Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Vágólap tartalmát mivel tudom menteni, csak rögzítést ajánl föl?!

Üdv: -=Yogibear=-

(#46852) asus1


asus1
aktív tag

(#46840) asus1
Erre valakinek ötlet?

(#46853) Csobotario válasza krystman (#46845) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Háát nem tudom. Ha ugyan ilyen jól sikerül nekik az oreo, mint anno a nougat, akkor én inkább kihagynám. Nem kell még egy akku merítő OS, amit majd utána 2-3 hetente kiadott patchekkel fognak foltozgatni.. Nekem most a 7 úgy ahogy stabil..kop kop.

(#46854) *Ropi* válasza vohanyi (#46844) üzenetére


*Ropi*
félisten

Elvileg kompatibilis, a gyakorlatban 2 készüléken sem ment (S7E és Lenovo Tab 7 Essential). A munkámhoz kell, így nem opció, ha nem működik.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46855) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Sziasztok!
Rootoltam a telefont, innentől kezdve nem jönnek már frissítések rá? Kiírta, hogy jogosulatlanul módosítottam a szoftvert és csak smart swichel töltsem le a frissítéseket.

(#46856) Viktor77 válasza <>jana<> (#46855) üzenetére


Viktor77
titán

Nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46857) vohanyi válasza <>jana<> (#46855) üzenetére


vohanyi
senior tag

Xposed/Firefds Kit, és újra "hivatalos" lesz teló, de ettől függetlenül frissítések nem jönnek rá!

(#46858) <>jana<> válasza vohanyi (#46857) üzenetére


<>jana<>
senior tag

Köszönöm!
Megkeresem.

(#46859) maximilian4 válasza erzol (#46850) üzenetére


maximilian4
addikt

Köszi. Erről még nem is hallottam. Ezt csak Pesten rakják fel saját kezűleg?

Maxi

(#46860) *Ropi* válasza vohanyi (#46857) üzenetére


*Ropi*
félisten

Milyen romhoz tetted fel az Xposed-ot? Nekem bootloop lett a gyárival.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46861) vohanyi válasza *Ropi* (#46860) üzenetére


vohanyi
senior tag

xposed bármelyik romhoz/nem főzött/ jo, amugy alap romra raktam rá,rootolás után. Mindig is használtam xposedet, bármilyen rendszeren, de nougatra is google 3. találat pl. : [link]
Ez van rajta nougaton nekem :

[ Szerkesztve ]

(#46862) vohanyi válasza *Ropi* (#46860) üzenetére


vohanyi
senior tag

(#46863) *Ropi* válasza vohanyi (#46861) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, én is a legfrissebb rávalót tettem fel (a 6.0.1-re való sdk23-ból a 89 a legfrissebb), a 3.1.5-ös telepítővel - sajna a boot logóig jut csak.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46864) vohanyi válasza *Ropi* (#46863) üzenetére


vohanyi
senior tag

Akkor ott a rootolással van gond...

(#46865) erzol válasza maximilian4 (#46859) üzenetére


erzol
őstag

Igen, sajnos csak Pesten.
Westend, Aréna Plaza

(#46866) *Ropi* válasza vohanyi (#46864) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha uninstallálom az X-posedet az uninstallerjével, akkor megy rendesen és megvan a root is. Így is a root a gond szerinted?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46867) *Ropi* válasza *Ropi* (#46866) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem a roottal volt a gond, hanem az X-poseddel: találtam egy wanam-féle verziót, ami direkt a Samsung gyári romjaihoz lett esztergálva. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46868) janaman01 válasza maximilian4 (#46859) üzenetére


janaman01
addikt

Ez a screenknight fólia ..előre hátra komplett 2000 ft angliából free shipping...saját magad meg tudod csinálni. Nekem is az van fent..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46869) Jack Oneill válasza janaman01 (#46868) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Az egy kicsit mas. Amit mi ajanlottunk, konkretan ott vagja meretre egy gep, majd hokezelessel raolvasztjak a kepernyore es a tok is mehet ra.

(#46870) h_benjamin válasza Jack Oneill (#46869) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Lehet hogy jobb csak szerintem nem mindenki akar tud felmenni Perstre megcsináltatni.. Így pl én sem men szeretnék ezért utazni 300 kilométert egy fóliáért..

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#46871) Jack Oneill válasza h_benjamin (#46870) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ebben teljesen igazad van. Raadasul nem is olcso. Idovel csak fognak terjeszkedni. Viszont minosegre eszmeletlen jo.

(#46872) janaman01 válasza Jack Oneill (#46869) üzenetére


janaman01
addikt

Hmm. Érdekes mert a facebook oldalukon ugyanúgy rakták fel a videóban mint ahogyan én. Szappanos vizbe bemártva majd kisimogatva..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46873) alcapone386


alcapone386
őstag

Akit érint: mino 7.1 kint van.

(#46874) Cry0 válasza alcapone386 (#46873) üzenetére


Cry0
őstag

van benne valami lényeges változás?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46875) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziaztok!

Telefonvásárlás előtt állok és az S7 EDGE is a szorítóban van. Megmondom őszintén két üzemmódban használnám a telefont.
Egyfelől egész nap elkísérne a városban, segítenie kéne rendszeresen az offline navigációban budapesten, illetve legyen jó hangzása a gyári headsettel, mert úgy szoktam beszélni a telefonon. jó lenne, ha kitartana nap végéig a kraft, mivel nem szeretnék a töltéssel vesződni menet közben.
Másik, hogy esténként jó lenne játszani rajta, na meg netezni, videókat nézni, zenét hallgatni stb. Olyankor persze a töltéssel nincs gond.

Szerintetek ez a telefon meg tudja állni a helyét mindkét esetben?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#46876) Jack Oneill válasza janaman01 (#46872) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Lehet. De utána, hőlégfúvóval nagyon finoman ráolvasztják, majd egy hőségkeveréses dobozba kerül, ahol langyos levegőt keringetnek. Ebben kb negyed órát marad. Végül egy zacskóba kerül, ahol 1 órát kell lennie.

(#46877) Xanax88 válasza egyedülülő (#46875) üzenetére


Xanax88
tag

A gyári fülest felejtsd el, semmire nem jó, legalább 10 éve nem találkoztam ilyen szemétrevaló fülessel telefon mellé csomagolva.
Minden másra tökéletes a telefon.
Nen is értem, hogy engedhették meg maguknak, hogy ilyet csomagoljanak mellé, még az előző pár évben dobált agybadugós katasztrófa is használhatóbb ennél.

Krisz

(#46878) alcapone386 válasza Cry0 (#46874) üzenetére


alcapone386
őstag

Ahogy googleforditó szavait értelmezem nincs :) Max deodex lett minden. De tévedhetek.

(#46879) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Egy napot töltő nélkül hogy kibirjon, szerintem necces, de ez függ mennyit használod. Amikor kicserélték az akkut és nem laktam be még, nekem is bírt 4 óra kijelzőidot (bár ugye van akinek 6ot is energiatakarékossal). Most, hogy mindent feltelepitettem, már csak két és fél maximum 3 órát bír energiatakarékos mód nélkül automata fényerőn mobilnettel max felbontáson.
Viszont nálam play store szerint 169 app van telepítve, ebből 4-5 IM kliens folyamatosan fut, mellé bt headset és óra, de ugye pont ezért vettem ezt, hogy bírja a strapát :) ha zavarna az akku, a kamera meg nem érdekelne, akkor mate 10 prot választanek.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46880) motown5l


motown5l
senior tag

Érkezett egy 460 megas frissítés. De egyenlőre nem tudom le tölteni, mert wi-fi kéne hozzá. Esetleg tudja valaki hogy mi lehet ez?

(#46881) gerner1 válasza motown5l (#46880) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdemben akkor lehet válaszolni, ha ismerjük azt az aktív CSC kódot, amelyre kaptad (amelyen jelenleg áll a készüléked), és a letölthető frissítésnek legalább az első kódsorát (a 3-ból) G935**** ...

(#46882) szab120 válasza egyedülülő (#46875) üzenetére


szab120
tag

Akkor ez a te telefonod :)
Most Note 8-ról írok, de üzemidőben bőven veri az S7 Edge, ahogy az S8-at és az S9-et is, egyedül az s9+ jobb nála üzemidőben.
Gyári headsetet tényleg felejtsd el, de pár ezer forintért kapsz normálisat.
Hidd el, az S7 Edge minden helyzetben megállja a helyét, jelen pillanatban a Samsung palettáján a legjobb árértékű telefon. Ha nem lennék telefonmániás, hogy mindig a legújabbat használjam, még évekig nálam maradt volna...

(#46883) motown5l válasza gerner1 (#46881) üzenetére


motown5l
senior tag

G935FXXU1DRA5.
Erre érkezett.

(#46884) gerner1 válasza motown5l (#46883) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az aktív CSC -d, tehát amelyre a készüléked lekereste az OTA szerverről, azt még mindig nem tudjuk. Az Összefoglalóban van infó, hogy milyen módokon (és mivel) lehet megnézni.

(#46885) motown5l válasza gerner1 (#46884) üzenetére


motown5l
senior tag

Addig mig nem csatlakozok wi fi hez addig sajnos nem tudom megnezni. Mivel meg se tudom most nyitni sajnos. Nem engedélyezi. Akkor csak otthon tudom ellenőrizni :(

(#46886) gerner1 válasza motown5l (#46885) üzenetére


gerner1
Topikgazda

MobilNET -et hsználva, telefonnal böngészve is látszik az Összefoglaló (gondoltam, ha posztot írni és küldeni tudsz, akkor van NET kapcsolatod -valamilyen- és akkor ez nem gond...), ha a használt böngésző megfelelően van beállítva..

[ Szerkesztve ]

(#46887) balintka válasza Bdanyy (#46879) üzenetére


balintka
addikt

Kamerában rosszabb a Mate 10 pro? S8+ és közte vacillálok mint következő telefon.

(#46888) gerner1 válasza balintka (#46887) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A Mate 10 Pro egy remek készülék, de kamerában gyengébb. Amennyiben Huawei -t is nézel, és fontos a kamera, akkor a P20 (nem a Pro !, mert a Pro is zsirkréta, vagy zajos képeket készít..) az amit ajánlanék, mert annak ellenére jobb, hogy nem 40Mpix -es a kamerája mint a P20 Pro -nak, viszont Sony IMX378 kamera modul van benne, és már most kifújja a két nagyobb tesó orrát. Van egy kis "fejetlenség" ezen a téren, annál a márkánál is. Szóval, kérdés, hogy mi a fontos, milyen kompromisszumot tudsz kötni az igényeiddel (??) ...

(#46889) hito válasza gerner1 (#46888) üzenetére


hito
nagyúr

"Amennyiben Huawei -t is nézel, és fontos a kamera, akkor a P20 (nem a Pro !, mert a Pro is zsirkréta, vagy zajos képeket készít..) az amit ajánlanék, mert annak ellenére jobb, hogy nem 40Mpix -es a kamerája mint a P20 Pro -nak"

Ezt egyelőre a MA teszt nem támasztja alá. Sőt, inkább ennek az ellenkezőjét. És ne feledkezzünk meg a 3x-os optikai zoom-ról se! Ennek a közelében sincs a P20, tekintve, hogy nincs eltérő látószöggel rendelkező másodlagos lencséje, a 2x-es lossless zoom pedig a vicc kategóriában dobogóra esélyes.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46890) gerner1 válasza hito (#46889) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Elsődleges képek P20 -tól, amiket eddig láttam 4K kijelzőn (nem 10cm és hasonló távolságokról nézve..), helyből jobbak. Az MA tesztek pedig, sokakhoz hasonlóan nálam is felejtősek, akárcsak a DXOMark pontszámok. Az egyszerű userek (ez lesz ugyanis az, amit a "nagytöbbség" realizálni tud...) általi képeket érdemes összevetni, megfelelő kijelzőn nézve. Képeket egy pindrive -ra kimásolva, és besétálva olyan helyre, ahol árulnak ilyesmiket ... -bárki meggyőződhet ezekről anélkül, hogy vásárolna ilyen kaliberű kijelzővel rendlekező műszaki cikket. Azt gondolom, hogy aki valóban nem elfogult, hova tovább nem vak, az biztosan látja/látni fogja első blick -re. Szóval, én továbbra is tartom amit írtam, és persze nem kötelező elem egyik sem (ezért is írtam javaslatnak). A Sok csilli-villi feature + egyebek pedig, mind olyasmik, amelyeket mérlegelni kell, hogy kellenek-e vagy sem, és hasonlók. De, aki például mindent előhivat digit-laborban normál fotópapír méretben, annak mindenzek nem relevánsak, mert abban a méretben "elolvadnak"/nem látszanak a hibák. Ez utóbbihoz viszont, én feleslegesnek érzem ezeket a drága zászlóshajókat ( a Samsung termékeit is ide értve ..).

[ Szerkesztve ]

(#46891) hito válasza gerner1 (#46890) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem az idő azt fogja igazolni, hogy a P20 Pro-ban sokkal több lehetőség van. Eléggé beta szoftverrel jött ki állítólag. Biztos vagyok benne, hogy sokal fog változni a javára. De mondom: a legfőbb előnye (az 1/1.7" szenzor mellett) a 3x-os nagyítást lehetővé tévő lencse. Sokaknak ez el is dönti a kérdést.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46892) gerner1 válasza hito (#46891) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az is lehet. Én például már a megjelenése óta erős késztetést érzek a Mate 10 Pro -val kapcsolatban, mert úgy egyébként (hogy még tetszik is) valóban egy jó készüléknek tartom. 4 kollégámnak is az van már egy ideje, de közülük csak 1 az, aki elégedett. A többiek diplomatikusan nem nyilatkoznak, de már többször szóvá tették (egymás közt), hogy "nem az igaziak a képek". Most a P20 Pro & P20 megjelenésével, csalódottak hogy miként lehet az (??), hogy nem a cég prémium termékvonalát képviselő készülék a legjobb ebben is.
A "nagy fotó képességre" felfűzött reklámkampánynak pedig, fura íze van úgy, hogy tulajdonképpen a P20 az, ami egy ezzel kapcsolatban támasztott, felfokozott felhasználoi várakozásnak meg tud felelni.
Egyébként én is remélem, hogy valóban csak szoft kérdése, és javítanak (kicsi nem lesz elég...) a két nagyobb tesón. Akkor azonnal cserélnék azok közül valamelyikre, mert amúgy ez a 2018 -as felhozatal -nekem- egyelőre csalódás...

(#46893) hito válasza gerner1 (#46892) üzenetére


hito
nagyúr

Ha minden jól megy, holnap már első kézből származó véleményt, tapasztalatot tudok megosztani. Már amennyiben érdekel :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46894) Jack Oneill válasza hito (#46893) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Engem mindenkepp erdekel.

(#46895) gerner1 válasza hito (#46893) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Persze hogy èrdekel, csak OFF-lavinát ne csináljunk. Követem a P20 Pro topikot is...👍

[ Szerkesztve ]

(#46896) hito válasza gerner1 (#46895) üzenetére


hito
nagyúr

&Jack Oneill: akkor mindenképpen írok róla néhány sort, meg tolok fel képeket is, a saját topicjába :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46897) passat77


passat77
tag

Itt egy friss hír az oreo-rol.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#46898) vasi89 válasza passat77 (#46897) üzenetére


vasi89
addikt

elég friss vagyok android vonalon, ez előtt kb 7 éve volt utoljára. A kérdésem csak annyi, hogy a szolgáltatós telefonok még mindig jóval később kapnak vagy nem is kapnak frissítést?

(#46899) passat77 válasza vasi89 (#46898) üzenetére


passat77
tag

Jól gondolod :)
Késve de megkapják.

[ Szerkesztve ]

(#46900) sniper112 válasza vasi89 (#46898) üzenetére


sniper112
aktív tag

már nem nagyon vannak úgy késések inkább ki mikor foglalkozik vele mert pl valamikor a tmh sok kapják meg valamikor a vdh sok valamikor a pan osok kapják meg,annyi hogy a tmh sok gyakrabban kapják a biztonsági frissítéseket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.