Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) Aryon87 válasza wayne1 (#35200) üzenetére


Aryon87
félisten

Most már így utólag mindegy, de igen, jobban jártam volna azzal a prémiumos témával.. Holnap felhívom a SES-t hogy mi van már..
S7 usernél is volt nemrég ilyen, a váciba adta be a telóját, 1 hónap után "lett kész"...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35202) karicsek válasza robikal (#35198) üzenetére


karicsek
aktív tag

És, hogy ad másik garancia papírt? Ugyanis előttem ragasztotta rá a cetlit a gari papírra. Minden fólia, ragasztott címke tökéletesen a helyén volt.Se karc se semmi. Azért elég nehéz úgy buherálni, hogy ne legyen nyoma.Értem itt, hogy leszedi a hátlapot, vagy az elejét. A hátulján is ott volt a gyári matrica, amit én szedtem le és ott volt a helye. Hát nem tudom....

(#35203) ShadowLac válasza Aryon87 (#35201) üzenetére


ShadowLac
addikt

Debrecenben 1 óra

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#35204) robikal válasza karicsek (#35202) üzenetére


robikal
csendes tag

Természetesen visszakerül a Samsunghoz. Ügyesen megoldják.
Biankó garijegy van...cimke gyártás könnyű feladat...fólia sem probléma..

Az átverés inkább...

[ Szerkesztve ]

(#35205) Dzsana


Dzsana
senior tag

Sziasztok guruk, van egy olyan gondom, hogy időnként videolejátszás közbe elnémul a hang, s vagy forgatom álló és fekvő helyzet közt a telefont, vagy elkezdem oda-vissza tekergetni a lejátszást, és egyszer csak visszajön a hang. Csinálja a youtube-nál is, a facebookba beágyazott videoknál is. Van valakinek valami ötlete, hogy mi baj lehet?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35206) gerner1 válasza Dzsana (#35205) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache) ?

(#35207) alcapone386 válasza karicsek (#35196) üzenetére


alcapone386
őstag

Én is azt irtam, hogy 1év gyári gari van rá "csak". +1 évet csak a hivatalos viszonteladó ad.
Kövezzetek meg, de nekem elég is az 1 max 2 év gari. Ez az az évmennyiség, amennyinél még megéri eladni, hogy jöhessen az újabb vas. Nem dohányzok, nem iszok, inkább 1-2 évente uj telót veszek.

[ Szerkesztve ]

(#35208) robikal


robikal
csendes tag

Egy kis off....kitaláljátok, hogy melyik Samsung telefon tudja ezt????

[ Szerkesztve ]

(#35209) gerner1 válasza robikal (#35208) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mivel OFF -ba raktad... - nem S7... :)

(#35210) alcapone386 válasza robikal (#35208) üzenetére


alcapone386
őstag

Nokia 3310? :)

(#35211) robikal válasza alcapone386 (#35210) üzenetére


robikal
csendes tag

Válasz: A7 (2017)
Bár az S7E v. az S8+ tudná ezt.. :K

( a gsmarena.com dobogósa. utólag láttam...)

[ Szerkesztve ]

(#35212) qfm válasza robikal (#35204) üzenetére


qfm
senior tag

Van itt olyan aki április közepei gyártású telefont vett. 1 hónap alatt vissza is készletezték, átmatricázták és kiadták újra eladásra? Nem lehetetlen, de az "ezzel vigasztalom magam, amiért lemaradtam róla" valószínűbb :)

(#35213) anadroid válasza Cry0 (#35170) üzenetére


anadroid
senior tag

Uninstall, Play-ből újratelepítés. Nekem is ez volt.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#35214) Dzsana válasza gerner1 (#35206) üzenetére


Dzsana
senior tag

A gyári beépített takarítót rendszeresen használom. Talán azóta csinálja ezt, mióta az android befrissítette magát.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35215) gerner1 válasza Dzsana (#35214) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért kérdeztem, mert az esetek többségében ezzel megoldódik ez a probléma (is). A rendszer, ha nem tud hová gyorsítótárazni, akkor produkál ilyet, és ettől furcsábbakat is. Más is cuppantott már ezzel, szóval ha a rákeresel, akkor lesz náhány találat.

(#35216) Cirmos


Cirmos
csendes tag

Köszön9m a válaszokat. Nem olvastam el mint mondtam 5 percig max volt a tengerben. Azota nem volt vizbe. Szoval abban az 5percben kimarta a só a vizbe es beázott. Sajnos nem mostam ki edes vizzel, de most pl. tudtam tölteni de holnap reggel ha akarnám tuti nem töltené. Van a telora még gari, szerintetek kiderülne a sos viz?

(#35217) robikal válasza qfm (#35212) üzenetére


robikal
csendes tag

Ne hidd! Megrendeltem, de végül nem vettem át..
.Nem hiszed el, de pont azért, mert személyesen nem lehetett áruházban átvenni. Nem szetetem a futárt..meg mondjuk a 62. Postán átvenni...

Egy Canon nyomtatóval tettem kivételt...nem is volt benne a garipír...neten sen küdték.. :R

[ Szerkesztve ]

(#35218) gerner1 válasza Cirmos (#35216) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A készülék belsejében vannak indikátorok, amelyek jelzik, hogy víz került bele. Mivel normál körülmyének közt nem ázik be, ezért az biztosan kiderül a szervízben. Ezek közül egyet lehet látni, ha kiveszed a SiM tálcát:

[ Szerkesztve ]

(#35219) Cry0 válasza anadroid (#35213) üzenetére


Cry0
őstag

2x újra telepítettem de nem akarta az igazat erre most letöröltem feltettem és láss csodát működik :W köszi :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#35220) Dzsana válasza gerner1 (#35215) üzenetére


Dzsana
senior tag

Milyen szoftverrel takarítsak?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35221) gerner1 válasza Dzsana (#35220) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Be kell lépni a recovery menübe.

Készülék teljesen kikapcsol. Utána Hang-FEL +HOME + Bekapcs gombokat egyszerre nyomva tartod, amíg a készülék rezdül egyet. Majd 20-30 másodperc után beadja a Recovery menüjét. Abban mozogni a hangerő gombokkal, vagy az újjadat a kijelzőn mozgatva tudsz. Aktíválni a bekapcs gombbal.
Kiválasztod a menüből a wipe cache partition -t -> aktíválod. Utána Reboot system.

Arra vigyázz, hogy ne a wipe data -t aktíváld, mert az lenulláza gyári alapállpotba a készüléked, és minden adat elmegy a kétbetűsre (FR).

(#35222) Dzsana válasza gerner1 (#35221) üzenetére


Dzsana
senior tag

De jó, köszi, ezt nem is tudtam. Megcsináltam, most gyűröm egy kicsit a videokat, s meglátjuk.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35223) qfm válasza robikal (#35217) üzenetére


qfm
senior tag

Személyesen vettük meg. És rajtunk kívül még sokan. Akkor is írtam, mikor az akció még tartott. Neten nem volt fekete már, azt akartam, személyesen lett megvéve médiában az akció keretében.

[ Szerkesztve ]

(#35224) Cirmos válasza gerner1 (#35218) üzenetére


Cirmos
csendes tag

Az az indikator nekem is úgy néz ki mind neked. Azt gondolom hogy a szervízbe is látják hogy ázott, de azt is hogy sós vizbe?? A telo vizállo en meg beírom hogy a kádba volt rendeltetés szerűen, és még is. De amugy a teloval semmi gond. Csak töltésnél ki irja hogy nedvesseget eszlel, de nem mindig..... A jack is mukodik....

(#35225) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Arra van valami mód, hogy screen wake-t megakadályozzam, mikor ráteszem a telefont vezetéknélküli töltőre?

Elég idegesíő tud lenni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35226) Dzsana válasza Dzsana (#35222) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na eddig tartott, újra elmegy a hang. -:(

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35227) Anulu79 válasza NandorHUN (#35225) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi az a screen wake? :)

(#35228) robikal válasza qfm (#35223) üzenetére


robikal
csendes tag

Akkor benéztem...

De az MM simlisségét fenntartom.

Most 220 náluk. Persze a kutya sem veszi..
.

(#35229) mateus válasza Aryon87 (#35199) üzenetére


mateus
senior tag

Mondták a Váci úti SES-ben, hogy tutira a TMX-hez küldik?
Mert én adtam már le telót ott, és helyben javították.

(#35230) Aryon87 válasza mateus (#35229) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott nem mondták, de az europarki az azt mondta, hogy központi javítás lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35231) fairi válasza mateus (#35229) üzenetére


fairi
addikt

Váci úti az oktogon gsm szervízbe küldi az esetek többségébe. Persze lehet bizonyos hiba esetén a TMX-be köt ki. Érdemes odamenni ha ember el akarja kerülni a TMX-et.

(#35232) Dzsana válasza Dzsana (#35226) üzenetére


Dzsana
senior tag

Olyan, mint ha azt hinné, hogy fülhallgatót csatlakoztattak, ugyanis ha bedugom, ott van hang, de hiába húzom ki, nem adja vissza a hangszóróra a hangot.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#35233) balintka válasza robikal (#35228) üzenetére


balintka
addikt

220-at meg már nem is ér. Hamarosan esni kezd az S8+ ára, az már akkor jobb vétel lesz. Használtan meg 100-ért lehet eladni az Edge-t. Kb. sztem a reális ára ez a 160, maximum 180 ezer. Én a FirstPhone-nál vettem 1,5 hónapja 161.500-ért, ezzel szerencsém volt.

(#35234) robikal válasza fairi (#35231) üzenetére


robikal
csendes tag

Sokan dícsérik a Bartók Béla úti Samsung szervízt.

(#35235) *Mukeey* válasza balintka (#35233) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igy van,èn is 100èrt vettem használtan,egy èv garival,makulátlan állapotban.200at nem èr már meg,szerintem 150-160körül lenne èrtelmezhető...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35236) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

Olyannal találkozott már valaki, hogy a rendszerhangokat lenémítva is bekapcsoláskor üvölt a T-s hang?
Smart Switch-el frissítettem a legelején a telefont, ahogy a dobozból kivettem.
:F

(#35237) robikal válasza *Mukeey* (#35235) üzenetére


robikal
csendes tag

Mikor vettél 100-ért 1 év garival?

Függetlent?

(#35238) *Mukeey* válasza robikal (#35237) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kb 2 honapja...
Független.
Egyedüli "baja",hogy platinum gold,egyáltalán nem az èn szinem,de ennyièrt nem èrdekel,lassan megszokom.Fekete kellett volna.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35239) gyga


gyga
senior tag

Ma leejtettem a drágaszágot és begyógyult a power gomb az oldalába. Valakinek tapasztalata mennyiért cserélik? Az oldala is karcos lett gomb is. Belül nem tudom mennyire sérült a mikrokapcsoló. de a gomb síkba került az oldalával. :O

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#35240) robikal válasza *Mukeey* (#35238) üzenetére


robikal
csendes tag

Ja-ja fekete..ebben nincs kompromiszum számomra.

GSM-ben vette az előző tulaj?

(#35241) Kalandor válasza gerner1 (#35096) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még nem csináltam Factory resetet, de ezek szerint hagyjam is, rendesebb megoldás ezzel az Odinnal mókolni?

(#35242) gerner1 válasza Kalandor (#35241) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, FR előtt még megpróbálhatod, hogy Odin -nal felrakod a legfrisseb ROM -ból, csak a CP file-t (ez a modem) és "ráfrissíted" . De, ha nem hoz eredményt, én akkor is újra raknám komplett. Nem tudom, hogy mi az aktív CSC -d (?) ...- Amennyiben XEH, akkor az "elmászhat" XEO -ra, és nem lehet visszarakni.

(#35243) Kalandor válasza gerner1 (#35242) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

CSC: G935FOXX1DBQB1

(#35244) gerner1 válasza Kalandor (#35243) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez nem a készüléked aktív CSC -je. Az viszont egyértelmű, hogy az OXX multi-CSC -hez tartozik .
Ezzel megtudod nézni. A CSC kód fülön, az aktív CSC sornál, amit ír 3db karakter ...

(#35245) Kalandor válasza gerner1 (#35244) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

XEH

(#35246) gerner1 válasza Kalandor (#35245) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor most jön a kérdés, hogy neked mennyire fontos, hogy ez megmaradjon (?) ... Odin -os FR -től (amikor a normál CSC file -t tallózod be) elszokott mászni XEO -ra. A HOME_CSC -vel, nem lesz FR Odinnal.

(#35247) Kalandor válasza gerner1 (#35246) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos fogalmam sincs, hogy miről beszélünk :) 8 év hibátlan iPhone használat után vettem egy S7 Edge-t, hogy a 2.5 hónapos külföldi utamhoz ne kelljen kamerát vinni. Pár hetet nem bírt hiba nélkül működni. Nem rootolok, nem apk-zok, a nagykönyvet az én használati szokásaimról lehetne írni.

Ez az egész egy agyrém. Nem értek hozzá, a Samsung szervizekről pedig csak a "hónapok óta ülnek rajta", "rosszabb állapotban kaptam vissza mint beadtam" és hasonlókat olvasom, 9 nap múlva indulok, addig még ha esetleg képesek is megcsinálni, akkor sem fogják.

Ez egy gyárilag független, Media Marktos, új telefon, garanciának meg kellene maradnia, hogy legalább garanciálisan vághassam a falhoz.

Azon már csak röhögök kínomban, hogy a Samsung még a Windows-os programjait se tudja hibátlanul kiadni, fel sem installálódik, semmilyen trükkel sem.

[ Szerkesztve ]

(#35248) malisonX válasza *Mukeey* (#35238) üzenetére


malisonX
aktív tag

Hát, ez akkor egy nagyon jó vétel volt. Én is kb. 2 hónapja vettem egy fóliás goldot, még 10 hónap gyári garival (EU-s készülék), de 120-ért. Akkortájt többnyire ütött, repedt és bizonytalan garanciás készülékeket találtam csak a 100k körüli kategóriában. Színe miatt ne bánkódj, szerintem így még kevésbé van tucat hatása. Gondolom neked is volt elég fekete téglád ezelőtt, nem árt egy kis változatosság... :)

(#35249) gerner1 válasza Kalandor (#35247) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, a XEH azoknak fontos (szerintem) akik később úgy akarják majd hírdetni, hogy "ez biztosan magyar független készülék, gyárilag". Garancia szempontjából nem lényeges a CSC. Garancia akkor megy a lecsóba, ha a Knox számláló ugrik 0x0 -ról -> 0x1 -re. Mivel nem root -oltad, ez kizárható.

A Smart Switch nekem hibátlanul lefutott itthon is több gépen. Win8.1, Win10 ... -egyiken sem jelzett gondot. Így erre nincs ötletem.

Odin biztosan jól működik ezzel a driver -rel. Win10 -en is ezt használom.

[ Szerkesztve ]

(#35250) *Mukeey* válasza malisonX (#35248) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze csak fekete telóim voltak.Megnèzik az emberek az biztos,többen kèrtèk már el.Èrdekes,hogy több,mint egy èves modell ès mègis ennyire èrdekes mèg.Kevès mai kèszülèk "tudja" ezt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.