Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3751) leslieke válasza user137 (#3750) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van fent pár widget. Most épp 28 letölthető van. De hogy neked melyik hasznos, azt nem dönthetem el helyetted.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3752) Kapanyél válasza clacika (#3748) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én alapvetően telefon-telefon párti vagyok, azaz nekem beszélgetésre kell. Ezen kívül nagyon ritkán egy-egy fényképet is készítek vele, valamint minden hétköznap ébreszt.
Emiatt egy pici, de jó akkumulátoros idejű telefont használtam (Nokia 8800 Arte).
OLED kijelző, kiváló hangminőség, szupergyors menürendszer, tehát 100%-ig megfelelt.
Aztán paraméterek alapján rámjött a dili, hogy nekem WVGA Super-AMOLED kijelzős masina kell, ami nem akkora tepsi, mint egy iPhone. Így minimális befektetéssel elcseréltem a Wave-re a Nokia-t.
A kijelző lélegzetelállító, a hangminőség kb. ugyanolyan jó.
DE!
- a BT headset-emet nem ismeri föl (egyéni jelenség, de akkor is...)
- hiába az egyik (relatív) legjobb formájú okostelefon, kényelmetlen fogni, használni
- a menürendszere (ami a telefon beállításokat illeti) elég sok kívánni valót hagy maga után

És ami a legfontosabb számomra: alapvetően sokkal többet vártam tőle, pedig nem kellett volna, hiszen ez is csak egy telefon. Ugyanakkor többet sejtet, lehetőségek tárházával kecsegtet. Ennek ellenére unalmas. Pedig mindenhol van WiFi-m, 3G-m is ingyen, mégis. Csak tekergetem a menüt jobbra-balra, és nem tudok vele mit kezdeni. Valahogy nem az igazi.
És ennek legfőbb oka a nagyon gyér szoftveres ellátottság.
Sokan hisznek abban, hogy rövid időn belül fölfejlesztik a Bada AppStore-t, én nem tartozok közéjük. Csak azért nem vettem i9000 Galaxy S-t, mert az egy tepsi. Ha Android-dal lehetne kapni a Wave-t, az lenne a kánaán.

Nyilván ez csak egy vélemény és nem feltétlenül én vagyok a Wave célközönsége, hiszen nem gyalog járok, így nem tudok utazás közben zenét hallgatni, játszani, netezni, stb.

Mindezt azért írtam, hogy láss egy picit csalódott véleményt is. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3753) leslieke válasza Kapanyél (#3752) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a BT headset-emet nem ismeri föl

A régi telefonról levetted a headset párosítást? Haveromnál ez volt a gond, amikor telefont cserélt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3754) clacika válasza Kapanyél (#3752) üzenetére


clacika
csendes tag

Köszi az őszinteséged! Persze mindannyian különbözőek vagyunk, van akinek valami tökéletes, másnak meg nem igazán tud megfelelni.

Már sok negatívumot is olvastam, néha kicsit parázok is ezek miatt, de úgy gondolom, hogy mivel még nem volt okostelóm, meg egyik platform iránt sem vagyok elkötelezve, pont ezért tűnhet nálam telitalálatnak a Wave a badával. Végül is gyors és nem is túl drága... Majd meglátjuk. Mindenesetre köszi a tájékoztatást, vásárlás előtt még eszembe fognak jutni a soraid szerintem. ;)

Huawei Ascend P6

(#3755) AS


AS
félisten

Szerintem jól fogsz járni vele meg majd figyelt blogomat is :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3756) Kapanyél válasza leslieke (#3753) üzenetére


Kapanyél
őstag

A régi telefonomhoz másik headset-et használtam. De egyébként ez miért kéne, hogy bezavarjon? Gondoltam erre egyébként, csak nem értem. Megkeresem a leírását és nyomok neki egy RESET-et, hátha.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3757) clacika válasza leslieke (#3749) üzenetére


clacika
csendes tag

Nem hiszek én feltétlenül a honlapon megtalálható információknak, meg igazán nem is érdekelnek a játékok, csak sok jót olvastam az Asphalt 5-ről, és ha valóban csak 1 játék lenne a trés változatokon, akkor nem bánnám ha az az Asphalt 5 lenne. :D Ezért is vagyok kíváncsi azok tapasztalatára akik magentáéknál vették a készüléket...

Ja az appsot is folyamatosan böngészem, már van 4-5 alkalmazás, meg néhány widget amit biztos le fogok tölteni, amint meglesz a telefon.

Huawei Ascend P6

(#3758) leslieke válasza Kapanyél (#3756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem se kellene bezavarjon. De haveromnál az új telefon addig nem látta, amíg a régihez volt párosítva a headset.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3759) janes74 válasza erdoke (#3707) üzenetére


janes74
senior tag

Ég -és föld.Bár én csak 1x fogtam a kezembe őket és nem egyszerre.Mint 1 teherautó és egy GTI. :D

(#3760) leslieke válasza clacika (#3757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az NFS jobb, mint az Asphalt 5.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3761) janes74 válasza erdoke (#3707) üzenetére


janes74
senior tag

Ég -és föld.Bár én csak 1x fogtam a kezembe őket és nem egyszerre.Mint 1 teherautó és egy GTI. :D.Bocs de sz@rakodik a netem.

[ Szerkesztve ]

(#3762) jozf válasza Kapanyél (#3752) üzenetére


jozf
tag

Én e52-röl váltottam. Nekem formára minöségre ez jött be a legjobban a felhozatalból. A bada meg még csak 1.0-ás verzió de sebességben meg pár dolgoban már most fel veszi a versenyt a 2.x-es androidokkal az 1.6-ról nem is beszélve. A samsung meg örületes pénzt nyom a fejlesztésekbe igy nem hiszem h sokkal el fog maradni a konkurenciától, a vas meg böven birja igy attól se kell félni h véletlen vmi frissitést nem kapunk meg a késöbbiekben. Az viszont kicsit sajnálattal vettem a fejleszöibolgot olvasva h elég korlátosra szabták a lehetöségeket, igy a feltétlen szabadság nem ennél a rendszernél fog eljönni sajnos

Nekem egy gyári használható msn, skype klines hiányzik meg, hogy had rakjak már ki pár ikont a föképernyöre is ne kelljen mindig a menübe turkálni. Esetleg vki nem tud vmi infot h lehet e barkácsolni menü widgetket valahogy a föképenyöre?

(#3763) kingpeti


kingpeti
csendes tag

Sziasztok!

Tudja ezeket a dolgokat ez a telefon?
Mert nagyon megtetszett és az alábbi dolgok kellenek abba a telefonba, amelyet vennem kellene:

Sziasztok!

Kérdésem lenne...
Telefonvásárlás előtt állok - céges célra kellene...
Mindenképpen a T-mobile-nál kell választanom előfizetéssel.
A határ 60-80 között előfizuban.

Sorolom, hogy mi az ami nagyon jó lenne, ha lenne benne:
- Magyar menü
- Viszonylag jó kamera
- Videó is hasonló
- Pdf, Excel, Word olvasó (esetleg szerkesztő)
- Wi-Fi
- E-mailek küldése, fogadása
- Érintőképernyő
- Nagy kijelző
- Valami GPS se lenne rossz benne

A lényeg, hogy céges telefonnak kellene, hogy ne kelljen az irodában lennem.
Bárhol vagyok, tudjak vele netezni, laptopra kötni és e-maileket nézni, küldeni, pdf fájlokat, OFFICE doksikat, képeket, videókat bemutatni az esetleges ügyfeleknek.

Röviden ennyi lenne a kívánságlista.

Köszi a válaszokat!

(#3764) Kapanyél válasza kingpeti (#3763) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ha valóban szeretnél is dolgozni cégen kívül :), akkor egy kis tablet kell neked, nem egérmozi.
Amíg volt PDA-m, imádtam, de az esti, ágyból történő netezésen kívül semmi igazán hasznosra nem tudtam használni a munkám során.
Ettől még jó lehet a Wave, de az a tapasztalatom, hogy minél több "okos" eszközöd van, annál több időd megy el a keresztbe-kasul szinkronizálással, frissítésekkel, stb.
Legyen egy jól használható, a többi meg célszerszám...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3765) Kapanyél válasza leslieke (#3758) üzenetére


Kapanyél
őstag

Meglett a megoldás: RTFM. :) Van neki egy párosítási üzemmódja is. Így egy másodperc alatt egymásba szerettek.

Közben egy abszolút pozitív élmény: a nagy kijelzőnek hála minden hívás közbeni funkciót egyértelműen látok. "Nemokos" Nokia-n ez volt az egyetlen nehézkes dolog: hívások közötti váltás, headset és telefon közötti ugrálás, konferencia, stb.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3766) szebev válasza leslieke (#3740) üzenetére


szebev
senior tag

jaaa! ok. nem problema! koszi!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3767) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Össze tudnánk szedni, hogy a firmware egyes fájljai mire jók?

amss.bin
apps_compressed.bin
.FFS
rsrc1
rsrc2
.CSC
ShpApp
ShpApp_hd

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3768) AS válasza kingpeti (#3763) üzenetére


AS
félisten

Ezt mind tudja igen

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3769) Karma válasza Kapanyél (#3767) üzenetére


Karma
félisten

Párat sejteni vélek:

FFS - A telefon belső fájlrendszere, valószínűleg a Linux kernellel együtt. Ha ilyet is felflashelsz, egy kék képernyő is megjelenik az első bootoláskor, amikor is a telefon összemásolja az FFS, CSC, SHPAPP partíciókat egybe.

CSC: Nyelvi és regionális infókat, erőforrásokat tartalmazó partíció. Többek között a prekonfigurációkat is ez határozza meg.

RSRC2: A bootlogó-animáció (bada felirat).

ShpApp: Az előtelepített bada alkalmazásokat tartalmazó flash partíció. A _HD ennek lecsupaszított változata, tipikusan az Asphalt és a Samsung Apps hiányzik.

PFS: Patch image, elvileg a meglévő partíciókat egészíti ki, gyakorlatban nekem még nem sikerült hasznosítanom.

Az AMSS/Apps valószínűleg a belső Samsung telefon-alrendszer programja.

szebev: Próbáltad már a videó minőségét "Normál"-ról "Jó minőség"-re állítani? Közvetlenül azelőtt, hogy elkezdenéd a lejátszást.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3770) szebev


szebev
senior tag

Valaki megnezne, hogy mijen a video minosege a youtube-on 3g-n? nalam pocsek!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3771) leslieke válasza Kapanyél (#3765) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ezt a problémát kihúzhatod a negatív listáról :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3772) peterk válasza Kapanyél (#3752) üzenetére


peterk
senior tag

Ismerem ezt az érzést, de hidd el - bár az írásod alapján szerintem magad is tudod -, hogy ez csak az "új kütyüm van, úgy nyomogatnám egy kicsit" effektus miatt van. :)

Új teló, az ember kicsit nyomogatná, kicsit próbálgatná, de fél nap alatt kimerül, végére jut mindennek, és utána marad az üres érzés. Ezt tudná pótolni a nagy appstore, ahonnan skinek garmadáját és mindenféle értelmes és értelmetlen progik tömegét lehetne letölteni. Sajnos ez még nincs badára.

De vígasztaljon a tudat, hogy ez csak az első 3 hetet rontja el. :) Az emberek többsége az újdonság varázsa miatti "mindent ki akarok próbálni" hozzáállásból hamar visszavedlik normál felhasználóvá, és arra használja a kütyüt amire megvette. Mivel írod, hogy alapvetően telefonnak vetted, így hasonló cipőben járhatunk. Pár hét után én se fogom másra használni, mint felefonnak a zsebemben, ébreszteni, és alkalmanként ha olyan helyzet adódik (strandon, utazásnál, orvosnál, stb.) elütni a várakozási időt némi multimédiával. A funkciók többsége tehát alkalomszerű használatra kell, arra meg már most is bőven elegendő.

Viszont formás, okostelefonhoz mérten kicsi, gyors, gyönyörű a képe, szóval hosszú távon visszahozza azt, amit az első 3 hétben elveszítünk. :) És azért szó sincs arról, hogy néhány hónapos távlatban ne lenne esély a frissítésre, és egy csomó appstore-os programra.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3773) peterk válasza AS (#3768) üzenetére


peterk
senior tag

Talán a nagy kijelzőt kivéve, mert okostelók között ez a méret ma már inkább kicsinek számít. Persze szerintem ez éppenséggel az előnyére válik. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3774) leslieke válasza peterk (#3773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem olyan kicsi ez. Zsebben is elfér szépen.

Az újdonság varázsa pedig tényleg elmúlik idővel.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3775) peterk válasza leslieke (#3774) üzenetére


peterk
senior tag

Méretben pici, felbontásban teljesen ott van. Amúgy a mai napi megdöbbenek, amikor valaki hív, és a porté képe majd le esik a kijelzőről, annyira tiszta/éles. ;) Ez a super amoled tényleg elképesztően szép képet produkál.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3776) lackaba válasza Karma (#3746) üzenetére


lackaba
tag

Feltettem a XXJF1 fullt, OXA jelű CSC-vel.Ezután a Kies felkinálta a XXJF4-et,és szépen végig ment.Ezután confi menü,és itt kiválasztottam az SKT,a szokásos újra indulás és itt már választható a magyar nyelv.Azt tudtam hogy a szlovák és cseh régióhoz tartozunk,de melyik betü a miénk?Egyébként én sem értem mért kell ki venni a sim és memkarit.Én soha nam szedem ki.

(#3777) Kapanyél válasza lackaba (#3776) üzenetére


Kapanyél
őstag

És van Facebook meg Twitter kliensed a menüben?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3778) lackaba válasza Kapanyél (#3777) üzenetére


lackaba
tag

Igen van.Még annyit hogy most ez van a telón:SW:XXJF4 CSC:OXAJF3-ez pedig a német piac,és ezen belül van az emlitett SKT a mi nyelvünk.

(#3779) LACENTO


LACENTO
csendes tag

Sziasztok.
Valami nem oké a Kies-ben.(nálam?)Belépnék az Apps menübe,akkor a következő ablak jön fel.
"A kiszolgáló megsértette a protokollt.
Section=ResponseStatusLine"

És bezáródik az Apps menü,vagyis ezt a részét nem tudom használni.
Esetleg ez a t-home miatt volna? :((

(#3780) pitimany


pitimany
tag

S8500XXJF4_XEH/ S8500OXDJF3 firmver felrakása után a napló minden eseményt 1 órával korábbinak mutat. Maga az óra helyesen jár, nyári időszámítás be van kapcsolva.
Ha valaki erre tud megoldást, legyen szíves ossza már meg velem!

(#3781) user137


user137
őstag

na, egy-két-három hiba, egyik remélem kiesik belőle este a Wifivel, a másik tervezési hiba(?), a harmadik javítanivaló...

1 - céges exchange-ről szinkronizálom az embereket. ma reggel óta örök loopba esett, és folyamatosan szinkronizál, mintha egyesével örülne az új kontaktoknak. sajnos semmi logfájl nincsen(?), ahol utánanézhetnék, h mi a péket csinál vagy hol akad el.... csak meríti az akksit. :( este wifiről meglátjuk

2 - 2 listám van összefésülve, a facebook és a céges Exch. Telefononon nem tartok semmit. Viszont így nem tudom a kontaktokat csoportokba pakolni, csak úgy, ha felvenném a telefonba IS az embereket, és így duplán lenne meg minden. Egyelőre csoportokat nem használok, de nem a legjobb így

3 - szintén céges exchangeről szinkronizálva a naptárban hiába van beállítva jelzés, nem jelez a telefon, az emlékeztető "Ki" állapotban jön át, kézzel kell átkattintani.

(#3782) fatty válasza szebev (#3770) üzenetére


fatty
aktív tag

Nekem is hulladék minôség 3G-vel, wifi-vel szuper.

(#3783) Karma válasza pitimany (#3780) üzenetére


Karma
félisten

Az időzónád Budapest (+1)?

Nekem az orosz JF5 szoftveren pont ez történik (és kib....tt idegesítő), de itt nem tudtam a nyári időszámítást se bekapcsolni. JF4 óta nekem ezzel csak a bajom van.

“All nothings are not equal.”

(#3784) peterk válasza Karma (#3783) üzenetére


peterk
senior tag

Nekem a Kies-el felrakott magyar XXJF4+XDJF3 van (XEH) fent, és időzóna beállítás + automatikus időfrissítés bekapcsolva után minden idő korrekt. A naptárban is.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3785) Karma válasza peterk (#3784) üzenetére


Karma
félisten

Mármint napló?

“All nothings are not equal.”

(#3786) user137 válasza Karma (#3783) üzenetére


user137
őstag

nekam a JF4-el reggel újraindult, amikor zónát váltottam, másodikra már abszolválta, azóta jó minden, naptár is jó helyen van. igaz az automatikus időfrissítést nem tudom visszakapcsolni, mert akkor elmászik minden :U

(#3787) peterk válasza lackaba (#3778) üzenetére


peterk
senior tag

Az itt olvashatóak szerint az SKT az koreai. A GTL, IRD, TMS, ORS-t írja Szlovákiára és ETL, KBN, OSK, VDC, XCS, XEZ, TMZ, O2C-t Csehországra.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3788) peterk válasza Karma (#3785) üzenetére


peterk
senior tag

Jé, tényleg az eseménynapló nem jó. :(

Érdekes, hogy ha kikapcsolom az aut. szinkronizálást, és beállítom kézzel az időzónát, akkor viszont jó.

Szerk.: Szerintem ez eseménynapló bug, mert máshol jó. Valószínűleg nem jól (vagy egyáltalán nem) olvassa ki vagy az időzónát, vagy a DST-t.

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3789) erdoke válasza AS (#3732) üzenetére


erdoke
titán

Az, hogy mindennapi használatban kinek mi a jobb, egyénenként erősen eltér. A feleségemnek a kisgyerekek miatt pl. a fénykép és a videó mellett a strapabíróság kiemelten fontos. Ebben nem rossz az Arena, tiszta fém a készülékház, nem olcsó, fényes műanyag. Olyan dolgokat kibírt már, aminek felét nem nézem ki a Wave-ből.
Nem telepít programokat (esetleg én), keveset netezik rajta, DivX-et tán sose nézett telefonon, és könnyen meglehet, hogy a sebességbeli különbségek se tűnnének fel neki. Viszont valami épkézláb navigáció néha jól jönne neki is.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3790) peterk válasza erdoke (#3789) üzenetére


peterk
senior tag

Akkor szerintem nézz neki valami pofás, strapabíró kis készüléket. Lehet, hogy még olcsóbb is lesz, mint egy okostelefon. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3791) Karma válasza erdoke (#3789) üzenetére


Karma
félisten

Meg szerencse, hogy a Wave is teljesen fem + uveg.

“All nothings are not equal.”

(#3792) Pumpkinhead


Pumpkinhead
csendes tag

Szombaton vettem a telefonom a vodánál. A Samsung megbaszhatta volna a világot ha ezt így kiadja androiddal. Beszarás jó a minőség az anyagminőségtől a szoftverig. A netezés gyorsabb mint egy atomos netbookon. Tegnap neteztem egy órát, utána youtubeoztam kettőt wifin, az akksi merült 20%-ot. Azután hogy az N900-ra sírnak hogy fél napot bír ki közepes használattal, az androidos telók meg max 2 napot, nekem ez simán el fog menni legalább 4-et. Csúcs! (a füles mondjuk elég tré (nem szól rosszul, de nem bírom a szimmetrikusat, ennek meg még csiptetője sincs) de vettem hozzá egy SE MW-600 Bluetooth-osat azzal más sokkal faszább)

(#3793) leslieke válasza erdoke (#3789) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem az asszonykádnak vedd meg az Arénát, meg mellé egy 20-asért egy olcsóbb gps-t. Ez a telefon nem neki való, nem használná ki épp azt erőssége: a multimédia.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3794) janes1976


janes1976
őstag

Megnyitottam egy külön fórumtémát wave vs. galaxy címen, várnám a szakértő hozzászólásokat. :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#3795) erdoke válasza peterk (#3734) üzenetére


erdoke
titán

Gyenge a kamerája, és olcsó, vékony műanyag a hátlapja, egyébként tetszett neki.

A legjobb aláírás a héten

(#3796) Kobe


Kobe
veterán

na.

én is wave tulaj lettemm. Kiderült hogy tudnak olyan ajánlatot tenni trémobilnál ami maitt elcsábulok újabb 2 évre. Megvettem.

Kérdés: a telefonhoz semmilyen garanciapapírt nem kaptam (ezt itthon vettem észre, hogy a manuál mellé nincs behajtogatva, sajnos 10 négyzetméteren 30 ember között nem volt idm piszmogni a papperral), viszont a szervízes srác határozottan állította (mert direkt rákérdeztem) hogy gyártói gari is van rá de a T-s szakszervízükbe is vihetem.
No, kérdés, ha én inkább bíznám a samsungra a dolgot (márpedig inkább bízom) akkor vissza kell ballagni a boltba egy hivatalos garanciapapírért, vagy a szerződés amin rajta van IMEI, vásárlás dátuma elegendő? Esetleg hiba esetén vissza T-hez, kérni egy garancialevelet, és úgy samsunghoz ?

[ Szerkesztve ]

(#3797) peterk válasza Kobe (#3796) üzenetére


peterk
senior tag

Szvsz a T is a Samsunggal javíttatja a telefonokat. Nem hinném, hogy fenntartanának egy szervízt ennyiféle telefonnak, amikor nyilván szerződésben állnak a gyártókkal.

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3798) peterk válasza erdoke (#3795) üzenetére


peterk
senior tag

Na, én itt szoktam feladni, és közölni, hogy "jó, akkor menj és vedd meg ami tetszik, engem pedig hagyjál ki belőle". :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3799) Kobe válasza peterk (#3797) üzenetére


Kobe
veterán

az 1 dolog. De ettől függetlenül garipapír nélkül kétlem hogy bármelyik szóbaállna velem. MInt kiderült, kellett volna kapnom egy szolgáltatói garancialevelet, ezért ballaghatok vissza holnap. Az meg más kérdés h bármilyen probléma esetén a samsunghoz vinném direktbe mert a szervízhálózatukkal az a személyes tapsztalatom hogy 5x megbízhatóbb és korrektebb.

[ Szerkesztve ]

(#3800) csimmasz válasza bogar001 (#3725) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Jobb oldalt : narancssárga gomb-download app
A felugró ablakban jobboldalon a bekeretezett részen: download this application to your computer!
Ennyi

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.