Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) Jack Oneill válasza balintka (#46950) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Fura. Akkor kivanom, hogy az uj teloddal nagyobb sikered legyen :)

(#46952) gerner1 válasza Csobotario (#46946) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Éjszaka ~4-5% szerintem nem rossz, akárcsak az ~5ó körüli SoT (5-6ó az átlag). Szerintem az oreo -val sem lesz -ebben- változás.

(#46953) balintka válasza Jack Oneill (#46951) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm, hamarosan váltok, még egy kis árcsökkenésre várok.

(#46954) nggabi válasza gerner1 (#46952) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nekem még mindig fix 6 óra sot van. Nem körülbelül, mert akkor estére lemerülhet. Nem is merem beadni kijelző cserére, pedig lejár a garim :)

"szenyor dzsíííí"

(#46955) *Ropi* válasza #59070464 (#35705) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pattogás, recsegés és zene torzulás 6.0.1-en: megvolt, ráadásul a videóban hallottnál jóval durvábban - az utóbbi kettőt sikerült megszüntetnem, de nem tudom, pontosan mi javította meg: leszedtem a Skype-ot, be-kikapcsoltam az UHQ felbontásnövelőt (gyárilag eredetileg ki van kapcsolva és előtte nem is használtam, de hátha beragadt a szoftverben), kikapcsoltam a speciális funkciókban az egyszerű némítást, meg visszaállítottam a fejlesztői eszközöknél az animáció skálázásokat 0.5-ről 1-re amiket átállítottam, hogy gyorsabb legyen a menü. Most a Poweramp + Viper 4 Android és a HiBy player is jól szól (dual speaker moddal) a pattogást leszámítva, ami ha adatforgalom van (akár WiFi, akár 2G/3G/LTE) akkor előjön: erre van valakinek valami ötlete?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46956) gerner1 válasza nggabi (#46954) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is ~5.5 - 6ó között mozog azóta, hogy megvettem 2 éve. 6.0 -val is ugyan ez volt.

(#46957) gyuri81 válasza nggabi (#46954) üzenetére


gyuri81
veterán

Pedig kapnál hozzá új akksit is :) De ha nem tőlük akkor magadtól :D

(#46958) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok! Melyik fóliát ajánlatok mobile outfittersen kívül, amibol szokott készleten lenni valahol pesten? Rendelni nem szeretnék, de most nézem, kb két hét alatt lett már több karc is rajta, úgyhogy minél előbb raknek rá valamit.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46959) badmad válasza szab120 (#46918) üzenetére


badmad
senior tag

Anyira tetszik ,hogy másnak is hiányzik az edge ....Nekem nagyon sok telóm volt az elmúlt években kb 80-an de ez az első olyan amit újra vásároltam.A régit feleségem birtokolja és imádja.Közben volt egy p10-em nem volt rossz de hiányzott az edge egy haveromtól vettem 1-et 75 ezerért gyorsan egyet.Patika ,garis,komoly spigen tok ....mit akarok még.Imádom ezt a telefont! :))

(#46960) Marquess


Marquess
tag

Lehet,hogy pár napon belül én is végre csatlakozhatom ide ,mint S7E Friss Tulajdonos:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#46961) cstom válasza badmad (#46959) üzenetére


cstom
aktív tag

Kb én is így vagyok. Régebben rengeteget cserélgettem a készülékeket, ez meg megvan másfél éve. Asszem kicsit elfogyott a (valóban hasznos) technikai fejlődés mobilszinten. Ez meg szinte tud mindent. (király OIS kamera, amoled, nagy akku, gyors hardver, IP68, előlapi ujjlenyomat, 3.5 jack, gyorstöltés, SD bővíthetőség, VR, jó kinézet) Mi kell ettől több? :)

(#46962) janaman01


janaman01
addikt

Igaz új teló , de 6- 7 óra megvan nekem is javarészt 4G mellett bluetooth al..telekomos.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46963) Marquess


Marquess
tag

Milyen Gear Vr-t érdemes venni a S7E-hez? Láttam 3 fajtát,de nem tudom melyik kell hozzá..most mindent berendelek,ha már érkezik az új telom:)

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#46964) h_benjamin válasza janaman01 (#46962) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Hogy a francba hiznak itt össze többen 5-6 óra kijelző időt? Nekem jó ha meg van 2-3 óra. És akkor már örülök.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#46965) grabber válasza h_benjamin (#46964) üzenetére


grabber
addikt

Térerőre figyelni,ha kevés átmenni 3G-re vagy 2-re.
Felesleges szolgáltatások kikapcsolása(VR,Google könyvek,briefling...)
Emailek push frissítése
Naponta 1x tölteni lassú töltéssel kb 25% körül. Este felrakom reggel leveszem,csak 0.5 A töltöm
Fényerőt sűrűn állíthatgi hogy a legalacsonyabb de még megfelelő fényerő legyen.
Képeeryőzárat pár másodpercre állítani

Ezekre érdemes figyelni. Én nem foglalkozok ezzel ennyit,mert megvan a 4 óra minimum. Csak ha napi 500km vezetek akkor merül jobban. Meg a töltésnél nem célszerű a gyorstöltést használni.

(#46966) vohanyi válasza grabber (#46965) üzenetére


vohanyi
senior tag

Azért annyit hozzátennék, hogy fényerő aut.-on tökéletes,mail ahogy jön azonnal bejelez,tehát nem fissit időközönként/nem google/, és gyors töltéssel nyugodtan lehet tölteni... sz.tem, képernyő 1 percen van nekem, de okostok,illetve képernyőzár azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#46967) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Elvileg jövő héten kézhez kapom én is eme drágaságot. Nagy reményeket fűzök hozzá! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#46968) janaman01 válasza h_benjamin (#46964) üzenetére


janaman01
addikt

Nem tudom, de pl most 20% akku . 5ó 9perc kijelzőidő, délelőtt folyamatos bluetooth, 4G fotók szinkronizálás, gps stb....ha ezek nincsennek akkor 7 óra felett simán hozza. Nekem ez igy bőven elég
Nálam ami nagyon szivja , ha osztom a netet..na akkor megindul lefele😂

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46969) h_benjamin válasza grabber (#46965) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Köszi a tippeket kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#46970) udimension


udimension
csendes tag

Lehet, kissé láma vagyok.
Vettem az asszonynak is egy ilyen kütyüt. És hozzá egy Nillkin Sparkle tokot is az edigital-nál.

Kód lekapar, alkalmazás letölt, minden engedélyez, stb.... a tok műxik.

Ha hívás van jelzi ki az, bár a fényképeket iszonyatosan eltorzítja a kis ablakban. Vissza is hívható a kis ablakban a kis ikonokkal. Lehet nyomogatni, az órát mutajta, hurrá....

Azonban ha viberes, messengeres, sms-es üzenetek jönnek, nem ír ki semmit. Csak a teló értesítési hangjai hallatszanak. Valamint a kis kőr-alakban a beállításoknál nem lehet pl. kiválasztani a megfelelő ikonnál, hogy milyen értesítéseket fogadjon a készülék.

Vmit nem állítottam be a telón? Van tapasztalatotok ezzel a Nillkin "okos"-tokkal S7 Edge esetében?

:R

(#46971) kissati66 válasza gerner1 (#46956) üzenetére


kissati66
tag

És ez az 5-6 óra SOT hány óra üzemidővel jön össze? Mondjuk reggeltől estig?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#46972) Jack Oneill válasza kissati66 (#46971) üzenetére


Jack Oneill
veterán

2 nap alatt atlag 6 (de neha tobb) ora.
De akkor nezzuk a rekordot. Beteg voltam es szunet nelkul nyomogattam. Youtube, face stb. 9 ora 53 perc volt. Valahok egy fotom is van rola :D

[ Szerkesztve ]

(#46973) kissati66 válasza Jack Oneill (#46972) üzenetére


kissati66
tag

Értem, csakhogy a tied nem mérvadó, mivel te energiatakarékos módban használod. Engem az érdekelne, hogy aki mindenféle hókuszpókusz nélkül használja, annak az 5-6 óra SOT mennyi idő alatt jön ki, csak hogy legyen mihez viszonyítanom. Az elmúlt napban keveset használtam, így 33 óra üzemidővel és 1 ó 45 p SOT-tal van 40%-on. Ez milyennek számít?

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#46974) Keem1 válasza kissati66 (#46973) üzenetére


Keem1
addikt

Én nem hókusz-pókuszolok, NFC wifi, 4G, BT folyamatosan be van kapcsolva (a tévhittel ellentétben csak akkor fogyasztanak, ha használatban vannak). Nálam is jó, ha a 3 óra megvan (energiatakarékos módban a 4) :D

De én se vagyok mérvadó, mert az akksim kezd megförmedni :D
De leszarom. Egy átlagos munkanapon két helyen is tudom tölteni ha szükséges. Ezenkívül egy 10 Ah-s power bank is mindig nálam van, ha olyan helyen kellene tölteni, ahol nincs konnektor.
Pár éve még én is számoltam a százalékokat. Már nem. Na és ha tölteni kell, akkor mi van? Nem tök mindegy? Nem a dzsungelben vagyunk, hogy egy teljes nap alatt sehol ne legyen olyan hely, ahol lehet tölteni. Ritkán persze előfordul (tengerpart, balatonpart, stb), de egyrészt nem az az általános, másrészt aki paranoiás, vegyen power bank-et (és az is, aki nem paranoiás).
Innentől kezdve k.vára lesz@rom, hogy mennyi a SoT-om ;)
A fontosabb dolgokkal foglalkozom, nem a SoT és százalék baromságokkal. Aki ismer innen, az tudja, hogy megvan a napi elfoglaltságom és testmozgásom is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46975) Jack Oneill válasza Keem1 (#46974) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem dzsungelben vagyunk igaz, csak az allando toltogetesekkel hamarabb oregszik el az akksid. Szoval pont mervado vagyok ikyen szempontbol, mert akar ez egeszseges akksi nagykovete is lehetnek :D :D Ez de benan hangzott :D

[ Szerkesztve ]

(#46976) Keem1 válasza Jack Oneill (#46975) üzenetére


Keem1
addikt

Elvileg pont hogy a több, kicsi töltés van jótékony hatással az akkura. Állítólag az a legegészségesebb, ha mindig/lehetőleg 40 és 80% között tartjuk az akkut.

(#46977) Jack Oneill válasza Keem1 (#46976) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igen ezt en is olvastam. Nagy ritkan alkalmazom, de inkabb 30-rol 100-ra szoktam. Jo lenne mar vakami akksi forradalom.

(#46978) Alonso69


Alonso69
senior tag

Egy port-olt Note8 Oreo Rom április 1 biztonsági szint-el,ha valakit érdekel. :)
Arcfelismerés feloldás működik,eddig jól bírja az aksi is .[link]

Xiaomi 12

(#46979) cstom válasza kissati66 (#46973) üzenetére


cstom
aktív tag

Nekem 24 óra alatt merül kb 20%-ra mobilnet nélkül. Néhány GSM+Viber hívás, mellette pár óra Chromecast és BT használat. A SOT picit több mint 3 óra. (Nincs energiatakarékos mód bekapcsolva.)

(#46980) Marquess


Marquess
tag

Huh csak sikerült eldöntenem és rendeltem egy teljesen új Coral Blue-t
1+1év garisat 130k-ért... Remélem minden rendben lesz és újra Szerelmes leszek,ha már ennyit költöttem rá :) :C

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#46981) alcapone386 válasza Alonso69 (#46978) üzenetére


alcapone386
őstag

Köszi. Rég tolom minoval (3 hete kb csak ez van fent) ideje ujra romolgatni :)
Este kipróbálom ;)

(#46982) Alonso69 válasza alcapone386 (#46981) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia. :)
Az adds-on zip-et is tölsd le, kicsomagolás után a: no navbar, N8 aircommand, N8 CSC selection (benne a magyar XEH-is), N8 keylights,fix ZIP-et lehet telepíteni.
A Dolby Atmost is próbáld ki :K ,a Viper android előtt(én most nem raktam fel),olyan hangzás jön a fülesből,hogy elképesztő,nem gondoltam volna,hogy ennyire tiszta is lehet.
[kép][kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#46983) Alonso69 válasza Alonso69 (#46982) üzenetére


Alonso69
senior tag

Úgy látom nincs fent az adds-on zip,az oldalon,feltöltöm ide:[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#46984) alcapone386 válasza Alonso69 (#46983) üzenetére


alcapone386
őstag

Örök hálám! Már szedem is! :)
Küldtem engedélykerést.

[ Szerkesztve ]

(#46985) California1 válasza kissati66 (#46973) üzenetére


California1
őstag

Soha nem néztem ezeket az adatokat.
Nem használok aut.fényerőt se egyéb
nyalánkságokat. Töltöm egész éjjel a gyári
töltővel. Ma ez volt ,igaz elég keveset telóztam és neteztem délutánig.
Aki ért hozzá elemezze ki :-)

[ Szerkesztve ]

(#46986) alcapone386 válasza Alonso69 (#46983) üzenetére


alcapone386
őstag

Full stuff és sima között mi a különbség?

Szerk.: de fura...tegnap még kétféleképp láttam fent a romot. Ma már csak full stuff van. Akkor a kérdés értelmét vesztette :)

[ Szerkesztve ]

(#46987) Alonso69 válasza alcapone386 (#46986) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Tegnap előtt meg volt egy easy (Bixby) és hasonló ritkán használt app nélküli is.De úgy látszik most minden benne van,amúgy ez az első Oreo ami készenlétben és a szokásos wifi és progi használat mellett felveszi a versenyt a Nougat-al,nem akar lemerülni . :DD
Előtte, ennyi telepítés és újra indítás után már töltőre kellett rakni,
hozzá kell tenni,hogy mobilnet nélkül használatom,csak wifi.[kép]

Xiaomi 12

(#46988) alcapone386 válasza Alonso69 (#46987) üzenetére


alcapone386
őstag

Na szuper. Az 5 ora SOT ban van egy kis visszatöltés is ha jól latom, de akkor is tetszik. Nemsokára feldobom. Nekem lassan 2 éves az akksi, de 4óra mindig összejön. Ami még érdekesség. Samsung membersben eddig akksi teszt rosszat írt. Feldobtam mino 7-et, azóta jó az akksi teszt. What??!! :D

(#46989) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok!

A pc-re letölthető Debloater már nem működik, léegalábbis kiírja indításkor, hogy nme támogatott a letiltás.
Az APK-t is megvettem anno (disabler pro), de már nincs a listában, újra nem fogom megvenni, írják ott playen is hogy már nem működik.

Van rá más mód, hogy root nélkül letiltsak még appokat?

:R

F1

(#46990) alcapone386 válasza Alonso69 (#46987) üzenetére


alcapone386
őstag

No feltoltam :) Most johet a teszteles. Ami eddig nagy problemam, hogy a billentyuzethez valamiert nem engedi letolteni a magyar nyelvet.. :( Mas nyelv siman lejon. Fura... :(

(#46991) alcapone386 válasza alcapone386 (#46990) üzenetére


alcapone386
őstag

Google keyboard fent. Minden más tetszik eddig :D

(#46992) Cry0 válasza alcapone386 (#46990) üzenetére


Cry0
őstag

Nekem ez a legnagyobb problémám, portolt romokon bármilyen témát használok nem látszik a szöveg :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46993) Alonso69 válasza alcapone386 (#46990) üzenetére


Alonso69
senior tag

Én le tudtam a magyart tölteni ,igaz tegnapelőtt,most az angolt nem engedi nekem,érdekes miért van ez. :F [kép]

Xiaomi 12

(#46994) alcapone386 válasza Cry0 (#46992) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen ezzel en is találkoztam mostanában. Az a fura, hogy legelső oreo romokban jól tudtam témázni :( Ki érti ezt?!..

(#46995) alcapone386 válasza Alonso69 (#46993) üzenetére


alcapone386
őstag

Egyszer fordult elő eddig velem, de az másik romon volt. Pár napra rá működött. Lehet server hiba?

(#46996) glacious válasza alcapone386 (#46994) üzenetére


glacious
addikt

Amikor frissült az üzenetek, nekem pl. teljesen újra le kellett tölteni a témát és alkalmazás előtt egy másikat is beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#46997) chubby2o6 válasza Cry0 (#46992) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Próbáld meg az iFont-al átszínezni azokat az appokat, amelyeknek nem látszik a szövege. "Átfestheted" az Android rendszer, System UI appokat is, nekem ez vált be, mikor nem látszottak a szövegek. Arra még nem jöttem rá, hogy a felugró ablakos (pl. "Engedélyezi-e az akárminek, hogy hozzáférjen ehhez-ahhoz" típusú) üzenetekért melyik app a felelős, mert olyankor nekem is halványan látszik a szöveg.
Az iFont egy Xposed modul, de asszem le lehet tölteni Play-ről Xposed nélkül is. Én a "Donate" verziót használom; azon ritka alkalmazások közé tartozik, amit ténylegesen megvettem.:-D

[ Szerkesztve ]

(#46998) NEXUS-6


NEXUS-6
tag

Nálam is kezdett elharapózni a dúrva akksi merülés. Megpróbáltam mindent kiszedni a rendszerből is, amit csak lehetett root nélkül. Igazán semmi sem javított, egyre dúrvább lett a fogyasztás kikapcsolt képernyőnél. Gyak a természet megoldotta aztán :D Az egyik újraindítás után nem bootolt. Factory reset minden újratelepít, minimális buzerálás a rendszerben, azóta minden rendben. :)

(#46999) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Gondolkodtam, hogy lecserélem az S7E telefonomat egy S9-re, de videokat nézegetve arra jutottam, hogy totális hülyeség lenne. 2 éves telefon még S9+-al is simán fel veszi a versenyt [link]

Igazából reménykedtem benne, hogy lesz valami értelme a váltásnak, de ugyanaz a felbontás, memória kicsivel jobb kamra nem éri meg, hogy S7E eladási árának 5x-éért vegyek egy új telefont, ami gyakorlatilag ugyanazt tudja csak kényelmesebb a fogása.

S7 Edge még most is egy nagyon jó telefon.ÉS "fejlődést" elnézve még jövőre is az lesz.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#47000) tony_snow válasza NandorHUN (#46999) üzenetére


tony_snow
tag

Nem tudok vitába szállni. Ideális esetben 2 évre veszek telefont (amiből általában 1 - 1.5 év szokott lenni), az edge 1 éves, és még minimum 1 évig használni fogom, és ha ugyanígy kiszolgál mint jelenleg, simán benne van azon felül is még egy év. Nem fogok új telefont venni csak amiatt, mert ez nem lesz már "korszerű, modern" kinézetű. Nem tudok olyan feature-ről amit mondjuk az S9 tud, ez nem, és nekem fontos lenne. Persze egy kicsit mindenben jobb, de egy pár napos utazás/nyaralás árát nekem nem éri meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.