Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46501) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok! Srácok létezik hogy ha kikapcsolom a készüléket nincs ébresztés? Mert nálam a gyári ébresztővel nem csiripel, a 4-éves Alcatelem is már tudta a kikapcsolva ébresztést...

(#46502) gerner1 válasza FaTHI (#46501) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben valóban teljesen kikapcsoltad, akkor nem tudja.

(#46503) Keem1 válasza FaTHI (#46501) üzenetére


Keem1
addikt

Egyik Android se tudja. Kisebb gyártók úgy oldották meg, hogy a kikapcsolás helyett egy köztes állapotba mennek.
De ha a rendszer nem fut (a gyártók többsége), akkor nincs ami a memóriában tartsa az ébresztőt.
Ez az általános, nem az Alcatel.
Különben nem kell kikapcsolni minden nap, mert a visszakapcsolás több energiát emészt fel, mint amennyit megspórolsz.
Repülő módban kb ugyanazt kapod, mint amit az Alcatel csinál.

[ Szerkesztve ]

(#46504) szab120


szab120
tag

Gyári Oreo vajh mikor érkezik? :)
Április közepét írtak, nyárra megkapjuk?

(#46505) gerner1 válasza szab120 (#46504) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, most már hamarosan várható. Hónap második felében, talán 1-2 CSC -re már kiadja az anyacég.

(#46506) Yogibear974 válasza vohanyi (#46497) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Akkor, ha jól értem a kártyán semmilyen adatnak nem szabad lennie?! Tehát szűz, vagy legalább gyorsformázott, hogy ne fake adat legyen?!

Üdv: -=Yogibear=-

(#46507) Yogibear974 válasza Yogibear974 (#46506) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Ja, látom a x.h2w file kiterjesztés adja meg a valós teleírt mértet. Virtuálisan. Amennyiben törlöm, felszabadul a valós tárhely.

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#46508) chubby2o6 válasza hito (#46489) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Biztos, hogy a telódnak megfelelő fájlokat töltötted le? Ha az Edge-hez való TWRP-t teszed fel odinnal, akkor rendben le kell futnia a folyamatnak, csak a végén nem szabad engedned, hogy a rendszerbe bootoljon.
Ha a sima S7-hez való TWRP-t próbálod feltenni, akkor a "Pass" helyett jogos a "Failed".
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a telódat rootolta az előző tulaj, csak eladás előtt unrootolta, így a root jogok elvesztek, de a knoxod ugrott, ezért nem tudod alapból használni az SHealth-t.

[ Szerkesztve ]

(#46509) vohanyi válasza Yogibear974 (#46506) üzenetére


vohanyi
senior tag

Jól mondod,de teszt előtt a progi rákérdez,hogy formázhatja-e, de egészségesebb formázottat adni neki ...

[ Szerkesztve ]

(#46510) janaman01


janaman01
addikt

https://youtu.be/1YH667-IeAc

S7 edge 8 vs 7

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46511) California1 válasza janaman01 (#46510) üzenetére


California1
őstag

Csak én látom úgy,hogy az Oreo gyorsabb ?

(#46512) Hando válasza janaman01 (#46510) üzenetére


Hando
tag

Ugye tudod hogy ez valami portolt rom (egyik videója alatt leírja mit rakott fel: [link])?

(#46513) janaman01 válasza Hando (#46512) üzenetére


janaman01
addikt

Reméljük a hivatalos is kb ilyen gyors lesz😉

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46514) Yogibear974 válasza janaman01 (#46513) üzenetére


Yogibear974
senior tag

...add már uram az oreót!...remélem tényleg gyorsabb lesz és jó akku optimalizáció, régebbire is!

Üdv: -=Yogibear=-

(#46515) vohanyi válasza Yogibear974 (#46514) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nekem idáig a nougaton van a legjobb akksi idő... 2 éves akksi,éjjel nem rep.modban, 3% esés,magyarul 3 napig elmegy símán, pedig napközben wifi/mobilnet,fész, messenger... egyedül aod,és s-healt van offolva teljesen... hja, és sok progi van, xposed, gravitybox, app disabler,rootcloak..stb..

[ Szerkesztve ]

(#46516) hito válasza vohanyi (#46492) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, ez bejött!

chubby2o6: köszi!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46517) vohanyi válasza hito (#46516) üzenetére


vohanyi
senior tag

nm, - ez -is- a fórum célja...

(#46518) Hando válasza janaman01 (#46513) üzenetére


Hando
tag

Vagy direkt lassítják hogy cseréld le a "régi fos s7-t"

(#46519) thedivision2 válasza janaman01 (#46510) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Jól hangzik. A bal oldalinál (Oreo) sokkal szebb/világosabb a kép. Talán kapunk egy kis plusz fényerőt, vagy csak szimplán nincs maxra húzva a jobb oldali készülék ?!

(#46520) RZS válasza janaman01 (#46477) üzenetére


RZS
tag

koszi, megtalaltam :R

(#46521) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Sziasztok! A samsungos böngészőben hogyan lehet beállìtani azt, hogy onnan fojtassa a videót ahol ahol mgszakadt a lejátszás? Nem jó, hogy minden hívás után keresgélni kell , hogy hol tartottam.

(#46522) vasi89 válasza vohanyi (#46499) üzenetére


vasi89
addikt

nálam a garantáltan eredeti is max a felét tudta eddig annak ami rá volt írva, habár ez lehet a kártyaolvasó miatt is.

(#46523) szab120


szab120
tag

Szerintetek megéri váltani note 8-ra?
Használtam most pár napig, sajna nagyon bejött :) (az s8/s8+ nem, szerintem azokra abszolút nem éri meg a váltás)
Egyedül a nagy méretével nem vagyok kibékülve, meg azzal sem, hogy 70 ezret kéne ráfizetnem. :)
Viszont ismerve magam, legkésőbb jövőre váltok, akkor meg 50-60 környékén fognak menni az Edge-k.
22-es csapdája

(#46524) gerner1 válasza szab120 (#46523) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyrészt az ilyesmi OFF téma. Másrészt, többnyire inkább egyoldalú posztokat eredményez.

Az ilyen kérdések ON topikja itt van, ahogy az egyébként mobilról böngészve is jól látszik (jobb oldalt), ha a telódon a böngésző megfelelően van beállítva...

(#46525) Lallos válasza vohanyi (#46408) üzenetére


Lallos
csendes tag

Ezt hol találom a telefonban??

(#46526) szab120 válasza gerner1 (#46524) üzenetére


szab120
tag

Ok, elnézést, nem tudtam.

(#46527) Saabics


Saabics
kezdő

Sziasztok.

Nem tudom, találkozott-e már valaki hasonló "problémával".

Telefonon a Chrome-ot használom. Amikor megnyitom az "origo.hu" oldalt, akkor automatikusan egy f.txt filet akar letölteni a telefonom.
Eddig soha nem csinálta. Szgépen és más telefonon, amikor megnyitom a fent említett oldalt, akkor ez az anomália nem jelentkezik.

Csináltam chrome tisztítást, wipe cache törlést. Direkt leszedtem egy vírusírtó programot, lefuttattam, de semmi.
A jelenség ugyanúgy megmaradt.
Mi lehet a megoldás?

Ez már valami, mi?

(#46528) vohanyi válasza Saabics (#46527) üzenetére


vohanyi
senior tag

Kipróbáltam,nekem nincs ilyen jelenség amugy nálam ez 'tiltott' oldal a szenny miatt...

(#46529) Jack Oneill válasza Saabics (#46527) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Chrome, origo. Szepen megnyilik.
Valmi biztonsagi progit futtass le. Eset pl

[ Szerkesztve ]

(#46530) Jack Oneill válasza Saabics (#46527) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Mit szedtel le?

(#46531) Saabics válasza Jack Oneill (#46530) üzenetére


Saabics
kezdő

Hi Security nevű progit.

De most kipróbálom az Eset-et.

[ Szerkesztve ]

Ez már valami, mi?

(#46532) Jack Oneill válasza Saabics (#46531) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerintem az annyit is ert :D Eset, Kaspersky, Avast. Futtasd le, nagyon kivancsi vagyok. Nekem is fogtak mar meg hasonlot.

[ Szerkesztve ]

(#46533) vohanyi válasza Lallos (#46525) üzenetére


vohanyi
senior tag

Látszik a fejlécben a progi neve : Phone Info

[ Szerkesztve ]

(#46534) Marquess


Marquess
tag

Hali
Sokan mondták youtubes videókba,hogy az S7e Hangszórója elég rossz hangzást nyújt,mert a vízállóság miatt torzit... Mennyire igaz ez? Nehéz elhinni már bármit is,mert s6E telefont is szidták,hogy mennyire rossz meg bukás,de nekem 2évig nagyon bevált....
köszi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#46535) Jack Oneill válasza Marquess (#46534) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A hangszoro nem legjobb, de nem is rossz. A gyari hangszinszabalyzoval lehet rajta javitani kicsit.

(#46536) Viktor77 válasza Jack Oneill (#46535) üzenetére


Viktor77
titán

Ha meg rootolva van, akkor feltenni a dual-speaker modot, az sokat ad a hangzáshoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46537) Marquess


Marquess
tag

köszi... Még azt akartam megkérdezni,hogy a Coral Blue színbe csak Dual Sim verziós van,vagy van sima ? Nincs nagy szükségem a 2 simre egy telefonba...soha se szeretem

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#46538) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Ahogy látom, végre megcsinálták, hogy lockolt telefon esetén a notification panel tetején lévő gombok nagy részét nem lehet ujjlenyomat vagy kód nélkül allitgatni.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46539) chubby2o6 válasza vohanyi (#46528) üzenetére


chubby2o6
senior tag

+1

(#46540) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek a szervízes tapasztalatomat. Vettem a múlt héten egy használt S7 Edge-t aminek be volt égve a kijelzője. 2016 októberben lett vásárolva a Telenornál. Ezt a vásárláskor nem vettem észre, hiába néztem meg tüzetesebben, csak már otthon.. Elvittem a debreceni Samsung Experience Storeba, ahol 2.5 óra alatt kicserélték a kijelzőt és ami a legjobb, hogy egy pár hónapja ha kijelzőt cserélnek kötelező akkumulátort is cserélniük. Hiába arra csak 1 év garancia van, a másfél éves telefon most egy vadi új akksit is kapott! Az még hagyján, hogy lengyel szoftver volt rajta (Knox 0x0, harmadik tulajdonos vagyok), gondolom így tette függetlenné az előző tulajok valamelyike. Ez sem volt gond, rátett a szervizes faszi egy független magyar ROM-ot.

Összességében elégedett vagyok, így kell ezt intézni. Semmi kérdezősködés csak a számla és garijegy, még a My Samsung készülék regisztrációról sem volt szó, csak hogy az IMEI egyezik? OK, akkor mehet. :B

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#46541) California1


California1
őstag

Urak! Hol lehetne beállítani, ha érkezik bármilyen értesítés akkor a kijelző "kapcsoljon be" ??

(#46542) OCTAMD válasza Scarabeus (#46540) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mi köze van annak a függetlenséghez,hogy lengyel rom van rajta?Nem teljesen vágom ezt így most

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#46543) krystman válasza Saabics (#46527) üzenetére


krystman
őstag

Én is találkoztam ezzel! nekem is letöltött egy ilyen txt fájlt!

(#46544) krystman válasza vohanyi (#46528) üzenetére


krystman
őstag

Én beraktam a hvg,index,444 et is a tiltó listára! Onnan is jön bőségesen szemét! Meg ilyen txt fájl is!

(#46545) Tamás34 válasza Marquess (#46534) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ez megint csak olyan, hogy valakinek elég, valakinek meg nem! Nekem abszolút megfelelő! Sok telefonom volt már, van viszonyítási alapom, nekem teljesen jó!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#46546) hito válasza Viktor77 (#46536) üzenetére


hito
nagyúr

Na ez egy nagyon hasznos és jó mod, köszi :) Feltettem, életre keltek a külső hangszórók, és egész korrekt a hangzás így, hogy a beszédhangszóró is munkára fogható. :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46547) California1


California1
őstag

Urak!
Mi ez a GPU lekép. kényszerítése? Mire jó ez?

(#46548) badmad válasza Scarabeus (#46540) üzenetére


badmad
senior tag

Na azért egy sima rom cserével szép is lenne ,hogy független egy teló.Ez azért így nem megy.A rom cserének csak anyi jelentősége van ,hogy bizonyos régiók esetleg hamarabb vagy gyakrabban kapnak frissítést.A knoxot a romcsere egyáltalán nem érinti....Vagyis igen ha custom(fözött)romot teszel fel .

[ Szerkesztve ]

(#46549) badmad válasza California1 (#46547) üzenetére


badmad
senior tag

Hardveres GPU-használatra kényszeríti azokat a 2D-s rendereket használó alkalmazásokat is, amelyek egyébként szoftveres úton abszolválnák a feladatot. Érdekes, hogy ez a mai napig megtalálható itt, miközben az Android 4.0 megérkezése óta az alkalmazások számára gyakorlatilag alapértelmezett a GPU rendering. Korábban azonban volt értelme. Mikor annak idején a GPU render az Android fedélzetére költözött, még elég megbízhatatlan volt, és gyakran lassabban is dolgozott, mint szoftveres társa. Emiatt a fejlesztő eldönthette, hogy az alkalmazásához a GPU-renderelést használja vagy sem. Ekkor készülékszinten a szoftveres render volt az alapértelmezett. Az opció megjelenése a Fejlesztői lehetőségek között a fejlesztő döntési folyamatát volt hivatott segíteni, mert így GPU renderrel is tesztelhette az applikációját.

(#46550) vohanyi válasza badmad (#46548) üzenetére


vohanyi
senior tag

"A knoxot a romcsere egyáltalán nem érinti....Vagyis igen ha custom(fözött)romot teszel fel ."
Ez azért ilyen formában nem igaz, hiszen főzött romot csak rootolt telora tudsz feltenni akár twrp-n, akár más megoldással, tehát a rootolás,ami érinti a knoxot,semmi más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.