Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3701) lackaba válasza Kapanyél (#3699) üzenetére


lackaba
tag

SW:S8500XXJF1 CSC:S8500OXDJEC.Confi menübe XEH kiválasztva.Igy természetesen magyar kKies nyelve magyar.Szoftver verzió:1006021308LISXXJF1.

(#3702) Kapanyél válasza lackaba (#3701) üzenetére


Kapanyél
őstag

És eredetileg magyar volt a gép?
Nekem nem HUN lokalizált volt és ezzel a kombóval nekem sem dobott föl frissítési lehetőséget. Másnak meg igen. Fene sem érti ezt.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3703) Kapanyél


Kapanyél
őstag

A JF4-ben csak ShpApp_hd van, most külön, csak ezt a fájlt feltöltöttem (a háromszáz megásat). Újra is indult, de továbbra sincs Facebook kliens meg Asphalt, stb.
Mit kellene még tenni, hogy megjelenjenek a progik?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3704) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello.
nem tudom,hogy volt-e már, de Wave

jah, most látom, hogy volt, bocsi :B :U
am 2 éves előfizura 76 :C

[ Szerkesztve ]

(#3705) Deeday válasza Kapanyél (#3703) üzenetére


Deeday
senior tag

SW ver : S8500XXJF1

CSC ver : S8500OXDJEF

Nekem ezek vannak fent és van Asphalt 5 meg van facebook is és szinkronizál is tökéletesen. Próbáld meg feltenni ezt hátha jó lesz. Bár én nem értek hozzá,mert nekem Iphone után idegen ez a rendszer ,de ahogy látom itt is lehet buherálni rendesen az oprendszert.

LG G4

(#3706) Kapanyél válasza Deeday (#3705) üzenetére


Kapanyél
őstag

Köszi, elvileg az újban is benne vannak ezek, csak utólag nehéz lesz előhozni...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3707) erdoke


erdoke
titán

Elég durván hosszú a készülék, most nézegettem a PhoneArena összehasonlító oldalán. Majdnem olyan magas, mint a HD2, csúnya túlnyúlásai vannak.
:Y

A legjobb aláírás a héten

(#3708) user137


user137
őstag

Fészbúk:

lehet nekem is megy, csak nem úgy ahogy gondolom :) ha a kontaktokra nyomok, van "Ismerősök szerzése" menüpont, ott lehet frissíteni a FaceBook listámat. Ha erre rányomok, meg is teszi és bekerülnek a legutolsó kézi hozzáadás óta bekerült emberek a kontaktlistába. A már benn lévő embereket frissíti is, változik a telefonszám, az avatarjuk.

Viszont új ember "magától" nem kerül be a listába. Én azt szeretném, ha naponta egyszer megtenné nekem a telefon az új emberek hozzáadását, és ne nekem kelljen kézzel rányomni. Nálatok hogy megy a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#3709) Kapanyél válasza erdoke (#3707) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az az oldal szar. A képek nem arányosak.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3710) user137 válasza erdoke (#3707) üzenetére


user137
őstag

öööö, nem :) a HD2 egy batár állat, ez a teló szép kecses és vékony.
a képek nem árulják el a valóságot, fogd kézbe egy boltban :)

(#3711) Kapanyél válasza Kapanyél (#3706) üzenetére


Kapanyél
őstag

Master Reset nem hozta be a full App-sot.
Preconf XEH újrainstallálás sem segít. Az viszont durva, hogy egyik resettel sem tűntek el a korábban letöltött Samsung Appok (nincs memóriakártya a gépben!)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3712) walko válasza erdoke (#3707) üzenetére


walko
tag

Kinek a pap kinek a paplan...

(#3713) AS válasza erdoke (#3707) üzenetére


AS
félisten

Élőben csodaszép és nem is nagy...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3714) leslieke válasza erdoke (#3707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ha nem tetszik, ne nézegesd. Maradj a hd2-nél. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3715) Zolly1 válasza Kapanyél (#3711) üzenetére


Zolly1
csendes tag

Nekem mindig eltűnik minden (Telepített apps, fényképek, névjegyzék, beállítások). Akármit csinálok Pre-conf, Fw upp. A memória kártyán megmarad, de a telefon teljesen visszaáll alapra.
Erre van vallami megoldás?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact

(#3716) erdoke válasza leslieke (#3714) üzenetére


erdoke
titán

Nem magamnak keresek telefont, viszont a HD2 kézenfekvő összehasonlítási alap. Szerintem durva, hogy minden irányban sokkal nagyobb kerete van a készüléknek, mint a sokkal nagyobb kijelzős HD2-nek. Nem egy mérnöki bravúr, na. :)
Vastagság ugyanaz, magasság mindössze 3 mm-rel tér el, a szélesség pedig a pici kijelzőhöz képest aránytalanul nagy. Nem fikázásból írom, az asszonynak nézegetem, és megállapítottam a számomra meglepő tényt.

A legjobb aláírás a héten

(#3717) Karma válasza erdoke (#3716) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként létezhet, hogy a HD2-ben nem négyzet alakúak a pixelek? Csakmert az emlékeim azt mondják, hogy a HD2 kijelzője nem volt ennyire lőrésszerű, pedig az is a szabvány WVGA 800x480. :F

“All nothings are not equal.”

(#3718) Kapanyél válasza erdoke (#3716) üzenetére


Kapanyél
őstag

A divatos nem feltétlenül ergonómikus is. Lásd fényes felületű LCD TV-k... gyönyörű ek: kikapcsolva. A végkony káva is nagyon...gizda, de kézben tartva már nem olyan jó kezelni.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3719) user137 válasza erdoke (#3716) üzenetére


user137
őstag

az asszonynak add a kezébe a telefont 5 percre, és meg van győzve :) a HD2 egy kocka, férfias "tech show-off", ez a samsung meg egyszerűen szép és kecses. mondom, a számok nem jelentenek semmit.

(#3720) csimmasz válasza Deeday (#3700) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Szivesen.
Orulok hogy neked is megy rendesen.

Azt azert nem ertem,miert nem lehetett azt megoldani hogy email erkezesr miert nem dob egy puzzle_t mint sms vagy nemfogadott hivasnal.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3721) peterk válasza Karma (#3717) üzenetére


peterk
senior tag

Persze. Én eddig két olyan telefont láttam, aminek a kijelzője valódi 16:9. Ezek az Omnia ill. a Wave. A többin mind eltér a méreterány és a pixel-arány.

Nekem, ez volt az egyik fő indok ami miatt a Wave megtetszett. :) Kellemesen vékony, miközben ugyanolyan magas, mint a többi újgenerációs okostelefon, ráadásul valódi 16:9. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3722) peterk válasza user137 (#3708) üzenetére


peterk
senior tag

Ugyanígy. Lejön, ha kézzel csinálom, de automatikusan nem teszi be a változásokat.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3723) AS


AS
félisten

Samsung Wave Blogom első videója :D Szokásos sablon hogy milyen gyors a menü.
LINK

Többi videón az alkalmazások lesznek bemutatva ( feltéve ha megkapon HD kamerát mert ezzel gépel amivel most csináltam elég szarul néz ki YouTuben....

Csek főleg azoknak akiknek nincs még Wave :) Kimondta hogy az iphone leggyorsabb? :)

LINK

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3724) lackaba válasza Kapanyél (#3702) üzenetére


lackaba
tag

Eredetileg német volt,akkor 1.szer frissitette a Kies.Azóta én már Multi Loaderrel tettem rá ezt a verziót.Neked melyik szoftal kinálta fel a frissitést?

(#3725) bogar001 válasza csimmasz (#3663) üzenetére


bogar001
csendes tag

Hy! Mire kell kattintani hogy le bírjam tölteni a nimbuzzt, a linkre kattintva be jön az oldal aztán nem tudom hogy hogy kéne letölteni!

(#3726) koveradam


koveradam
tag

Sziasztok!

Az enyémen az első szoftver van még tán JF1! Az lenne a kérdésem hogy több helyen olvastam már kamera frissítésről!
Ezt hogy lehet megvalósítani?

Előre is köszönöm

(#3727) yoogie


yoogie
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy a T-mobile belenyúlt a telefon szoftverébe? Vagy a gyárilag kiadott van rajta..

(#3728) Karma válasza yoogie (#3727) üzenetére


Karma
félisten

Nem nyúlt bele. Egyszerűen egy másik preconf van rajta.

“All nothings are not equal.”

(#3729) erdoke válasza user137 (#3719) üzenetére


erdoke
titán

Az asszonynak az első véleménye a PhoneArena-s méret összehasonlító alapján az, hogy borzasztó magas. A mostani LG Arena és a nálunk már vendégségben járt HTC HD mini volt még a HD2-n kívül mellette.

(#3717) Karma
Ránézésre rendben van az 5:3-as képarány, nagyító most nincs kéznél.

A legjobb aláírás a héten

(#3730) yoogie válasza Karma (#3728) üzenetére


yoogie
aktív tag

Láma kérdés, de ez cserélhető rajta, esetleg gyári sw-re?

(#3731) lackaba válasza Karma (#3728) üzenetére


lackaba
tag

Karma:te tudtál Kiessel frissiteni?és milyen verza volt rajta?

(#3732) AS válasza erdoke (#3729) üzenetére


AS
félisten

De élőben más, érdemes megnézni élőben is LG-nél meg kb 10* jobb ha nem 20*... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3733) szebev válasza leslieke (#3697) üzenetére


szebev
senior tag

Menezned 3g-n is legyszi! kivancsi vok Neked mijen a minoseg 3g-n. koszi! :R

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3734) peterk válasza erdoke (#3729) üzenetére


peterk
senior tag

Akkor nem értem mit dilemmázol, vegyél neki egy Minit oszt boldog lesz. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3735) koveradam


koveradam
tag

Kamerafrissítésről ír nekem valaki? Már tűkön ülök

(#3736) user137 válasza koveradam (#3735) üzenetére


user137
őstag


(katt az eredetiért)

amíg ilyen a gyári kamera, engem nem izgatna annyira az upgrade :))

[ Szerkesztve ]

(#3737) lackaba válasza koveradam (#3735) üzenetére


lackaba
tag

Camera menü:*#197328640#,ezután 6-os menüpont-3-as menüpont majd 2-es menüpont.Kb 3 perc és kész.

(#3738) koveradam válasza user137 (#3736) üzenetére


koveradam
tag

Ja azt hittem van eget rengető változás! Én mondjuk azt tapasztaltam hogy beltérben nem csinál olyan szép képeket azt hittem az javítva lett valamennyire!

Ja és a másik dolog! Ma felraktam a XJF5 szoftot viszont a teló folyamatosan újraindult így ment vissza a XJF1!

Nem tudjátok ezt miért csinálhatja az új softal?

Üdv

(#3739) leslieke válasza erdoke (#3729) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A régi Arénámat cseréltem Wave. Itt van előttem mindkettő, egymás mellett!! Minimálisan nagyobb a Wave, a számok csalnak! Ugyanolyan könnyen kézre áll mindkettő, zsebben is elfér, bár ez az asszonyodnál nem les szempont, a táskába a sok pipere sz@r mellett el fog férni. Nem emiatt kell majd eggyel kevesebb rúzst otthon hagynia.
De ha asszony ennyire finnyás, hogy kinézet alapján választ, akkor ne ezt vegyél neki!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3740) leslieke válasza szebev (#3733) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3G-n nem tudom megnézni, nincs netes előfizetésem. Sorry!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3741) koveradam válasza lackaba (#3737) üzenetére


koveradam
tag

Szia!

Köszi a választ! De ez honnan szedi a frissítést? Mert wifi-t és mobil netet sem használ?

Üdv

Ádám

(#3742) lackaba


lackaba
tag

A kies csak akkor frissit ha a CSC OXA jelű,úgy hogy el sem tudom képzelni hogy tudtak egyesek a confi menű átirásával XEH hivatalosan frissiteni.A szerviz szerint is ez lehetetlen.Vagy Én vagyok annyira béna,vagy egyesek ügyesek.

(#3743) lackaba válasza koveradam (#3741) üzenetére


lackaba
tag

Erre a kérdésedre nem tudok válaszolni,viszont én megcsináltam,és valóban jobbak a képek.Főleg az éjszakai.Csak valami központi szervert tudok el képzelni.

(#3744) Kapanyél válasza koveradam (#3741) üzenetére


Kapanyél
őstag

A frissítés a firmware-ben van, külön állományként másolódik föl a gépre. A telefon viszont nem használja, mert nem kell neki.
Manuálisan kell frissíteni a telefonban lévő kamera modult, és ilyenkor a firmware-rel föltöltött anyagból küldi tovább a kamera modul EEPROM-jába. Ezért nem kell hozzá semmilyen kapcsolat.
Nomeg, ugye, flashelni SIM nélkül szoktunk...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3745) leslieke válasza lackaba (#3743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3746) Karma válasza Kapanyél (#3744) üzenetére


Karma
félisten

"Nomeg, ugye, flashelni SIM nélkül szoktunk..."

Miért is?

“All nothings are not equal.”

(#3747) Kapanyél válasza Karma (#3746) üzenetére


Kapanyél
őstag

Detudtam! :)

Azért szokás SIM és mindenféle egyéb tartozékok nélkül firmware-t frissíteni, mert sok vezérlőszoftver így tud SP- és egyéb zárolást programozni.
Igazából csak megszokás; nem akarok mégegyszer ilyennel szopni (hálófüggőre frissített telefon esete a kezdő júzerrel, aki nem olvasta el a readme-t...)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3748) clacika


clacika
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok itt, de már 2 hónapja olvasom a fórumot. Amióta megláttam a mobilarenas tesztet tudom, hogy a Wave lesz az első okostelefonom. Eddig vártam, hogy megjelenjen a tré-nél, örömömre máris kint figyel a nincs raktáron logo, mondom hű de király... mindegy ezt a kis időt már kibírom várni.

Azonban ami zavar, hogy a trés leírás szerint 1db beépített játék van csak benne, míg ha jól emlékszem gyárilag 5-nek kellene lennie? Vagy tévedek?

Ha valakinek hamarosan sikerül, vagy már sikerült beszereznie a magentás szolgálatónál legyen szíves leírni, hogy milyen telefont kapott szoftver ügyileg, meg akkor valójában milyen játékok vannak alapból a készülékben!

Előre is köszi a segítséget!

Huawei Ascend P6

(#3749) leslieke válasza clacika (#3748) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne foglalkozz azzal, mit ír a tré. A Samsung Appsról már most sok játékot tudsz letölteni és a kínálat folyamatosan bővül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3750) user137 válasza leslieke (#3749) üzenetére


user137
őstag

apropó, hasznos widgeteket talált esetleg valaki? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.