Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) AS válasza fatty (#3250) üzenetére


AS
félisten

Feketéről kérünk majd képeket :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3252) taschner


taschner
aktív tag

A Samsungapps oldalról nem lehet letőlteni semmit mert reg kell hozzá + bank kártya

A motorozás egy élmény!!!

(#3253) leslieke válasza taschner (#3252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dehogynem, a free dolgokat le lehet tölteni és ahhoz nem kell de reg, se kártya.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3254) taschner válasza leslieke (#3253) üzenetére


taschner
aktív tag

Kb 2 perce próbáltam error-t ír ki.

A motorozás egy élmény!!!

(#3255) leslieke válasza taschner (#3254) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most szedtem le, a Digital Clock 03 és a Birthday Countdown widgeteket, mindkettő free és simán lejöttek, települtek.

Telefon restart volt már?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3256) taschner válasza leslieke (#3255) üzenetére


taschner
aktív tag

Nem a telcsin hanem a pc-re akartam ,most inditottam újra próba

A motorozás egy élmény!!!

(#3257) leslieke válasza taschner (#3256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt eddig nem írtad.. de a pc-n is kipróbálom.

Szerk: A kiesben is lejöttek ugyanazok, sőt egyéb is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3258) taschner válasza leslieke (#3257) üzenetére


taschner
aktív tag

Bocsi!
De ott szoktam leszedni de most is error!
Utána telepítem és eddig jó volt.

A motorozás egy élmény!!!

(#3259) fatty válasza AS (#3251) üzenetére


fatty
aktív tag

Sok-sok törölgetés után, lôttem pár képet, fény kicsit kevés volt, de majd készítek még.
S8500 WAVE Metallic Black

[ Szerkesztve ]

(#3260) AS válasza fatty (#3259) üzenetére


AS
félisten

Köszi, igen a alap verzió kicsit világosabb :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3261) legiaap válasza fatty (#3250) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én a linkelt képekből nem láttam, hogy sok ujjlenyomat lenne rajta.
Amúgy nekem így jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3262) aadrian válasza fatty (#3259) üzenetére


aadrian
csendes tag

Komolyan néz ki a cuccz feketében :K De ezért nem cserélem le a mostanit :P

Tiszta Véder nagyúr :DDD Tegyél rá valami Darth Vader-es háttérképet. Nem vagyok SW fan, de ez jutott eszembe.

(#3263) Mandarinn válasza Karma (#3218) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Igen ez is JF4......
És hogy tudok frissíteni? Az UK KIES nem talál újabbat :(

(#3264) renato válasza fatty (#3259) üzenetére


renato
aktív tag

köszke. frankón néz ki :)

(#3265) fatty válasza legiaap (#3261) üzenetére


fatty
aktív tag

Sokat kellett takarítaní, hogy tiszta legyen :)

(#3266) tzolta


tzolta
tag

Sziasztok, üdvözlök minden Wave tulajt! :D

Eddig megrögzött nokiásként éltem az életemet, de az utóbbi időben nem voltam elájulva a cuccaiktól (pl:x6). Gondoltam egyet és nagy merészen megvettem a Wavet!...... Nagyon király telefon, igazi felüdülés a nokiák után! Eddig csak pozitív dolgot tudnék róla írni, de ezt már megtették mások is így nem publikálnám.
Egyedül talán a normális jól használható navigáció hiányzik belőle, de ha jól olvastam itt előzményekben, jön az endrájv, amit nagyon várok.
Addig meg bütykölöm a telót... és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, várom segítségeteket:

Hogyan tudom szinkronizálni pl a gmail fiókommal? A telefonos beállítások érdekelnének. Próbálkoztam vele de azt a hibát írta ki, hogy hálózati probléma. Érdekes mert símán csatlakozik a netre gyönyörűen letölti az emileket. Van internet előfizetésem.

Légyszi segítsetek! Köszi!

(#3267) Mandarinn válasza tzolta (#3266) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Szia!

Szerintem sokan vagyunk így :)
Én 7 Nokia után vettem ezt a szépséget és eddig nagyon elégedett vagyok a váltással.
Már csak a Made in Korea felirattal kell megbarátkoznom :DDD

(#3268) tzolta válasza Mandarinn (#3267) üzenetére


tzolta
tag

Igen az nekem is furcsa volt. Viszont a többi műszaki cikkük az jó, sokat fejlődött a Samsung az utóbbi években, gondoltam telefonból sem dobnak piacra ócskaságot.
Néhány dologgal még van problémám, mint pl a szinkronizálás ami ugye a nokiánál egyértelmű volt, de sokat olvastam itt is meg más fórumokat androiddal kapcsolatban ezért szeretném ezt a lehetőséget kipróbálni, használni a waven.

(#3269) Pola-Roid válasza Mandarinn (#3267) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

En N900-rol valtottam, es azon is Made in Korea felirat van, szoval ezt azert tul lehet elni :DDD

(#3270) kcst


kcst
tag

Gyerekek, ez igaz vagy rosszul látok????

A magyar Samu oldalra az i9000-et tették ki és még mindig nyoma sincs a Wave-nek?

Ez valami vicc? Az összes nemzeti Samsung oldalon (beleértve "gazdag" szomszédainkat: a szerbeket, a szlovákokat, az ukránokat is) kiveri az ember szemét a Wave, nálunk meg nyoma sincs...

Nincs itt valaki esetleg ettől a hozzáértő társaságtól? Magyarázza már meg nekem... Vagy ezt a koreaiak határozzák meg? Németországban már vagy egy hónapja hivatalosan is bevezették vagy még régebben? Nem tudom, hogy van ez, de nagyon dühös vagyok már!!!

:W :W :W :W :W

iPhone 4 32 GB

(#3271) tzolta válasza kcst (#3270) üzenetére


tzolta
tag

Jól látsz, ott tényleg nincs fent, én is ott kerestem.:( A samsungmobile oldalon van fent.

(#3272) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Uraim ez a beepitett router nagy kiralysag,nem is gondoltam hogy ilyesmire szuksegem lehet.
De most hianyozna ha nem lenne. :R

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#3273) Karma válasza tzolta (#3266) üzenetére


Karma
félisten

Google beállítások itt.

“All nothings are not equal.”

(#3274) #41635072


#41635072
törölt tag

Hello!
A gyári füles "távirányítójával" lehet lépkedni az elmentett rádiócastornák közt?
Ezt kipróbálná valaki? Vagy nincs is iolyen gomb rajta?
Köszönöm!
Amúgy bocsi, hogy ezt csomó topikban megkérdezem ,de ez számomra nagyon fontos szempont, és most ez a telefon is játszik a vásárlásban. :R

[ Szerkesztve ]

(#3275) Karma válasza #41635072 (#3274) üzenetére


Karma
félisten

Egy darab felvevőgomb van rajta még mindig.
Ami sajnos nem csinál semmit a rádióval.
Meg a zenelejátszóval se.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3276) tzolta válasza Karma (#3273) üzenetére


tzolta
tag

Köszi a linket, próbálkozom vele de eddig nem müxik :( Kell valami programot letölteni a telefonra (google sync)? Esetleg ha leírnád a részletes beállításokat azt megköszönném!

Bocsi de ehhez most tök hülye vagyok. Még sosem csináltam ilyet... még a gmail fiókomat is most nyitottam, tehát tök üres :)

(#3277) #41635072 válasza Karma (#3275) üzenetére


#41635072
törölt tag

Áááá neee. P
Pedig már csak ez az egy teló maradt. :O
Esetleg valami más headsettel van valakinek tapasztalata?
Bár ahogy látom ennek is olyen a szoftja, hogy a tovább gombbal cssak léptet a frekik közt, szóval az alapból bukta.

(#3278) Karma válasza tzolta (#3276) üzenetére


Karma
félisten

Ennél részletesebben hova írjam? Tételesen felsoroltam a dolgokat. Na jó, az első lépés a kontextusból jön: Saját fiókok - Exchange ActiveSync, és onnantól jön amit írtam.

“All nothings are not equal.”

(#3279) kcst válasza #41635072 (#3277) üzenetére


kcst
tag

Nokia WH-600 sem csinál vele semmit. De biztos vagy benne, hogy ez hardveresen nincs benne? Én ehhez nem értek és még soha sem jutott eszembe ezzel lépkedni a számok között :-)

Újabb firmware lehet, hogy megoldást hoz, nem tudom.

iPhone 4 32 GB

(#3280) #41635072 válasza kcst (#3279) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hardveresen?
A firmware-ben nem bízhatok, mert így már szívtam meg. Meg most is igen sokan várnak iylesmire, még android vonalon is.

(#3281) nVIPER válasza fatty (#3250) üzenetére


nVIPER
senior tag

Remélem nekem is megjön a héten a fekete :)

[ Szerkesztve ]

(#3282) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Meg szeretném nézni, hogy milyen szoftver van a telómon, de egyik általam ismert kóddal sem jön elő. Ha valaki tudja írja meg nekem.
Köszi.

(#3283) lackaba válasza kakuk100 (#3282) üzenetére


lackaba
tag

*#1234*#.

(#3284) leslieke válasza lackaba (#3283) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

helyesen: *#1234#

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3285) Mandarinn válasza leslieke (#3284) üzenetére


Mandarinn
senior tag

És a CSC VER mit jelent :F :U

(#3286) lackaba válasza leslieke (#3284) üzenetére


lackaba
tag

Igen elhibáztam,köszi a javitást.

(#3287) leslieke válasza Mandarinn (#3285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ha jól tudom a nyelvre vonatkozik. De majd valaki pontosabban megmondja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3288) lackaba válasza Mandarinn (#3285) üzenetére


lackaba
tag

A CS tartalmazza a nyelvi fájlokat.

(#3289) Mandarinn válasza lackaba (#3288) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Köszi!

Nekem XXJF4 firmware van rajta de nem teljesen stabil :(
Viszont a KIES nem ajánl fel újabbat. Hogy tudok mégis valami újabb stabilat feltenni? Plusz öröm lenne ha esetleg Magyar lenne :)

:R

(#3290) opi064


opi064
tag

Hali! Egyszer már volt szó róla, de igazán nem találok megoldást arra, hogy üzenetírásnál bizonyos hosszú ékezetes betűknél (pl. "á" ) rendesen megugrik a karakterszámláló , asszem 160-ről 69-re. De csak az elsőnél, a másodiknál már nem. Talán Karma írta, hogy balra dőlő ékezeteket kell használni, akkor csak 1 karakter ugrik. DE: csak jobbra dőlő Á-betűm van!! Van megoldás?

(#3291) leslieke válasza opi064 (#3290) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Alkalmazások -> Üzenetek -> Szöveges üzenetek -> Karakter támogatás -> Ékezet nélkül.

Ami így ékezet marad, azzal férsz bele a 160 karakterbe.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3292) opi064 válasza leslieke (#3291) üzenetére


opi064
tag

Thx, próbálom...

(#3293) kakuk100 válasza leslieke (#3284) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen.

(#3294) vendingo


vendingo
veterán

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire fejlett az alkalmazás boltja?
Sok program elérhető, gyakran bővül, elérhetőek a fizetős progik is?
Külső forrásból is lehet alkalmazásokat telepíteni?
Előre is köszi :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3295) Karma válasza vendingo (#3294) üzenetére


Karma
félisten

Kezdeti stádiumban van.
Kevés a program, az is nagyrészt fos és hulladék; lassan bővül; nálunk nincsenek fizetős cuccok.
Nincs mód külső forrásból telepítésre.
Nincs mit :)

“All nothings are not equal.”

(#3296) vendingo válasza Karma (#3295) üzenetére


vendingo
veterán

Sajna akkor nem lesz befutó nálam, pedig nagyon meggyőző hardware-esen, és még a dizájn is egész jó.
Remélem a későbbiekben fejlődik majd.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3297) fatty válasza aadrian (#3262) üzenetére


fatty
aktív tag

SW nekem sem jön be annyira, de a Family Guy igen, úgyhogy a halál van rajt jelenleg. Megy hozzá a színe :)
Screenshot készítô progi van a telefonra? Valaki már szúrt be a fórumba képet azt hiszem. -> Közben megtaláltam a fórumban a screenshot készítést. Kipróbálom majd reggel, addig meló.

[ Szerkesztve ]

(#3298) peterk válasza vendingo (#3296) üzenetére


peterk
senior tag

Van valami alkalmazás konkrétan amit keresnél az appstore-ban? Azért kérdezem, mert ha nincs, akkor még nincs veszve semmi, mert az appstore csak most indult, pár hónapon belül biztos, hogy egy csomó alkalmazás lesz elérhető. Ha konkrétan hiányzik valami alkalmazás, az persze más eset.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#3299) Pola-Roid


Pola-Roid
aktív tag

Ne bizzatok az ebresztesben, ha ki van kapcsolva!

Szombaton vettem, vasarnap, hetfon es kedden szepen ebresztett, ma meg siman skippelte a 6:25-os beallitast, 6:50-kor tertem magamhoz, azt is csak azert, mert mar erosen szolitott a termeszet :DDD

Viccet felreteve: ez azert nagyon gaz.

[ Szerkesztve ]

(#3300) leslieke válasza Pola-Roid (#3299) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Minek kikapcsolni?

3%-ot merül egy éjszaka alatt. Sokat nem spórolsz vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.