Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55934) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Szeretnék ilyen telefont venni és a véleményetekre lennék kíváncsi pár dologgal kapcsolatban:
Xperia Acro S van most, két választás jött szóba, az egyik az Xperia Z, a másik meg az S3. Megfogdostam mindkettőt:
- XZ: rohadt nagy! plusz a mostani Sony-m se váltotta be teljesen a hozzáfűzött reményeket :( DE! Vízálló.
- S3: még elfogadható méret, rengeteg custom rom (nem vagyok stock párti, az Acro S -en is első nap nyitottam a bootloadert és raktam fel az első custom romot. sajnos nem egy néptelefon, így kb 4-5 db rom van rá :( )
De! nem vízálló (sony előtt Defy volt, megszoktam, hogy nem kell félnem vizes kézzel hozzányúlni...), fizikai a home gombja ( :O )
Van esetleg más tippetek, mit kéne fontolóra vennem?

Most nem fogtok szeretni, tudom, visszaolvastam jópár oldalt, mégis megkérdezem:
Igaz, hogy az LTE változattal több baj van? A ram kérdést nem feszegetem. Rádiót nem nagyon szoktam hallgatni telefonon, persze tuti akkor hiányozna ha nem lenne. Néztem XDA-n a custom romokat, a sima S3hoz mintha több lenne. Jól látom, hogy jobban támogatott ez a verzió? (akár a közösség révén)
Megérné azt a plusz 15-20e Ft ot amivel többe kerül az LTE-s változat?

Remélem nem vertem ki a biztosítékot senkinél, ha csatlakozok hozzátok, akkor valószínűleg aktív romolgatós tag leszek :)
Üdv

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.