Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#35800) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Annyi lehet még a playel kapcsolatban hogyha UPC neted van akkor elállitodott központilag.Fel kell hívni őket és megoldják,de először playen belül nézd meg hogyan van beállítva.
A feloldás:zárolt képernyő és védelem, képernyő zár típusa, ujjlenyomatok, és utána azt választod amit szeretnél, kód,minta, jelszó.Nekem minta+újlenyomat van.
Gondolom nálad akkor lehet húzással feloldani ha gearfittel össze kapcsolod és a smart lockban beállitottad hogy mikor azzal össze van ne zárja le.

[ Szerkesztve ]

(#35802) Keem1 válasza SonyNex7 (#35800) üzenetére


Keem1
addikt

Az a sim is nfc-s, és gondolom üti egymást a két hullám.
Amúgy a Simple oldalán írják.
Nem kockáztattam, tegnap kicseréltem a kártyát.

OTP topikban írta valaki, hogy nem ment neki mobiltárcás simmel visszanéztem, elvileg működött neki sim csere nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#35803) SonyNex7 válasza Keem1 (#35802) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Kipróbálom hétfőig aztán ha nem megy csere.
Köszi

(#35804) sesshou


sesshou
senior tag

Ez a mobil pay nekem is felizgatta a fantáziám de sajnos csak unicredit-es kártyám van.
Azzal megoldhatatlan? tudtommal a simple csak otp-vel megy samsung pay meg nincs még itthon.

(#35805) Keem1 válasza sesshou (#35804) üzenetére


Keem1
addikt

Egyelőre nem, csak OTP kártyával. De később bankfüggetlenné akarja tenni a Csányi Művek. Gondolom előbb a saját ügyfeleivel tesztel.

Higgyétek el, ezzel csak mi nyerünk. Rákényszerülnek a nagyok is. Én az Android Payt jobban várom. Bank és eszköz független lenne. Nem csak Samsung telóval működne.

[ Szerkesztve ]

(#35806) enginev3.0 válasza Keem1 (#35805) üzenetére


enginev3.0
félisten

Biztos próbálnak ügyfeleket szerezni

Amúgy elég furcsa hogy erről mért nem írt a lapcsalád egyik oldala sem, legalább a gamepod írt volna :F

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35807) KovyBoy válasza SonyNex7 (#35801) üzenetére


KovyBoy
tag

"Gondolom nálad akkor lehet húzással feloldani ha gearfittel össze kapcsolod és a smart lockban beállitottad hogy mikor azzal össze van ne zárja le."
Egy bosszantó dolog kilőve, valóban emiatt nem ment az ujjlenyomat, nagyon köszi, most már rendben megy!

Ami az emailt illeti, maradnék a gyári gmail kliensnél, ehhez szoktam, évek óta egyetlen S készülékkel sem volt ilyen gondom, csak meg lehet oldani egy S7 edge-nél is.
Érdekes, hogy bezzeg a youtube értesítések azonnal megjönnek! :D

Nem UPC-m van, hanem egy "helyi" kábeles szolgáltató. Play-nel be be van kapcsolva az automatikus frissítés. De nem is az zavar igazán, hogy nem megy le magától, hanem az, hogy ha rányomsz az "összes frissítése"-re, az első letöltéséig jut, de maga a frissítés már nem történik meg (további folyamat lentebb).

Ami a gear-t illeti, S5-tel soha nem volt szinkronizálási gondom, most a legutóbbi állapot a tegnap reggeli, hiába erőltetem neki... érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#35808) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az időjárás megmakkant

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35809) gerner1 válasza enginev3.0 (#35808) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem úgy volt, hogy leadod a szervízbe ?

(#35810) SonyNex7 válasza KovyBoy (#35807) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Olvass bele a véleményekbe a playen a gmailel kapcsolatban... miért ragaszkodsz valamihez ami jelenleg szar?!
Kapsz rendes értesítést, új lenyomt feloldást,testre szabhatóságot, automata éjszakai módot stb amik mind hibátlanul működnek.

Próbáld meg az alkalmazásoknál hogy a playnél mindent törölsz.Jelentkezz ki és vissza a googleba.
Töröld a playe utolsó frissítését.
Amúgy van elég hely a telefonon?!

Időjárás:Today wether a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#35811) enginev3.0 válasza gerner1 (#35809) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hétfőn viszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35812) Raul227 válasza Keem1 (#35790) üzenetére


Raul227
aktív tag

Tényleg? Nem tudom megerteni :D egyébként az emagon is van fent dual simes. Nem hiszem hogy illegális

(#35813) KovyBoy válasza SonyNex7 (#35810) üzenetére


KovyBoy
tag

"Olvass bele a véleményekbe a playen a gmailel kapcsolatban... miért ragaszkodsz valamihez ami jelenleg szar?! Kapsz rendes értesítést, új lenyomt feloldást,testre szabhatóságot, automata éjszakai módot stb amik mind hibátlanul működnek."

Lehet valóban el kell engedjem, de azért igen csak furcsa, hogy S3, S4, S5 óta egyiknél sem volt ilyen gmail gondom. De akkor most rápróbálok arra, amit ajánlottál, a jót gyorsan megszokom! :)

"Próbáld meg az alkalmazásoknál hogy a playnél mindent törölsz.Jelentkezz ki és vissza a googleba.
Töröld a playe utolsó frissítését."

Ez mind megvolt még az előző factory reset-nél, de nem segített. Majd visszaállítottam a gyári playt, aztán még az sem akart frissülni, végül jött egy újabb f.reset.

"Amúgy van elég hely a telefonon?!"
13,91 GB / 32,00 GB

Jelenleg a gearfit szinkron zavar a legjobban, de hátha egy frissítés (óra app?, gear mobil app?, S Healt app?, S7 edge firmware?) megoldja végül.

És hogy kicsit bővítsem még a listát (elfelejtettem írni), fb értesítések sem jönnek meg, csak akkor látom, ha belépek. Akkor viszont kiteszi az ikonra is, de hiába olvasom el ott meg beragad. Hasonló módon beragadnak a messenger értesítések számai is. Mind2 hitvány egy alkalmazás, de az előző készülékeknél ilyen bajom se volt soha...

Ezektől eltekintve nagyon szeretem a telefont. Az aksija bírhatnál tovább, de így is el vagyok vele (szűk 1 nap nálam, minden éjjel ott pihen egy gyári QI gyorstöltőn).

[ Szerkesztve ]

(#35814) Keem1 válasza Raul227 (#35812) üzenetére


Keem1
addikt

Nem illegális. Csak Európában nem hozta forgalomba a Samsung. Ami itthon kapható, azt azokról a piacokról hurcolták át, ahol kapható. Mivel itthon nincs, és a Samsung Magyarország nem forgalmazza, gariban sem javítja. Valószínűleg alkatrészeik sincsenek az itthoni szervizeknek hozzá, mivel nem kapható itthon (vonatkoztassunk el attól, hogy gondolom, a sima S7e némely alkatrésze jó, mert ha hivatalosan azt építenék be, semmivel nem lennének jobbak egy sufni szerviznél "ni má' Béla, há' ez is jó bele").

[ Szerkesztve ]

(#35815) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mi ez az új 1.0 TW? Apkmirroron fent van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35816) fatomas673 válasza enginev3.0 (#35815) üzenetére


fatomas673
tag

Android 4.+-hoz való tehát szerintem nem a mi telónkhoz!

(#35817) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni?
Elromlott a headsetem és bevittem a samsungba csere ahol is ugye mondták hogy a telefon is kell blabla... szóval kitörlődött belőle minden. Erre me próbálom feltenni ezt az elő háttérkép választót az XDA -ról hogy ugye a zárolt képernyőre is tegye ki az elő hatteret es abba a hibába ütközök hogy a csomag már telepitve van nem lehet telepíteni.
Mi ilyenkor a teendő?
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#35818) gerner1 válasza proly01 (#35817) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt töltötted le Te is, vagy másik verziót ?

(#35819) proly01 válasza gerner1 (#35818) üzenetére


proly01
őstag

Nem én a 7.0.24 es verziót de ez tökéletesen működik.Nagyon köszönöm 🍺!!!
Ezer hála
:R

Esetleg az S8 felé alkalmazás kezelőhöz is lenne egy ilyen linked? Mert azt meg sehol sem tálalom :/
Tudod,hogy olyan legyen az alkalmazások előhívása mint S8 on hogy csak fel le kelljen az ujjammal húzni hogy eljöjjenek eltűnjenek az appok?!

....Pr:)ly....

(#35820) nagyj74 válasza Keem1 (#35802) üzenetére


nagyj74
senior tag

Vodás nfc-s kártyám van. Teljesen jól működik.

(#35821) gerner1 válasza proly01 (#35819) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A TouchWiz Home -ra gondolsz (?) - tessék.

(#35822) proly01 válasza gerner1 (#35821) üzenetére


proly01
őstag

Igen erre. Nagyon köszönöm! :R

....Pr:)ly....

(#35823) KovyBoy válasza KovyBoy (#35813) üzenetére


KovyBoy
tag

Feltettem a BlueMail-t, ami tetszik, jó kis levelezőnek tűnik, szeretni fogom. Az értesítések meg is jönnek azonnal, nem úgy mint a Gmail-nél.
Viszont ha jön egy levél, az ikonján lévő 1-es jelzés a levél olvasását követő 1 óra múlva sem tűnik el...
Közben újraraktam az S Healt-t is, de semmi változás... azon kívül, hogy amióta visszaállította felhőből a mentést arról is jött egy értesítő, ami szintén 1-es jelzéssel ott pihen majd egy órája a parancsikon jobb felső sarkában. Teló restart sem segít.
Tetézzem még? Akartam csinálni egy mentést az asztali Smart Switch programmal, de pc-re dugva folyamatosan csak csatakozni próbál, de nem sikerül neki végül. Próbáltam az összes usb portot, de semmi.
Bezzeg az S5-öt és az Ace 4-et gond nélkül felismeri...

Lassan agyf@szt kapok már ettől a telefontól, nagyon idegesít ez a sok bosszantó dolog, amit művel, legszívesebben kivágnám... ugyan mi lehet, ami így megbolondítja ezt a készüléket?! :(

[ Szerkesztve ]

(#35824) SonyNex7 válasza KovyBoy (#35823) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szerintem add el és vegyél mást mert valami gond van vele.
Nem rosszból mondom.
Nekem október óta megvan azóta csak a frissítést teszem fel nem volt gyári vissza állítás sem, millió app, torrentezés több száz gb sd-re stb... sok nap grill mellett, fürdőszoba, wellness és semmi gond, kisgyerek játszik vele.
Sógor telefonja szintúgy és semmi gond.
Mondjuk én Nova-val(gesztus vezérlés, értesítés,landscape mód,app dizájn miatt stb) miatt használom sogi gyáriba.
De van egy S8 launcher Amit tesztelek és nagyon ígéretes.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35825) KovyBoy válasza SonyNex7 (#35824) üzenetére


KovyBoy
tag

Nem szívesen adnám el, de őszintén megmondom, hogy a TMX-hez se merem elküldeni. Amíg cserélték a prémium telefonokat mertem, de javításra nem merem beadni.
Most beszéltem a barátommal, nála fél év alatt nem voltak ilyen gondok. Ebből gondolom azt, hogy talán valami appal akad össze, ami megbolondítja az egész rendszert.
(A BlueMail és az S Healt értesítők még mindig ott csücsülnek az ikon sarkán...)

(#35826) palee69 válasza SonyNex7 (#35824) üzenetére


palee69
senior tag

Adja el...
Szívjon vele más :U
Milyen hozzáállás ez?

(#35827) fatomas673 válasza KovyBoy (#35823) üzenetére


fatomas673
tag

Ikont hosszan nyomva, jelvény eltüntetése!

[ Szerkesztve ]

(#35828) KovyBoy válasza fatomas673 (#35827) üzenetére


KovyBoy
tag

Mindig tanul az ember, köszi! Most mondjam, hogy azóta mindkettő felszívódott? De amint jön egy újabb értesítő kipróbálom. Vicc... nem? :D Egyébként meg normál esetben tűnjön már el magától, amint elolvasásra kerül a mögöttes tartalom.

(#35829) SonyNex7 válasza palee69 (#35826) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Mondtam én hogy titkolja el azt hogy Ő miért szeretné eladni?
Lehet ez valakinek nem gond vagy tud rá megoldást vagy szervizelteti.(nem szívesen adná le szervizbe)
Elég sok problémát felsorolt ami egy még idén is prémium telefonnak számító eszköztől nem vár el az ember.

(#35830) Jack Oneill válasza SonyNex7 (#35810) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam hibatlan a gmail

(#35831) yodamester10


yodamester10
őstag

Előre is elnézést az amatőr kérdésért,de az istenért sem sikerül úgy átmásolnom zenéket a "music" mappába a telóra hogy lássa az albumokat a musik player.
[link]
Tudna valaki segíteni hova másoljak?

(#35832) raven24


raven24
tag

Nem rég léptem be a klubba, nem voltam egy Samu fan sőt rühellem, de ez a készülék nagyon el lett találva. Tegnapi napon laktam be a telót, szinte csak mobilnetet használtam. A nap végét 28%al és kerek 7óra kijelzőidővel zártam, annó ilyen a Mate 7-el sikerült, de azt nem lehet az Edge-el összehasonlítani.
Nem röccen meg nem akad egyből csinál mindent, de még az edge kijelzőt szoknom kell. Remélem jóban leszünk, kb 2 havonta cserélem a készülékeimet, de ez lehet tovább is megmarad.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#35833) *Mukeey* válasza gerner1 (#35821) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem tölt le semmit,nekem is kellene...mi lehet a gond?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#35834) wolfman-72


wolfman-72
csendes tag

Sziasztok. Ezt a témát keresem. Tud valaki segíteni hogy hol tudom letölteni?

(#35835) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Na ez teljesen megakasztja a chrome-ot! Összeomlik, nektek is ez a helyzet, vagy egyedi?! Lehet oka a nagy anyagmennyiség egyszerre való betöltése!

Üdv: -=Yogibear=-

(#35836) Deck válasza Yogibear974 (#35835) üzenetére


Deck
titán

Nekem pár mp alatt betöltötte az egészet.

PS5

(#35837) gerner1 válasza *Mukeey* (#35833) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Működik a link -en a Download Apk. Semmi probléma ...

(#35838) bandi0000 válasza Yogibear974 (#35835) üzenetére


bandi0000
nagyúr

5s és be is töltötte

Xbox One: bandymnc

(#35839) vadászcsiga válasza wolfman-72 (#35834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Beteges

(#35840) Levente07 válasza Yogibear974 (#35835) üzenetére


Levente07
tag

Semmi baja...

(#35841) enemi válasza wolfman-72 (#35834) üzenetére


enemi
senior tag

Ez inkább csak háttérkép,nem?

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#35842) yodamester10 válasza raven24 (#35832) üzenetére


yodamester10
őstag

2 havonta :F :Y

(#35843) yodamester10


yodamester10
őstag

Valaki tudna segíteni hova másoljam a zenéket mert nem látja egy lejátszó sem.Nincs sd kártyám simán a telóra szeretném rakni őket.

(#35844) MunezXBK válasza yodamester10 (#35843) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jetaudiot próbáld meg.

(#35845) yodamester10 válasza MunezXBK (#35844) üzenetére


yodamester10
őstag

A gondom az,hogy hiába másolom a "music" mappába a zenéket semmilyen lejátszó nem látja őket.

(#35846) Keem1 válasza yodamester10 (#35845) üzenetére


Keem1
addikt

Ez érdekes hibajelenség, mert én bárhova másolhatok zenét, megtalálja minden (akár aképek mappába is).
Próbáltad másik mappával? Esetleg egy vadonatújjal?

(#35847) MunezXBK válasza yodamester10 (#35845) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jetaudioban meg tudod adni, hogy hol keresse. ;)

(#35848) yodamester10 válasza Keem1 (#35846) üzenetére


yodamester10
őstag

Igen elég érdekes mert s5-ön egyből megy a dolog.Létrehoztam új mappát de úgy sem jó.4 lejátszóból egy sem látja a zenéket.

(#35849) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok. Sajnos még mindig nem jó a telefon. Próbáltam rá másik szoftvert rakni. Meg a Kies-sel a vészhelyzeti visszaállítást megcsinálni, de a hálózat akkor sincs. A Sim kártya kezelőben felismeri a kártyát, viszont azt írja ki, hogy Telenor HU Ismeretlen. Indításnál is kéri a Pin kódot. Valakinek valami más ötlet?

(#35850) Backrau válasza Backrau (#35849) üzenetére


Backrau
aktív tag

Kiegészíteném, hogy hálóozatkeresésnél csak a vodafon hálózatát találja a telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.