Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) laszlolczka válasza vohanyi (#46150) üzenetére


laszlolczka
őstag

?ö irta hogy az odin hibát dob.Én jeleztem az a rom nem az S7 edgéhez való a kép alapján 925 S6 edge. Csak segiteni akartam.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#46152) vohanyi válasza laszlolczka (#46151) üzenetére


vohanyi
senior tag

Hja sorry, azt hittem Ő válaszolt.. egyről beszélünk :DD

(#46153) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Olyan power bankot keresek ami gyorstöltős.
Tudtok ilyet ajánlani?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46154) alcapone386 válasza jacis (#46153) üzenetére


alcapone386
őstag

(#46155) Midway


Midway
senior tag

Hi

Ennek a telefonnak a (felső) hangszorója ilyen gyenge lenne? (nem a kihangosító)
Csendes környezetben max hangerőn jól érthető , de összehasonlítva a párom A5 2016-os telefonjával jelentős a különbség. Az jóval hangosabban és (nekem úgy tűník) tisztábban is szól.
Utcán , háttérzajban ez már nem lesz elég.
Lehetséges , hogy a vízállóság miatt van ez? :F
14 hónapos a telefon. Cserélik garanciában, ha beviszem?
Most vettem egy ismerősömtől.

[ Szerkesztve ]

(#46156) espi38 válasza Midway (#46155) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Akkor ott bibi van én a legalacsonyabb hangerőn használom és kiváló,irány a szerviz.
Szerintem a Samsung telefonoknak van a legjobb minőségű beszélgetési hangszórói-bár most már a huawei is fejlődik:)))

(#46157) Midway válasza espi38 (#46156) üzenetére


Midway
senior tag

Értem.
Gondoltam , hogy baj lesz vele.
A mostani LG G2-öm is hangosabb. És ez már egy 4 éves telefon.

Köszi a gyors választ.

Fizetni kell valamit majd érte vagy ez belefér a 2. éves garanciába?

[ Szerkesztve ]

(#46158) gerner1 válasza Midway (#46157) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt lefedi. Az Összefoglalóban benne van, hogy mire nem terjed ki, a +1évre vontakozó korlátozott garancia időtartam...

(#46159) Midway válasza gerner1 (#46158) üzenetére


Midway
senior tag

Ok. Nézem.
Akkut cseréltek benne a kijelzővel együtt nem régen. :K
Nem is értem, nem tünt fel nekik , hogy halk a hangszoró.

Akkor megy a szervízbe.

(#46160) netcore válasza vohanyi (#46148) üzenetére


netcore
tag

Igen össze kevertem a mappákat, és csak azt néztem hogy xeh mappa és akkor had menjen.

Üdv Laci

(#46161) janaman01


janaman01
addikt

Romtól függetlenül és másik szolgáltató kártyája hiányában meg tudom nézni valahogy hogy független avagy milyen függő a telefon?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46162) gerner1 válasza janaman01 (#46161) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. Korábban létezett erre egy tárcsázóba beírható kód, de az S7 -esen már a megjelenésekor sem működött.

(#46163) Aki21


Aki21
aktív tag

Sziasztok. Tudna valaki segíteni. 2 napja a telefon tök randomra bedobál reklámotat ha játszok ha filmet nézek vagy akármit csinálok. Esetleg tudnátok valami megondást hogy tudnám letakarítani ezt a valamit? Már próbáltam több vírusírtot is de semmit nem találtak igazábol.

(#46164) babhun válasza Aki21 (#46163) üzenetére


babhun
aktív tag

Szia. Hasonló helyzetben voltam. A play áruházból töltsd le az eset antivírust, nekem megtalálta a problémát.

(#46165) Aki21 válasza babhun (#46164) üzenetére


Aki21
aktív tag

Oksa megpróbálom. Köszi

(#46166) janaman01 válasza gerner1 (#46162) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi. Sejtettem , de gondoltam hátha...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46167) jacis


jacis
nagyúr

Srácok búcsúzni jöttem. A mai napon átköltöztem egy LG V30-ba. Nagyon szerettem az S7e-em. Nagyon rendben volt az a teló. Belinkelem az utolsó képernyőmentésem. Több mint négy hónapot elment hiba és probléma nélkül. Üdv. mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46168) Keem1 válasza jacis (#46167) üzenetére


Keem1
addikt

Ohh.. Sok sikert az új jövevénnyel :)
Úgy látom, kezdenek elszivárogni az emberek. Ugyan nem a topik lakója volt, de egy hölgyismerősöm tegnapig egy (sima) S7-et nyúzott, tegnap kapott a Zurától egy S9+-t.

[ Szerkesztve ]

(#46169) anzo válasza Keem1 (#46168) üzenetére


anzo
senior tag

Hát igen ha belegondolsz pont két éve jött ki az S7.
Azóta rengeteg készülék jelent meg ami nem azt jelenti, hogy jobbak is adott esetben de én is olyan vagyok, hogy szeretek kipróbálni mást is de valahogy az edge-nél leragadtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#46170) Keem1 válasza anzo (#46169) üzenetére


Keem1
addikt

Dettó :DDD
Az S4-em bírta nálam másfél évig, az összes többi, legfeljebb 1 évig. Az S7e pedig 3 hónap híján 2 éve van nálam. :D
Ha esetleg nem kapnék a szolgáltatótól valami visszautasíthatatlan ajánlatot az S9+-ra (nem fogok, utoljára az S2-t kaptam meg nagyon olcsón hűségért cserébe), akkor csak S10+-ra fogok váltani.

Lehet öregszem már, és azért nem váltok :D Bár a párom se nagyon váltogat, a talán 2016-os A5-tel ő is remekül elvan. Pedig ő aztán nem öreg, 22 éves. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46171) Jack Oneill válasza Keem1 (#46170) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En is igy vagyok. Erzem, hogy oregszem. Eddig husegido es reszlet lejarta utan mindig csereltem. Nem biztos, hogy most fogok. Olyan szinten meg vagyok elegedve a telefonnal, hogy az nem kifejezes.

(#46172) Ferenczi Áko válasza Jack Oneill (#46171) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én meg olyan szinten meg vagyok elégedve, hogy már másodszorra van ilyen telefonom :P

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#46173) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Tudjátok mit vettem észre ? Az utóbbi időben Notebookról töltőm adatkábelen keresztül a telefont ,és jóval többet bir az akku üzemidő :Y

(#46174) INMOTEP válasza Ferenczi Áko (#46172) üzenetére


INMOTEP
őstag

Most a legutóbbi frissités helyre rakta az üzemidőt nekem ,meg is tartanám a készüléket mert jó kis telefon .Nekem is ez a második S7 edge ,nincs vele gond igazából .Csak valahogy az Iphone jobban bejött ,maga az ios rendszer átláthatósága és használata .Ezért adom el ezért cserélem le most ,valakinek ez jön be valakinek az .Csak nekem ennyi idő használat kellett hogy rájöjjek nem nekem találták ki az android rendszert :(

[ Szerkesztve ]

(#46175) gerner1 válasza INMOTEP (#46173) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Persze, mert lassabban tölt. USB2.0 -án max ~500mA, USB3.0 -ás porton pedig ⇒max ~900mA töltőáram van.

(#46176) laszlolczka válasza Ferenczi Áko (#46172) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nekem szintén a második, arany szinű.Nagyon elégedett vagyok vele.A nejemnek S6- van,tegnap tettem rá neki az S8 portolt romot, amin az arcfelismerés is működik.Mintha új telója lenne.Nekem még 1 évig biztos meglesz.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#46177) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Az A4 TEAM kft től ne rendeljen senki gyári fóliát a típusra ugyanis nem küldik-nem válaszolnak az üzenetekre-telefonon nem lehet elérni őket:(((
Nem is értem,hogy tudnak így életképesek maradni.

(#46178) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Az miért van, hogy az apk mirror oldalon sokkal frissebb telepítő fájlok vannak, mint amit a Galaxy apps felajánl? Pl az Edge panel nálam 2.X verzió volt, de már bőven 3.X felett jár az apk mirror-on.. Ti szoktátok ezeket a frissítéseket telepíteni?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#46179) szevassag válasza Ferenczi Áko (#46178) üzenetére


szevassag
tag

Mert azok lehet, hogy oreora készültek, vagy S8, S9-re.

(#46180) thedivision2 válasza Ferenczi Áko (#46178) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Nekem legtöbbször nem engedi azokat a frissítéseket telepíteni, amik az APK Mirror-ról vannak, gondolom az lehet, amit előttem írtak, nem erre a rendszerre/telefonra készült.

(#46181) gerner1 válasza thedivision2 (#46180) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdemes figyelni mindegyiknél az API besorolást. Nálam azok mind települtek eddig, amelyek 7.0+ jelzéssel voltak API 24 -gyel (vagy alacsonyabb..). De, az is igaz, hogy jelentős változást a többségük nem eredményez. Sőt, van köztük számos olyan, amely aztkövetően nem működik megfelelően, vagy adott esetben bénítja a készüléket.

(#46182) balintka válasza Keem1 (#46168) üzenetére


balintka
addikt

Én is váltok hamarosan. S8+ lesz. Nekem november óta merül eléggé és ezt meguntam (tudom user error :C ). Még most van az utolsó pillanat amíg értelmes áron ki lehet szállni belőle.

(#46183) gerner1 válasza balintka (#46182) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A felhasználói körülményeiddel, és szokásaiddal ⇒az is hasonlóképpen fog merülni.
Érdemes beleolvasni, annak a topikjába is (nemcsak "futólag"...) ...

(#46184) vohanyi válasza balintka (#46182) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nem leszel beljebb vele ebből a szempontból, sőt .. !

(#46185) balintka válasza vohanyi (#46184) üzenetére


balintka
addikt

Újabb lesz az akksi, emiatt jobb lesz sztem. Tetszik a külső, meg mindenben jobb lesz kicsivel pl. Kamera tárhely sebesség. S9+t feleslegesnek érzem most még.

[ Szerkesztve ]

(#46186) feka007 válasza feka007 (#46079) üzenetére


feka007
nagyúr

Na végül a Speedshop-ban vettem 5000-ért két db-os kiszerelésben eredeti Samu fóliát (csak kettesével adják), 500-ért fel is rakták, másnap pedig szó nélkül kicserélték, amikor visszamentem vele, hogy van egy zavaró porszem alatta (tényleg zavaróan nagy volt). Úgyhogy nagyon korrekt bolt.

(#46187) arn77 válasza espi38 (#46177) üzenetére


arn77
aktív tag

Én többször vettem már onnan fóliát is tokokat is. Mindig minden rendben volt. Várni kell türelemmel.

(#46188) laszlolczka válasza vohanyi (#46184) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én még egy 1 évig biztos megtartom.Bizonyos szabályokat be kell tartani (ez mindenre érvényes) és tökéletesen teszi a dolgát.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#46189) Midway


Midway
senior tag

Én ilyet [screen knight] rendelek hozzá. Ez bevált a G2 hátulján is jó volt , pedig az is ívelt

[ Szerkesztve ]

(#46190) janaman01 válasza Midway (#46189) üzenetére


janaman01
addikt

Dettó
Szerk. Nekem rajta is van elöl hátul

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46191) h_benjamin válasza Midway (#46189) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Fél éve ez van rajta nekem is de már kicsit karcos lassan csere lesz belőle még szerencse hogy van egy tartalék :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#46192) dragon1993


dragon1993
őstag

XEH CSC-vel bevihetem garanciáztatni a T-Mobilos telefont?
Alacsony fényerőn nagyon sárgásbarnás a kép, bevinném megnézetni. (S8 mellé rakva is feltünő)

[ Szerkesztve ]

(#46193) Midway válasza janaman01 (#46190) üzenetére


Midway
senior tag

2000ft postával.
Bestby

(#46194) Jack Oneill válasza dragon1993 (#46192) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mivel a csc valtoztatasa nem jar garivesztessel, igy gondolom siman.

(#46196) gerner1 válasza dragon1993 (#46192) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt már kérdezted korábban is, és már akkor kaptál rá választ. De az Összefoglalóban ez is benne van ...

(#46197) espi38 válasza feka007 (#46186) üzenetére


espi38
őstag

Kissé drága a speedshopban ez a fólia van már 2ezer ftért is,brutál drágán adják de van aki megveszi:)))

(#46198) espi38


espi38
őstag

Például itt http://webshop.tzteam.hu/termek/samsung_galaxy_s7_edge_screen_protector_et_fg935ctegww/103224

(#46199) feka007 válasza espi38 (#46197) üzenetére


feka007
nagyúr

2500 Ft volt darabja, annyival azért nem volt drágább, és volt raktáron egyből.

(#46200) espi38 válasza feka007 (#46199) üzenetére


espi38
őstag

Most rendeltem a megadott linken darabja 1000ft:)))
Én csóró gyerek vagyok és ha lehet megveszem olcsóbban ugyanazt a terméket :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.