Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4317) Bayzee5 válasza Kobe (#4315) üzenetére


Bayzee5
tag

Ha mélyen magambanézek, igazából csak a szépérzékemet piszkálja. Tök jól elvagyok ezzel is. MSN-t szerintem meg lehet oldani rá -parlingo-t utólag is fel lehet pakolni. Asphaltot azé' hiányolom, de hát van NFS, jó az is :)

A központ az nem ott a budafoki úton van? Mert az úgy általában nem esik nekem annyira ki. Még lehet, hogy bepróbálkozom egyszer, unalmas óráimban.

Viszont egy kérdés, facebook alkalmazásban, ha van egy event invite-om, ott a részletek hol tudom megnézni? Csak annyit látok, hogy "XY invites you" (ennyi és nem több), alatta pedig 3 gomb a részvételi szándékom állítására. Ez azért magába még kevés :)

Mai nap kihívása a navigáció élesítése. Tegnap autópályán kipróbáltam, bár térkép híján csakbepozícionálásra jó, abba viszont nem volt lassú. Nem mondom, hogy felveszi a versenyt egy Garmin navival, de láttam már sokkal-sokkal rosszabbat is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.