Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) kcst válasza Karma (#3548) üzenetére


kcst
tag

Az RsRc1 low és mid között mi a különbség, melyik kell? Én a mid-et használtam.

iPhone 4 32 GB

(#3552) kakuk100


kakuk100
őstag

Nekem is a Full van fent,de úgy vettem észre, hogy nagyon rossz képeket csinál. Nem tudnátok ajánlani egy olyan Romot amelyikben a kamera szép képeket csinál? Sajnos nincs kamerám és fontos lenne.
Más. A bal felső sarokban az E betűt még mindig nem tudtam eltűntettni. Nincs őtletetek hogyan lehetne?

(#3553) Karma válasza kcst (#3551) üzenetére


Karma
félisten

Pff. Dupla lett.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3554) Karma válasza kcst (#3551) üzenetére


Karma
félisten

Elvileg a low kell, ugyanaz a guide amit az előbb említettem, az írta, hogy a telefon nem feltétlen komálja a mid verziót. De fogalmam sincs mi lehet. Az RSRC2 a boot logó, odáig biztos.

Nincs Master ROM bepipálva, ne is legyen Nálad se.
Csak a Full Download és a Boot change.

De tényleg ne erőltesd, menj vissza JF1-re vagy JF4-re.
Esetleg a kamera firmware-t hajítsd fel, talán megy régebbi szoftverrel is.

kakuk100: Ezt meg minek írtam szerinted? :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3555) kcst válasza Karma (#3553) üzenetére


kcst
tag

Akkor lehet, hogy ez a gond. Ha Neked ment, nekem is kell, hogy menjen... :D

Master rom be van pipálva? (A boot change nyilván, ha full-t akarok tölteni és a Full download is, ugye?)

Köszi

iPhone 4 32 GB

(#3556) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Én csak hétvégén szoktam kikapcsolni a készüléket éjszakára, de olvastam, hogy offline-ba is lehet kapcsolni! Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet offline-ba kapcsolni?

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3557) Karma válasza mesa23 (#3556) üzenetére


Karma
félisten

Beállítások - Repülő mód.

“All nothings are not equal.”

(#3558) kakuk100 válasza Karma (#3554) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen azt olvastam és válaszoltam is rá, hogy nekem nem a Service domain jön be arra a kódra, hanem az admin setting és ott nem lehet törölni. Legalább is nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#3560) leslieke válasza #94750464 (#3559) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kifejtenéd? Miben és miért csalódtál?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3561) Karma válasza kakuk100 (#3558) üzenetére


Karma
félisten

Na így már érdekes. Tényleg kihagytam egy lépést: a tárcsázóba írás után a Network Settingset válaszd, és abban lesz a Service domain, valamint a Network mode-ot is beállíthatod egyszerűen.

leslieke: Ne törődj vele.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3562) kcst válasza leslieke (#3560) üzenetére


kcst
tag

Biztos leolvadt a mélyhűtőládája. Mármint az áramszünet miatt... :D

iPhone 4 32 GB

(#3566) taschner válasza #94750464 (#3565) üzenetére


taschner
aktív tag

Akkor neked alcetel kell.

Bocsi de ez egy szépség és még gyors is!!!!! :K

A motorozás egy élmény!!!

(#3567) leslieke válasza Karma (#3561) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazad van. Megkérdezni is kár volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3568) kakuk100 válasza Karma (#3561) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen így már sikerült.

(#3569) kakuk100 válasza #94750464 (#3563) üzenetére


kakuk100
őstag

Légyszi írd meg milyen szoftver van a telefonodon ami isteni képeket csinál. Ílyet keresek.

(#3570) mesa23 válasza Karma (#3557) üzenetére


mesa23
aktív tag

Köszönöm! :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3571) Deeday válasza kakuk100 (#3569) üzenetére


Deeday
senior tag

Ez a telefon minden szoftal isteni képeket csinál :)
Én iphone 3G ről váltottam 1,5 év után erre a tipusra,de eddig hajazza mindenben az iphone.t 2 dolgot hiányolok belőle egyik a TÉMÁK választhatósága, másik pedig a szép Gameloftos játékok, bár ahogy látom az Asphalt5 mocskos jóra sikerült tehát türelmesen várok és bízok benne hogy csinálni fognak rá komolyabb játékokat is. És persze a navigáció,de látom az Ndrive is készülget rá szépen. Türelem meglesz részemről. Zene hangzásilag hibátlan még az Iphone-tól is szebben és dinamikusabban szól szerintem( Senheiser CX-300 al) és a gyári fülessel is. A képe csodálatosan szép. HD videók istenien néznek ki rajta. Szerintem be fog robbanni őszre ez a BADA oprendszer is elég rendesen.

Na ez az én kis véleményem volt ! nem kell fikázni azonnal :)

Egy a lényeg nem bántam meg hogy az Iphone-t lecseréltem. !!!

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#3572) lackaba válasza Karma (#3537) üzenetére


lackaba
tag

Nagyot csalódtam az XEJF5-ben.Vissza tettem a XXJF1-et.Eddig ez a leghasználhatóbb.

(#3573) leslieke válasza Deeday (#3571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hamarosan lesznek témák is. Ahogy jönnek szép sorban a widgetek, úgy lesz majd ebből is letölthető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3574) Deeday válasza leslieke (#3573) üzenetére


Deeday
senior tag

http://mobilarena.hu/teszt/lezajlott_a_samsung_bada_developer_day/ilyen_volt_a_samsung_bada_developer_day.html

Ezt olvassátok el öcsém az állam leesett 650 millió forint :D Ezt tényleg komolyan gondolta a Samsung !
Hát igen a widgetek jönnek, de majd csak október 30 után lessz itt az igazi nagy DURRANÁS szerintem!

LG G4

(#3575) kakuk100 válasza Deeday (#3571) üzenetére


kakuk100
őstag

Akkor én valószínűleg a beállításokat szúrtam el valahol,mert nekem nem csinál nagyon jó képeket, de még próbálkozom. Különben nekem is nagyon tetszik.

(#3576) Deeday válasza kakuk100 (#3575) üzenetére


Deeday
senior tag

Mit értesz a nem nagyon jó képek alatt ? Mi a nem szép ? el van mosódva vagy nem szép a szín vagy mit ?

LG G4

(#3577) peterk


peterk
senior tag

Nem emlékszem, hogy korábban is ezt csinálta-e, de most észrevettem, hogy a "felvesz" gomb megnyomása a desktopon a napló alkalmazást hozza be. Ez így van rendjén, vagy valami elcs*sződött?

(Közvetlen előtte a system beállításokban voltam (ami a "*#5239870*#,"-re jön be), és a Application Settings -> Security ablakban voltam, megnyomtam a secure clock-ot mire rebootolt a készülék. Persze nem biztos, hogy emiatt van, csak ezt csináltam előtte.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3578) Karma válasza peterk (#3577) üzenetére


Karma
félisten

Eddig is az jött be szerintem.

Egyébként OMFG: a JF5-ben ismét megjelent a hívások rögzítése!

“All nothings are not equal.”

(#3579) kcst válasza Karma (#3578) üzenetére


kcst
tag

Beépített hangrögzítő? Tyű...

Nekem sehogy sem ment, visszatettem a JF5-öt... :(

iPhone 4 32 GB

(#3580) peterk válasza Karma (#3578) üzenetére


peterk
senior tag

Fasza. Én meg azt hittem, hogy valami elcsesződött, és csináltam egy preconfioguration-t, ami törölt mindent. :( Nem baj, legalább megteremtődött az apropó az F1 verzsön feltételére. :) Ezt már csak akkor szeretném lecserélni, ha lesz tool amivel le lehet menteni a logokat.

Apropó, a preconfiguration-ban az XEH választása egyúttal master resetet is csinál? Vagy azt még utána érdemes csinálni egyet?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3581) Karma válasza peterk (#3580) üzenetére


Karma
félisten

Leformázza a telefont a preconf, nem kell külön resetelni.
Bár volt egy bug, ahol segített egy kollégánál, elvileg nem kellene.

“All nothings are not equal.”

(#3582) kcst


kcst
tag

Ezt mindenkinek ajánlom kipróbálásra, nagyon jópofa kis alkalmazás. Távirányítani lehet vele a számítógépünket. Tapipadként használhatjuk a telónk képernyőjét és egy billentyűzetünk is lesz.

[link]

iPhone 4 32 GB

(#3583) peterk válasza kcst (#3582) üzenetére


peterk
senior tag

"This service is not yet available in your country." Ezt kaptam. Inkább írd le az alkalmazás nevét, és akkor meg tudjuk keresni. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3584) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Sziasztok!

Ma sikerült bevásárolni egy Wave-et.
Sajnos nem magyar, ezért flash-eltem a legfrissebbre, de hiába XX a fájl, a CSC nem magyar kódú...
Melyikben van magyar nyelv? Sem a JF4 sem a JF1 nem az.
Köszi előre is!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3585) Kapanyél válasza Kapanyél (#3584) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az éjszakám ráment, de sikerült stabilra magyarítani. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3586) Teaway válasza peterk (#3577) üzenetére


Teaway
veterán

"észrevettem, hogy a "felvesz" gomb megnyomása a desktopon a napló alkalmazást hozza be"

Nem kell aggódnod, más op rendszernél is így van (pl. symbian).

Nincs itthon csokid??

(#3587) legiaap válasza kcst (#3582) üzenetére


legiaap
nagyúr

És azok a kínai jelek is a program részei, amit az utolsó képen látni?
Vagy lehet angolul vagy magyarul is használni a progit?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3588) kcst válasza legiaap (#3587) üzenetére


kcst
tag

Hát még kínaiul sem tudsz??? :D

Azok nyilván "benne maradtak", de nem zavaró, nyilván a tovább és a mégse gombok, nem fogja használhatatlanná tenni a telefonodat ;)

iPhone 4 32 GB

(#3589) kakuk100 válasza Deeday (#3576) üzenetére


kakuk100
őstag

El van mosódva a kép. Nem elég élesek a képek. Pl. egy fa levelei szinte egyben vannak.A színek viszonylag szépek.Ha mindenkinek szép képet csinál csak nekem nem, akkor gondolom talán a beállításokkal szúrhattam el valamit. Nincs valami ötleted?

(#3590) kcst válasza Karma (#3578) üzenetére


kcst
tag

Karma, a hívásrögzítésen kívül leltél valami változásra a JF5-ben? Csak hogy mennyire fájjon a szívem... Megnéznéd a kedvemért, hogy megmaradtak-e a hosszú őű betűk és eltűnt-e a telókönyv-beállításos és a helymeghatározás engedélyezése bug?

Köszi

iPhone 4 32 GB

(#3591) Karma válasza kcst (#3590) üzenetére


Karma
félisten

Mi az a helymeghatározás engedélyezése bug?

Magyar billentyűzet nincs benne (orosz CSC), az angolon nincsenek ékezetek, a németen meg csak a német ékezetek vannak így ránézésre.

Más pozitív változást nem vettem észre egyébként.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3592) kcst válasza Karma (#3591) üzenetére


kcst
tag

[link]

;)

iPhone 4 32 GB

(#3593) csabám válasza Kapanyél (#3584) üzenetére


csabám
addikt

szia kapanyél. megkérdezhetem h hol vetted a kicsikét és mennyiért? üdv.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#3594) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nálam hiába van engedélyezve a helymeghatározás, a saját helyek menüben minden érték nullát mutat!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3595) Karma válasza kcst (#2963) üzenetére


Karma
félisten

Jah. Ezzel nálam nincs baj, de még mindig a saját CSC-jét használom, nem az antik magyart.

leslieke: Állj ki az udvarra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3596) Deeday válasza kakuk100 (#3589) üzenetére


Deeday
senior tag

Nálam semmi extra beállítás! Expozició mérés mátrix , Képstabilizáló be !,
Jah és még egy jó tanács az elmosódás ellen :) dobjál be fényképezés előtt egy fél házi barackpálinkát :)

LG G4

(#3597) leslieke válasza Karma (#3595) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már álltam az udvaron. Egyik kezemben a telefon, másikban a navi-kütyü. Előbbi nem lát semmit, míg utóbbi igen.
Előfordulhat, hogy hibás a telefon gps-vevője?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3598) kcst válasza leslieke (#3597) üzenetére


kcst
tag

Ezt már többször tárgyaltuk, elég lusta a kicsike... 4-5 perc is lehet, amíg üdvözli a műhódokat... :F

Beltérben pedig egyáltalán nem működik a helymeghatározás.

iPhone 4 32 GB

(#3599) Karma válasza leslieke (#3597) üzenetére


Karma
félisten

Igen sajnos előfordul, külföldi fórumon láttam már. Ha nagyon nem akarja az igazat, pl. negyed óra alatt (napon nem szerencsés), akkor szerviz a következő...

“All nothings are not equal.”

(#3600) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kösz az infókat. Akkor még próbálkozok vele, bár nem létkérdés. Emiatt biztos nem viszem szervízbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.