Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) Leslie1966 válasza MárkyMárk (#35945) üzenetére


Leslie1966
senior tag

www.sammobile.com vagy SamFirm v0.3.6.0 alkalmzással letölteni, kicsomagolni majd Odinnal flashelni.
Most látom, hogy megelőzetek.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#35952) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Valaki írt már a Telenornak, hogy mivan a frissítésekkel?
Vicc , hogy január óta tényleg nem adtak ki semmit se.... :F

(#35953) raven24 válasza Cobrusz (#35952) üzenetére


raven24
tag

A 8.0 év végén jön mi kb marciusba, ha megkapjuk. Bár addig úgysem marad meg nálam.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35954) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, akkor ha jól sejtem az én problémám szoftveres eredetű...pedig gyári van rajta! Mikor kicsomagoltam újonnan azonnal jött is rá a 7.0 és nulla perces korától ezt csinálja! Mégegyszer köszi mindenkinek...tolok rá egy új firmware-t

(#35955) raven24


raven24
tag

Használtok valami kamera alkalmazást?
Van ami jobb mint a gyári?

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35956) zaurac válasza Cobrusz (#35952) üzenetére


zaurac
tag

Hétfőn írtam. Válaszuk: " egyelőre sajnos még nincs információnk arról, hogy mikor érkezik a következő frissítés" Ebben mondjuk az a vicc,hogy úgy tesznek,mintha nem rajtuk múlna...

(#35957) Osz24


Osz24
tag

Sziasztok!
tudtok ajanlani valami jo foliat a telora?Ami tartos es nem csuszik le? :R

(#35958) Keem1 válasza Osz24 (#35957) üzenetére


Keem1
addikt

Ami az összefoglalóban van, azok beváltak, plusz a mobile outfitters fólia (keresőbe írd be, sok jó infó van már róla).

Jut eszembe: topikgazdi betehetné az összefoglalóba azt a jó kis fóliát is. gerner1?

[ Szerkesztve ]

(#35959) RockCNC


RockCNC
senior tag

A touchwiz-en hogyan lehetséges körbe lapozni mint az s5-ön?

[ Szerkesztve ]

(#35960) gerner1 válasza RockCNC (#35959) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sehogy. Nem lehet. Talán root -tal lenne rá lehetőség, de azzal meg ugrik a garancia.

(#35961) Alonso69


Alonso69
senior tag

Sziasztok.
Ez a tok mentette meg tegnap a telómat.
Nagyon jó a minősége,a Samsung Experience-en 9000 ft-ért vett egyet a haver,én az Aliexpress -en.Mikor megjött ez a kínai 2600 ft-os összehasonlításnál nem volt semmilyen különbség .
Most ,hogy megvédte a töréstől, bátran merem ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#35962) raven24 válasza Alonso69 (#35961) üzenetére


raven24
tag

Ilyet kaptam a telómhoz, karcolódik és nagyon sérülékeny.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35963) raven24


raven24
tag

És az enyém eredeti.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35964) Alonso69 válasza raven24 (#35963) üzenetére


Alonso69
senior tag

Az enyém 2 hónapja van fent ,nem találok rajta semmilyen karcot vagy utódést ,pedig nem "eredeti",a havernak több mint egy éve, az "eredeti" de csak a nikkelezett sarkain van látható kopás.Ennyi pénzért én nem bántam meg,sőt továbra is ajánlom.

Xiaomi 12

(#35965) noxon válasza Cobrusz (#35952) üzenetére


noxon
őstag

Sajnos leszarják. Csak addig vagy jó míg megveszed a drágábban adott amúgy is drága telefont aztán el vagy felejtve :(
Én is telenoros vagyok, de ha tehetném tuti szolgáltató független telóm lenne.

We live in a simulated world...

(#35966) noxon válasza Alonso69 (#35915) üzenetére


noxon
őstag

Ki nem szarja le, használd felhőtlenül mindenre és ne görcsölj a kijelző időn.

Még mindig van aki ezzel szenved? :O

We live in a simulated world...

(#35967) gerner1 válasza noxon (#35965) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Alternatív megoldás lehet, hogy felraksz másik CSC -re kiadott firmware -t, és akkor gyakrabban érkeznek majd frissítések.

(#35968) enemi válasza RockCNC (#35959) üzenetére


enemi
senior tag

nova launcher

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#35969) raven24 válasza Alonso69 (#35964) üzenetére


raven24
tag

Az enyém nagyon kivan, rendeltem egy átlátszó spigent, azt várom, hogy megerkezzen.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35970) #59070464


#59070464
törölt tag

Tegnap este azt vettem eszre, hogy lassan tolt a telefon. Ma a korabbi Lineage telefonalasi es hang recseges miatt a gyari ROM bizonyitasa utan (nem hw-es a hiba), ment fel a Resurrection tegnapi build-je. Azonban azt vettem eszre, hogy ma se notebook, se PC nem ismeri fel, harom USB kabelt is probalva. Pld. az Odin-nal lathato a legjobban, hogy mikor van kapcsolat a gep es a keszulek kozott. Ha fejjel lefele van a keszulek, mert akkor a kabel sulya huzza lefele es erintkezik. Azonban amikor toltom, mindegy a keszulek pozicioja az asztalon, akkor a battery LED folyatosan vilagit, ugy tunik folyamatosan tolti is, csak rohadt lassan. 84%-nal 1 ora 25 perc van hatra. Erdekes ez az egesz. Ugy tunik folyamatos a toltes, csak rettenet lassu. Azonban gep kozti kapcsolat csak akkor van, ha fejjel lefele van a keszulek az asztalon, mert akkor tud ugy erintkezni a kabel a telefon aljazataban, ha a kabel sulya kicsit lehuzza azt. Tovabbra is mondom, nem esett le, nem erte viz. Jo egy hetes a keszulek, ezt csak tegnap kezdtem el tapasztalani. A tolto termeszetesen gyari.

[ Szerkesztve ]

(#35971) malisonX válasza Alonso69 (#35964) üzenetére


malisonX
aktív tag

Nekem is hasonlóan jók ezzel az alis verzióval a tapasztalataim. Spigen másolatok az S4-esen 2-3 hét alatt totál leamortizálódtak, ezen meg egy karc sincs május óta. Azt bánom csak, hogy nem ezüstöt, hanem arany színűt vettem az arany telóra, így már lehet picit túl feminin :D Egy karbon hatású fóliát is raktam a készülék hátuljára, nehogy összekarcolja véletlen a tok és a mobil közé esetlegesen beférkőző por :)

Más: még vásárláskor írtam, hogy az S4-eshez használt filléres, gagyi, vezeték nélküli töltőre rá sem bagózik a telefon. Pedig elvileg QI szabványos és 5V-1A az outputja, ezért legalább egy lassú töltésre számítottam...
Rendeltem helyette egy ilyet bangoodról, a napokban érkezett meg. Nagyon tudom ajánlani. Tudja a fast charge-ot a gyári adapterrel. A fent említett tokon keresztül simán tölt. Az alján körben világít a LED töltés közben, viszont fényérzékelős, nyugodtan lehet mellette aludni. Egy normális minőségű kb. másfél méteres microUSB kábel is jár hozzá. Nem áll meg töltés közben vagy ilyesmi, 100%-ra tölt. Valamennyire nyilván melegszik, mivel ebben nincs venti, mint a gyári samsung gyorstöltőben, de szerintem ez még teljesen vállalható.

(#35972) Parallaxis válasza #59070464 (#35970) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kontakt hibás az USB aljzat.
No ezért nem érdemes lenullázni a garanciát...

(#35973) Alonso69 válasza noxon (#35966) üzenetére


Alonso69
senior tag

Nem neked írtam, hanem okosabb embereknek ,akiknek számít ,hogy mi,mennyi és miért,ha téged zavar ,miért nem tekersz tovább és leszarod az egészet.A kultúra nálad a legelőn kezdődik.

Xiaomi 12

(#35974) #59070464 válasza Parallaxis (#35972) üzenetére


#59070464
törölt tag

Es Samsungek ezert porolnek? Vannak erre erzeketlen gyartok.

(#35975) KYZRR


KYZRR
őstag

Urak, csak óvatosan a gyorstöltéssel..

Most este, kb 20 perce egy pukkanásra lettem figyelmes..
Azt hittem hogy a masina volt az, de semmi abnormálisat nem találtam, illetve nem tapasztaltam..
Picivel később(1-2 percre rá), megnézném a telefonom, és ahogy venném fel, érzem, hogy iszonyat forró..
Előkeresem a motoroskesztyűmet, hogy meg tudjam fogni, és nem hiszitek el, hogy mi történt, egyszerűen fogta magát, és keresztbe elpattant az üveg... :Y

Szóval még egyszer mondom, hogy csak óvatosan így nyáron a gyorstöltéssel... :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35976) Keem1 válasza KYZRR (#35975) üzenetére


Keem1
addikt

Neba... :Y
Nekem a múltkor gyorstöltés nélkül is eléggé forró volt (persze nem megfoghatatlan).

Szerencse, hogy van egy 1A-s töltőm is, direkt éjszakai lassú töltésre.

[ Szerkesztve ]

(#35977) ShadowLac válasza KYZRR (#35975) üzenetére


ShadowLac
addikt

Garis? Vajon mit mond szervíz?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#35978) gerner1 válasza KYZRR (#35975) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Milyen vez.nélküli töltőpadot használsz? Gyárit, vagy utángyártottat ?

[ Szerkesztve ]

(#35979) raven24


raven24
tag

Sziasztok! Fólia ügyben szerétnék ajánlani nektek egy kis finomságot:D

www.ultimateshield.co.uk/products/samsung-galaxy-s7-edge-screen-protector

Nekem ez van fent, az egész házon, még a kereten is. Tökéletes, az a titka, hogy mikor szappanos vízzel felteszed, utana hajszárítóznod kell, az aktiválja a ragasztót. Tökéletesen fed és kellemesebb az érintési felület.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35980) KYZRR válasza Keem1 (#35976) üzenetére


KYZRR
őstag

Ezt szó szerint csak kesztyűben mertem megfogni, használat közben is neha éreztem hogy valami nem kóser... :U

#35977: Igen garis még, remélem meg fogják csinálni..

#35978: gyári töltővel töltöttem csak a telefont.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35981) gerner1 válasza KYZRR (#35980) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Különös. Nekünk is gyári töltőpadok vannak, és mi is használjuk a gyorstöltést. Ebben a melegben is. Eddig egyszer sem vettem észre, hogy forró lett volna. A készülék egyébként leállítja a gyorsöltést, ha a melegedés elér egy bizonyos hőfokot (~44℃), és visszakapcsol normál töltésre.

Részvétem, és kiváncsi vagyok, hogy miként sikerül ezt rendezni ....

(#35982) Yogibear974 válasza raven24 (#35979) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Jaja, valóban jó. Bár kissé tapadós, 'gumiszerű'. Jól véd, nem igazán karcolódik. Mivel 'puha' inkább kis benyomódásokkal védekezik a mechanikái sérülésekkel szemben. Mióta megvan a telóm ( jan. közepe) rajta van. Nem pödörödik, stb. Full body £9.89 kedv. kuponnal, amit feldobott az elején!

Üdv: -=Yogibear=-

(#35983) KYZRR válasza gerner1 (#35981) üzenetére


KYZRR
őstag

Kábelesen töltöttem, nem vezeték nélkül.

Remélem hogy meg fogják csinálni, nincs most erre felesleges 92 ezrem.. . :W

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35984) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok!

Rengeteg fölösleges hozzászólásomtól kíméltem meg a fórumot az elmúlt pár hónapban. Mondhatni meg voltam elégedve a telefonnal, ami kérdésem mégis akadt, meg tudtam oldani magam.
Most viszont kérlek nézzétek el nekem, hogy nem olvasom vissza az előző 4800 h.sz.-t, hanem inkább kérdezek.
A teló: SM-G935F független, Android 6.0.1 (nem rootolt, nem mókolt)

A vásárlás után Hosszú hetekbe telt, mire belaktam a telefont és minden pici apróságot megtaláltam/megszoktam. Korábbi készülékeimen még nagy lekesedéssel cseréltem a ROM-okat, recovery-ket, de kiégtem. Fontosabb lett, hogy ne rabolja az időmet. Így is volt mostanáig és ezért nem is foglalkoztam a szoftver frissítéssel. Ennyi az előszó.

Valamelyik nap az történt, hogy a zár képernyő beállításainál a smart lock funkciónál beállítottam biztonságos helynek az otthonomat. Tehát ha ott vagyok, ne kérjen ujjlenyomatot. Ez a funkció egyébként hónapok óta szuperül működik az autómban, az összepárosított bluetooth fejegységgel.
Otthon viszont nem hogy nem működik, de egyenesen fordítva sült el a dolog! Az ujjlenyomatot mindíg kéri, de most már kb 10 esetből 2x azt írja ki, hogy a biztonsági házirend beállításai miatt az ujjlenyomat nem használható, írjam be a pin kódot. Persze próbáltam kitörölni a helyet, nem lehet.
Restart, wipe cache volt többször is. Valakinek van valami használható ötlete, hogy hogy lehetne csak a biztonsági házirendeket resetelni ?! Ez lenne a fő kérdésem. Ha nem jön össze, kénytelen leszek hard resetelni és akkor már szoftvert frissíteni. Ez esetben további láma kérdéseim lesznek. Viszont se kedvem, se energiám hozzá, szóval jobb lenne a jelenlegi állapotot megmenteni.

Illetve, ha már itt vagyok...
A munkám során rengeteg fényképet készítek és teszem fel őket a gépemre. Mikor össze dugom a gépet a telóval megkérdezi, hogy engedélyezem e a hozzáférést a tárhelyhez?! Van amikor rányomok, hogy "engedélyez" és működik minden, ahogy kell. Sokszor van viszont, hogy rányomok, aztán újra megkérdezi, újra rányomok és újra és újra... Van mikor akárhányszor nyomok rá, hogy engedélyezem, újra kérdez és nem csatlakozik. Nem látom mögötte a logikát. Ötlet?

Végül a legkevésbé izgalmas. Samsung Internet beta böngészőt használok. Többek között ezen keresztül szugerálom a fészbúkot és innen kapom az értesítéseket. Pár napja azt játssza telefon, hogy ha itt értesítés érkezik, kb fél másodpercre felvillan a képernyő. Ezt csinálja akkor is, ha engedélyezve van a push notification és akkor is, ha nincs! Tehát se azt nem tudom elérni, hogy rendesen ébressze fel a készüléket és tolja az arcomba az értesítést, se azt, hogy ne csináljon semmit.

Előre is hálásan köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot és segít nekem! :R

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#35985) Parallaxis válasza #59070464 (#35974) üzenetére


Parallaxis
addikt

Es Samsungek ezert porolnek? Vannak erre erzeketlen gyartok.

A Samsung pont nem.

Ha rootoltál, akkor annyi a garanciádnak, a szervizes a knox állapotát ellenőrzi először és ha nincs rendben már húzza is át a garidat.

Jó esetben pénzért bevállalják a javítást, de lehet, hogy valamelyik fórumtárs (pl. kékbéka) szakértelmére lesz szükséged.

(Mondjuk eleve nem értem azt, aki manapság rootol, mert semmi értelme. A főzött romok semmi pluszt nem adnak, csak gondot jelentenek, az egyéb, régebben csak rootolással megoldható funkciók pl. reklámszűrés már megoldhatók simán is.)

[ Szerkesztve ]

(#35986) gerner1 válasza KYZRR (#35983) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kábeles töltésen is visszakapcsol, ha eléri a hőfok a limitet. Ott valami más is lehet(ett) a háttérben...

[ Szerkesztve ]

(#35987) Majko102 válasza KYZRR (#35983) üzenetére


Majko102
aktív tag

Valószínű eleve egy picit feszült volt az üveg, mert tekeredett a készülékház. Ha nincs rajta külsérelmi nyom, hanem függőlegesen vagy vízszintesen elindult egy repedés, akkor véleményem szerint kicserélik garanciában. Annó sony fórumon volt kollégai, aki így járt, ott cserélték. Mindenképp add meg leírásban, hogy iszonyú forró volt a telefon, de csak azután vetted észre, hogy elpattant az üveg. Esetleg mellékelj róla egy képet, hát ha többet tudunk segíteni neked. :)

(#35988) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

2 hónapja nem jártam erre, kicsit lemaradtam. De a kérdés a fontos:

Tegnap nyomogattam ismerős új S8-át, és tetszett a lezáró képernyőnél a bal gyorsindító sáv megoldása. Ezt mi vajon meg fogjuk kapni valamikor, valahogy, vagy ez szigorúan a 8-as kiváltsága marad? Az a vicces, hogy most kerestem a neten, és semmit sem találtam róla. pedig a feloldó elhúzható gomb is vagy 4-5 feladatra befogható, illetve a bal oldalon 5-6 ikon volt amiket jobbra húzva előjött a gmail, időjárás, stb.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#35989) planbmokus válasza Tsebacsi (#35988) üzenetére


planbmokus
senior tag

Lájkolom az aláírásod! :DDD

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#35990) csabili74


csabili74
aktív tag

Hali. Honnan tudok hozzá ár/érték arányban jó fóliát, és tokot szerezni, illetve egy fali töltőt? Enyén uk, otthonra van átalakítóm, de kellene még egy. A tokokban az átlátszó/áttetszőt részesítem előnyben, nem másért, csak abban hordom a bérletem.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#35991) gerner1 válasza csabili74 (#35990) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Pl : ebay , aliexpress, stb...

(#35992) RZS


RZS
tag

sziasztok!

hol lehet allitani a kamera menuponton belul a lassu vagy gyors videozas sebesseget? :F

koszi!

(#35993) bandi0000 válasza RZS (#35992) üzenetére


bandi0000
nagyúr

megnyitod a kamerát és jobbra húzod a képet

Xbox One: bandymnc

(#35994) raven24


raven24
tag

Egyre jobban tetszik a telefon, pedig utáltam a Samsungot. Az akksi időm borzalmas jò. Fekete téma, auto fényerő, folyton 4g, telefonálás, kamera ezekkel a dolgokkal este tettem fel a töltőre 11után, 31% és 7h 29m sot, ez elképesztő. Most 70% és 3h 2m sot.
Gyári,Telenoros rom.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35995) RZS válasza bandi0000 (#35993) üzenetére


RZS
tag

ez eddig OK, de azt nem talalom, hogy mennyire gyors vagy mennyire lassu legyen a felvetel?
mint az S5ben...1/2, 1/4, 1/8?

(#35996) bandi0000 válasza RZS (#35995) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mindig fix fps számmal veszi fel, aztán vissza nézésnél tudod állítani szerintem

Xbox One: bandymnc

(#35997) sesshou válasza Alonso69 (#35961) üzenetére


sesshou
senior tag

Egy linket adhatnal ahhoz a tokhoz amit te vettel aliexpressen ha mar igy be reklamoztad:P

(#35998) South Velen válasza sesshou (#35997) üzenetére


South Velen
addikt

(#35999) Kofka04


Kofka04
tag

Nem tudom miért vesz valaki átlátszó tokot. Pár havonta szoktátok cserélni? Mert kell, ha nem akarod, hogy egyre "koszosabb" kinézetű legyen a telefonod. Egy átlátszó tok rövid ideig szép, utána megsárgul és undorító, nikotinos kinézete lesz. Lehet alatta akármilyen szép telefon, szerintem nagyon gázul néz ki, ha már megsárgult az átlátszó tok.

(#36000) Tsebacsi válasza Kofka04 (#35999) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem mindegyik sárgul ám be :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.