Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3501) kcst


kcst
tag

Arra van tippetek, hogy mikortól lesznek elérhetőek kis hazánkban is a fizetős alkalmazások? Mert a hivatalos honlapon pár napja már fent van a Wave...

Mi kell még hozzá?

Se a netről, se a Kies-zel nem lehet leszedni egyet sem :((

iPhone 4 32 GB

(#3502) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Valahol, talán épp itt, azt olvastam, hogy őszre várható a fizetős alkalmazások elérése.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3503) kcst válasza leslieke (#3500) üzenetére


kcst
tag

Nyilván a költségek miatt nem akarsz online nézelődni. De akkor nyilván gépközelben igen. Gépre pedig tudsz telepíteni többféle youtube-letöltőt... Leszeded, átlövöd a telóra és bármikor nézheted...

iPhone 4 32 GB

(#3504) kcst válasza leslieke (#3502) üzenetére


kcst
tag

Köszi! :)

Úúúútálom, hogy itt mindenre hónapokat kell várni.... Vagy éveket... :W

iPhone 4 32 GB

(#3505) Jampi358 válasza Karma (#3494) üzenetére


Jampi358
csendes tag

Köszi Karma, Igen azt néztem már és fel is vettem legnagyobbra ott rezgett is de amint "Beállítra" tettem nem rezeg :S

(#3506) leslieke válasza kcst (#3503) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wi-fin néztem, ott nincs költség. Ezt a gépre letölt-átmásolt akartam kikerülni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3507) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Raktam bele egy 8gb-os kártyát, és a bekapcsolás után a kijelző felső részében villogott pár másodpercig, aztán eltűnt! Az lenne a kérdésem, hogy nem kellene állandóan ott kint lennie a memóriakártya jelének?

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3508) fatty válasza mesa23 (#3507) üzenetére


fatty
aktív tag

Szintén 8GB, nekem állandóan ott az ikon.

(#3509) AS


AS
félisten

Na lol most már WC papir alkalmazás is van Badára.... :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3510) mesa23 válasza fatty (#3508) üzenetére


mesa23
aktív tag

Az a helyzet, hogy ha kikapcsolom az ébresztést, akkor eltűnik az óra ikon, és akkor előjön a memóriakártya ikonja! Tehát egyszerre nincs kint az ébresztés, és memóriakártya ikon!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3511) AS válasza mesa23 (#3510) üzenetére


AS
félisten

Igen ez így természetes.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3512) koboldsrac válasza AS (#3511) üzenetére


koboldsrac
csendes tag

sziasztok!

Ez a WAVE elérhető lesz a tmobilnál?

meg a badara vannak ingyenes progik vagy lesznek sok? bár ez lehet hülye kérdés...

köszi a segítséget!

(#3513) AS válasza koboldsrac (#3512) üzenetére


AS
félisten

Már ott van T honalapján hogy hamarosan.
Igen vannak ,sőt itthon még csak az érhető el.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3514) leslieke válasza koboldsrac (#3512) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elérhető lesz tmobilnál is.

Igen, hülye kérdés. :) Már vannak ingyenes programok, lesznek is, mert folyamatosan bővül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3515) fatty válasza mesa23 (#3510) üzenetére


fatty
aktív tag

Az lehet, ébresztést még nem használtam.

(#3516) mesa23 válasza AS (#3511) üzenetére


mesa23
aktív tag

Szia!

Nagyon új még ez az érintős teló nekem az innov8 után! Most újabb dologra lettem figyelmes: eddig, amikor kikapcsolt a kijelző(8mp-re volt állítva a világítás), akkor csak a feloldó gomb megnyomása után tudtam kinyitni a billentyű zárat! Most olyat csinál, hogy ha kikapcsol a kijelző, akkor mindegy melyik gombot nyomom meg, rögtön feloldja, nem kell húzgálnom az ujjam a kijelzőn! Tehát csak akkor zár le, ha a lezáró gombbal lezárom én magam! Ez mitől lehet?

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3517) fatty válasza mesa23 (#3516) üzenetére


fatty
aktív tag

beállítások / általános / érintés-ben lehet állítani, hogy csak lock gomb, vagy bármelyik oldja

(#3518) mesa23 válasza fatty (#3517) üzenetére


mesa23
aktív tag

Köszönöm, így tényleg tudok változtatni rajta! Még egy kérdés, már ha témánál vagyunk, az visszajelzés rezgéssel, az neked működik? Mert én kikapcsoltam a rendszer hangját, bekapcsoltam az érintés menüben a visszajelzést rezgéssel, és mégse érzékelhető a rezgés! :(

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3519) kcst válasza mesa23 (#3510) üzenetére


kcst
tag

Igen, ez nálam is így van, úgyhogy mindegyikőtöknek igaza van :)

Egyébként szerintem rém egyszerű: ha eléred a kártyára mentett állományokat, akkor minden rendben, nem? Miért hiányzik neked ehhez egy ikon?

iPhone 4 32 GB

(#3520) kcst válasza leslieke (#3506) üzenetére


kcst
tag

Apropó, Wi-Fi, ebben nem vagyok nagyon otthon... A Wi-Fi mindenképpen ingyenes, akárhol találok hálózatot vagy az csak annyit jelent, hogy vezeték nélküli?

Vagyis ha nem otthon akarok netezni és találok egy jelszó nélküli Wi-Fi hálózatot mondjuk a belvárosban, akkor vigyázzak vele, mert ugyanúgy leszívja a kártyámat (és mégsincs ingyen ebéd... :D ) vagy nyugodtan csatlakozhatok rá?

És ha esetleg van ilyen is, meg olyan is, akkor honnan tudom, hogy melyik ingyenes?

Köszi

iPhone 4 32 GB

(#3521) kakuk100 válasza Karma (#3485) üzenetére


kakuk100
őstag

Véglegesen szeretném eltüntettni. Arra a kódra amit írtál nem az jött ki hanem más az Admin setting Nem vészes, de azért jó lenne törölni.

[ Szerkesztve ]

(#3522) fatty válasza mesa23 (#3518) üzenetére


fatty
aktív tag

na ez nekem sem mũködik, beállításnál rezeg, amúgy nem

(#3523) leslieke válasza kcst (#3520) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ami Wi-fi-hez tudsz csatlakozni az ingyenes. Nincs extra költség. Amihez nem tudsz csatlakozni annak neve mellett lakatot látsz, vagyis ezekhez tudnod kell a jelszót. Ha tudod, akkor csatlakozhatsz és itt is ingyenes minden.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3524) mesa23 válasza kcst (#3519) üzenetére


mesa23
aktív tag

Nem hiányzik, csak azt hittem, hogy fel sem ismerte a kártyát, de utána rájöttem, hogy a kártyára menti az adatokat, innentől kezdve már nem is érdekel az ikon! :DD

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3525) jozf válasza mesa23 (#3518) üzenetére


jozf
tag

Nekem se rezeg a nyomkodásnál hiába álltom be, eddig fel se tünt mert láttam h ki van kapcsolva igy nem hiányoltam, de most hogy kipróbáltam nekem is csak a beállitásnál rezeg. :(

(#3526) Teaway válasza kcst (#3499) üzenetére


Teaway
veterán

Köszönöm, előbb is eszembe juthatott volna a leírás megnézése :R

Nincs itthon csokid??

(#3527) kcst válasza leslieke (#3523) üzenetére


kcst
tag

Szuper, köszönöm! ;)

iPhone 4 32 GB

(#3528) emil424 válasza fatty (#3508) üzenetére


emil424
csendes tag

Nekem is.

(#3529) peterk válasza peterk (#3470) üzenetére


peterk
senior tag

Kiderült, hogy van RSS olvasó a telefonon, maga a böngésző tudja ezt. Csak meg kell nyitni, rátapizni alul, hogy feljöjjön a gombsor, és a beállítás gombra nyomve felül bejön ez menüsor, közte az RSS olvasó. Fel lehet venni RSS-eket, és az olvasás is kultúrált.

Már csak egy ikon lenne jó, amivel direktben így indulna a böngésző. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3530) jozf


jozf
tag

Nekem is felkuszott az F1-es rom. Eddig minden ok, továbbra is szépséges na meg gyors is :)

A rezgés témakörre visszatérve, most vettem észre, hogy rezeg az de csak a billenyüzet használatakor vagy ha huzogatjuk az ikonokat vagy az widget-eket, a menünél viszont nem :(

(#3531) lackaba


lackaba
tag

Letölthető a full XEJF5-ös rom.

(#3532) Karma válasza lackaba (#3531) üzenetére


Karma
félisten

Öcsém korlátozott mobilnetjével nem állok neki, de ha valaki bepróbálja, írjon róla pár sort légyszi. Új magyar CSC-vel nem találkozott még senki? A JF4-gyel nem volt már kompatibilis a meglévő ugyebár.

“All nothings are not equal.”

(#3533) kcst válasza Karma (#3532) üzenetére


kcst
tag

De az! JF4-em van magyarul és egyetlen bug van benne (már, ami engem zavar: a telókönyv beállításainál újraindul)... ;)

De most akkor nézzük a JF5-öt :))

iPhone 4 32 GB

(#3534) lackaba válasza Karma (#3532) üzenetére


lackaba
tag

Én most teszem fel,de én is a nyelv végett aggódok.Újat még nem találtam pedig mindennap nézem.A leirás alapján a kamera is frissül,persze manuálisan.Majd a próbák után irok róla.

(#3535) Karma válasza kcst (#3533) üzenetére


Karma
félisten

Ez pont a nem kompatibilitás jele :U

Persze ritkán használja az ember azt a menüt, de engem baromira irritál, ha nem bízhatok meg a cuccaimban...

lackaba: Mármint úgy manuálisan, hogy a hardver-internal menüben kell kézzel frissíteni a kamera szoftvert? Hol van leírás a szoftverhez?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3536) lackaba válasza Karma (#3535) üzenetére


lackaba
tag

Benne van a letöltött csomagban,és úgy ahogy irod.No szépen felkuszot,jön a tesztelés.

[ Szerkesztve ]

(#3537) Karma válasza lackaba (#3536) üzenetére


Karma
félisten

Nekiálltam a saját mobilnetemmel szedni (elvileg belefér a 2 GB-ba), fél óra és én is jelentkezem. Ez a kamerafrissítés nosztalgikus, első bekapcsolás után is így kellett feltámasztani :)

“All nothings are not equal.”

(#3538) kcst


kcst
tag

Összedobtam egy kis Wave-leírást - a számok tükrében.
Első sorban azoknak, akiknek még nincs...

Van benne néhány olyan adat, amiket sem a leírások, sem a netes ismertetők nem adnak meg (kijelző pontos mérete, összes kép- és mozgókép-felbontás).

iPhone 4 32 GB

(#3539) JMC


JMC
tag

A JF5 jónak tűnik méret alapján. Ha valaki már feltette írja le pls a tapasztalatokat, illetve, hogy a négyes verzió hibái javítva lettek-e (gondolok itt a nyelvi kompatibilitási hibára pl), illetve a jf5 csc-je tartalmazza-e pl a magyar nyelvet, vagy a fórumon fellelhetővel kell továbbra is okoskodni.

(#3540) koveradam válasza JMC (#3539) üzenetére


koveradam
tag

Sziasztok!

Annyi kérésem lenne, hogy hogy kell Softwaret frissíteni a kicsikén! Eddig minden telefonomon sikerült megoldanom ( I8910 hd, nokia n97, innov5) de ezen sehogy sem sikerül rájönnöm! Az enyémen a JF1 van semmi bajom vele megéri frissíteni vagy nincs eget rengető változás és várjak még?

Előre is köszönöm

(#3541) Karma válasza JMC (#3539) üzenetére


Karma
félisten

Még nem tettem fel, de orosz/koreai (SER) CSC van benne.

Ami érdekes, hogy BOOTFILES_EVTSF van mellette, amiről egy korábbi flash guide azt írta, hogy nem biztos hogy jót tesz a hardverünknek. De most rámászott és úgy tűnik nincsen gond, no para.

koveradam: Jó az, ne frissítsd még.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3542) tzolta válasza Karma (#3541) üzenetére


tzolta
tag

Sziasztok!

Szia Karma!
Még meg sem köszöntem, de azóta sikerült a szinkronizáció, bár nem az igazi, valahogy nem frissül. :W A kapcsolatokon belül is van egy szinkronizálási lehetőség. Az működik valahogy?

Ma feltettem a JF1-et hátha a friss szoft megoldja a gondjaim de az sem segített.

Köszi

(#3543) kakuk100


kakuk100
őstag

Melyiket tetted fel a simát vagy a fult?

(#3544) Karma


Karma
félisten

No fenn van az eredeti CSC-jével. Eddig erősen nem ajánlom.

A Palringo klienst uTalknak hívják, és nem a Palringo szervereit használná... Úgyhogy nem működik, maximum ha az oroszokhoz is beregisztrál az ember.

A My Accounts kitartóan basic módot mutat, a Web accountsban is csak három opció van az eddigi 5 helyett: Exchange, Google és Others.

DST beállítás még mindig nincs.

A kamerafirmware-t még nem frissítettem, most megy.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3545) tzolta válasza kakuk100 (#3543) üzenetére


tzolta
tag

Természetesen a full verziót, és a JEE-ről frissítettem. Az active sync-et próbáltam ahogy Karma leírta de az nem működik igazán jól. Próbáltam a telefon-beállítások-kapcsolatok-szinkronizálás, de ott hibát (hálózati hiba) ír ki. Jó lenne ha működne valahogy, mert már megszoktam a nokiáknál. Igazából csak biztonság szempontjából volna jó a szinkronizálás mert volt már hogy eltűnt az összes névjegyem :DD

(#3546) kcst válasza Karma (#3541) üzenetére


kcst
tag

Eddigi tapasztalat: sokkal simábban lehet frissíteni. Nekem eddig mindig volt egy-két-sok error telepítés közben, most egy se!

Én azért megpróbáltam feltenni a SER-t, hát ebben valóban csak orosz és koreai a választható nyelv a preconfig menüben, azonban a normál beállításokban van német, angol, ha valakinek az elég lenne...

Ezután megpróbáltam rátenni csak a régi magyar CSC-t, na ekkor egészen durva hibaüzenetek jelentek meg újraindítás után, szép világoskék háttéren... ;]

Úgyhogy ezt senkinek sem javaslom... Most megy újra az egész eleve a magyar CSC-vel, remélem, nem ugyanaz lesz az eredmény...

iPhone 4 32 GB

(#3547) kcst válasza Karma (#3544) üzenetére


kcst
tag

Bocs, de a DST micsoda? :B

iPhone 4 32 GB

(#3548) Karma válasza kcst (#3547) üzenetére


Karma
félisten

Nyári időszámítás, tudod az opció ami JF4-ben eltűnt.

“All nothings are not equal.”

(#3549) kcst válasza Karma (#3548) üzenetére


kcst
tag

Hát ez nekem nem megy...

Ugyanaz a kilométer hosszú hibaüzenet, a végén piros szöveg, hogy 2 mp-ig nyomjam meg 0 gombot. Megnyomom a kikapcsolást és egy sárga (!) felirat jelenik meg: "UPLOAD data to pc" ugyanabban a kék keretben, mint a letöltéskor a piros felirat...

Erről ennyit... :((

iPhone 4 32 GB

(#3550) kcst válasza Karma (#3548) üzenetére


kcst
tag

Mondjuk én mindent pepipáltam, úgy frissítettem... :)

iPhone 4 32 GB

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.