Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Kis aranyos S7 Edge merül, mint a kő (szerintem). 2016 március végi vásárlás. Most pl. nem hardcore használat mellett. 13.00-tól 16.00-ig merült 25%-ot. Ez soknak mondható-e?
- Kijelző 3%
- Android rendszer 4%
- Készenlét, hívások, cella készenlét 2-2-2%

Tudja-e valaki mennyibe kerülne benne akkucsere? Egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkozni?

Köszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#46702) sniper112 válasza Tsebacsi (#46701) üzenetére


sniper112
aktív tag

lenyitod az összefoglalót és ott fogod látni
nem olcsó de kapsz érte új hátlapot.

(#46703) vasi89 válasza sniper112 (#46702) üzenetére


vasi89
addikt

az a 15e annyira nem veszélyes.

(#46704) Csobotario válasza hito (#46695) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Az AMOLED a sötét, lehetőleg fekete hátteret kedveli, kevés statikus elemmel.. Viszont tipikusan hajlamos a beégésre az állapotsor, amit én elrejtek netezéskor illetve ha Fészbúkozol, akkor tanácsos nem a szoftvert használni, hanem webes felületről belépni, mert ha görgeted a sorokat egy bizonyos fejlécet mindig otthagy, míg ez a webes felületen ez nálam nincs!

(#46705) Tsebacsi válasza sniper112 (#46702) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

15k tényleg nem sok, de a hátlap +20k!! Ezt hivatalos samu szervizben csinálják, vagy tmx (vagy ugyanaz a kettő még mindig? Mondjuk a Huawei is TMX :((( )

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#46706) sniper112 válasza Tsebacsi (#46705) üzenetére


sniper112
aktív tag

a kettő együtt van, 20 -ért csinálja meg a tmx
postán ingyen fel lehet adni van kijelölt szerviz feladási pontok.

(#46707) kutyek válasza hito (#46690) üzenetére


kutyek
senior tag

Először Store-ban vedd meg a pro változatot, majd arra telepítsd rá az alpha build-et. A beállítások ekkor elvesznek, de a paid status megmarad. Nem fog automatikusan frissülni.

(#46708) proper


proper
őstag

Roidmi 2s-t használ itt valaki kihangositásra?

(#46709) Jack Oneill válasza Csobotario (#46704) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Novemberben lesz 2 eve, hogy atlag 6-7 ora kijelzoidkkel chrome es facbook megy. Semmi beeges. Elozoleg S5-on sem volt. Remelem, nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#46710) NandorHUN válasza hito (#46646) üzenetére


NandorHUN
addikt

Rootolt a készüléked?
Vagy megvetted a programot?

Mert nekem egyértelműen látszik, hogy sokkal jobb videokat csinál, ha be van állítva.
MX Player-rel pedig ugye meg is tudom nézni, hogy pl. 40Mbps helyett 80Mbps vagy x264 helyett x265 -n van a felvétel.... Szóval egyértelműen működik a program és teszi a dolgát. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46711) chubby2o6 válasza hito (#46691) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! A roottal bukod a garanciát, és nem fog működni a knox sem. SHealth-re van megoldás, a frissítést meg felteszed odinnal, ha nagyon akarod.
Ha nem adsz mindenféle jött-ment appnak root jogot, akkor nem jelent biztonsági kockázatot. Nekem soha nem volt ilyen jellegű problémám, pedig nem nagyon használtam rootolatlan telót.

(#46712) Bdanyy válasza Jack Oneill (#46709) üzenetére


Bdanyy
addikt

Multheten cserélték az akkum, az eddigi másfél-ket órás kijelzőidombol három és fél - négy órás lett, de a 6-7 az elérhetetlennek tűnik :Y ezt automata fényerővel legmagasabb felbontás mellett "mértem"

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46713) Jack Oneill válasza Bdanyy (#46712) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem állandóan ennyi jön össze :D Hozzáteszem, közepes takarékos mód, de folyamatos nyüstölés, főleg facebook és messenger, youtube, chrome, gmail, levelezések. Minden második nap töltöm állandó wifi munkahelyemen, amúgy mobilnet. Mobilnettel azért gyorsabban merül picit.

[ Szerkesztve ]

(#46714) gerner1 válasza Bdanyy (#46712) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem elég jó a térerő, ahol használod (a napi rutinod alatt). A térerő jelentős hatással van az üzemidőre (más gyártók termékei esetében is...). Amennyiben a szolgáltatód megfelelő 3G lefedettséggel is bír (mint pl a Voda), akkor érdemes átállítani 3G/2G aut. -ra (én is így használom) és ha azon valóban jobb a térerő, akkor az üzemidőd is javulni fog. Amennyiben ilyen lehetőséged nincs, akkor kénytelen vagy a külső körülmények miatt, ezt realizálni. Másoknál is azért jobb (akinél jobb) az elért üzemidő, mert javarészt jobb térerővel lefedett területen használják. Ehhez adódnak hozzá a személyes felhasználói szokások.

(#46715) California1 válasza gerner1 (#46680) üzenetére


California1
őstag

Nem értem ezt a frissítési metódust. iPhonet is használok és ott egyszerre jön minden. Itt miért húzódik el ennyire?

(#46716) gerner1 válasza California1 (#46715) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az anyacég sorban adja ki a frissítéseket a CSC -kre. Ezzel elkerülendő a kiszolgáló szerverek túlterhelését. Nem mellesleg, darabszámban is több eladott készüléket kell tudni kiszolgálni. Ezenkívül a Note 8 összes CSC -je sem kapta még meg (van még vissza ott is), és amíg azzal nem végeznek, az S7/S7E nem kap.

[ Szerkesztve ]

(#46717) erzol válasza proper (#46708) üzenetére


erzol
őstag

A mikrofonja teljesen használhatatlan szvsz.
Semmit nem hall a másik fél, elég rosszul sikerült konstrukció.
A 3-asból ezért hagyták ki a kihangosítás funkciót.
Transmitterként viszont kiválóan működik.

(#46718) California1 válasza gerner1 (#46716) üzenetére


California1
őstag

Értem ok!
Elnézést ezekért a kérdésekért. Mivel nem tudok róla bár lehet van ilyen beta teszt lehetőség pl-ul S7Edge-re is Oreoval .
Kb mi várható? Gondolom a portolt Oreok nem mérvadóak....

(#46719) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nagyrészt mobilneten vagyok, szóval ettől valszeg jobban is merulok. Telekom, általában maxon van a 4g, úgyhogy a térerővel nem hiszem, hogy gond lenne (Budapest)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46720) gerner1 válasza Bdanyy (#46719) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt neked kell tudni. Nálam a céges telekomos készülék jelentős térerő különbségeket jelez, miközben mozgok a városban. A belváros több része például, 2-es (szifon 7...).

(#46721) gerner1 válasza California1 (#46718) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs pontos infó, ezekről. S7/S7E -nyílt- Oreo béta programról sem tudok, amelyre a 7.0 -áshoz hasonlóan jelentkezni lehetett volna...

(#46722) HThomas válasza Tamás34 (#46699) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem most mért elsőre, az update után. Viszont előtte meg volt, hogy sokszor csak második, harmadikra sikerült. Szerintem nincs összefüggés a frissítéssel.

(#46723) hito válasza kutyek (#46707) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi!

NandorHUN: az előző rootolva volt, csak vettem egy dual simes S7 Edge-t és ez még nincs. Most azon vergődöm, hogy rootoljam-e, mert vannak rá nagyon jó és hasznos modok, viszont az érintetlen rendszernek is megvan a bája. De úgyis az lesz a vége, hogy még ma nekiesek :B

chubby2o6: gari már nincs rá, úgyhogy ebből a szempontból mindegy, hogy rootolom, vagy sem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46724) Tamás34 válasza HThomas (#46722) üzenetére


Tamás34
senior tag

Közben nekem is helyre jött, nem tudom mi volt vele, nem csinált sosem ilyet! Furcsa volt, hogy frissítés után kezdte el!

Köszi a véleményedet!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#46725) janaman01 válasza Bdanyy (#46719) üzenetére


janaman01
addikt

Én is 4G n vagyok korlátlan ráadásul osztom is...na úgy szivja szépen...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46726) NEXUS-6 válasza kutyek (#46688) üzenetére


NEXUS-6
tag

Szerintem a Neutron is szépen kihasználja a hw-t, sok beállítást ad. Szerintem érdemes kipróbálni.

(#46727) alcapone386


alcapone386
őstag

Nézte már valaki pl mino oreo s9 port romban, hogy a fejlesztoi beallításokban már bluetooth hangprofil és codec beállítások tömkellege is van? Majd du tesztelem mire jo :)

(#46728) glacious válasza alcapone386 (#46727) üzenetére


glacious
addikt

S9+-on bármit állítasz be, visszaáll alapra.

(#46729) alcapone386 válasza glacious (#46728) üzenetére


alcapone386
őstag

Az franko :( Egyenlőre nekem s7e en maradt minden azon amire állítottam. Igaz semmi különbséget nem hallok.

(#46730) kutyek válasza NEXUS-6 (#46726) üzenetére


kutyek
senior tag

Elhiszem, azt még nem próbáltam (illetve wp8-on, de ott másfajta problémák voltak). Kíváncsiságból lehet, hogy megnézem. Csak a fizetős tud Hi-res módot?

[ Szerkesztve ]

(#46731) Cry0


Cry0
őstag

ma megjelent a V6-os minotaurus rom. :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46732) Alonso69 válasza Cry0 (#46731) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Köszi, már töltöm ,este próba. :R
Ez a változás benne:[kép]

Xiaomi 12

(#46733) hito


hito
nagyúr

Nincs valami olyan mod, amivel az értesítési sávot 1 ujjal lehúzva egyből elérhető a fényerő állítás?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46734) manokaki


manokaki
őstag

Ez a töltési ciklus szám , ha hard resetet csinálok , magyarán ha uj tulajdonosa vagyok egy Samsung telefonnak akkor nullázodik és ujra indul az uj tulaknál , vagy a korábbi töltési ciklusokat megjegyzi és folytatja a számolást akárhány uj tulajdonosa lesz a telefonnak !?? :)

Attila

(#46735) gerner1 válasza hito (#46733) üzenetére


gerner1
Topikgazda

De van. Lehúzod a redőnyt teljesen, majd alul a fényerő állító csúszkánál jobb oldalt a pici lefelémutató nyílhegyet érinted. Aktívra állítod, a Szabályozó megjelenítése felül -t. Az Összefoglalóban benne van ...

[ Szerkesztve ]

(#46736) hito válasza gerner1 (#46735) üzenetére


hito
nagyúr

:D :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46737) Jack Oneill válasza manokaki (#46734) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Tudomasom szerint a toltesi ciklus nem torlodik.

(#46738) szita.erno válasza hito (#46733) üzenetére


szita.erno
aktív tag

A fényerő állító mellett van egy nyíl, ha rá nyomsz ott be tudod állítani! :K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#46739) glacious válasza manokaki (#46734) üzenetére


glacious
addikt

Az egészet hülyeségnek tartom. Egy töltési ciklus a 0-100% töltés, de 5 darab 70-90% nem egyenlő ezzel, hanem jóval kevesebb.

(#46740) manokaki válasza glacious (#46739) üzenetére


manokaki
őstag

az oké, de nulláz ,ha teljes Hard Reset van ,vagy ezt megjegyzi !??

(#46741) Alonso69 válasza manokaki (#46740) üzenetére


Alonso69
senior tag

Nem nulláz semmit a hard reset,sőt ha nincs teljesen feltöltve, csak pl.80%-ig ,azt is beszámítja töltésnek,ezért nem reális amit mutat .Már egy ideje figyelem ,mert először azt hittem az 1367 töltési ciklus nagyon sok,de mivel minden töltést jelez az App így már nem sok.[kép]

Xiaomi 12

(#46742) Keem1 válasza glacious (#46739) üzenetére


Keem1
addikt

Szerintem elbeszéltek egymás mellett. :D
Ő a készülék által mért statisztikai számlálóra gondolt.

Kérdező: nem nullázódik. Én az új telefont FR után veszem használatba, de a gyári tesztek állapota akkor is ott figyel (kb 10 töltés).

(#46743) manokaki válasza Alonso69 (#46741) üzenetére


manokaki
őstag

Ha nekem 3 töltési ciklust ir ki !! Az azt jelenti ,hogy vadonat uj a telefonom, vagy legalább is az aksi benne ??

Attila

(#46744) Alonso69 válasza manokaki (#46743) üzenetére


Alonso69
senior tag

Most vetted ,vagy aksi csere történt,akkor lehet . :) ,de ezt te tudod.

Xiaomi 12

(#46745) manokaki válasza Alonso69 (#46744) üzenetére


manokaki
őstag

Most vettem ujonnan 2018.04.07-én , online rendeltem németből, csak furcsa volt mert Phone info Samsung alkalmazás a telefon gyártására 2017.04.20-át irt viszont az aksi ciklus az 3x töltésem után 3 töltés ciklust mutatott , ami ugye alátámasztja hohy új , momdjuk gyári folia volt mindenhol rajta ...

[ Szerkesztve ]

(#46746) Alonso69 válasza manokaki (#46745) üzenetére


Alonso69
senior tag

Jó választás,nagyon jó telefon sok sikert hozzá,1400 töltés is bizonyítja, 2 éves elmúlott az enyém, 5 óra kijelző idő összejön.

Xiaomi 12

(#46747) manokaki válasza Alonso69 (#46746) üzenetére


manokaki
őstag

:R :R :R :R :R

Attila

(#46748) Jack Oneill válasza manokaki (#46745) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mi köze a telefon gyártásának ahhoz, hogy hány töltési ciklus van benne? Akkor gyártották és kész. Te vagy az első használója.

(#46749) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sziasztok urak!

Segítsetek: ti hogy álltok most a 4G hívásokkal?

Kb egy jó hete nekem nem hajlandó HD hívást kezdeményezni. Beszéltem T-vel is, náluk nem találtak hibát, nálam nem módosultak beállítások - igaz egyszer ~ 80 cm magasról szőnyegre esett a mobil arccal.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#46750) Petyyyyy válasza Petyyyyy (#46749) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Meg is oldottam. Magentáék harmadik embere meg tudta mondani a választ kapásból: április 5-e óta nem működik náluk a 4G hívás, még mindig a hiba javításán dolgoznak. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.