Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) Anulu79 válasza mateus (#34900) üzenetére


Anulu79
addikt

Leszedtem és most úgy néz ki, hogy jó egyenlőre. Bár az az érdekes, hogy a Note4-emen gond nélkül együtt működik a rendszerrel. Igaz az még csak a 6-os droid.

(#34902) Tybike81


Tybike81
őstag

Smart switchben hiába nyomok a frissítésre nem csinál semmit pedig írja hogy van frissebb. Mi lehet a gond?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#34903) Anulu79


Anulu79
addikt

Mi lehet vajon a különbség az S7 és az S8 féle vezetéknélküli töltők között? Persze a dizájnt leszámítva. :) Teljesítmény, méret vagy mi lehet?

(#34904) wayne1


wayne1
senior tag

A telekomos telefonokra kijött frissítés után még mindig fennáll az értesítési hang bug vagy javították?

(#34905) vadászcsiga válasza wayne1 (#34904) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen bug?

(#34906) #54439680 válasza glacious (#34885) üzenetére


#54439680
törölt tag

Sajnos ez sem segített, irány a szerviz. Azért köszi mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#34907) norti válasza wayne1 (#34904) üzenetére


norti
addikt

Passz, nem volt nálam bug. Viszont az akkuidő úgy tűnik jobb lesz, cserébe a beállítások app még mindig hajlamos megakadni másodpercekre bizonyos helyeken...

(#34908) Jack Oneill válasza wayne1 (#34904) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Soha nem volt ilyen bugom, ezert nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#34909) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#34908) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Messenger csinál,ilyen bugot de nem tudom hogy erre gondol e?

(#34910) Jack Oneill válasza vadászcsiga (#34909) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Napi szinten hasznalom, de nem jekentkezett ilyen bug.

(#34911) wayne1 válasza vadászcsiga (#34905) üzenetére


wayne1
senior tag

Főleg a messenger értesítések vagy későn jöttek meg, vagy nem volt hang jelzés. Gyári messenger meg Lite alatt is jelentkezett a probléma.

(#34912) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#34910) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam ugyanez, es rendszeresen visszatér hogy elmegy a hang.

(#34913) balintka válasza vadászcsiga (#34912) üzenetére


balintka
addikt

Igen, nálam is ez van, biztos h a Messenger miatt lehet.

Ma reggelre megjött OTA-n hozzám is a XEH frissítés, 220 MB méretű.

(#34914) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Sziasztok
Telefonvásárlás előtt állok.
Egyik fő kiszemeltem az S7 edge. Régen volt már Samsung telefonom, félek, hogy fél-egy év után belassulna, hallottam ismerőseimtől ilyet. Nem tudom ez mennyire lehet valós, vagy csak a régebbi Samsungokra jellemző.Legalább kettő évig szeretném használni, ezért lenne fontos. Emellett mennyire stabil a rendszer? HTC-volt több típus is, ennél ez nem volt probléma.
Előre is köszönöm a segítséget. :) :R

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#34915) Ferenczi Áko válasza Rerrietllub (#34914) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A lassulásról ugyan nem tudok nyilatkozni, de stabil a rendszer nagyon, én idáig hibát nem tapasztaltam. Típushiba nincsen, nagyon gyors a rendszer. Nincs szükség főzött romokra.. Best buy..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34916) qfm


qfm
senior tag

Hol lehet megnézni, hogy a mostani XEH frissítés (ma reggel jelzett a telefon) mit tartalmaz? A leírásból semmi nem derült ki a szokásos körítésen kívül.

[ Szerkesztve ]

(#34917) Anulu79 válasza Rerrietllub (#34914) üzenetére


Anulu79
addikt

A belassulás olyan mint az pl. akár a windowsnál is. A sok agyatlan telepítés tény, hogy kicsit lassíthatja a rendszert. De évente amúgy is érdemes egy resetet csinálni a telefonon és akkor olyan mint újkorában. Nekem van régebbi Samsungom is de az sem lassú.

(#34918) balintka válasza qfm (#34916) üzenetére


balintka
addikt

Tudtommal ezt nem teszik közzé. Még a changelog változást se.

(#34919) Tybike81


Tybike81
őstag

Az új XEH frissítés után nekem nem települ az S8 Touchwiz :(
Másnak sikerült feltenni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#34920) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megjött ma nekem is a frissítès...èrdemes utána egy gyári visszaállítást csinálni?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34921) SonyNex7 válasza Rerrietllub (#34914) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nekem október óta van meg,most is ezt venném csak ezüstben,az nagyon üt,mert az S8+ szörnyen drága.Nougat óta nincs hibája,Nova launchert használok de nem a rendszer miatt hanem mert kényelmesebb.
Nálam most kezd "lassulni" ,(nem zavaróan néha megakad,7.1-nél újra rakom) de eddig nem volt rendszer újra rakás!,rengeteg appom van és volt,torrent,spotify,sorozatok stb.nincs számítógépem így nagyon sokat használom.
Wellnessben többször járt,illetve alkalmilag kürtőskalácsozom is egész nap velem van a grill mellett....
Kb évente ajánlott is újra rakni mint egy pct.
Nekem nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

(#34922) smidipeti1


smidipeti1
tag

Sziasztok!
Telekomos S7-re februárban tettem fel BTU-s rom-ot.Szeretnék visszatérni..Van rá lehetőség?

(#34923) gerner1 válasza smidipeti1 (#34922) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne. Odin -nal, bármikor ...

(#34924) Zsolaf válasza smidipeti1 (#34922) üzenetére


Zsolaf
addikt

Lehet, mert nem multi csc-s a TMH

[ Szerkesztve ]

(#34925) balintka válasza SonyNex7 (#34921) üzenetére


balintka
addikt

Nekem ezüst van, nagyon szép szín. 7.1 mikorra várható?

(#34926) Jack Oneill válasza *Mukeey* (#34920) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Foverzio frissitesnel ajanlott csak.

(#34927) Mad_Wolf válasza wolfman-72 (#34844) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

szia,
én ilyen fóliát illetve ilyen üvegfóliát vettem rá, mindkettő jófajta, de érdemes belőle többet rendelni, mert nem fog örökké tartani.
az üvegfólia nem fekszik fel rendesen, aláment a kosz.
a sima fólia meg ugye kopik, karcolódik.

(#34928) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#34927) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

(#34929) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
Gondoltam és tapasztaltam is már, hogy lassulnak az androidos telók.
Versenyben van még a Huawei P10 és a HTC 10 is a Samsung mellett. A P10 idei csúcsmodell, elképzelhető, hogy még emellett is megállja a helyét az S7 edge? Valakinek van összehasonlítási alapja?

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#34930) alcapone386 válasza Tybike81 (#34919) üzenetére


alcapone386
őstag

Factory reset után fog menni a telepítés, de csak addig amíg egy frissítés nem jön ki androidra, vagy egy apkmirror ról telepített frissítést nem uninstallálsz.

(#34931) Keem1 válasza Mad_Wolf (#34927) üzenetére


Keem1
addikt

Ezt tudtuk, azért írjuk minden új kérdezőnek, hogy nincs jó üvegfólia ;)

(#34932) gerner1 válasza Tybike81 (#34919) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én a mostani OTA frissítés után (XEH), ismét tudok telepíteni apkmirror -ról letöltötteket. Nekem a TouchWiz fent volt már frissítés előtt is. Most feltettem erre is egy újabbat. Közben volt, amit uninstallálni kellett már (Photo Editor), mert továbra is kifagy vele a frissített Galéria, ha valamelyik képnél kiválasztottam a szerkesztést.

[ Szerkesztve ]

(#34933) alcapone386 válasza gerner1 (#34932) üzenetére


alcapone386
őstag

DBT sajna csak FR után jó :( Pech :D

(#34934) gerner1 válasza alcapone386 (#34933) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az egyik kollégám ITV -n van, és az update óta Ő is tud telepíteni.

(#34935) alcapone386 válasza gerner1 (#34934) üzenetére


alcapone386
őstag

Na franko. Lassan tényleg ekezdek újra romolni... :)

(#34936) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Üvegfólia téma.. Szólt az egyik telefonguru ismerősöm, hogy van rendes, a széleinél is ívelt, az egész előlapot lefedő és tapadó üvegfóliája, és nem az a fajta ami csak a szélinél tapad.. Azt mondta, hogy valami 4ezer ft-os német cucc, menjek át, felrakja és ha nem frankó akkor nem kell kifizetnem, annyira biztos a dolgában. Hozzáteszem rengeteg telefonja volt már, szóval nem hiszem, hogy hülyeséget beszélne.. Volt már valakinek ilyen a telefonján? Ha igen, mi a véleménye?
Jövő héten írok, hogy milyen lett, aztán ha tényleg fasza akkor mehet akár az összefoglalóba is..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#34937) gerner1 válasza Ferenczi Áko (#34936) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem lehet egzakt választ adni, gyártó és típus hiányában.... 4e -ért is sokféle kapható. De, neked lesznek "azzal" kapcsolatban tapasztalataid. Majd írj róla pár sort.

(#34938) sz.cs


sz.cs
tag

Sziasztok. Lenne egy kis gondom. Amióta lecseréltem a Honor 6 telómat, S7 edgre nem tudom az okostévével wifin összekapcsolni. Keres keres, de semmit nem talál. Az általam ismert minden módszert próbáltam már, de semmi. Van valami trükk rá? Előző telefonon bekapcsolt WiFi mellett megjelent egy megosztás ikon a kép /videó mellett, nyomtam, lejátszota. Most semmi. Köszönet előre is.

(#34939) Tybike81 válasza gerner1 (#34932) üzenetére


Tybike81
őstag

Elég volt egy szimpla újraindítás :)
Amúgy mit érdemes még feltenni ami működik is az S8 appok közül?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#34940) gerner1 válasza Tybike81 (#34939) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Én most feltettem az elmúlt 3-4 hét terméséből, elég sokat. De olyan észrevehető változást, mint az S8 TouchWiz, egyik sem eredményez.

(#34941) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Halleluja. Új frissitesben végre megcsinálták az áruházi wifi kapcsolódást. Eddig egy teljesen új weboldalt kellett nyitni ahhoz hogy el lehessen fogadni a feltételeket. Most magától feldobja ahogy az más telefonokon és rendszereken tökéletesen működött.

[ Szerkesztve ]

(#34942) Zsolaf válasza vadászcsiga (#34941) üzenetére


Zsolaf
addikt

Milyen wifi-n nem értem?

(#34943) vadászcsiga válasza Zsolaf (#34942) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Áruházak ingyen wifijén. Tesco, IKEA, stb.

(#34944) Zsolaf válasza vadászcsiga (#34943) üzenetére


Zsolaf
addikt

Jah így értem, én soha nem használtam ilyet.

(#34945) badmad


badmad
senior tag

S8 időjárás apot tenném fel az s7 edgere ...ütköző csomag nem telepűl ezt irja.Egyszer már fent volt de már nem emlékszem ,hogy csináltam.Segitene valaki légyszíves... :)

(#34946) *Mukeey* válasza Rerrietllub (#34929) üzenetére


*Mukeey*
addikt

BÁRMI mellè odateheted.Felsoroltakat leveri sztem most is mindenben,de akár i7-el is partiba van bőven.Jelenlegi árakon best buy az s7e!A p10 volt nálam,nagyon szèp teló,jó a kijelzöje is,egèszen addig,míg mellè nem teszed ezt.Kamerája simán van olyan,mint a p10 Leica-ja.
Lassulásnak nyoma sincs,sőt,egyre gyorsult csak 7.0 óta!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#34947) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Kijelző csere előtt állok mert sikerült levernem és betört :(
Napról napra romlik az állapota, jó idegesítő is. Már az always on-t is ki kellett kapcsoljam mert néha el kezd villogni.
(Esetleg valakinek tapapsztalata az átfutási idővel és az árral?)
Egy Spigen tokom volt rajta ami eddig megvédte de most pont pofára esett és egy kb 2mm-es kavics megrepesztette.
Valami atom brutál tokot tudtok mondani? Nem a szépségre megyek nekem a hardver a lényeg és hogy sokáig meglegyen :D
(Ha nem eltt volna jóval erősebb az edge mint a sima tuti nem veszem meg. Nem is használom a széleit és csak idegesít hogy nincs rá tok...)

Köszönöm szépen

+1 kérdés:
Elég sokat tartózkodom mostanában olyan helyen hogy nem tudom tölteni a telefont, Van-e esetleg valami jól bevált Powerbank/napelemes töltő esetleg ami wireless töltésre is képes? A "régi" 2-3 éves darabjaim nem votlak túl strapák :D

[ Szerkesztve ]

(#34948) karicsek válasza badmad (#34945) üzenetére


karicsek
aktív tag

Nekem se ment fel egyik apk se, ugyanezzel a hibaüzenettel. Teljes gyári visszaállítás után simán megevett mindent. Eddig tökéletes, még a frissítéseket is elfogadja. Mármint az s8 időjárás, touchwiz stb. apk frissítéseket.

(#34949) palee69


palee69
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki letöltő linket adni s8 időjárás és s8 touchwiz
apk-hoz? :R

(#34950) gerner1 válasza palee69 (#34949) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Itt megtalálod ezeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.