Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Aryon87 válasza Kofka04 (#34550) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam sincs leszabályozva semmi. Fényerőnek minimum 50% van beállítva, azaz 50-100 között szabadon ugrálhat.

Miket használsz?

Ákkk: adaptív módon van a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34552) Zsebob válasza gerner1 (#34548) üzenetére


Zsebob
senior tag

Gondolom Telekom ROM van neki is mint nekem...február....pfff

S9+ dualSIM, Moto 360

(#34553) gerner1 válasza Zsebob (#34552) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Elképzelhető...

(#34554) Jack Oneill válasza gerner1 (#34548) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Valoszinu, neki telekom lesz. Az meg nem kapott frissitest. Latom,mas is irta :D

[ Szerkesztve ]

(#34555) Zsebob


Zsebob
senior tag

Újabb kör a voLTE ügyben, fickó mondja, máris bekapcsolja a szolgáltatást.......1 perc matatás, ja mégsem, bocs, üzleti ügyfeleknek még nem bekapcsolható ( akik még ki is használnák ) .....köszi telekom ( 45 E havonta ) :W

S9+ dualSIM, Moto 360

(#34556) laci0530 válasza gps76 (#34540) üzenetére


laci0530
senior tag

De, én is csak kipróbálásra tettem fel még régen, csak emlékeztem, hogy ilyen is van. :)

(#34557) tony_snow válasza gerner1 (#34548) üzenetére


tony_snow
tag

köszi, megpróbálom a gyorsítótár törlést.

Igen, telekomos van, TMH..

(#34558) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Akit zavar az adaptiv szin, probalja ki az amoled fenykepet. Egesz jo. Szines, de nem bantoan, mint az adaptiv. Egyebkent probaltam az alapvetot is, de az masnak is borzaszto szintelen?

[ Szerkesztve ]

(#34559) #13797376


#13797376
törölt tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogyan tudok Odinnal gyári firmware-t visszaállítani egy GT-N8020 10.1-es Notebookra, úgy hogy utána hajlandó legyen bekapcsolni? Rootolva volt, és odinnal elkezdetem visszatölteni rá a gyári firmware-t ami le is futott, de utána bent ragadt Downloading módban. Megnéztem hogy erre mi az orvosság, és azt találtam, hogy pont azt kell csináli amit csináltam, de ha megpróbálom újra odinnal visszatölteni rá a gyári firmwaret, akkor nem fut le a folyamat. Itt akad meg:

<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N8020XXUDOL1_N8020TMHDNJ1_N8020XXUDNJ1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..
<ID:0/005> sboot.bin
<ID:0/005> NAND Write Start!!
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/005> Removed!!

Előre is köszi a válaszokat.

(#34560) #93966848


#93966848
törölt tag

Telo kijelzojet lehet valahol poliroztatni?

(#34561) Zsolaf válasza #13797376 (#34559) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez S7 EDGE topik! :F

[ Szerkesztve ]

(#34562) Ákkk válasza #93966848 (#34560) üzenetére


Ákkk
addikt

Üveget nem lehet polirozni.....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#34563) Kofka04 válasza Aryon87 (#34551) üzenetére


Kofka04
tag

A nap 70%ában megy a mobilnet, a maradékban wifi. Viber, messenger pörög azért a nap felében. Netezni 1-2 órát szoktam, telefonáláa változó. Van hogy 5 perc, van hogy fél óra. Ha 2-3 napig megy a teló, akkor 5 óra a sot, ha egy nap alatt lemerítem, akkor 8 is volt már. Ezt el tudom viselni, de ha ez alatt lenne, mar bosszús lennék, mert előtte egy Xiaomi Mi Max-ot használtam, aminek átlagban 8-10 óra sot-ja volt. Kamera miatt váltottam. Nem bántam meg. Szuper ennek a kamerája :)

(#34564) mjani1172 válasza tony_snow (#34542) üzenetére


mjani1172
addikt

"Amit viszont nem értek, miért szídja mindenki (nagyon sokan) a Touchwizt? Nem tudom régebben milyen volt, de a 7.0-val nálam pörgős, nem akad, nem tudok rosszat mondani rá. Idővel előjönnek majd a TW problémái?"

Nekem S5 volt csak,ott is mindenki szídta.
Mikor megkérdeztem a sok szakértőt két fő oka volt:
-Lassú, erre mondtam az enyém nekem megfelel,és szerintem nem lassú,
- A másik fő ok,hogy mindenki tudja hogy sz.r.

Ennyi :-)

Szerintem valamikor (talán) lehetett valami valóságalapja, de én nem találkoztam semmi kirívó hibával. Azóta csak mindenki aki úgy érzi ért hozzá,ezt mondja.

(#34565) TiMoN válasza mjani1172 (#34564) üzenetére


TiMoN
senior tag

Sziasztok! Nem rég csatlakoztam én is a S7 edge tulajok közé.
S5 ről váltottam. Ott sem volt bajom a TW-el. Igaz egy idő után meguntam és használtam a nova launchert.
S7edge-n sincs problémám, nem lassu nem akad. Pörög rendesen, igaz még vagy másfél hetes a telefon. :)

Remélem ilyen gyors is marad. Tapasztalataim eddig pozitívak.
Vettem is rá gyorsban egy tokot [link]
Amit keresnék rá az egy normális kijelző védő üveg v fólia!

S5-n ebayről rendelt edzett üveget használtam. Itt a lekerekített szélek miatt nem merek ebay-ról rendelni.

-TiMoN-

(#34566) Zsebob


Zsebob
senior tag

Hááát azért a TW lassú sajnos.
[link]

S9+ dualSIM, Moto 360

(#34567) cdr74ke


cdr74ke
csendes tag

Sziasztok, valakinek van már tapasztalata, hogy S7 edge repedt üveg esetén mi a helyzet a garanciával? Például ha az AMOLED panel beég, akkor cserélik, vagy az üveg miatt nem csinálnak semmit?

Köszönöm :)

(#34568) gerner1 válasza cdr74ke (#34567) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Repedt üvegre biztosan nincs gar. Beégés, pixelhiba, színhiba sávban ... -ilyenek miatt cserélik. Nekem is most volt kijelzőcsere nemrég, pixelhiba miatt.

(#34569) cdr74ke válasza gerner1 (#34568) üzenetére


cdr74ke
csendes tag

Azt tudom, hogy simán az üveget nem fogják cserélni, de ha például később beég a panel, akkor azt cserélik, vagy az üveg miatt azt sem? Én úgy gondolom, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz és cserélniük kellene.
Viszont szeretném tudni, hogy így van-e, van-e akinek törött üveggel cseréltek panelt, mert az hibás volt.

(#34570) gerner1 válasza cdr74ke (#34569) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Biztos, hogy nem. Volt már itt más, hasonló gonddal. Keress rá. Nem lehet "okosba" lenyeletni a gyártóval, és ha nem volt biztosításod, akkor bizony zsebbenyúlós.

A gyártási technológia olyan, hogy a kijelző a digitizerrel, egy rugalmas anyaggal van körben ragasztva a kerethez. Ez biztosítja, hogy a normál, rendeltetés szerű használattal nem törik, illetve a dilatáció miatt sem tud megfeszülni, amely repedést okozhatna.

[ Szerkesztve ]

(#34571) palee69 válasza cdr74ke (#34569) üzenetére


palee69
senior tag

Kérdés,hogy eséstől,külső behatástól keletkezett-e a repedés,
és hogy tudod bizonyítani ha nem.
A Samsung álláspontja az,hogy addig nem javít más hibát garanciába amíg a törés,repedés nincs javítva fizetős keretek között.Szerintem is bosszantó. :(((
De majd kijavítanak a többiek ha nem jól tudom.

(#34572) Majko102 válasza palee69 (#34571) üzenetére


Majko102
aktív tag

Bosszantó, de sajnos logikus. :(

(#34573) cdr74ke válasza gerner1 (#34570) üzenetére


cdr74ke
csendes tag

Rendben, az addig oké, hogy az én hibámból tört az üveg, de pl egy pixelhibának ehhez semmi köze, a panelt ettől még illene cserélni, és mivel az üveggel együtt tudja csak cserélni, akkor maximum az üveg árát kifizettetni velem, nem a teljes modul árát, amiből a legdrágább rész gyári hibás.

palee69
Ez érdekes, és pl. ha a kamera romlik el, akkor azt se cseréli egy teljesen független, "esztétikai" hiba miatt?
nem egy kellemes hozzáállás :(

[ Szerkesztve ]

(#34574) badmad válasza beremend (#34503) üzenetére


badmad
senior tag

szia....egyszerű,nagyszerű...[link].. :)

(#34575) gerner1 válasza cdr74ke (#34573) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs külön alkatrész. Hivatalos szervízben, a kijelzőcsere kerettel együtt történik. Igy kapja a szervíz az alkatrészt. Egy cikkszámon fut.
Lehet vitatni az ezzel kapcsolatos gyakorlatot, de attól az még nem lesz más.

Azért a bereped kijelző üveg (digitizer), vagy reped hátlap üveg..... - picit több, mint esztétikai hiba. Ami ráadásul nem is a gyártó hibája.

[ Szerkesztve ]

(#34576) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Romoltátok már a telcsit ?

(#34577) Keem1 válasza muszi0521 (#34576) üzenetére


Keem1
addikt

Nincs rá szükség. Ez nem ZTE Blade :P

(#34578) muszi0521 válasza Keem1 (#34577) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Azta ! ;]

(#34579) Majko102 válasza cdr74ke (#34573) üzenetére


Majko102
aktív tag

De honnan tudod, hogy nem-e korábbi sérülés miatt megy tönkre utána bármi más? Lehet, hogy kívülről nem látod, attól belül még lehet sérült más is. Főleg ha leesik valahonnan a ketyere. Ugyan olyan, mint ha autóval balesetet szenvednél. Nem fáj semmid, de attól még lehet belső vérzésed, ami által komolyabb bajok is lehetnek később. Nem látszik kívülről, még is ott van. Üveg árat nem tud kifizettetni, mivel csak kijelzővel együtt cserélhető. Így rendelkezett a gyártó. Persze vannak elvetemültek akik külön is nekiállnak, de túl kockázatos dolog szerintem.

Ne érts félre, nem akarom védeni a szervizt(nekem is van rossz tapasztalatom), de logikusan gondolkodva sajnos ide jut el az ember.

(#34580) cdr74ke válasza gerner1 (#34575) üzenetére


cdr74ke
csendes tag

Ha már ki akarsz oktatni: egyrészt az egy dolog, hogy a technológiából adódóan a modult egyben kapják meg, attól még külön alkatrész létezik, más dolog, hogy a Samsung nem akar vele foglalkozni, amit alapból megértek, nem tudja eredeti minőségben cserélni az üveget, ezért nem is adja oda külön, viszont az anyagi részét szétszedhetné.
Másrészt, talán utánanézhetnél, hogy az üveg és a digitizer két külön dolog, amíg csak az üveggel van gond, egyben van, csak repedt, és nem sérül a digitizer akkor tökéletesen működik a telefon, csak csúnya lesz, illetve ebben az esetben a vízállóság ugrik, a hardver, például a kamera amit korábban mondtam, ettől teljesen független, tehát mondd már el, hogy miért több mint esztétikai hiba?
Nem azzal van gondom, hogy az én hibámat nekem kell fizetni, hanem azzal, hogy (a kommentek alapján) gyári hibás alkatrészt nem cserélnek garanciában egy teljesen független alkatrész miatt.

(#34581) cdr74ke válasza Majko102 (#34579) üzenetére


cdr74ke
csendes tag

Amíg nem cseréled a kijelzőt addig semmit nem cserélnek garanciában, mert mi van ha pont azért tört el egy BGA kötés mert te leejtetted, viszont ha kicserélted, akkor hirtelen minden ok, és kicserélik a kamerát?
Ez nagyon nem logikus.

[ Szerkesztve ]

(#34582) Aryon87 válasza Zsebob (#34566) üzenetére


Aryon87
félisten

Keress egy Honor8 - S7edge vidit. Lesni fogsz nagyot :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34583) palee69 válasza cdr74ke (#34573) üzenetére


palee69
senior tag

Írj a Samsungnak vagy hívd őket mond el nekik ezt az álláspontodat és légyszíves oszd meg velünk a válaszukat,ezt most komolyan mondom nem kioktatni akarlak.
Hátha elindítasz valamit,és tényleg várom,hogy mit mondanak.
Mert én már hívtam őket pár hónapja és ezt a választ kaptam.

(#34584) wolfman-72


wolfman-72
csendes tag

Üdv mindenkinek! S7 Edge vételét tervezem a 24GSM oldalról. Vásárolt már náluk valaki és estleg megosztaná a tapasztalatát ezügyben?

(#34585) Majko102 válasza cdr74ke (#34581) üzenetére


Majko102
aktív tag

Nyilván megvizsgálják a telefont, hogy történt-e mechanikai sérülés vagy sem. Legalább is normálisabb műszerészek ilyenek. Amíg látható sérülés van a készüléken jó okuk van feltételezni, hogy márpedig amiatt a sérülés okozta baleset miatt ment tönkre más moduláris elem is. A kijelző törésre nincsen garancia. Sajnos te sehogy sem tudod bebizonyítani egy sérült készüléknél, hogy márpedig az adott hiba nem azért van, mert régebben máshogy már sérült a telefon. Lehet, hogy teljesen más a két kiváltó ok, de ez csak úgy derül ki, ha az egyik hibát megszüntetik, jelen esetben a kijelzőtörést. Amint írtam ez nem tartozik a garanciális javításhoz, így neked kell állnod a költségét, hogy megszüntess egy hibát.

(#34586) gerner1 válasza cdr74ke (#34580) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem oktattalak. Nincs külön alkatrész a hivatalos vonalon. Ha már lett volna kijelzőcseréd, akkor neked is lenne érdemi infód. Sokmindent pedig nem jól tudsz, vagy gondolsz. Tényeket írtam (mások is), amelyek tőlem, tőled függetlenül vannak. A posztod hangvétele pedig méltatlan ...

De... - helyetted, ismét más (én) használtam a keresőt. Vedd fel vele a kapcsolatot privátban, és kérdezd meg, hogy milyen alternatív megoldást tud neked javasolni (esetleg). Valamint, annak milyen anyagi vonzata van, és milyen kockázata, az egyébként még garanciális készüléked esetében.

(#34587) krystman


krystman
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Always on displaynél van egy olyan lehetőség, hogy " Értesítések megjelenítése" Ezt nem lehet bekapcsolni? Mert ez nekem mindig szürke
Az S8 on azt tudom, hogy ez működik, de az S7 Edge nem tudom bekapcsolni. :/

(#34588) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Játékhoz kell teljesítmény módot változtatni, vagy optimizálja magát a nougat közben?! Game launcherben kell valamit állítani?!

Üdv: -=Yogibear=-

(#34589) Zsolaf válasza krystman (#34587) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem megy, és ment is mindig mióta tudja. Nincs fent valami más AOD app? Próbáld meg az alkalmzásokban törölni az AOD frissitését vissza ál a gyárira akkor nézd meg hátha... csak tipp

[ Szerkesztve ]

(#34590) #93966848


#93966848
törölt tag

Volt már itt valakinek sima S7? Mennyivel másabb az edge-nel a hajlított kijelzon kívül? Unom már h nem lehet normális edzett üveget kapni. Ma is kapott a telo :(((

[ Szerkesztve ]

(#34591) gerner1 válasza #93966848 (#34590) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sajnos arra sincs megfelelő védőüveg. Csekély mértékben, de annak is hajlított a kijelzője, a hosszanti szélek felé .

(#34592) Keem1 válasza #93966848 (#34590) üzenetére


Keem1
addikt

Ne aggódj, nem kell ehhez edge kijelző, elég a ma szinte összes flagship 2D kijelzője és máris nem lesz tempered glass.

Látom, nem frissítettem a böngészőt, mert már válaszoltak :B

[ Szerkesztve ]

(#34593) krystman válasza Zsolaf (#34589) üzenetére


krystman
őstag

És ez ezen a néven van a Alkalmazásokban? Mert nekem sajnos nincs ilyen az Alkalmazásokba :F

(#34594) Zsolaf válasza krystman (#34593) üzenetére


Zsolaf
addikt

Always on display, de most néztem ha nem volt frissítve nem tudod visszaállítani.

(#34595) tony_snow válasza mjani1172 (#34564) üzenetére


tony_snow
tag

Egyetértek, ezért kérdeztem, hogy ez ilyen beidegződés, köszönhetően annak, hogy valamikor régen rossz volt a TW? :) Az is igaz, hogy nem használom rég óta, aki mondjuk 1 éve használja annak nyilván hitelesebb a véleménye.
És szerintem mostmár kinézetben sem lehet belekötni a TW-be.

@Zsebob nyilván van gyorsabb telefon, csak az a kérdés, hogy az az összképet tekintve is jobb vétel-e. Nem tudom hogy vagytok vele, de én szerencsére nem úgy használom a telefonom, hogy mellette a másik kezemben tartok egy másik telefont és egyszerre indítom az alkalmazásokat és nézem, hogy most melyik a gyorsabb. Nekem nem a világ leggyorsabb telefonja kell, hanem egy gyors telefon ami az is marad 1-2 év múlva is.

(#34596) jacis válasza tony_snow (#34595) üzenetére


jacis
nagyúr

Én nagyon nagyon TW ellenes voltam. A mostani telefonomon is lecseréltem amíg nem jött meg a 7-es droiddal az új felület. Az S8-al érkezett design meg kimondottan szép lett (nekem).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34597) lefkosia


lefkosia
őstag

KWGT Pro még 20 óráig ingyenes, akit érdekel.

The Truth Is Out There

(#34598) HThomas válasza Jack Oneill (#34558) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Én a basic-et használom, az természetesebbnek tűnt... Utánaolvasva nem teljesen értem, hogy a basic és az amoled módok között miért van ekkora eltérés a fehérekben (elvileg csak az adaptívnak kéne variálnia azt). Illetve ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy, ha adobe rgb színterű képeket néznék a telefonon, akkor az amoled módokban színhelyes(ebb) lenne az eredmény, basicben meg a szokásos fakóbb? Adaptív módban meg a tartalom alapján kéne variálnia ezt? (amit láthatólag nem tesz meg, mert ott is túlszaturált minden)...

[ Szerkesztve ]

(#34599) #13797376


#13797376
törölt tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogyan tudok Odinnal gyári firmware-t visszaállítani egy GT-N8020 10.1-es Notebookra, úgy hogy utána hajlandó legyen bekapcsolni? Rootolva volt, és odinnal elkezdetem visszatölteni rá a gyári firmware-t ami le is futott, de utána bent ragadt Downloading módban. Megnéztem hogy erre mi az orvosság, és azt találtam, hogy pont azt kell csináli amit csináltam, de ha megpróbálom újra odinnal visszatölteni rá a gyári firmwaret, akkor nem fut le a folyamat. Itt akad meg:

<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N8020XXUDOL1_N8020TMHDNJ1_N8020XXUDNJ1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..
<ID:0/005> sboot.bin
<ID:0/005> NAND Write Start!!
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/005> Removed!!

Előre is köszi a válaszokat, nagyon fontos volna hogy valaki segítsen !!!

(#34600) Keem1 válasza #13797376 (#34599) üzenetére


Keem1
addikt

De ezt miért nem a tableted topikjában kérdezed? Nyilván többet tudnak segíteni azok, akiknek ugyanilyen van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.