Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) Anty86 válasza gerner1 (#46600) üzenetére


Anty86
csendes újonc

Köszönöm a segítséget és a gyors választ!

(#46602) alcapone386


alcapone386
őstag

Kint van mino v5 rom

(#46603) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Lenne egy kerdesem, ami lehet kicsit off, de nem biztos. Van ez a Zedge alkalmazas. Megtetszett, mert csengohangogat, ertesitesi hangokat tudok beallitani. Csengohang ment mappabol. De ertesitesi hangot nem enged mappabol, csak ha a Zedge-nek adok engedelyt rendszerhangok modositasara. Ilyenkor a Zedge alkalmazason keresztul tudok kivalasztani hangot. A kerdesem, ez azt jelenti, hogy folyamatosan fut a hatterben a program? Aki hasznalja, tapasztalt valamit akksi tekinteteben?

(#46604) Alonso69 válasza alcapone386 (#46602) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia .
Megtaláltam, de nem lehet letölteni,61%-nál megál a Mega-ról sem tudom.Neked sikerült (ha igen ,akkor hogyan)[kép]

Xiaomi 12

(#46605) taranis


taranis
addikt

Sziasztok! Viszonylag sokat videózok a telóval, és a legutóbbi frissítés óta feltűnt, elsősorban lassításos felvételnél, hogy akadozik a visszajátszás. Eddig teljesen folyamatos volt. A gyári appot használom. Észlelt valaki hasonlót?

colorizer.net

(#46606) hito válasza taranis (#46605) üzenetére


hito
nagyúr

Na akkor van számodra egy meglepetésem :) Töltsd le a HedgeCam 2 nevezetű appot és mást nem fogsz használni videófelvételre. A színek életre kelnek, a zajszűrés (és az élesítés => ez a kettő vágja haza a minőséget az S7-ben, de általában minden mobilban) pedig kicsapolható (beállítások, Filter). Nagyon durván megtáltosodik a minőség, de főleg a színek! :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46607) chubby2o6 válasza Jack Oneill (#46603) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Szia! Töltsd le a kívánt hangot, másold át a fájlt a megfelelő mappába ( /media|notifications ), restart után látni fogod az ért. hangok között. Utána a Zedge-t akár törölheted is, a letöltött cuccok megmaradnak.

(#46608) alcapone386 válasza Alonso69 (#46604) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem is nehezen jött le. Sokadik probalkozas utan feladtam, aztan olyan ejfel korul lett canadai server is (nem a mega hanem androidfilehost). Onnan lecuppant gyorsan. Megaval az lett a baj, hogy bevezettek az ip korlátot.....innentol szamomra mega kukazva lesz. :(

(#46609) taranis válasza hito (#46606) üzenetére


taranis
addikt

Nálad engedi az UHD felbontást? Meg a 240fps-es (720p) slowmot sem látom benne.

colorizer.net

(#46610) hito válasza taranis (#46609) üzenetére


hito
nagyúr

Sajnos ilyen finomsagákra (még) nem képes. 2560x1440-nel használom, úgy hibátlan. A 60fps-t sem tudja, de állítólag nincs is rendes 60fps a telefonokban, csak valami "trükkel" tudják. Belenéztem az /system/etc/media_profiles.xml fájlba és tényleg nincs benne 60fps.

De nézz meg egy próbafelvételt, amit a HedgeCam 2-vel készítettél 2560x1440 felbontással 30fps-sel. Szerintem egy egész más szint, mint amit a beépített kamera alkalmazás nyújt. Minden másra (UHD, 60fps) marad a beépített kamera app. Remélem egyszer tudni fogja a HedgeCam ezeket is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46611) taranis válasza hito (#46610) üzenetére


taranis
addikt

Oks megnézem, de egyelőre nekem csak annyi kellene, hogy a gyári app úgy működjön, mint frissítés előtt. Mintha kevesebb kraftot kapna, nem tudom. Megnéztem a teljesítmény üzemmód beállításokat, "optimalizált"-on van, mint ahogy előtte is volt, bár azt sem tudom, hogy ennek van e hatása a fényképező appra.

colorizer.net

(#46612) Alonso69 válasza alcapone386 (#46608) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszi szépen, majd délután újra megpróbálom. :)

Xiaomi 12

(#46613) hito válasza taranis (#46611) üzenetére


hito
nagyúr

Az eredeti kérdést sajnos passzolom :( De próbáld ki, amit ajánlottam, garantáltan örömedre lesz ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46614) hito válasza taranis (#46611) üzenetére


hito
nagyúr

Jajja, a legfontosabbat nem mondtam ezzel kapcsolatban: a beállításoknál a Camera2 Api-t természetesen be kell kapcsolni, különben semmi nem történik, hanem ugyanolyan lesz, mint a stock camera appal. Tehát Camera2 Api On! :)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46615) alcapone386 válasza Alonso69 (#46612) üzenetére


alcapone386
őstag

Ha nem megy feltoltom yandex-re du.

(#46616) Jack Oneill válasza chubby2o6 (#46607) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyon szepen koszonom, ki fogom probalni. Bar egyelore nem erzem, hogy valtoztatna a fogyasztason a hasznalata.
En ugy gondolom, hogy a Zedge is az altala letrehozott mappabol allitja be a hangot, csak fura volt, hogy a telefon csengohangjai kozott van lehetoseg mas mappat valasztani, de az ertesitesi hangok kozott nincs. Ekkor ugrott fel a Zedge lehetoseg, ami gondolom szinten mappabol szedi ki.

[ Szerkesztve ]

(#46617) taranis válasza hito (#46614) üzenetére


taranis
addikt

Köszi, de nekem alapból be volt kapcsolva telepítés után.

colorizer.net

(#46618) Alonso69 válasza alcapone386 (#46615) üzenetére


Alonso69
senior tag

Köszi,a Mega-ról letudtam szedni,most rakom fel.

Xiaomi 12

(#46619) osszaki


osszaki
tag

Sziasztok!

Pár hete csinálhatja azt a telefon, hogy amikor screenshotot akarok csinálni, pl. egy honlapról, akkor nem engedi azt, mert a házirend tiltja... Hogy tudom ezt a házirendet 'blokkolni', vagy mi a megoldás erre?

Előre is köszi a választ.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#46620) alcapone386 válasza Alonso69 (#46618) üzenetére


alcapone386
őstag

Király. Eddig jól működik.

(#46621) Alonso69 válasza alcapone386 (#46620) üzenetére


Alonso69
senior tag

Eddig jó nálam is,az aksi is jól bírja,holnap teljes töltés után leszek kiváncsi,hogy mennyit bír.A Dolby Atmos is tetszik,még tesztelem.[kép]

Xiaomi 12

(#46622) Cry0 válasza Alonso69 (#46621) üzenetére


Cry0
őstag

tegnap felraktam én is egész jó, a samsung music illetve a spotify működik nálatok :F

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46623) Alonso69 válasza Cry0 (#46622) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Egy újraindítás ,megoldotta a működést, nálam.

Xiaomi 12

(#46624) Alonso69 válasza Alonso69 (#46623) üzenetére


Alonso69
senior tag

Jó,hogy belaktam ,az orosz TN -rom is frissült.[link]
Az ujjlenyomat olvasó újraindítás után működik rendesen.
Ami változott benne: [kép],
A Viper Android Magisk-ból telepíthető:[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#46625) kissati66 válasza taranis (#46605) üzenetére


kissati66
tag

Szia, én is tapasztaltam ilyent, és bár nem tudom hogy mióta van, ugyanis nem használom annyira gyakran a lassított felvételt, de hétvégén csináltam néhányat, és van amelyik szaggat (nem az összes), néhány hónapja viszont tökéletesen működött. Én az SD kártyára gyanakodtam (Samsung EVO), de ha másnál is jelentkezik, valószínűleg egyéb gond lesz.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#46626) taranis válasza kissati66 (#46625) üzenetére


taranis
addikt

Nálam EVO+ van, nem hiszem, hogy a kártyával lenne a gond.

colorizer.net

(#46627) Jack Oneill válasza kissati66 (#46625) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerintem sem a kartya. Siman megy minden video.

(#46628) California1


California1
őstag

Urak!
Egy találós kérdés?
Ha a képen látható beállítás van
a Play áruházban , akkor miért frissítí
a fb, messenger, page appokat a frissítés
megjelenése utàn automatikusan néhány nap
múlva?
A fb appban is direkt kivettem az automatikus
frissítés lehetőséget.
Szerintetek?

(#46629) mateus válasza California1 (#46628) üzenetére


mateus
senior tag

Próbáld meg letiltani a Facebook app manager-t (Beállítások - Alkalmazások).

(#46630) California1 válasza mateus (#46629) üzenetére


California1
őstag

Köszi a tippet. Kikapcsoltam. Kíváncsi leszek jó lesz e.

(#46631) Csobotario válasza California1 (#46628) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Szeva. Szedd ki a messengerből is a frissítések keresését, meg a letöltést is, az összes csúszkát balra! Nekem azóta (10 hete) nem frissítgeti magát szerencsére

(#46632) hito válasza Seaky (#41329) üzenetére


hito
nagyúr

Bár nem mai post, de úgy látom nem került megválaszolásra és nekem is ez a problémám. Nem sikerült azóta kideríteni, hogy a billentyűzetkiosztásnál az alternatív karakterek kapcsolója miért szürke/inaktív?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46633) California1 válasza Csobotario (#46631) üzenetére


California1
őstag

Hi!
Messengerben hol? Én sehol nem tálaltam ilyet. (Fb-ban igen)

(#46634) Csobotario válasza California1 (#46633) üzenetére


Csobotario
csendes tag

Felpattintod a messengert-> Jobb felső sarokban van a saját profilképed, arra rákattintasz-> Majd legalulról az 5.ik opció App udates-> összes csúszkát balra.

(#46635) California1 válasza Csobotario (#46634) üzenetére


California1
őstag

Köszi a segítséget, de itt hol :-)
Sehol nem tálalok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#46636) Csobotario válasza California1 (#46635) üzenetére


Csobotario
csendes tag

XD. Na ez szép. Nekem angol nyelvű messengerem van és abban van ilyen opció, amint látom neked nincs. A Chat-fejek alatt nekem van az a pont amit leírtam... Verzió -> 160.00.28.92

[ Szerkesztve ]

(#46637) vohanyi válasza California1 (#46635) üzenetére


vohanyi
senior tag

(#46638) Alonso69 válasza Alonso69 (#46624) üzenetére


Alonso69
senior tag

Ez az Port-olt S9+ Oreo, jobb mint az előző nougát Rom-ok bármelyike.,(saját vélemény).gyors ,nem találtam hibát benne . :)
Egy pár kép :[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Xiaomi 12

(#46639) vohanyi válasza California1 (#46628) üzenetére


vohanyi
senior tag

Nem értem a logikát, miért akarod egyáltalán letiltani a frissítéseket? Nem logikus,ha már egyáltalán használod őket... ha kevés az adatforgalmad,akkor ott a beállítási lehetőség,hogy csak wi-fin frissítsen.
Ha nem használod adott alkalmazást, töröld,vagy tiltsd őket. - ennyi

(#46640) alcapone386 válasza Alonso69 (#46638) üzenetére


alcapone386
őstag

Tn vagy mino? :) Gondolom tn.
Amugy nekem mino is hibátlan eddig.

[ Szerkesztve ]

(#46641) taranis válasza kissati66 (#46625) üzenetére


taranis
addikt

Na, rászántam az időt, hogy kiderítsem, mi romlott el az utolsó frissítés óta a videókkal. Visszanéztem az utóbbi időben készült slowmo videóimat, frissítés előttit és utánit összehasonlítva, mediainfoval elemezve a tulajdonságokat. A codec ugyanaz, a bitrate ugyanaz, abszolút semmi különbség nem látszik, ami indokolná az akadozást. Viszont belassítva 24 fps-re drasztikus különbség látszik az utolsó frissítés óta felvett videóknál. Rengeteg a frame drop, szóval nem csak a lejátszás rossz, hanem eleve rosszul írja ki a videó fájlokat. Szerintem valamit elcsesztek a buffer kezeléssel, vagy ki tudja. Nem hiszem, hogy nálam lenne a gond, abszolút a frissítéshez köthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#46642) California1 válasza vohanyi (#46639) üzenetére


California1
őstag

:-)
Szóval! Mi Pages Manager és Messengert használunk üzleti okok miatt. Egyszerűen kikerülhetetlen. A hosszú hosszú évek alatt sajna nagyon sokszor futottunk bele mind Androidon mind iOS-en abba, hogy egy jól működő app frissítés után nem müxik rendesen.
Nagyon sokszor az értesítésekkel/ jelzésekkel van a probléma. Nem győztem jelezni a hibákat a Fb félé. Sajna többször jártam már úgy,hogy tökéletesen dolgozik az app és egyszercsak automatán lefrissül az app és valami nem jó vele míg előtte a régebbi flottul ment.

(#46643) Cry0 válasza Alonso69 (#46638) üzenetére


Cry0
őstag

Felraktam a romot eddig jó pörgős viszont még mindig fent áll az a probléma hogy ha egy cikket megnyitok facebook alkalmazásba akkor rögtön bezárul az alkalmazás :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46644) Jack Oneill válasza Csobotario (#46634) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ilyen sehol nincs. Egyebkent nekem nem frissul automatan.

(#46645) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Zero Camera Mod-ot használ valaki?

Edge és DeNoise-ra mit állítottatok be? :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#46646) hito válasza NandorHUN (#46645) üzenetére


hito
nagyúr

Igen.

Elesseget es zajszintet lehet vele allitani, de nekem sajnos haszontalan, mert a videofelvetelre nincs hatassal :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46647) Alonso69 válasza Cry0 (#46643) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Nálad már volt ilyen probléma a Face alkalmazással a TN rom felrakása után.Érdekes ,mert nekem müködik rendesen ,próbáld meg a gyorsító tárat törölni vagy újra rakni az alkalmazást. :)
Alcapone 386 ,igen a TN romról van szó ,ha netalán felakarod rakni ,a Gear plugint külön fel kell telepíteni a Gear működéséhez,ezt írták az orosz fórumon.

Xiaomi 12

(#46648) lucky07 válasza Alonso69 (#46647) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia ma én is felpakolom. Az eddigi TN romok igen be jöttek.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#46649) kissati66 válasza taranis (#46641) üzenetére


kissati66
tag

Köszi az infót, ezek szerint a márciusi frissítéssel rontottak el valamit, reméljük a későbbiekben javításra kerül.

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#46650) Hando


Hando
tag

Párom S7 Edget is utolérte a rózsaszín csík hiba a kijelző jobb oldalán, visszük vissza gariba, ilyenkor akkumulátort is cserélnek? Mert az is sokat gyengült így lassan 2 évesen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.