Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5921) Dokker2 válasza Jappán (#5920) üzenetére


Dokker2
tag

Full androidos kw..... Nekem zeblaze volt... Az is mobil chippes volt full androiddal.. Egy napig birta....... Tenyleg csoda a watch. Ott a pont Jappán koszonom :R

(#5922) Dokker2 válasza Dokker2 (#5921) üzenetére


Dokker2
tag

Youtubeon van oktato video hogyan lehet sporolni a szuflaval
.... Pl nekem ejszaka repulobe van... A 4.2 bt nagyon eszik.. Ezzel rahuzok egy teljes napot... Ee meg mindig aludhatok benne ha akarok

(#5923) Norbi. válasza Dokker2 (#5919) üzenetére


Norbi.
őstag

1 hónapja gyártották, vagy 6 nem hiszem hogy befolyásolnia kéne.

Én nagyon meg vagyok az üzemidővel elégedve, iPhone és AW párosról tértem át, illetve egy rövid ideig használtam szifonnal a Galaxy Watchot. AW után nekem érezhetően jobban bírja szuflával, illetve az értesítésekre is gyorsabban válaszolok, szóval fele ennyi pénzért vettem egy számomra jobban használható órát. A fizetés az egyedüli, ami hiányzik, azt imádtam az AW-ban.

(#5924) Dokker2 válasza Norbi. (#5923) üzenetére


Dokker2
tag

Akkor nem tudom mi lehet a baj hogy ennyire eltero ugyanaz az ora.... Nekem azt mondjak hogy miert baj az ha naponta kell tolteni egy orat. A telefont is naponta toltjuk. Ezt csak azert nem fogadom el mert en a telefont is 3 naponta toltom.... Es egesz nap nyomkodom mert arrol dolgozok :DDD

(#5925) kelo0022


kelo0022
csendes tag

Sziasztok!
Az miért lehet hogy a watchom menüjében nincs “üzenetek” alkalmazás? Ha kapok üzenetet az megjeleníti az értesítésekben, de válaszolni vagy visszaolvasni korábbi üzenetet nem tudom mert nincs ilyen menüpont. iphone-nal használom, lehet az a gond?

(#5926) korimv6


korimv6
aktív tag

Azért nem csalódtam a Samsungban. Az S3 Frontier töltőbolcsőjébe rakva, a Watch állandóan reklamál, hogy nem eredeti töltőt használok.
Amúgy megjött a garancia jegy az extreme digitáltól. Tényleg hivatalos magyar garancia van rá.

Körbe zárt villám.

(#5927) ferenck válasza korimv6 (#5926) üzenetére


ferenck
senior tag

Nem kell vele foglalkozni, én S2 töltőt használtam már minden ez utáni órával, némelyiknél nálam is kiírja ezt, de ettől függetlenül rendben feltölti őket. Ez csak marketing bullshit, hogy megvedd az újabbat, drágábbat.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#5928) gyuri2008 válasza Dokker2 (#5919) üzenetére


gyuri2008
veterán

Hogy és hol nézted meg, hogy mikor gyártották?

(#5929) Dokker2 válasza gyuri2008 (#5928) üzenetére


Dokker2
tag

A doboza oldalan. Manufacture Date

(#5930) MaCS_70 válasza ferenck (#5927) üzenetére


MaCS_70
félisten

Dettó. S2 töltő: panaszkodás, töltés.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5931) MaCS_70 válasza gyuri81 (#5913) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez az akkufogyás azért nem lineáris, de volt már olyan, hogy egy hetet ment az óra. Igaz, esténként mindig korán éjszakaira állítottam és az egy kétségtelenül nyugis hét volt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5932) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Próbáltam az órát tölteni s10+-al, de nem csinál semmit. Nem lehet vele, vagy én vagyok a béna?

(#5933) szpeti40 válasza Grande Ale (#5932) üzenetére


szpeti40
addikt

Én szoktam nagyon néha tölteni S10-el, megy rendben, ha benyomod a wireless powershare-t, akkor a telón a pulzus mérő világít talán kéken ha jól raktad rá az órát, meg az órán is felvillan a töltés.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#5934) Grande Ale válasza szpeti40 (#5933) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hu de hülye vagyok, nem kapcsoltam be, csak ratettem az órát. Köszi!

(#5935) Kormis


Kormis
újonc

Sziasztok!
Végig olvastam ezt a fórumot is, de nem találtam konkrét válasz! Adott egy Samsung Galaxy Watch 42mmm és egy Huawei p30 Pro. Minden látszólag tökéletenesn műküdik a két készülék között. Viszont, ha megszakad a bluetooth kapcsolat nem áll vissza, amint a hatótávolságba érek. Csupán akkor, ha újból feloldom a telefon zárat. Több helyen jártam már (szolgáltató:telefon szoftver frissítés, mindkét márka ügyfélszolgáltatója) de sajnos semmi.
Elnézést, ha nem az óra problémája, de jó volna kiszűrni!

(#5936) csolaca68 válasza Kormis (#5935) üzenetére


csolaca68
tag

https://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_watch_idotallo/hsz_5640-5640.html

(#5937) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nektek nem csinál olyaz az óra, hogy bekapcsolás után nem alszik el a kijelző, csak ha ráteszem a kezem a kijelzőre? Utána már ok, de először el kell ezt játszani vele. Régen nem volt ilyen, szerintem valami frissítés lehetett. Volt azóta reset is az órán, de jelenség megmaradt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5938) IOX


IOX
tag

Sziasztok! Az S.Health-tól kérem a tétlenség jelzését. 1 órát kivárom az eredmény miatt. Nem történik semmi. Ki tudtam valamit kapcsolni ami ezt felül írja. Mit tudom én mozi, éjszakai mód, vagy innen szerviz?

(#5939) Tense válasza headhunter86 (#5937) üzenetére


Tense
őstag

Ha nem a karomon kapcsolom be, akkor nagyon sok idő mire elalszik a kijelző, ha a kezemen, akkor viszont egy oda vissza mozdulat a csuklómmal és elalszik.

(#5940) niklebi


niklebi
senior tag

Aki használ Samsung Pay-t, az tudott a héten fizetni vele? Nekem tegnap kétszer, ma már csak egyszer próbálkoztam és lett sikertelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.