a telcsit, csak cseng cseng, de semmi más.
Viszont ha headset-et használok akkor azt a kapcsolójával rögtön fel tudom venni.

Tudtok erre a hibára valami megoldást?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3721) Gabócza válasza ToniSlow (#3716) üzenetére


Gabócza
senior tag

Az ellenőrzéshez kell neki hozzá wifi vagy mobilnet. Van valamelyik?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#3722) ToniSlow válasza Gabócza (#3721) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Mindkettő van.

(#3723) eFeMeR74 válasza sz.j (#3720) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Restart :D

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#3724) tiko76 válasza sz.j (#3720) üzenetére


tiko76
aktív tag

nem felfele kell húzni?

(#3725) sz.j válasza eFeMeR74 (#3723) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nyilván meg volt (restart), de nem használt, ezért is kértem segítséget nem smajlit

@ tiko76
Természetesen felfelé húzom, amúgy kb.4 napos használat során nem volt ilyen problémám

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3726) hevizms válasza tiko76 (#3724) üzenetére


hevizms
addikt

:K

(#3727) trebrona válasza sz.j (#3725) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Esetleg csak töltőn jelentkezik a hiba, vagy anélkül is? Gyári matt fólia eltávolítva?

Eddig senki nem számolt be hasonlóról.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3728) ultio válasza ToniSlow (#3716) üzenetére


ultio
senior tag

Valami hasonló nekem is volt, de addig nyomogattam a regisztrációt, míg tudtam regisztrálni és beengedett a Mi fiókba.

rasti rusti

(#3729) kislaci


kislaci
senior tag

Sziasztok, feleségemnek vettem egy 3s primet tegnap. Egy gondom van, hogy a telegram alkalmazás (üzenetküldő) nem használja a ledet. Ha küldök neki egy üzit, lezárt képernyőn ad ki hangot a teló de a led nem jelez. Az alkalmazáson belül be van állítva hogy kék legyen a led stb. Láttam itt a fórumon, hogy valaki linkelt egy képet, hogy alkalmazás értesítés és ott legalul aktiválni kell a ledet. Valaki részletesen leirná hogy lehet abba a menü pontba eljutni? Fizikailag mostanában nem férek hozzá a telefonjához, ezért el kéne neki magyaráznom. Ha esetleg nem ez a megoldás, akkor meg azt kéne leirnom. Köszi

(#3730) sz.j válasza trebrona (#3727) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nincs töltőn, mert kb 56% a töltöttség. Az eredeti matt fóliát rögtön az elején levettem és nem tettem másikat fel.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3731) trebrona válasza kislaci (#3729) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Beállítások=>Telepített alkalmazások=>Beállítani kívánt alkalmazás=>Értesítések

(#3730) sz.j:
tényleg nem kell végighúzni az ujjad a kijelzőn, elég egy kis mozdulat is. Nincs ötletem. Ahogy már írtam, eddig egyedi probléma.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3732) kislaci válasza trebrona (#3731) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszönöm, jó lett

(#3733) Signum04 válasza Herbali (#3651) üzenetére


Signum04
tag

Gratulálok, akkor valószínű mind a 3600 hozzászólás más felhasználótól ered, és mindenkinek pontosan ez a típusú telefonja van. Ha nem tudsz érdemben segíteni akkor inkább maradj csendben kérlek. köszi;)

(#3734) ToniSlow válasza ultio (#3728) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Közben sikerült megoldani.

(#3735) Signum04 válasza dzsi23 (#3686) üzenetére


Signum04
tag

Köszi szépen, akkor elkezdem a dolgot visszaolvasni, bár nem nekem kell a telo, csak ajándékba lesz, és érdekelt volna milyen típushibákra lehet számítani, esetleg mibe lehet belefutni ennek a kínai csodának a megvásárlásával...
Ár/érték arányban tetszetős a dolog, csak nehéz a hétköznapi használatot csupán számok és adatok alapján megítélni.

(#3736) Benzema


Benzema
csendes tag

nem tud deep sleepet a telefon. az "android" folyamatosan ebren tartja. tudnatok valami tippet adni? global dev 11.3

(#3737) krisztian7 válasza Benzema (#3736) üzenetére


krisztian7
tag

Nekem is ugyanez a baj, most vettem észre (Global stable 8.0.3.0). Google service nem engedi aludni a telót, már próbáltam play szolgáltatást is letörölni, feltenni újra, de nem segített. :((

(#3738) Benzema válasza krisztian7 (#3737) üzenetére


Benzema
csendes tag

ujrainditas ideiglenesen megoldotta a problemat. de sajnos visszatero problema...

(#3739) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mit mondjak a hölgynek, akinek azt írták lépjen gyári recovery módba, mert nem indult be a telefon? Ott mire nyomjon, hogy beinduljon? Bocs de soha nem voltam a gyári recoveryben (ebben a vegyes kínaiban). :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3740) laca1052


laca1052
tag

Sziasztok.Érdeklődnék a GPS hogy lehet le állítani hogy ne használja mert az aku használatnál folyamatosan látszik a hogy használja.

(#3741) ekrisztian válasza F.B.I. (#3739) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Azt, hogy nyisson bootloadert majd telepítsen TWRP recoveryt. Az nem gyári, de be tud lépni, és használni is tudja.
Gyárit nem.

[ Szerkesztve ]

(#3742) szpali válasza laca1052 (#3740) üzenetére


szpali
addikt

Kikapcsolod az összes helymeghatározást?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#3743) jackbacsi87 válasza krisztian7 (#3737) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Én esténként töltöm a telót, reggel leszedem, és utána jött elő mindig.
Ezt linkelte valaki, de nálam nem működött. Bootloader nyitás, root után titanium backup-al sikerült a leírtakat megoldani. Utána mondjuk nem tudom, hogy jó lett-e, mert közben stabil romot tettem fel egy kis időre, majd visszaváltottam developer-re. Érdekes, ez 973MB, amit én szedtem le az meg 1.5GB és mindkettő 6.11.3 Na, a lényeg, hogy szombaton raktam fel, azóta stabilan működik. :C

(#3744) laca1052 válasza szpali (#3742) üzenetére


laca1052
tag

Köszi :R

(#3745) sz.j válasza sz.j (#3720) üzenetére


sz.j
nagyúr

Megőrjít ez a telefon, mert híváskor továbbra sem tudom felvenni a telcsit, pontosabban tíz-tizenöt felfelé húzás után olykor csak egyszer ha sikerül :W , ugyanakkor a feloldási rajzkódot vagy bármi mást elsőre sikeresen meglehet csinálni ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3746) F.B.I. válasza ekrisztian (#3741) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ki? Egy nő? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3747) trebrona válasza F.B.I. (#3739) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nyomja a három gombot egyszerre, majd ha belépett a recoverybe, powert hosszan.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3748) F.B.I. válasza trebrona (#3747) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor már a recovery menüben semmire nem nyomjon csak a power hosszan és rebootol?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3749) trebrona válasza F.B.I. (#3748) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Igen, gondolom az lenne a cél.

Gyári recoveryben nem tud csinálni semmit.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3750) F.B.I. válasza trebrona (#3749) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.