Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) user137


user137
őstag

route66-hoz mi kell a beüzemeléshez? térképek nincsenek rajta alapból, csak Budapest meg a sztrádák (mint Garminnál a basemap). Ha keresek ezt-azt, aszondja, h menjek a 66.com-ra és ott okosítsam magam. a 66.com-on meg nincs Bada részleg... :F

(#3852) Zolesz007 válasza erdoke (#3849) üzenetére


Zolesz007
őstag

5 óra folyamatos játékot bír az akksi...
Amúgy szerintem aki Wave-et vett/vesz, annak teljesen mindegy a játékélmény közepes/alsó vasakon...

Fold 5

(#3853) user137 válasza erdoke (#3849) üzenetére


user137
őstag

kitérdekelnek a gyengébb vasak? :DD

(#3854) AS


AS
félisten

3 órát játszatom shiftel és kb 55% maradt persze elölte volt nyomkodva azért :C

240*400 as Bada telokra nem hiszem hogy lesznek 3d-s játékok, vagyis biztos lesznek csak nem lesznek olyan szépek.

Ép azért jó hogy csak 2 felbontás van 800*480 és 400*240 hogy kőnyű legyen rá írni alkalmazást.
Android ilyen szempontból már nagyon WM felé ment ami nem jó..... Sok kijelző felbontás sok fajta CPU GPU....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3855) mandala72


mandala72
csendes tag

Nem szeretnék senkit megbántani,de azt gondolom ez egy nagyon jól összerakott és a későbbiekben egy igen jól használható sok progival bővíthető teló lesz,de ez nem változtat azon a tényen,hogy az érkező új csúcskategóriás telókhoz képest,ez egy középkategóriás teló! Ami persze ettől még egy remek kis mobil.

I8910HD + HTC HD2

(#3856) erdoke válasza Zolesz007 (#3852) üzenetére


erdoke
titán

Megnézném én azt az 5 órát egy izmos játékkal, full fényerőn... Bár azért van a 2-3 cm fölösnek tűnő túlnyúlás, hogy a jó nagy akksi beleférjen...

(#3855) mandala72
Én úgy gondolom, hogy egy jó női/kis kezűeknek való felső kategóriás okostelefon lehetne, de veszettül hosszúra nyúlt. Talán még így is az lesz. Általános felső kategóriához kicsi a kijelzője.

Beugrok a legközelebbi T dílerhez, és megnézzük az asszonnyal. Még az is lehet, hogy este már személyes használattal tudok nyilatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#3857) user137


user137
őstag

urak, ez a push sync nem az legjobban megoldott, és nem is tudom kideríteni mi a baja :(

Emailt és Névjegyzéket szinkronizálok, csúcsidőben push, csúcsidőn kívül kézi.
Napközben kb 30mp-enként szinkronizálja a semmit, amikor se emailt nem kaptam, se a névjegyzékem nem változott.
Ez zajlik le:
1. USERNÉV szinkronizálás...
2. 10mp eltelik
3. USERNÉV szinkronizálás befejezve,
4. PITTY.
majd ugyanezt még egymilliószor, amíg le nem jár a push üzenetek csúcsideje. Közben meg nincs mit szinkronizálni, mert nem is kaptam emailt, de azért pittyog, csak nemtom mire. Az akksit meg a nap végére köszöntem.

Most kikapcsoltam a pusht, de aki syncel céges exchange-re, megírhatná a tapasztalatait. A hivatalos JF4 szoft fut rajta.

(#3858) AS válasza erdoke (#3856) üzenetére


AS
félisten

Már pedig megy le is fogom tesztelni a 1500 as Aksi, és Szuper Amoled kijelző jól bírja. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3859) user137 válasza mandala72 (#3855) üzenetére


user137
őstag

az érkező telókhoz képest a mai csúcsmobilok is középszerűek, ez teljesen normális. Jelenleg a Desire/GalaxyS az Android csúcsa, a Wave pedig (egyedüliként) az egyetlen kihívó Bada csúcsa. Jah meg az iPhone4, ami hardverileg majdnem megegyezik a Wave-el (Samsung kijelző, Samsung RAM, Samsung proci... :P).

És futottak még kategóriások a HD2 a halott WinMo platform csúcsán, illetve a soha meg nem jelenő Symbian^3-mal a Nokia N8. De utóbbit ugye hisszük ha látjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#3860) mandala72 válasza user137 (#3859) üzenetére


mandala72
csendes tag

Igen!!! Ezzel teljesen egyet tudok érteni!!!

I8910HD + HTC HD2

(#3861) user137 válasza mandala72 (#3855) üzenetére


user137
őstag

jah még valami:
- itt a piac legjobb akksija (1500mAh)
- itt a piac leggyorsabb processzora (holtversenyben)
- itt a piac messze leggyorsabb grafikai hardvere
- itt a piac legjobb minőségű kijelzője (habár az Apple ezt nem ismeri el) :-)
- itt a piac jelenlegi legjobb minőségű videója
- itt a piac legnagyobb SD kártya támogatása (gondolom ez is holtversenyben)
- itt a piac legjobb anyaga (fém és karcálló üveg)

mi is olyan nagyon középszerű ezen a telón? :) vagy mi az ami érkezik és a porba tiporja?

ami nincs:
- irdatlan sok app egy túlcsorduló appstore-ból
- alma logó :P

[ Szerkesztve ]

(#3862) rObika8802


rObika8802
aktív tag

el se hiszem el jött a pillanat ,hogy megjelent a T-nél tnap... xD :C hamarosan beújítok rá :P

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#3863) user137 válasza rObika8802 (#3862) üzenetére


user137
őstag

valaki megírhatná, h a T simlockkal vagy anélkül adja-e a készüléket....

(#3864) Quasi_modo válasza mandala72 (#3855) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ez nem változtat azon a tényen,hogy az érkező új csúcskategóriás telókhoz képest,ez egy középkategóriás teló
Ez ma még nem középkategória. Az érkező gépek meg még nincsenek. És nyilván majd Bada-s gép is lesz erősebb vassal.

valami

(#3865) mandala72 válasza user137 (#3861) üzenetére


mandala72
csendes tag

Még ezekkel is egyetértek,de a költői kérdésedre,hogy "mi az ami a porba tiporja" a választ a jövő év fogja megadni. Egyenlőrre a híresztelések szerint a Galaxy2! Persze ezen kívül is lesz rengeteg új teló és rengeteg újítás is nyílván! Ez alól természetesen a bada sem kivétel. Biztosra veszem,hogy ők sem állnak meg ennél a kijelző méretnél,procinál ramnál és romnál! ;)

[ Szerkesztve ]

I8910HD + HTC HD2

(#3866) mandala72 válasza user137 (#3863) üzenetére


mandala72
csendes tag

Természetesen hálózatfüggő! 25.951.- a kezdő összeg és azután 12x4170.- új előfizuval!
Már lehet rendelni!

I8910HD + HTC HD2

(#3867) Bayzee5 válasza user137 (#3863) üzenetére


Bayzee5
tag

Illetve azt is, hogy belenyúltak-e a szoftba vagy sem :)

(#3868) mandala72 válasza Bayzee5 (#3867) üzenetére


mandala72
csendes tag

Csak a szokásos módon! Be és kijelentkező animáció!

I8910HD + HTC HD2

(#3869) peterk válasza erdoke (#3849) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem a bada bevezetéséhez tökéletes a Wave, a maga nem mindennapos külsejével a különleges kijelzőjével és az erős hardverével, de a komolyabb 3D játékok megjelenéséhez nem bizos, hogy ennyi elég lesz, szerintem ahhoz még kelleni fog majd egy Galaxy S-hez hasonló specifikációjú méretes, nagy kijelzős modell is.

Bár, ha beválnak a Samsung tervei az idén eladott 10 millió wave-el, akkor egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz elég önmagában.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3870) Deeday válasza user137 (#3861) üzenetére


Deeday
senior tag

Elfelejtetted említeni a 3.0 Bluetooth-ot :Y

LG G4

(#3871) leslieke válasza mandala72 (#3855) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem bántasz meg senkit, de - szvsz -az itt lévő Wave tulajdonos nagy részét nem is érdekli a véleményed!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3872) Deeday válasza mandala72 (#3855) üzenetére


Deeday
senior tag

Nem kötözködni szeretnék :) De megvitatni szeretem a dolgokat:) Mondanál nekem olyan telefont ami jelenleg felsőkategóriás, és ettől a telótól többet tud ? az 5mp-s kamerát kivéve ? :) Szerintem ez a telefon jelenleg felső kategória és ha vége a szoftver fejlesztői versenynek aminek a fődíja több mint 640 millió ft. akkor szerintem annyi cucc lesz rá hogy az Android elbújhat mellette az Iphone-al is :))

LG G4

(#3873) Deeday válasza leslieke (#3871) üzenetére


Deeday
senior tag

Engem speciel érdekel a véleménye ha kifejti magát bővebben ezzel a középkategóriával meg a felső kategóriával :)

LG G4

(#3874) mandala72 válasza leslieke (#3871) üzenetére


mandala72
csendes tag

Ennek eldöntését bízd rájuk! Gondolom ha zavarja őket egy vélemény,akkor annak majd hangot adnak! Én úgy látom nem zavart senkit és senki nem is haragudott meg érte!
Azért köszi a véleményed eme nem túl kultúrált megnyílvánulását!

I8910HD + HTC HD2

(#3875) peterk válasza Deeday (#3870) üzenetére


peterk
senior tag

No, meg az n-es wifit, meg az AP funkciót, meg még pár dolgot. :)

Ez a telefon most és még jópár hónapig csúcskategóriába tartozik - kivéve az árát :R. De még utána is jó ideig a felsőkategóriába lesz sorolható. Azért nem hetente jönnek ki új, csúcsot döntögető modellek.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3876) mandala72 válasza leslieke (#3871) üzenetére


mandala72
csendes tag

Egyet mondok...nem is tudnék többet! ;) GalaxyS

I8910HD + HTC HD2

(#3877) mandala72


mandala72
csendes tag

Egyébként pedig igazatok van! Valóban nem jól fogalmaztam! Jelenleg még felsőkategóriás a teló és nem is rossz! Úgy gondoltam,hogy a következő év első felének a végére már nem lesz az! Mégegyszer bocsi ha valakit megbántottam. Nem az volt a szándékom!

I8910HD + HTC HD2

(#3878) leslieke válasza mandala72 (#3874) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hangot adtak. Többen is cáfolták azon állításod, hogy ez a telefon nem felső kategóriás.

Azért köszi a véleményed eme nem túl kultúrált megnyílvánulását!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3879) mandala72


mandala72
csendes tag

Mindenben egyetértek veletek,de jelenleg a mindennapos pl.navigáció használatra jobb akár még egy symbis teló is! Ez persze nyílván nem sokáig lesz már így hála a fejlesztőknek!

I8910HD + HTC HD2

(#3880) Pola-Roid válasza mandala72 (#3874) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Miert adnanak hangot? :F

Figyi mar, amikor en telcsiket nezegettem, hogy melyik legyen, csak azon mult, melyik tetszik. Az ar nem volt semmilyen szinten szempont, Galaxy S-et ugyanugy vehettem volna, mint szifon4-et. Megis ezt valasztottam, mert en ezt jobbnak gondoltam, mint barmelyik mas jelenleg piacon kaphato telefont.

Szoval nalam - es szerintem minden tulajdonosnal - ez abszolut felsokategoria, es gondolod, most azert, mert idejon mandala72 es azt mondja, hogy ez szerinte csak kozepkategoria, barki a kardjaba dol? :DDD

(#3881) leslieke válasza mandala72 (#3876) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyobb kijelző és Android. Egyéb hatalmas különbség??

Ja és nem mindenkinek kell nagy kijelző, ezt ne felejtsd el!!

Pola-Roid teljesen egyetértek, nálam sem számított a pénzt, viszont ez telefon számomra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3882) Pola-Roid válasza mandala72 (#3876) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Arra az otvaros ruszki szappantarto minosegu muanyag hatlapos, vaku es HW hivaskezelok nelkuli remekbeszabott keszulekre gondolsz? Valoban, szerintem is az a csucs :C

(#3883) mandala72 válasza leslieke (#3878) üzenetére


mandala72
csendes tag

Akkor csak,hogy tiszta legyen a kép... Ha visszaolvasod ,hogy pontosan mit is írtam akkor talán rájössz,hogy annak minden szava igaz és fedi a valóságot! Azt írtam,hogy a jövő csúcskategóriás telóihoz képest középkategóriás! Ez minden mai telóra igaz! Ebben volt némi irónia is,de úgy látom ez elkerülte a figyelmedet!

I8910HD + HTC HD2

(#3884) peterk válasza Deeday (#3873) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem a kijelző mérete miatt érzi úgy, hogy nem felső kategóriás. De nincs igaza. :) Tény, hogy vannak nagyobb méretű kijelzők is centiméterben, de felbontásban egyedül az iPone4 lesz kicsivel nagyobb. Ráadásul ez valódi square pixel kijelző, míg az összes többi méretaránya nem felel meg a kijelző pixel-arányának.

Én a magam részéről egyébként ezt a képarányt jobban szeretem, mint a másikat. Kézbe jobban illik egy keskenyebb, magasabb kütyü, mint egy rövidebb-szélesebb. Örülnék annak, ha majd jönne még több ilyen telefon is - esetleg egy kicsivel nagyobb méretben. (3.7 mondjuk. A 4 szerintem már tepsi).

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3885) Deeday válasza leslieke (#3881) üzenetére


Deeday
senior tag

ÁCSI EGY PILLANATRA! cimborámnak Galaxy van nagyobb kijelz viszont szét van húzva nincs ilyen szép képe mint a Wave nek ! Ezt ő is mondta! Android meg Android! kinek a pap kinek a papné :D amúgy erre az Android vs. Bada témára novemberben térjünk vissza mikor erre is lesz 5 féle navigáció ... Jah és Galaxy S I9000 be nincs vaku sem és mégis 150.000 Ft :D és mint mondtam ugyan az a kijelző felbontás csak szét van húzva tehát pixelesebb a képe :) Erről ennyit :) Iphone 4 meg egy kaka annyi pénzért amennyibe fog kerülni ... Iphone -ba gyárilag túl sok a korlátozás a bugyuta amcsi törvények miatt...

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#3886) jozf válasza user137 (#3861) üzenetére


jozf
tag

Ezzel én is egyetértek, nem nagyon találtam hasonló minöségü teljesitményü telót a piacon. Vagy méretben batár vagy rosszabb anyagminöség vagy kisebb aksi stb. Azt meg el kell fogadni h jelenleg nem egy üzleti teló.
De azért nézzük már meg h egy dulpa ennyibe kerülö iphone mit tudott a mejelenéskor, s hol van hozzá már most a wave opredszere, a sete-suta win-es mobilokról nem is beszélve s az androidoknak is böven van volt stabilitásban sebességen gondjaik az elején.
Ehhez képest itt van egy nagyon gyors s stabil mindenféle hókusz-pókusz nélkül is nagytudásu oprendszer ami mellett láthatóna megfelelö support is áll (SWf frissités, magyar nyelv, store stb,).

De persze nem azt mondom h hibátlan a rendszer de a hibák inkább még csak a fiatlaságából adódnak, s ha nem fogy el a lendület igencsak ütös rendszer lehet belöle.

(#3887) Pola-Roid válasza mandala72 (#3877) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Kedves baratom, jelen pillanatban nincs olyan telefon a piacon, ami felsokategorias most es az is marad jovo ev elso felere :U
Amik tavasszal kijonnek, verni fogjak a jelenlegi csucsmodelleket, ami minden, csak nem meglepo, hiszen akkor ezek mar kozel egy eves tipusok lesznek.

(#3888) bogar001


bogar001
csendes tag

Hali! Szeretném lenullázni a csomag kapcsolat számlálómat de kér egy kódot, arra lennék kíváncsi hogy mi lehet ez a kód gyárilag, mert én át néztem mindenhol de nem találom, előre is köszi a segítséget!

(#3889) mandala72


mandala72
csendes tag

Még egy apróság! Elég idős nő vagyok ahhoz,hogy már akkor symbis,winmo-s és androidos telót használtam amikor a nagytöbbség még féltéglás monokróm telókkal szaladgált! Sajnálom ha nem értitek az iróniát!

I8910HD + HTC HD2

(#3890) peterk válasza mandala72 (#3883) üzenetére


peterk
senior tag

Ha viszont ezt írtad, akkor - már meg ne haragudj, de - minek kezdtél bele? Mindig, minden körülmények között és minden telefonra elmondható, hogy az egy évvel későbbi piacon már nem lesz felsőkategóriába sorolható. Ez még a viszonylag hosszabb életciklusú iPhone-ra is elmondható, hát még a többire.

Szóval nem értem, hogy mit akartál közölni. :) Pontosabban érteni vélem - kicsinyelled a kijelzőt - de akkor azt kellett volna írni. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3891) leslieke válasza mandala72 (#3883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Értem én minden szavad, DE ilyen hozzáállással ne vegyél semmit. A mai bmw béna a holnapihoz képest, a mai TV-d is dobd ki, mert majd holnap-holnapután-egyszer biztosan kijön egy jobb. Megsúgom, biztosan lesz mindenből jobb, ilyen a technológia, fejlődik minden.

Szerk:
Ha 72 a születési évedet jelzi, akkor nem vagy te még olyan öreg, hogy azt állítsd magadról, te már mindent láttál!!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3892) Deeday válasza mandala72 (#3889) üzenetére


Deeday
senior tag

Kedves hölgyem nem értjük az iróniát :) Mert ez kortól független szerintem én 26 éves vagyok konkrétan és már egy Nokia 1610 essel szaladgáltam 10 évesen :D
Azóta volt vagy 50 féle telefonom kiprbáltam N73 tól az N95 8 GB ig minden nokiát szinte, és elég sok winmobil os telefont is HTC touch Dimond , stb... de higgye el hogy ez a telefon felsőkategória jelenleg és még egy darabig :) ;) imádok vitatkozni főleg ilyen kedves hölgyekkel ;)

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#3893) mandala72 válasza bogar001 (#3888) üzenetére


mandala72
csendes tag

Samsungoknál gyárilag 8db nulla!

I8910HD + HTC HD2

(#3894) Karma válasza mandala72 (#3889) üzenetére


Karma
félisten

Szóval időutazó tetszik lenni? :DDD

“All nothings are not equal.”

(#3895) Deeday válasza bogar001 (#3888) üzenetére


Deeday
senior tag

gyárilag ennek nincs megadva kód (biztonsági kód) bemész a beállításokba és ott a biztonság menüpontba a telefonkódba és megadsz neki valamit. Ha viszont nem újonan vetted a telefont akkor megkéárded attól akitől vetted hogy mit adott meg telefonzár kódnak .

LG G4

(#3896) mandala72 válasza Deeday (#3892) üzenetére


mandala72
csendes tag

Talán végre valaki megértette amit írni akartam! Már többször is írtam,hogy mindenben igazatok van,de úgy látom elkerülte a figyelmetek! Igen... a kijelző mérete az egyetlen ami zavar a telóban!

I8910HD + HTC HD2

(#3897) mandala72 válasza Deeday (#3895) üzenetére


mandala72
csendes tag

Akkor bocsi,ezt nem tudtam! :N

I8910HD + HTC HD2

(#3898) Deeday válasza mandala72 (#3896) üzenetére


Deeday
senior tag

Mármint a Galaxy é zavar vagy a wave nek kicsi ? mármint a kijelző mérete ?

LG G4

(#3899) mandala72 válasza Deeday (#3898) üzenetére


mandala72
csendes tag

A Wave-nek a kijelző mérete zavar! Nekem egy kicsit picinek tűnt amikor kézbevettem a HTC vagy a samuHD után! A színek viszont iszonyatosan szépek!

I8910HD + HTC HD2

(#3900) leslieke


leslieke
Jómunkásember

mandala72 a nagyot szereti! :D:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.