Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) szab120 válasza INMOTEP (#46298) üzenetére


szab120
tag

Telepítsd a Kaspersky-t a play áruházból,elvileg megtalálja és legyalulja

(#46302) INMOTEP válasza szab120 (#46301) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ezt azthiszem másnak akartad irni

(#46303) lucky07 válasza Alonso69 (#46267) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia
Hol tudok róla olvasni, hogy mi változott vagy mit javítottak benne?
Tudsz be tenni egy linket?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#46304) lucky07 válasza Cry0 (#46264) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia
Egyszerűen telefonra nem bírom leszedni, azt írja 2GB után hogy a letöltés szünetel.
6-7* is megpróbáltam mindig újra kezdi... :W

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#46305) Dzsana


Dzsana
senior tag

Sziasztok, az normális, hogy egy éjszaka alatt, nyugalmi helyzetben, csak a wifi van rajat, 20 %-ot merül az akksi?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#46306) gerner1 válasza Dzsana (#46305) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Wi-Fi -vel együtt (a Wi-Fi konfigurálásától függően) elképzelhető .

(#46307) Dzsana válasza gerner1 (#46306) üzenetére


Dzsana
senior tag

Mit és hogy kell a wifin komfigurálni?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#46308) gerner1 válasza Dzsana (#46307) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben engedélyezve van, hogy a háttérben használja a készülék, és ehhez még az adott helyen (ahol éjjel pihen) nem max a Wi-Fi térerő... - Illetve azon a helyen, ahol vagy -úgy általában (vagy éjjel)- gyenge a hálózati (GSM) térerő is ... -akkor a kettő együtt eredményezhet ~20% körüli merülést.

A Wi-Fi említett beállítása a Beállítások ⇒Kapcsolatok ⇒Wi-Fi ⇒Speciális ⇒Wi-Fi készenléti módban menüpontnál állítható be.

Mondjuk én nem értem, hogy éjjel, mi indokolja a bekapcsolt Wi-Fi -t (??), de nyilván nyomós okod van erre...

[ Szerkesztve ]

(#46309) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Mivel tudom megnézni,hogy a készülék függő vagy nem?

(#46310) szab120


szab120
tag

Remélem az s10 (vagy bármi is lesz a neve) nem ezt a mostani trendet követi.
Pár napig használtam s8-at és s8+-t, S7 Edge-ről váltottam (volna) , viszont egyből feltűnt, hogy ez a nyújtott és keskeny kijelző nem az én világom (nem küllemre, mert amúgy tényleg egyedi és gyönyörű) , az S8+ meg túl nagy (holott nincsenek rövid ujjaim, ráadásul mindig a nagyobb, Note szériát részesítettem előnyben. Így az s8/9/Note8 széria teljesen kiesik számomra.
Egy kis használat után fájt a hüvelykujjam, pedig fizikailag nem nagyobb az Edge-nél, viszont a böngészőkbe sorokat beírni, már erősen nyújtózni kell, ez viccesen hangzik, sajnos nem az.
negatívumok:
-ujjlenyomatolvasó helye és észlelése (utoljára az S6-on volt ennyire sok hibatalálat)
-akksi: az s7 Edge akksija még 1 év után is jobban bírja szuflával
-retinaszkenner: parasztvakítás
-képarány: sokszor olyan érzésem volt a telefon fogása közben, mintha a klíma távkapcsolóját fognám
-fizikai home gomb hiánya eléggé zavaró, főleg, mikor nem érzékel, aminek kéne

Úgyhogy várom az Oreot az Edge-re, lehet tudni, mikorra várható? Lehetett olvasni anno, hogy április közepére.

[ Szerkesztve ]

(#46311) gerner1 válasza espi38 (#46309) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Másik szolgáltatótól származó SiM kártyával.

(#46312) espi38 válasza gerner1 (#46311) üzenetére


espi38
őstag

Hát ez ami nincsen ,ezért kérdeztem a dolgot-de látom ez is nyanyos téma :R :R :R

(#46313) Alonso69 válasza lucky07 (#46303) üzenetére


Alonso69
senior tag

Szia.
Nem sok mindent lehet olvasni a változásokról,a vietnámi ERC 8 és az orosz is ugyanaz,kivéve,hogy az orosz rom S9+ infinity háttérképet és Bixby-t port-olta.
Hétvégére ígérte a szerző az új javított face unlock -al használható rom-ot.Letölteni úgy tudtam,hogy képernyő időkorlátját átállítottam 30 mp-ről 10 percre.(a wifi beállításai mindig készenlétben)

Xiaomi 12

(#46314) INMOTEP


INMOTEP
őstag

El köszönök tőletek ,köszönöm a sok információt és segítséget ! Mindig azt mondom nem rossz az s7 edge ,ajánlom mindenkinek hogy próbálja ki .Nem lehet benne csalódni ,de nekem más rendszer jött be és azthiszem maradok az IOS nél .Próbára ismét jó volt és nem bántam meg ,minden jót sziasztok !

(#46315) Keem1 válasza espi38 (#46312) üzenetére


Keem1
addikt

Már pedig máshogy sajna nem tudod megnézni :D

(#46316) stefi68 válasza espi38 (#46312) üzenetére


stefi68
addikt

Nem tudom mi az a "nyanyos", de nem találtam a sim cserés megoldáson kívül én sem mást.

Gondoltam, hogy a függetlenítéshez beírt kódra (#7465625*638*#) a sikeres művelet után már nem fog kérni többé feloldó kódot. De igen kéri újra...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46317) Dzsana válasza gerner1 (#46308) üzenetére


Dzsana
senior tag

Köszi! Nem indokolja semmi, csak nem szoktam ki-be kapcsolgatni.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#46318) Keem1 válasza stefi68 (#46316) üzenetére


Keem1
addikt

Az olyan, mint "aki másnak kerbe ketyéz, annak fütye repke rütyi." :DDD

(#46319) gerner1 válasza szab120 (#46310) üzenetére


gerner1
Topikgazda

"Úgyhogy várom az Oreot az Edge-re, lehet tudni, mikorra várható? Lehetett olvasni anno, hogy április közepére."
- Miután a Note8 -ra, az összes CSC -re kiadta a Samsung. De, nyilvánvalóan itt sem (S7E) az első napon kapja majd meg mindenki.

(#46320) stefi68 válasza Keem1 (#46318) üzenetére


stefi68
addikt

ÁÁÁááá.... Így már értem, ha mindenki ilyen világosan fogalmazna, nem lennének félreértések a világban. :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46321) krystman


krystman
őstag

Most jött valami 380MB os frissítés. Mi lehet ez?

(#46322) espi38 válasza stefi68 (#46316) üzenetére


espi38
őstag

A "nyanyos" témával kapcsolatban arra gondoltam,hogy nem publikus és nem szeretünk beszélni róla.
Sim unlock infora gondoltam,hogy ha jól rémlik valahogy előlehet csalogatni egy rejtett menüt és ott meg lehet nézni,hogy zárva van e a készülék vagy nincs.
Sajna másik sim kártyám nincs

(#46323) gerner1 válasza espi38 (#46322) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Létezik tárcsázóba írható kód, ami "elvileg" ezt a célt szolgálja, de az már az S7/S7E megjelenésekor sem volt használható a S7/S7E -n. Ezért nem is említettem. Egyébként, az Összefoglalóban is benne van ...
Ezért nincs más opció, mint egy másik szolgáltató SiM -je.

(#46324) gerner1 válasza krystman (#46321) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A "szokásos" havi biztonsági frissítés ...

(#46325) Cry0 válasza lucky07 (#46304) üzenetére


Cry0
őstag

szia!
mindjárt feldobom driveba hátha onnan majd le tudod szedni.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46326) lucky07 válasza Cry0 (#46325) üzenetére


lucky07
aktív tag

Köszi de jooo...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#46327) zsolosz


zsolosz
tag

Samsung GS4-ről váltanék, napok/hetek/ óta olvasgatom a fórumot,
igyekszem tájékozódni a helyzetről...
Korábban LG G6, SGS8, Nokia 8-ban gondolkodtam...
Pár napja "fedeztem" fel a SGS7Edge-t, ami nagyon tetszik!
Mostanra a dilemma a Nokia 8 és a 7 Edge maradt...
Szerintetek? /persze sejtem a válaszotokat/ :-)
A másik kérdés a beszerzési forrás, szolgáltatónál tudnék 148 ezerért, de van, ahol 128-ért is
van függetlenben/állítólag "1 év teljes körű Gyártói garancia" jár hozzá.
Szerintetek van olyan bolt, ahol ez lehetséges?
Köszönöm!

(#46328) gerner1 válasza zsolosz (#46327) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem ha nem a Samsungnál, vagy valamelyik szolgáltatónál veszed (már amelyiknél még van a Teleonor -on kívül...) akkor csak max 1év garanciával tudsz venni. A szolgáltatós készülékekre alapból 1+1 év garanciát ad a Samsung. Az egyébb üzletekben kapható szürke importosokra 1évet, de pl Svájcból származóakra itthon egyet sem, mert az nem EU tagállam. Az egyébb boltokból szerintem már rég kifogytak a hivatalos Samsung forrásból származó példányok (nem véletlen az árkülönbség, és hogy csak 1év gyártó garanciát írnak). De, az Összefoglalóban ezek is benne vannak ...

A milyen/melyik,stb telót vegyem (?) az ⇒OFF téma, és van külön topikja.

[ Szerkesztve ]

(#46329) Jorgos01 válasza zsolosz (#46327) üzenetére


Jorgos01
tag

Szia!
Én kb. egy hónapja vettem a Media Marktban, akkor 155,-eFt volt, most úgy nézem, hogy drágább, de érdemes bemenni hozzájuk, mert nekem akkor a honlapon szereplő árnál alacsonyabb áron ideadták (érdekes, de ilyen is van.)
Néztem még anno a Firstphone-nál is, most ott 158.900,-Ft.
Mindkét helyen független és 2 év (1+1) gyártói garancia.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#46330) janaman01 válasza espi38 (#46322) üzenetére


janaman01
addikt

Szsrintem...most megnéztem a számlát , a telekomosat , és nálam úgy can feltüntetve a teló hogy samsung galaxy s7 edge / SL 32 GB. Szerintem az SL utal a sim lock ra..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46331) Cry0 válasza lucky07 (#46326) üzenetére


Cry0
őstag

végül megára töltöttem fel.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#46332) Bdanyy válasza OCTAMD (#46274) üzenetére


Bdanyy
addikt

Az a baj az nagyon kiesik nekem :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#46333) stefi68


stefi68
addikt

Használtátok már a telefon nyomás érzékelőjét?

Nemrég találtam egy tök jó kis appot muBarométer a neve.
Naplózza a légnyomás értékét, mutatja annak változását grafikonon.
A pro verzióban van egy plusz widget amin megjeleníti ezt a grafikont.

A magyarítást lehet kritizálni (de csak kíméletesen :D ), én követtem el.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46334) szab120


szab120
tag

Szerintetek megérné lecserélni a telót Note 8-ra? 70-et kéne ráfizetnem. Most még 100 környékén el lehet passzolni (nem mintha annyira akarnám, mert korábban is írtam,hogy az S8/9 vonal nem nyűgözött le annyira.)
Viszont ahogy ismerem magam fél/1 év múlva úgyis váltanék, akkora már kb 50-ért fog menni az Edge.
Nagyon rágódom :)

(#46335) janaman01 válasza szab120 (#46334) üzenetére


janaman01
addikt

Ha nem sajnálod rá úgymond, akkor egy note8 mindenképp jó választás az biztos. Ha lenne rá keret simán belemennék én is egy note 8 ba..Note 3 ról jöttem, de néha hiányzik a ceruza meg az infra.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46336) szab120 válasza janaman01 (#46335) üzenetére


szab120
tag

Sajnálom rá persze, de azt is sajnálnám,ha jövőre fillérekért menne el. Szóval eléggé patthelyzet
Note párti voltam én is inkább mindig, de az edge lenyűgözött. S8/9 meg sem mozgat.
Sajnos az infrát kihagyja már a Samu mindenhonnan.
Néha még bennem is megvan az érzés,hogy gyors jegyzetenél kihúznám a ceruzát 😃

(#46337) balintka válasza szab120 (#46336) üzenetére


balintka
addikt

Én is néhány héten belül cserélem S8+ra. Most még tényleg normálisan el lehet adni, de néhány hónap múlva valóban jóval kevesebbet ér majd. Note 8 szerintem jó választás.

(#46338) California1 válasza gerner1 (#46308) üzenetére


California1
őstag

Az utolsó mondatodat nem értem elnézést.
Én soha nem kapcsolom ki a wifit bárhová megyek. Mondjuk éjjel se.

(#46339) lucky07 válasza Cry0 (#46331) üzenetére


lucky07
aktív tag

Köszönöm már lent is van...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#46340) Alonso69


Alonso69
senior tag

Megjelent az XDA-n a Note 8 portolt Rom ERC1-es verziója.[link]

Xiaomi 12

(#46341) Alonso69 válasza Alonso69 (#46340) üzenetére


Alonso69
senior tag

Felraktam.Semmi felesleges App, a Magisk és a Spectrum előre telepítve a stereó hangzás alapból működik ,eddig tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#46342) Lallos


Lallos
csendes tag

Olyan kérdésem lenne még hogy a hangzás az mennyire erős hangos nálatok? pl nálam a csengőhangerő a maxtól egyel lentebb van ami nem zavaró hangos, ha videót nézek és full hangerőre veszem is elég gyenge....kihangosításnál is az g2 hangosabb volt sokkal...pl főzés pakolás zajongás mellett alig lehet érteni a másik felet? Ez nálatok hogy van? Vagy az enyém szorul szervizelésre? kb 2honapja van meg telenoros :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#46343) Jack Oneill válasza Lallos (#46342) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem pont az a zavaro, hogy nagyon hangos. Kihangositva es normalon is. A minimumon...ha hivasrol beszelunk. Minden egyeb masban altalanos a hangero.

[ Szerkesztve ]

(#46344) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy tudom be állítani hogy csak az tudjon hívni aki a telefon könyvben van? :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#46345) stefi68 válasza szita.erno (#46344) üzenetére


stefi68
addikt

Telefon - Beállítások - Számok blokkolása - Névtelen hív. blokkolása szerintem azt jeleni.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46346) zsolosz válasza gerner1 (#46328) üzenetére


zsolosz
tag

Köszönöm válaszodat!
Alszom még rá egyet, hogy be merjem-e vállalni a boltit 1 évvel, de kicsit kedvezőbben.
Persze valószínűleg az 1+1 többet ér 20e Ft-nál... :B

Jorgos01
Köszönöm Neked is!
Lehet érdemes volna várni valami jó kis akcióra,
de félek, hogy addigra elfogy... :((

(#46347) szab120 válasza zsolosz (#46346) üzenetére


szab120
tag

Bolti garit ebben az árkategóriában nem szabad bevállalni, mert egy esetleges szervizelésnél nagyot lehet koppani, nem beszélve arról, hogy a gyári garihoz plusz egy évet lehet venni, így 3 évig is biztonságban érezheted a telód ilyen szemszögből (már ha nem töröd össze :) ] Ha meg nem tervezel vele hosszú távra,akkor eladás esetén fog óriásit zuhanni az ára pont a bolti gari miatt

(#46348) Raul227


Raul227
aktív tag

Sziasztok, hogyan tudom kikapcsolni hogy ne lehessen kiválasztani ne ajánljon fel semmilyen Google fiókkal való belépesi lehetőséget? Play játékok nincs felrakva. Unokaöcsém feltette mert szórakozott valami szarral, de nekem nem kell, rögtön le is töröltettem de azóta a world of tanks blitznel állandóan kéri. Utálatos szar Google játékok. Az alkalmazások között nincs is hogy uninstallaljam

(#46349) espi38 válasza Jack Oneill (#46343) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok, nálam is ez a probléma, a legkisebb hangerőn is nagyon hangos a hívás hangszóró, kihangositaskor viszont maxra kell tenni mert nem hallani a másik felet.
Lehet ezzel kezdeni valamit tényleg bömböl az ember fülébe a telefon, de hála istennek jó a fülem és ebben az esetben nagyon zavaró ez a dolog, valakinek valami ötlete vagy ez rom hiba rakjak rá másikat?

(#46350) szita.erno válasza stefi68 (#46345) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Kösz meg találtam, remélem jó lesz! :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.