Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) Ferenczi Áko válasza alcapone386 (#34289) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ilyet rendeltem én is, várom nagyon :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34302) alcapone386 válasza Ferenczi Áko (#34301) üzenetére


alcapone386
őstag

A lényeg, hogy jól zsírmentesítsd a kijelzőt. Illetve légy türelmes az esetleges bubikkal. Amúgy nem nagy pénz, így érdemes min. 2db-ot rendelni egyszerre. Ha még nem raktál fel hajlitott kijelzőre védőfóliát, akkor nagy az esély rá, hogy elsőre nem lesz 100%-os :)

(#34303) Ákkk válasza alcapone386 (#34302) üzenetére


Ákkk
addikt

Tok nem szedi fel?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#34304) Peat76 válasza ShadowLac (#34299) üzenetére


Peat76
őstag

Mindenben!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#34305) Keem1 válasza ShadowLac (#34299) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam kb. a Nougat hozta el azt, amire azt mondom, ez igen, ez szuper. Ahogy írták is, mindenben jobb, de nálam legfőképp két dologban: sebesség (bár a 6 se volt lassú, 7 alatt egy döccenés sincs) és az ujjlenyomatolvasó azonnali reakcióideje. A 6.0 alatt a fingerprint néha nem volt hajlandó leolvasni, a 7 esetén viszont kb. minden szögből tökéletesen beolvassa az ujjaim mintázatát.

(#34306) kakuk100 válasza gerner1 (#34298) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi, a mai frissítés nálam is működik. : :R

(#34307) alcapone386 válasza Ákkk (#34303) üzenetére


alcapone386
őstag

Nem. Nagyon passzentos. Igaz nem egy drága tok, de jó választás volt :)

(#34308) Ákkk válasza alcapone386 (#34307) üzenetére


Ákkk
addikt

Köszönöm az infót akkor berendelek pár darabot.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#34309) wolfman-72


wolfman-72
csendes tag

Üdvözlök mindenkit! Egy Galaxy S7 edge telefonnak a dual simes verzióját néztem ki. Az érdekelne hogy ez a verzió is megkap mindenféle hivatalos hazai szervizháttért, frissítést, vagy ez csak az egykártyás verzióra vonatkozik? (Mert úgy tudom valamikor az inkább külföldi verziók amik jobbára nem nagyon kapnak magyar támogatást, azokat nem nagyon lehet, vagy inkább nem ajánlatos frissíteni nehogy aztán megálljon az adott telefon.) Előre is köszi a választ.

(#34310) gerner1 válasza wolfman-72 (#34309) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sajnos nem. Az egész EU -ban, nincs hivatalosan forgalmazva.

[ Szerkesztve ]

(#34311) wolfman-72 válasza gerner1 (#34310) üzenetére


wolfman-72
csendes tag

Akkor inkább maradjak az 1 kártyás verziónál ami hivatalosan forgalmazott nálunk?

(#34312) gerner1 válasza wolfman-72 (#34311) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Inkább várj néhány napot, és tartsd napirenden a kérdést. Akik ilyet vásároltak, tudnak több infót adni. Volt, aki felrakta a sajátjára az 1 SiM -mes ROM -ot, ami gyakrabban kap frissítést, és beszámolója szerint minden működik neki. Szerintem ne kapkodd el.

(#34313) wolfman-72 válasza gerner1 (#34312) üzenetére


wolfman-72
csendes tag

Köszi az infót.

(#34314) Ákkk válasza wolfman-72 (#34311) üzenetére


Ákkk
addikt

Szervízháttér 0 itthon és az eu többi tagállamában még pénzért sem szervízelik ha valami gondja lenne.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#34315) malisonX válasza Aryon87 (#34290) üzenetére


malisonX
aktív tag

Nekem ma jött meg a carbon fólia a hátlapra. Könnyen felrakható, viszonylag vastag anyagból készült. (Vissza lehet szedni, ha felrakás közben valami probléma lenne). Jól néz ki, de a felülete érdes, ez megszokást igényelhet. Megjött az alis clear cover tokom is. Ha nem ugyanaz lenne a sorozatszáma, mint ami a többi vásárló fényképein látható, még el is hinném róla, hogy eredeti. :) Ettől függetlenül szerintem simán megéri az árát.

(#34316) petrson válasza malisonX (#34315) üzenetére


petrson
senior tag

Ez a kamu clear cover tényleg jó, én s7-re vettem, a besárgult Nillkin tpu tokot váltotta.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#34317) badmad válasza EnterR (#34252) üzenetére


badmad
senior tag

Üdv....nekem ez tökéletessen müködik alatta...[link]

[ Szerkesztve ]

(#34318) wayne1 válasza Keem1 (#34305) üzenetére


wayne1
senior tag

Én például visszaraktam a 6-ot. Nekem pont az ellenkezője mint amit te írsz. Nekem 7 alatt folyamatosan gondom volt az ujjlenyomat olvasóval. Most a 6 alatt minden érintést simán vesz.
Amúgy az egyik dolog amiben szerintem jobb a 6 az a hívás minősége és a kihangosítás is jobb szerintem jobb mint 7 alatt.

(#34319) Aryon87 válasza malisonX (#34315) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem szeretem ezt a tipust. Nem ereznem a teljes vedelmet, anno a G4-en volt hasonlo desinges tok. Alul felul karcolodott is a keret rendesen.
Parom G3-ja eseteben ugyanez, koccant a vedtelen reszen az el, meg is maradt a nyoma..
Sima szilikontok van most fent, fekete, legalabb korbeoleli, a perem kb 1mm vastag, igy megvedi az eleket ha neadisten leesne..
Mellesleg meg mindig szokatlan a telo kulleme, napirenden vagy 3x ki akar esni a kezembol.. :))
Jo lenne ja a folia is megjonne mar.

wayne: az olvaso nalam se 100%, 10bol 4x siman teveszt, pedig 4 ujjam van felveve minden iranybol. 2x mar zaroltam a telot fel percre.
Akksiidom sem az igazi, 5ora SoT, es max 12 ora akkuido. Ritka a majdnem 1 nap uzemido, de a SoT az 5 oranal nem megy feljebb. Pedig meg jatszani se nagyon szoktam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34320) Cry0 válasza Ákkk (#34297) üzenetére


Cry0
őstag

alapból rosszul raktam fel tetején látszik kicsit de a legfőbb gondom vele hogy a fólia olyan mint ha valami festményt néznék mint ha olaj foltos lenne vagy nem is tudom

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#34321) kisbodza


kisbodza
tag

Sziasztok! Floatify appot használok, ami nagyon jó, mert felvillantja a kijelzőt értesítéskor, de sajna duplikálódnak az értesítések. Az egyiket el lehet tüntetni valahogy, hogy a kijelzőt továbbra is felébressze? Köszi!

Galaxis 10

(#34322) EnterR válasza gerner1 (#34286) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem az egyik leghasznosabb app S7-re. :D

PSN ID: marquuard

(#34323) EnterR válasza seger (#34291) üzenetére


EnterR
veterán

Bugfix: Indítsd el a kamerát és megszűnik. :)

Egyébként az OIS (képstabilizátor) miatt mozog a kameraszenzor, és normális jelenség.

PSN ID: marquuard

(#34324) korimv6 válasza wolfman-72 (#34309) üzenetére


korimv6
aktív tag

Szia. Nekem Dual van. Sajnos csak bolti garancia van rá, amit nem tudom valós-e, mert még nem kellett igénybe vennem. Egyáltalán nem használom ki a 2 sim adta lehetőségeket, igazábol miután elmentem 150 km-re megvenni a készüléket, derült ki hogy Dual és nem rendes Samsung gari van rá, de annyira jó áron megkaptam, hogy bereckíroztam. A 7.0 frissítés január 23-a körül megjött rá, kb 2 héttel a legelső frissítések után. Nejem vodására több mint egy hónapra rá jött ugyanez a frissítés. Sztem egyedüli, és egyben legnagyobb hátránya a bolti garancia.

[ Szerkesztve ]

Körbe zárt villám.

(#34325) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Buta kerdes: Pro modban van hdr?

(#34326) Keem1 válasza Jack Oneill (#34325) üzenetére


Keem1
addikt

Nyet. Annak pont az a lényege, hogy te intézed a beállításokat. HDR-t is csinálhatsz, 3 képből, expó sorral ;)

(#34327) Aryon87 válasza Jack Oneill (#34325) üzenetére


Aryon87
félisten

Nappal HDR, este/ejjel pro mod

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34328) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!

Van egy jó haverom, és van neki egy S7 Edge készüléke (3 hónap).
Sok baja van vele:
- van hogy nem tud hívást fogadni semmilyen gombbal
- youtube videókat nem tölti be. azt írja ismeretlen hiba
- facebook videókat nem tölti be
- gifelet sem játssza le
- stb.

És készült vele a szervizbe.
Erre sikerült megrepeszteni a kijelzőjét.

Ilyenkor mit lehet tenni?
A kijelző csetét ki lehet hagyatni, mert arra majd 100K-ja nem lesz.
Vagy csak akkor tudja szervizeltetni, ha először azt megcsináltatja, és újra sérülésmentes lesz?
Vagy milyen olcsóbb megoldás van, amivel a gari is megmarad?

Van valakinek tapasztalat vagy infója?

Köszi előre is.

(#34329) fairi


fairi
addikt

Egy fura problémát tapasztalok.
UPC routerem van és beállítottam 5 ghz-es wifi.
Az asztali gépemen levő usb wifi vevő gond nélkül csatlakozik rá.
Ám az s7edge-m valahogy nem akar. Csatlakozik a wifi-re, de végül pár perc alatt eldobja.
Tapasztalt bárki hasonló problémát a upc router és s7 edge között 5 ghz-en?

(#34330) spider80 válasza World-Soft (#34328) üzenetére


spider80
őstag

Úgy tudom ilyenkor csak úgy szervizelik,ha előtte megcsináltatod a sérült kijelzőt sajnos. :(

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#34331) malisonX válasza fairi (#34329) üzenetére


malisonX
aktív tag

World-Soft: Egyik haveromnak is repedt kijelzős az S7 Edge. Volt garanciális problémája a telefonnal (egyik napról a másikra nem lehetett bekapcsolni). Ő nem a Samsunghoz ment vele, hanem a szolgáltatójához (telenor). Gond nélkül, gariban javították neki. Ha szolgáltatós neki is, meg lehet esetleg próbálni ezt az utat is.
fairi: Milyen típusú UPC-s routered van? Nekem connect boxon lóg 5ghz-en, probléma nélkül.

(#34332) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pdp mára teljesen megmakkant
El sem indul, villog a program

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34333) bandi0000


bandi0000
nagyúr

akiknek most frissült a teló azzal a 200 megás frissítéssel, nekik sincs benne a volte funkció?

Xbox One: bandymnc

(#34334) gatto_ válasza enginev3.0 (#34332) üzenetére


gatto_
senior tag

Valóban! Tegnap négyszer frissült. Minden frissítés után kicsit rosszabb lett. Most totál használhatatlan. Ügyes a fejlesztő.

(#34335) lefkosia válasza enginev3.0 (#34332) üzenetére


lefkosia
őstag

Nalam hibatlanul megy a Pdp.

The Truth Is Out There

(#34336) Keem1 válasza fairi (#34329) üzenetére


Keem1
addikt

5 GHz-en, a UPC új fehér routerével használom, de 2,4 GHz-en sose volt ilyen gyors és stabil a kapcsolat. Azóta a telefonnal készült képeket, videókat nem is kábelen másolom gépre, hanem wifin.
Szóval valami nálad lesz. Először én megpróbálnám törölni a wifi kapcsolatot és újra csatlakozni. Vagy megnézni a 2,4GHz-et.

(#34337) gerner1 válasza enginev3.0 (#34332) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam hibátlan.

(#34338) gatto_ válasza gerner1 (#34337) üzenetére


gatto_
senior tag

Lehet hogy bizonyos romokon megy.

(#34339) gerner1 válasza gatto_ (#34338) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Tegnap, valóban több alkalommal frissítette magát. A legutolsó v9.4 lett, és frissült a kérdőjelbe tett PDP engine is, amit az utolsó frissítés után már a play áruházból kellett letöltenem. Ez utóbbi v2.3 lett. Hibátlanul működik.

(#34340) gatto_ válasza gerner1 (#34339) üzenetére


gatto_
senior tag

Kösz, a pdp engine lefrissítése megoldotta a dolgot. :R

(#34341) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Olyat tud esetleg,hogy kiírja a szolgáltató nevèt felül?Sokat roamingolok...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34342) doddencs válasza gerner1 (#34239) üzenetére


doddencs
senior tag

és ha kézzel frissítem a play-t, utána frissül majd magától?

(#34343) gerner1 válasza *Mukeey* (#34341) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Talán ezzel .

(#34344) gerner1 válasza doddencs (#34342) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. (Gondolom igen..)

(#34345) enginev3.0 válasza gerner1 (#34339) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pdp enginet még deaktivalni sem tudom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34346) gerner1 válasza enginev3.0 (#34345) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor passz. Esetleg ott van még az uninstall, és újra telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#34347) fairi válasza Keem1 (#34336) üzenetére


fairi
addikt

Végül valahogy megoldottam, automatikus csatornaválasztást helyett fix csatorna, csak n-es wifi működjön, és 20 mhz/40 mhz keverve. Melyik opció segített nem tanulmányoztam részletesen.
Ezután az állítás után úgy tűnik képes fennmaradni a wlanon...
Nougat rom valami bugja lehet...

(#34348) enginev3.0 válasza gerner1 (#34346) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tudom letörölni mert az admin jogot nem tudom elvenni tőle

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34349) Zsebob


Zsebob
senior tag

Help plíz!

Melyik ROM ot kellene feltennem odinnal, hogy működjön a voLTE
is és az ismeretlen hívószám azonosító funkció is? :F
Telekom készülék, eddig BTU volt rajta, ma jön vissza TMX szervizből,
és ha már gyalultam jó lenne ha mindkettő működne.

Köszi

S9+ dualSIM, Moto 360

(#34350) Hando válasza Zsebob (#34349) üzenetére


Hando
tag

Telekomos rom kell hozzá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.