Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3101) Quasi_modo válasza legiaap (#3099) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A google maps-ot lehet offline is használni?
Mióta?

Tisztelettel pont arra céloztam, hogy nem. Meg hogy a falvak között igencsak lassú az átvitel az online használathoz.

valami

(#3102) peterk válasza user137 (#3098) üzenetére


peterk
senior tag

Érdekes, így tényleg megy. Köszi. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3103) Fogash válasza user137 (#3094) üzenetére


Fogash
tag

Konkrétan Hannover helyett írhattam volna Casal Fundeiro-t is B+ :W

A lényeg, hogy a webalapú navigáció (á la Google maps) folyamatos adatroamingot igényel, így b@szott drága, ezért az extralistán ugyan kipipálható, de haszna/használhatósága NULLA. A Route66-ot (konkrétan az újratervezését) sokan lehúzták a fórumon, ezért várjuk a Ndrive megjelenését.

A havi 2eFt meg nem sok (az 1 éves 8000 meg arányaiban még kevesebb), de ha navigációsnak hirdetik a telefont, akkor legyen benne navigáció ugyanúgy, mint egy PNA készülékben. Aztán ha érzésem szerint túl sok utat nem ismer, akkor megveszem hozzá a frissített térképcsomagot. Comprende?

(#3104) lebok


lebok
csendes tag

Úgy nézz ki jövő héten veszem meg a telefont, ezért pár kérdés felmerült bennem, amit szerintem ti jobban megtudnátok válaszolni:

1. Nekem van egy ipodom, de sztem ha megveszem a telefont, akkor vennék mellé mondjuk egy 8gb-s kártyát.... A lényeg az, hogy hogyan szól a telefon fülessel együtt?

2. Olvasom itt a navigációs problémákat, az a kérdésem, hogy a Google Maps az ingyenes? Tehát a számlámról nem vesz le pénzt? Mondjuk nekem van a kocsiban külön GPS, csak mondjuk a térképet tudom nézegetni úgy hogy nem szedi a lóvét le? Pl. ha városban vagyok gyalog és v.mit keresek..

3. Olvastam, hogy nem adnak hozzá cerkát, mennyi a valószínűsége annak, hogy megkarcolom mondjuk a körmömmel?

4. kapcsolódik a 3. kérdéshez, mennyire karcolódik a telefon?

5. A filmeket szaggatás nélkül le tudja játszani? Gondolom FULL képernyőbe is lehet nézegetni.....

6. Új Widgeteket be lehet szerezni mondjuk a netről?

7. Olvastam ezt a fireware frissítési gondokat, érdemes frissíteni? Ha frissítem akkor elszáll a garancia?

Úgy érzem ezek a kérdések merültek fel bennem, ha lenne még majd írok.

Köszönöm előre is

Töki

(#3105) csimmasz válasza richies (#3077) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Igen ez volt a terv letoltottem a megfelelo nyelvu jad fajlt,attoltam a telora majd rànyomtam az installra,erre kiirta hogy "file non valido" ervenytelen fajl.
Probaltam mas nyelvut is mind ugyan az.
Probaltam atnevezni jar ra,semmi.
Van esetleg valami trukkje hogy kell,vagy honnan kell?

A masik meg hogz egy heti gyotres utann a bongeszoben nem birtam nagyitani mert tele volt a memoriaja ujrainditas megoldotta,bar lhet van mas modszer is.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3106) Zolesz007 válasza lebok (#3104) üzenetére


Zolesz007
őstag

1. Már többen írták hogy kifejezetten jól de ez inkább füles kérdése.
2. A google maps mivel nem a telefondoban van a világ egész térképe meg műholdas képe ezért természetessen veszi le a pénzt mivel ugye csak neten keresztül használható...
3. kicsi
4. Karcálló üvege van ami persze nem azt jelenti hogy lehetetlen megkarcolni csak ahhoz több kell mint általános hasnzálat (inkább kulcs esés kavicsra ilyenek amik karcolhatják)
5. Eddíg mindenki szerint jól játsza a filmeket 720p .mkv -t is feliratoknál ékezetekkel lehetnek apróbb gondok.
6. igen
7. ha késöbb a KIES-en kersztül hivatalossan tudsz frissíteni akkor biztos marad a garancia.

Amúgy észrevettem, hogy egy idő után minden cuccot nemárt újraindítani mert elkezdenek hülyeséget csinálni... legyen az egy 3210-es vagy egy router vagy egy számítógép :DDD

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#3107) Karma válasza lebok (#3104) üzenetére


Karma
félisten

1) Nagyon jól szól. Szerintem jobban, mint az iPod Touchom anno.
2) A Google Maps folyamatos netkapcsolatot igényel. Természetesen ez a pénzedbe kerül. A Route66-ot nézegetheted offline is.
3) Mekkora műkörmeid vannak? :U Nem körömmel kell nyomni a telefont, hanem ujjbeggyel, ugyanis kapacitív panelt használ.
4) Nekem egyáltalán nem karcolódott a két hónap alatt.
5) Változó, nem mindent visz folyamatosan. Természetesen van fullscreen.
6) Igen.
7) Nem kell erőltetni a frissítés-kérdést alapjáraton, csak ha problémák vannak, vagy nyelvet akarsz váltani. Szerintem rizikós garanciaszempontból, de nem vagyok jogász.

“All nothings are not equal.”

(#3108) csimmasz válasza lebok (#3104) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Ennek kapacitiv a kijelzoje ez elvileg ujjal valo erintesre van tervezve.

Karma megelozott. :)

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3109) user137 válasza Fogash (#3103) üzenetére


user137
őstag

Casal Fundeiro útbaesik Lisszabon felé, ha Észak-Spanyolország felől támadsz, csak a lehajtót kell eltalálni, amigo... :DD (a konkrét hangnemet egy picit lejjebb tekerhetnéd kérlek.)

Akinek elég a GMaps, az vesz magának roaming data csomagot, nem olyan horrid, h ne lehetne kibírni azt a havi 5ezret, ami egy jófajta EU körútra kellhet.

egyébként
A) jön az nDrive, nem kell hisztizni, nekem is hiányzik, de addig már féllábon is kibírom.
B) ha nagyon-nagyon muszáj, aprón veszel egy használt 3.5"-es PNA kütyüt 15k-ért, és eladod 13k-ért, ha megjelent az nDrive

[ Szerkesztve ]

(#3110) lebok válasza Zolesz007 (#3106) üzenetére


lebok
csendes tag

Köszönöm!

Illetve akkor nincs olyan program rá, mondjuk ami mutatja a térképeket és lehet úgy mond nézegetni rajta, hogy most merre menjek? De navigáció nélkül! Mert nincs kedvem ahhoz hogy egyik kezemben a teló másikban a gps és sétálok :D Azt hittem a google Maps olyan hogy simán lehet magát a térképeket nézegetni és tanulmányozni, illetve csak úgy offline-ban az utcákat megkeresni mondjuk egy találkozó előtt....

(#3111) legiaap


legiaap
nagyúr

Van olyan widget, ami több mindent mutat, és annak a tetején van az időjárás.
Azt meg lehet oldani, hogy a több dolog közül csak az időjárást mutassa?
Vagy van külön időjárásos widget?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3112) user137 válasza lebok (#3110) üzenetére


user137
őstag

a gyári Route66 pont ezt tudja ingyen.

(#3113) lebok válasza user137 (#3112) üzenetére


lebok
csendes tag

zsíír. Köszönöm szépen!

Illetve most írta egy kedves fórumozó, hogy megfog jelenni az NDrive. Én nem vagyok otthon ebben, de ez ingyenesen fog navigálni? Mert ugye a telefon képes a Föld körül keringő műholdakat befogni stb....

(#3114) user137 válasza lebok (#3113) üzenetére


user137
őstag

az nDrive egy egyszer fizetős alkalmazás más appstore-okban is (Apple Store-ban pl valami 3k Ft a magyar térkép), a Samsung Apps egyelőre nincs felkészítve a fizetés lebonyolítására, ezért addig nem lesz nDrive elérhető, amíg nem tudunk érte fizetni valahogy.

a mendemonda szerint őszre lesz megoldva a probléma. én azért remélem, h előbb.

(#3115) lebok válasza user137 (#3114) üzenetére


lebok
csendes tag

Értem és külön kell más térképekért fizetni? Frissíti magát a térkép majd v.hogy mondjuk WIFI-n keresztül?

(#3116) user137 válasza lebok (#3115) üzenetére


user137
őstag

eddigi Nokiámon jön hozzá frissítés kb félévente, de hogy ezért hogy kell fizetni azt nemtom (nokiára pl nem szükséges, ha érted hogy mondom :U )

[ Szerkesztve ]

(#3117) pitimany


pitimany
tag

Legiaap 3099 sz. hozzászólásának 2. bekezdésében feltett kérdés engem is érdekelne!

User 137! A Route66 telepítését, térképek letöltését kicsit bővebben kifejtenéd?

(#3118) lebok válasza user137 (#3116) üzenetére


lebok
csendes tag

Értelek :D. Jólvan köszönöm szépen mindenkinek a segítségét, remélem nem fogok csalódni a telefonban, ez lesz az első ilyen érintős telefonom, most egy Samsung U600-am és egy Nokie E61-m van! :) Meg én inkább Samsungos vagyok, mindig is Samsung telefonom volt.

(#3119) leslieke válasza Karma (#3107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

5) Változó, nem mindent visz folyamatosan. Természetesen van fullscreen.

Ez csak nálad jelentkezik. A hiba abban az egy készülékben van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3120) Karma válasza leslieke (#3119) üzenetére


Karma
félisten

Bullshit. Linkeltem valakinek (sajnos már nem emlékszem ki volt) videót, nála is ugyanúgy nem volt folyamatos a lejátszás.

“All nothings are not equal.”

(#3121) leslieke válasza Karma (#3120) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

OK-OK.. emlékszem rá. Akkor meg az a videó sz@r.. nálam még 1 film se szaggatott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3122) AS válasza Karma (#3120) üzenetére


AS
félisten

Ahogy írtad, inkább bizonyos videók nem tetszenek neki, könnyen lehetséges valami kodec baj.
Mivel még csak HD videót raktam rá :C Abból kiindulva itt nincs baj :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3123) lebok


lebok
csendes tag

A memóriakártyán lévő dolgokat hamar betudja hozni? Gondolok itt zenére? Illetve egy PLAYLIST-et összetudok úgy hozni hogy a számok csak a memóriakártyán találhatóak meg?

(#3124) leslieke válasza lebok (#3123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Filmet, zenét is gyorsan megnyit.
Playlistet is össze tudsz hozni, akár különböző mappákban is lehetnek a számok.
A lejátszónak van külön menüje az így létrehozott listák gyors eléréséhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3125) lebok válasza leslieke (#3124) üzenetére


lebok
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! sztem ha veszek hozzá egy 16gb-s kártyát bőven elég, meg egy tokot!

Ugye belső memója az vagy 2 vagy 8 gb-s lehet? Vagy én vagyok a tudatlan? :D

(#3126) Karma válasza lebok (#3125) üzenetére


Karma
félisten

Eddig csak 2 GB-os változatok jelentek meg a piacon.

“All nothings are not equal.”

(#3127) lebok


lebok
csendes tag

akkor miért így írjak... v.hol olvastam, hogy belső memória 2/8gb és bővíthető 32GB-ig....

Mind1 az a 2gb is bőven elég :D

(#3128) leslieke válasza lebok (#3127) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert majd lesz 8 GB belső memóriával is. Most még csak 2 GB van benne, és valóban 32-ig bővíthető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3129) Fogash válasza user137 (#3109) üzenetére


Fogash
tag

onnét indultunk, hogy azt a navigációt keressük, ami egyszeri fizetés után további díjak nélkül jól működik. A guglimapsz ennek épp az ellenkezője, ezen pörögtem fel egy kicsit... bocs

Amúgy az nDrivét várom én is, meg a témobilt. Ha nem küldtek volna még májusban egy pps prezit a "figyelmükbe ajánljuk az új Samsung mobilokat" címmel, akkor ücsörögnék nyugton. De így, hogy hetente benyögnek egy 2héttel későbbi időpontot, kicsit kezd euro-bevezetés íze lenni a dolognak. Csakhát a 30.000 hűségpont sokat nyom a latban, úgyhogy fogy a körmöm a rágásban... :/

(#3130) user137


user137
őstag

urak, használ valaki összefésült FaceBook és saját kontaktlistát? Ha összerakok egy embert a 2 helyről, akkor a FB beállítások érvényesülnek mindig. Pl ha "Nánási János"-t összerakom a Facebookos "Nanasi Janos" kontakttal, akkor ékezet nélkül fog megjelenni a kontaktlistában (természetesen az "á" betűs nevek előtt).

A My Accountban megváltoztattam a prioritást, h a saját Gmailes account legyen előrébb, de a kontaktlistámon és láthatólag nem segített. Én 1-2 embernél az ékezet elmarad, leginkább a hosszú "ó" betű hiányzik (így lett egy Tóth Andrásomból "Tth Andras")

Meg lehet oldani, h a saját bejegyzések kapjanak elsőséget?

(#3131) Mandarinn válasza lebok (#3127) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Szia!

Én is iPod Touch után vettem a Wave-et. A hangminősége nagyon jó. Nem mondanám, hogy jobb mint az iPod de kb ugyanott van. Viszont a számok között kattan vagy serceg ami kicsit zavaró nekem..... Meg hangosításnál is egy nagyon kicsit. De szám közben nincs semmi baj. Másnál is csinál ilyet a számok között? Főleg jó fülesnél jön ez ki. Nekem egy Sennheiser HD595 van. Azzal próbáltam ki.

(#3132) csabám válasza user137 (#3093) üzenetére


csabám
addikt

köszi az infót és remélem, h ez a 3. negyedév még e hónap vagy esetleg augusztus. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#3133) anrab válasza Quasi_modo (#3101) üzenetére


anrab
addikt

ezt [link] nem lehetne felrakni?
a leírásban nem szerepel a wave de vannak itt kísérletező hajlamú forumozók :)
nekem még nincs wave csak követem a topicot.

(#3134) aadrian válasza Mandarinn (#3131) üzenetére


aadrian
csendes tag

Én nem tapasztalok semmilyen kattanást vagy sercegést a számok közt Sennh és AKG fülessel sem. A telefon hangminősége jó, nagyon jó, sőt... vess egy pillantást erre a tesztre (lap alja, grafikon, valami minél jobban közelíti az egyenes vonalat, annál jobb): Ez a wave
Nokia N97 (nem is rossz a régi nokiákhoz képest)
Iphone 3gs - ez bizony jó...

és végül lássuk az én "régi" telefonomat: N95 8GB - SIRALMAS :O

ja, még egyet na... HTC "hatalmas" DESIRE és rajta van a grafikonon az SE Xperia X10 is!!! ez sem világbajnok :U

Ami a videókat illeti, nálam röccenésmentesen ment eddig 3db 720p felbontású MKV is.

4 divix szerűségből az egyik akad - by the way, ez volt a legszarabb felbontású. Én nem hiszem, hogy a ketyere hibája lenne. Nem véletlen az iphone-ra se tölthetsz divix-eket :K . Át lehet konvertálni, és akkor 99,9% soha nem fog akadni :P

(#3135) user137 válasza user137 (#3130) üzenetére


user137
őstag

ez egyre rosszabb :(( Némely kontaktnál fordítva van megadva a név, szóval a Gipsz Jakabból Jakab Gipsz lesz... és persze elmászik a neve a J-betűhöz :(

Pedig a FB naptár meg az autoupdate telefonszám, etc így egész jók benne.

Nincs itt valaki aki ennyire facebook-connected? :)

[ Szerkesztve ]

(#3136) user137


user137
őstag

egyébirányosan...
1) bebököd a naptár-facebook szinkronizációt aktívra.
2) megnyitod a naptárat, ahol konstatálod, h az általad lájkolt Balatonfelvidéki Rozé borháznál nyilvános kóstolás lesz augusztus 39-én Balatonmáriamakkoson a Kő utca 41-ben.
3) Rányomsz a cím melletti kis térkép ikonra, amire azonnal felugrik a Samsung Navigation és megkérdezi, h akkor most mehetünk is?

ez azért nem egy szar dolog! :)
és ezért egyetlen manuális lépést sem kell tenni... :R

(#3137) Fogash válasza user137 (#3136) üzenetére


Fogash
tag

és a samsung navigation az Route66-ot jelent? Vagy valami mást? Amúgy a feature télleg jó.

A névtár-problémára készülve én a mostani telefonomat (E51):
- összeszinkronizáltam az outlookkal (csináltam oda egy új mappát a névjegyek közé),
- az összes outlook mappámat kiexportáltam xls fájlba
- az xls-eket egymás alá másoltam, név szerint rendeztem
- így látszott, hogy a Nokia és az Outlook szerint kinek vezetékneve a Kovács és kinek keresztneve, illetve milyen telefonként van tartja nyilván a különböző számait (mobil/asztali/mobil2/autó/stb), melyik az alapértelmezett.
- eztán mindent a helyére húzkodtam (excelben ezt viszonylag egyszerűen lehet), majd újra rendeztem, ellenőriztem, míg ki nem tisztult.
- az Outlookban csináltam egy "legújabb" mappát a névjegyek közt, amelybe visszaimportáltam a most már rendberakott, kitisztázott listát.
- amint meglesz a wave, csak ezt az outlook mappát szinkronizálom vele, és már él is.
- facebookot nem használok, az iwiwet meg nem is akarom belekeverni. offlájnember vagyok :)

van a fentinél értelmesebb megoldás az összefésülésre (beleértve a kereszt-vezetéknév felcserék, ékezetes-ékezetnélküli keverések tisztázását is)? Legalább mások okulására?

(#3138) JMC válasza Fogash (#3137) üzenetére


JMC
tag

A Samsung Navigation az valóban a Route66.

Én az e51-emről viszonylag egyszerűen vittem át az adatokat a Wave-re:

Bluetoothon átküldtem az összeset egyszerre.

Megmaradt az összes ékezetes karakter, telefonszámok, emailcímek stb.

Ami szívás, az a csoportokba rendezés, képek hozzárendelése, csengőhangok hozzárendelése, az csak manuálban ment. Lassan azért a végére érek :)

(#3139) user137 válasza Fogash (#3137) üzenetére


user137
őstag

én még 2 éve rászántam azt a 2 napot, ami arra kellett, h a Nokia Névjegyek tartalmát komplett szinkronba ejtsem a céges Outlook Contacts mappájával. Azóta ez a kettő szinkronban tartja magát okosan.

Most a további 2 nap meló az volt, h a Google Contactsot kipucoljam, és összefésüljem a fentivel, majd az egész kitisztázott listát visszacsaptam a Google Contactsba, így már rá lehet szinkronizálni "over the air", és nem kell hozzá a lokális gép. 1-200 hozzászólással feljebb rágódtunk ezen a szükséges paradigma váltáson. Alapvetően a local synctől el kell mozdulni, és cloudból szinkronizálni (Google, Exchange, Facebook).

(#3140) peterk válasza Fogash (#3137) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem jól csináltad. Nekem eleve outlook-ba voltak a kontaktok, és korrekten leszedte őket a telefonra. Már a név/ékezetek/számok dolgot tekintve, mert azért voltak hiányosságok, pl. a kontaktok képeit nem vitte le, illetve, a csoportokat sem tartotta meg. Ezeket a kütyün kellett utána igazítanom.

Nekem is lenne egy kérdésem. Hol kell beállítani, hogy híváskor a telefonszámomat elküldje a fogadónak? Ugyanezzel a SIM-el a korábbi telefonomon elküldte, de amióta átpakoltam a simet a Wave-be nem jelenik meg a számom a fogadónál.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3141) Fogash válasza JMC (#3138) üzenetére


Fogash
tag

Úgy is ment, hogy az egyikben nem volt SIM?
Amúgy a pucolás azért kellett, mert az Outlookomban a külföldi "spanok" nevénél helyesen ismerte fel a kerezt és vezetékneveket, a magyarokat meg nem. A telefonban meg az egész nevet a keresztnév mezőbe írtam, hogy biztos egy sorrendben legyen. Így muszáj volt nagytakarítást tartani.

mi az a "felhő"? tudom, olyan fehér izé, amiből eső esik, de ebben a kontextusban mit jelent?

(#3142) peterk válasza user137 (#3139) üzenetére


peterk
senior tag

Jó is lenne ez a paradigma váltás, ha rendesen működne. De nem teszi, az SMS-eket pl. sehova nem lehet online menteni/visszatölteni. Van egy tool ami a google-n keresztül mailt farag belőlük, node kéremszépen az annyit is ér...

De a notes-t (jegyzetek) sem lehet szinkronizálni, ahogy a fájlokat sem lehet (max myspace, node megincsak ki rak oda üzleti excel fájlokat pl.), szóval egyik se az igazi egyelőre.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3143) peterk válasza Fogash (#3141) üzenetére


peterk
senior tag

A cloud (felhő) a legújabb őrület. Nagyon-nagyon sok mindent takar, talán úgy lehetne összefoglalóan és laikus számára érthetően megfogalmazni, hogy helyfüggetlen működtetés és adattárolás. Az interneten eltárolod az adataidat és azt mindenhonnan eléred. Vagy, az interneten bérelsz egy szolgáltatást (pl. adatbázis elérést) és azt szintén bárhonnan eléred. Stb.

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3144) JMC válasza Fogash (#3141) üzenetére


JMC
tag

Egy céges meg egy privát SIM-em is van használatban (nomeg ha nagyon szétnézek itthon tuti van elfekvőben 2-3 további használatlanul), így nem volt gond a kártyákkal, én SIMmel csináltam. Egyébiránt ha a telefon elindul anélkül még akár arra is van esély, hogy működjön.

(#3145) leslieke válasza peterk (#3140) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hol kell beállítani, hogy híváskor a telefonszámomat elküldje a fogadónak?

Beállítások -> Alkalmazások -> Hívás -> Összes hívás -> Saját számot megjelenít -> Küldés

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3146) user137 válasza peterk (#3142) üzenetére


user137
őstag

az SMS az ilyen 16éves dolog :) én ha akarok valakitől valamit, akkor felhívom. Gyorsabb is, és válaszolni is tud egyből. ha nem tudom felhívni, küldök neki egy sms-t, de azokat nem akarom elmenteni meg visszatölteni, mert leszarom őket. ;] persze ezen nem veszünk össze, ahány ház, annyi szo*ás :)

fájlokat hova szeretnéd sync-elni? dropbox app jó lenne rá, de pl elküldheted attacsmentben ami kell, az nem jó? van annyira jó ez a teló, h 1-2 dolgot át kell alakítsunk. Win7-ben pl SyncToy-jal lehet minden USB csatlakozáskor rá lehet erőltetni egy sima filemásolós szinkronizációt, de ennek még nem néztem utána.

Ha mindent a saját fejed alapján akarsz testreszabni, akkor viszont gyorsan vezet az út az Android felé, sztm ez nem az a platform :)

[ Szerkesztve ]

(#3147) user137 válasza peterk (#3143) üzenetére


user137
őstag

még kiegészítve ezt: a "cloud computing" egységsugarú megvalósulásai a Google és a Facebook. A kontaktokat csak bejelölgeted, és onnantól ott van minden infó, "tőled függetlenül", amit bármikor lehúzhatsz a telóra "az égből", neked nem kell tárolni semmit.

(#3148) GJ70


GJ70
tag

Üdv Uraim !

Beruháznék egy Samsung S8500 telefonra,amelyről ez a topik szól.
Kérdezném a tőlem jobban hozzáértőktől, hogy hívásszűrő program - számomra nagyon fontos elem - olyan Blacklist féle létezik-e már.Eddig S60 Nokiákat használtam, amelyen mint tudjuk nem nehéz ilyen és ehhez hasonló programokat megszerezni és futtatni .
Lehetőleg free kellene, esetleg egy link ahonnan megszerezhető........

Minden segítséget, tanácsot, javaslatot köszönök !

Üdv.

(#3149) Con Troll


Con Troll
senior tag

Kedves Előfizetőnk!
Tájékoztatjuk, hogy az adott készülék július 12-től lesz kapható Társaságunknál.
Elnézését kérjük, hogy korábban téves információt adtunk.(Először július 1-et írtak..)
További kérdése, kérése esetén is készséggel állunk rendelkezésére!
Üdvözlettel:
T-Mobile

Szóval akkor biztosra vehető.

[ Szerkesztve ]

(#3150) Karma válasza GJ70 (#3148) üzenetére


Karma
félisten

Minek? Beépítve tudja.

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.